Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Španělsko Last Minute All Inclusive

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Barcelona - more, hory, turistika All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Barcelona - Španělsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelona - more, hory, turistika, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 26. prosinec 2022 až pátek 30. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 44025,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Barcelona - more, hory, turistika All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Barcelona - Španělsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelona - more, hory, turistika, v délce 3 nocí, v termínu úterý 27. prosinec 2022 až pátek 30. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36657,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Barcelona - more, hory, turistika All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Barcelona - Španělsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelona - more, hory, turistika, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 2. leden 2023 až pátek 6. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 39119,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Htop Planamar All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Htop Planamar, v délce 7 nocí, v termínu sobota 22. duben 2023 až sobota 29. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 137 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Club Cala Romani All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Cala Romani, v délce 10 nocí, v termínu pátek 5. květen 2023 až pondělí 15. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 150 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 19521,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Playa De Muro All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa De Muro, v délce 14 nocí, v termínu neděle 7. květen 2023 až neděle 21. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 152 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61689,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Globales Cortijo Blanco All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Globales Cortijo Blanco, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 8. květen 2023 až pondělí 15. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 153 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 15378,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Globales Gardenia Park All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Globales Gardenia Park, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 8. květen 2023 až pondělí 15. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 153 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 16576,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Oasis Park All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Park, v délce 5 nocí, v termínu úterý 9. květen 2023 až neděle 14. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 154 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Peymar All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Peymar, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 11. květen 2023 až pátek 19. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 156 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 18801,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Cala Domingos All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Cala Domingos, v délce 14 nocí, v termínu sobota 13. květen 2023 až sobota 27. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 158 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41252,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Playa De Muro All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa De Muro, v délce 14 nocí, v termínu neděle 14. květen 2023 až neděle 28. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 159 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76329,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Amaika All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amaika, v délce 11 nocí, v termínu úterý 16. květen 2023 až sobota 27. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 161 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 26690,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Playa De Muro All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa De Muro, v délce 14 nocí, v termínu neděle 21. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 166 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80589,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Oasis Park All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Park, v délce 6 nocí, v termínu neděle 21. květen 2023 až sobota 27. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 166 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 4330 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.