Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko - Španělsko 2019

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Illunion Islantilla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Illunion Islantilla, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až úterý 4. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 19244,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Htop Royal Sun /f All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Htop Royal Sun /f, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až pondělí 3. červen 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 8910,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Royal Costa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Royal Costa, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až pondělí 10. červen 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24970,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Valentin Son Bou Hotel & Apartements All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Menorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Valentin Son Bou Hotel & Apartements, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21422,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Caprici Verd All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Caprici Verd, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17690,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Valentin Park Club Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Valentin Park Club Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 25270,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Slnečná Barcelona s pobytom pri mori All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Barcelona - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Slnečná Barcelona s pobytom pri mori, v délce 7 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 23844,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Aparthotel Beach Club Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Menorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Beach Club, v délce 7 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 20219,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Dovolena
Cala Romántica Mallorca All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Španělsko - Mallorca, v ubytovacím zařízení Cala Romántica Mallorca s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 1. června 2019 až sobota 8. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 15790 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Dovolena
Aguamarina All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Španělsko - Menorca, v ubytovacím zařízení Aguamarina s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu sobota 1. června 2019 až sobota 8. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13990 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Best Negresco All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Best Negresco, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18657,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Rosamar All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Blanca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Rosamar, v délce 11 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až čtvrtek 13. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 27111,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Royal Al Andalus All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Royal Al Andalus, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 21210,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Dovolena
Porto Playa I & II All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Španělsko - Mallorca, v ubytovacím zařízení Porto Playa I & II s počtem hvězdiček: 2. Počet nocí 4, v termínu pondělí 3. června 2019 až čtvrtek 6. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8290 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Dovolena
BQ Belvedere All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Španělsko - Mallorca, v ubytovacím zařízení BQ Belvedere s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 4, v termínu pondělí 3. června 2019 až čtvrtek 6. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9690 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Isla Canela All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Isla Canela, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až úterý 18. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 41244,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Isla Canela All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Isla Canela, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 22813,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Dovolena
Club Cartago All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Španělsko - Ibiza, v ubytovacím zařízení Club Cartago s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu středa 5. června 2019 až středa 12. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 11 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 15990 CZK.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 2432 zájezdů


2266 zájezdů

76 zájezdů

90 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.