Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko 2018

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sentido Ama Islantilla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Ama Islantilla, v délce 14 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 48086,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Travelportal
Hotel Club Cala Marsal All inclusive super last minute

Španělsko Mallorca v luxusním 4star ubytování v Hotel Club Cala Marsal, v délce 5 dní, v termínu sobota 23. červen až středa 27. červen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd levně v ceně 7990,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Travelportal
Hotel Sol Palmanova All inclusive super last minute

Španělsko Mallorca v luxusním 4star ubytování v Hotel Sol Palmanova, v délce 5 dní, v termínu sobota 23. červen až středa 27. červen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd levně v ceně 8990,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sunconnect Los Delfines All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Menorca - Španělsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunconnect Los Delfines, v délce 11 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 35801,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Marina D´or  3* Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Del Azahar - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina D´or 3* Hotel, v délce 14 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 60135,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Marina D´or  3* Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Del Azahar - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina D´or 3* Hotel, v délce 5 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až čtvrtek 28. červen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 21480,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Playadulce All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de Almeria - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Playadulce, v délce 7 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 24620,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Top Royal Sun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Top Royal Sun, v délce 6 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 26101,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Olé Galeón Ibiza All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olé Galeón Ibiza, v délce 7 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 34686,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Diverhotel Aguadulce All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de Almeria - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diverhotel Aguadulce, v délce 7 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 21313,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Palas Pineda All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palas Pineda, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 18426,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sirenis Hotel Tres Carabelas All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sirenis Hotel Tres Carabelas, v délce 7 nocí, v termínu úterý 26. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 30635,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Top Calella Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Top Calella Palace, v délce 14 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 23598,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Medplaya Calypso All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Medplaya Calypso, v délce 5 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 10498,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Marina D´or  3* Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Del Azahar - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina D´or 3* Hotel, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 54749,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Ciudad Blanca All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Ciudad Blanca, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až čtvrtek 12. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 61638,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Aparthotel Aguamarina All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Aguamarina, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 22984,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sandos Monaco Beach Hotel & Spa Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Blanca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Monaco Beach Hotel & Spa Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť, Kraków a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 27218,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 2052 zájezdů


1982 zájezdů

0 zájezdů

70 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.