Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko - Španělsko 2019

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Allsun Hotel Bella Paguera All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Allsun Hotel Bella Paguera, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až pondělí 4. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26141,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Travelportal
Hotel & Spa Ferrer Janeiro All inclusive

Španělsko Mallorca v luxusním 4star ubytování v Hotel & Spa Ferrer Janeiro, v délce 5 dní, v termínu pondělí 25. únor až pátek 1. březen, s dopravou letecká za 38 dní. Strava all inclusive, zimní zájezd levně v ceně 10218,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Medplaya Calypso All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Medplaya Calypso, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. březen 2019 až sobota 30. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17118,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Tropic Garden Aparthotel All Inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropic Garden Aparthotel, v délce 11 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27696,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hm Gran Fiesta All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hm Gran Fiesta, v délce 11 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 74 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32042,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
H.top Planamar All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu H.top Planamar, v délce 10 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až pondělí 15. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Krakov a odletem za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 12735,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Gran Garbi All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Gran Garbi, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 8. duben 2019 až pondělí 15. duben 2019, s dopravou vlastní za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8312,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Piscis Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Piscis Hotel, v délce 14 nocí, v termínu sobota 13. duben 2019 až sobota 27. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 23918,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sol Guadalmar All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Guadalmar, v délce 14 nocí, v termínu neděle 14. duben 2019 až neděle 28. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 52108,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Samba All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Samba, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. duben 2019 až čtvrtek 25. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18333,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Caprici Verd All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Caprici Verd, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. duben 2019 až sobota 27. duben 2019, s dopravou vlastní za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 10646,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Costa Del Sol All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Costa Del Sol, v délce 5 nocí, v termínu neděle 21. duben 2019 až pátek 26. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20519,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Invisa Figueral Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Invisa Figueral Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 21. duben 2019 až čtvrtek 2. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 26703,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Htop Olympic /p All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Htop Olympic /p, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. duben 2019 až pondělí 6. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 19965,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Isla Canela All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Isla Canela, v délce 11 nocí, v termínu sobota 27. duben 2019 až středa 8. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28358,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Smartline Guya Wave All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Smartline Guya Wave, v délce 14 nocí, v termínu pátek 3. květen 2019 až pátek 17. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 105 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24056,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Bahia De Alcudia All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahia De Alcudia, v délce 11 nocí, v termínu pátek 3. květen 2019 až úterý 14. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 105 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 32775,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Mariner All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mariner, v délce 11 nocí, v termínu neděle 5. květen 2019 až čtvrtek 16. květen 2019, s dopravou vlastní za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 12656,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 2205 zájezdů


2145 zájezdů

0 zájezdů

60 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.