Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Řecko Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Insula Alba Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Insula Alba Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 97370,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Gennadi Grand Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gennadi Grand Resort, v délce 16 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 158350,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Grecotel Lux Me White Palace Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Lux Me White Palace, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až pondělí 2. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 100390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Vantaris Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vantaris Palace, v délce 13 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až pondělí 2. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 92640,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Argiro Village All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Argiro Village, v délce 8 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36150,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Aquila Porto Rethymno All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aquila Porto Rethymno, v délce 11 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 132860,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Astir Odysseus Kos Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir Odysseus Kos Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až pondělí 2. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 214230,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Michelangelo Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Michelangelo Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 74630,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas, v délce 13 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až úterý 3. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 148740,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Insula Alba Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kréta - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Insula Alba Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až čtvrtek 28. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 86390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas, v délce 15 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 172360,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Astir Odysseus Kos Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir Odysseus Kos Resort & Spa, v délce 15 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 249630,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 172020,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Sentido Lindos Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Lindos Bay, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až čtvrtek 28. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68060,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Řecko od Invia
Atrium Platinum Resort Hotel & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Rhodos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Platinum Resort Hotel & Spa, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 142410,- Kč.

Řecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Řecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Řecko

Super Last Minute Řecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Řecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Řecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Řecko

All inclusive light - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Řecko - porovnáváme 863 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.