Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Španělsko - Španělsko 2020

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
H.top Pineda Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H.top Pineda Palace, v délce 5 nocí, v termínu pátek 28. únor 2020 až středa 4. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 13962,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Port Fiesta Park All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Blanca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Port Fiesta Park, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. únor 2020 až sobota 7. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 12868,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
H.top Amaika Hotel (Adults Only) All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu H.top Amaika Hotel (Adults Only), v délce 5 nocí, v termínu úterý 3. březen 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15075,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Alegria Pineda Splash All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alegria Pineda Splash, v délce 14 nocí, v termínu neděle 15. březen 2020 až neděle 29. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33508,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Málaga Playa Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Málaga Playa Hotel, v délce 14 nocí, v termínu neděle 22. březen 2020 až neděle 5. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38260,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Sol Guadalmar All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Andalusie - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sol Guadalmar, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 23. březen 2020 až pondělí 6. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 62718,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Portblue Club Pollentia Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Portblue Club Pollentia Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 26. březen 2020 až pondělí 6. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 41535,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Best Benalmadena All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Andalusie - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Best Benalmadena, v délce 7 nocí, v termínu pátek 27. březen 2020 až pátek 3. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 18711,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Gran Hotel Cervantes By Blue Sea All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Andalusie - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Hotel Cervantes By Blue Sea, v délce 7 nocí, v termínu sobota 28. březen 2020 až sobota 4. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Budapešť, Krakov a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 16674,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Puente Real All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Puente Real, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 30. březen 2020 až pondělí 6. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30125,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Los Patos Park Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Los Patos Park Hotel, v délce 10 nocí, v termínu středa 1. duben 2020 až sobota 11. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 29878,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Roc Continental Park Hotel All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Roc Continental Park Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pátek 3. duben 2020 až pátek 10. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 17679,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Playas De Guardamar All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Blanca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Playas De Guardamar, v délce 14 nocí, v termínu sobota 4. duben 2020 až sobota 18. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Budapešť a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 25228,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Iberostar Cala Millor All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Cala Millor, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 6. duben 2020 až pondělí 13. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 25559,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Marbella Playa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Marbella Playa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 7. duben 2020 až úterý 21. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 34302,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Royal Al Andalus All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Royal Al Andalus, v délce 5 nocí, v termínu úterý 7. duben 2020 až neděle 12. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14962,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Estival Torrequebrada All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Estival Torrequebrada, v délce 7 nocí, v termínu sobota 11. duben 2020 až sobota 18. duben 2020, s dopravou vlastní za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 11868,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Hotel Alegria Espanya All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Alegria Espanya, v délce 5 nocí, v termínu neděle 12. duben 2020 až pátek 17. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 14012,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 2389 zájezdů


2287 zájezdů

41 zájezdů

61 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.