Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Epirus Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 8. červen 2023 až čtvrtek 22. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 77490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 15. červen 2023 až čtvrtek 22. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 127 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 45190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 13. červenec 2023 až čtvrtek 20. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 155 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 53690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 14 nocí, v termínu středa 19. červenec 2023 až středa 2. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 161 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 99290,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 19. červenec 2023 až středa 26. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 161 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 54690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. srpen 2023 až středa 9. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 175 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 58511,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 14 nocí, v termínu středa 16. srpen 2023 až středa 30. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 189 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 91951,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 17. srpen 2023 až čtvrtek 31. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 89390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Epirus od Invia
Parga Beach Ultra All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Epirus - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Parga Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 6. září 2023 až středa 13. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 210 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 46390,- Kč.

Epirus - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Epirus od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Epirus si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Epirus - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Epirus

Super Last Minute Epirus je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Epirus sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Epirus dovolená - informace

All inclusive light Epirus

All inclusive light Epirus - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Epirus

All Inclusive Epirus - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Epirus - porovnáváme 150 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.