Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Španělsko Last Minute All Inclusive

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Club Martha´s All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Martha´s, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až pondělí 4. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 32143,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Alcudia Park All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Alcudia Park, v délce 10 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až pondělí 4. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 65242,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Mediterranean Bay All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mediterranean Bay, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37472,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hm Martinique All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hm Martinique, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až pondělí 11. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 72969,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Mediterranean Bay All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mediterranean Bay, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až pondělí 11. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34485,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Pinos Park All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Pinos Park, v délce 10 nocí, v termínu úterý 28. červen 2022 až pátek 8. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 72204,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Alua Palmanova Bay All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alua Palmanova Bay, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až pátek 8. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 43322,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Pinos Park All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Pinos Park, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až sobota 9. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 74401,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Blue Sea Don Jaime All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Sea Don Jaime, v délce 11 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 29721,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Alua Palmanova Bay All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alua Palmanova Bay, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až středa 13. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 58578,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hsm Canarios Park All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hsm Canarios Park, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až sobota 9. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 23525,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Blue Sea Don Jaime All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Sea Don Jaime, v délce 5 nocí, v termínu pátek 1. červenec 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16736,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Htop Royal Star & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Htop Royal Star & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. červenec 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 34375,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hipotels Bahía Grande All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hipotels Bahía Grande, v délce 9 nocí, v termínu sobota 2. červenec 2022 až pondělí 11. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 57886,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Palmasol All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Palmasol, v délce 9 nocí, v termínu sobota 2. červenec 2022 až pondělí 11. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 51332,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 1327 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.