Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko 2018

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Amaraigua All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Amaraigua, v délce 9 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou autobus a odjezdem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17700,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Dovolena
Paradise Beach Music Hotel (Ex. Isla Dorada) All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Španělsko - Mallorca, v ubytovacím zařízení Paradise Beach Music Hotel (Ex. Isla Dorada) s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. srpna 2018 až sobota 25. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13690 CZK.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Marina D´or  3* Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Del Azahar - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Marina D´or 3* Hotel, v délce 14 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 82250,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Golf Almerimar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de Almeria - Španělsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golf Almerimar, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 41950,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Zimbali Playa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de Almeria - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zimbali Playa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 51090,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sentido Ama Islantilla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Ama Islantilla, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47244,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Sentido Ama Islantilla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de la Luz - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Ama Islantilla, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 31436,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Playadulce All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa de Almeria - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Playadulce, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 33217,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel The Element All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Element, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35769,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Alegria Pineda Splash All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Alegria Pineda Splash, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25080,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
The New Algarb Playasol Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The New Algarb Playasol Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 119957,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Js Es Corso All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Js Es Corso, v délce 10 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 28291,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Jaime I. All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Jaime I., v délce 7 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26000,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Playabonita All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Playabonita, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 44334,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Mare Nostrum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mare Nostrum, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51819,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Playasol Cala Tarida Clubhotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ibiza - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Playasol Cala Tarida Clubhotel, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 121474,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Aguamarina All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Menorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Aguamarina, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 85633,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Aguamarina All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Menorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Aguamarina, v délce 14 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 140035,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 2071 zájezdů


1944 zájezdů

74 zájezdů

53 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.