Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Španělsko Last Minute All Inclusive

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Club Cala Romani All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Cala Romani, v délce 5 nocí, v termínu úterý 23. květen 2023 až neděle 28. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 13291,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Caribbean Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Caribbean Bay, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 21586,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Mix Colombo All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mix Colombo, v délce 7 nocí, v termínu středa 24. květen 2023 až středa 31. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Universal Castell Royal Laguna All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Universal Castell Royal Laguna, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 25. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 33390,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Mix Colombo All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mix Colombo, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. květen 2023 až čtvrtek 1. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 13190,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Aluasoul Carolina (Font De Sa Cala) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aluasoul Carolina (Font De Sa Cala), v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 25. květen 2023 až neděle 4. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava) All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ilusion Vista Blava (Ex. Elegance Vista Blava), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. květen 2023 až čtvrtek 1. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 16399,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Mix Colombo All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mix Colombo, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 25. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 14790,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Golden Port Salou & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa Dorada - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Port Salou & Spa, v délce 7 nocí, v termínu pátek 26. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Club Martha´s All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Martha´s, v délce 7 nocí, v termínu pátek 26. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 24359,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Htop Palm Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Brava - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Htop Palm Beach, v délce 7 nocí, v termínu pátek 26. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 27790,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Samos All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Samos, v délce 14 nocí, v termínu pátek 26. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50487,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Globales Cortijo Blanco All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Costa Del Sol - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Globales Cortijo Blanco, v délce 8 nocí, v termínu pátek 26. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18579,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Club Cala Romani All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Mallorca - Španělsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Cala Romani, v délce 5 nocí, v termínu sobota 27. květen 2023 až čtvrtek 1. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 12813,- Kč.

Španělsko
Last Minute All Inclusive Španělsko od Invia
Amaraigua All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Costa del Maresme - Španělsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amaraigua, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou vlastní za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11490,- Kč.

Španělsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Španělsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Španělsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Španělsko

Super Last Minute Španělsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Španělsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Španělsko dovolená - informace

All Inclusive Španělsko

All Inclusive - Španělsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Španělsko

Ultra All Inclusive Španělsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Španělsko - porovnáváme 7874 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.