Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Zakynthos Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Admiral Tsilivi All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Admiral Tsilivi, v délce 7 nocí, v termínu pátek 12. květen 2023 až pátek 19. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 11833,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Village Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Village Inn, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až středa 7. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 18090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Zante Park All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zante Park, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 20150,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Village Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Village Inn, v délce 12 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Karras Grande Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Karras Grande Resort, v délce 10 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 24278,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Diana Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diana Palace, v délce 3 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 16790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Admiral Argassi All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Admiral Argassi, v délce 4 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 16190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Keri Village & Spa By Zante Plaza All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Keri Village & Spa By Zante Plaza, v délce 4 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 20590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Caretta Star All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Caretta Star, v délce 12 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až pondělí 12. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Village Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Village Inn, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 18190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Alexander The Great All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alexander The Great, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až pondělí 12. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 22190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Astir Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Astir Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 32090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Galaxy Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Galaxy Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 34690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Karras Grande Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Karras Grande Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 2. červen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 20150,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Zakynthos od Invia
Village Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zakynthos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Village Inn, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 16390,- Kč.

Zakynthos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Zakynthos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Zakynthos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Zakynthos

Super Last Minute Zakynthos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zakynthos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zakynthos dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Zakynthos

All inclusive light Zakynthos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Zakynthos - porovnáváme 1182 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.