Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko - Španělsko 2020

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Globales Condes De Alcudia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Globales Condes De Alcudia, v délce 6 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až sobota 11. červenec 2020, s dopravou vlastní dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13770,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
H.top Royal Sun Suites - Santa Susanna All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H.top Royal Sun Suites - Santa Susanna, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 20997,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Monarque Fuengirola Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Andalusie - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Monarque Fuengirola Park, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 29583,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Tropicana Mallorca Club Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropicana Mallorca Club Hotel, v délce 7 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 27773,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
H Top Pineda Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H Top Pineda Palace, v délce 11 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31690,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Puente Real All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Puente Real, v délce 5 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24358,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Surf Mar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Surf Mar, v délce 11 nocí, v termínu středa 8. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30472,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Monarque Cendrillon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Andalusie - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Monarque Cendrillon, v délce 11 nocí, v termínu středa 8. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Katovice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 30388,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
H Top Palm Beach & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu H Top Palm Beach & Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až pondělí 20. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 20198,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel H Top Royal Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel H Top Royal Beach, v délce 9 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 13827,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Globales Playa Santa Ponsa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Globales Playa Santa Ponsa, v délce 7 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16680,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Ibersol Sorra D´or All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ibersol Sorra D´or, v délce 9 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Urh Tossa De Mar Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Urh Tossa De Mar, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24642,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Don Juan Center All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Don Juan Center, v délce 14 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až sobota 25. červenec 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 24577,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Flamboyan/caribe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Flamboyan/caribe, v délce 8 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 24012,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Miami All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Miami, v délce 10 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 17223,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Globales Honolulu Adults Only All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Globales Honolulu Adults Only, v délce 8 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28162,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Parasol Garden All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Parasol Garden, v délce 9 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 27527,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 1619 zájezdů


1558 zájezdů

0 zájezdů

61 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.