Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko 2018

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Sapphire Riviera Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Sapphire Riviera Cancun, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
El Tukan Hotel And Beach Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu El Tukan Hotel And Beach Club, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 52617,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Hotel Riviera Maya All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Hotel Riviera Maya, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až čtvrtek 5. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77961,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Caracol Eco Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Caracol Eco Resort And Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52430,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Sapphire Riviera Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Sapphire Riviera Cancun, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Jade Riviera Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Jade Riviera Cancun, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 71880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Cancun Luxury Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Cancun Luxury Resort, v délce 8 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 79670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Jade Riviera Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Jade Riviera Cancun, v délce 11 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až úterý 10. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 71880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Ocean Riviera Paradise - Eden All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Riviera Paradise - Eden, v délce 10 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 80900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Paradisus Playa Del Carmen La Perla All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Playa Del Carmen La Perla, v délce 14 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až pátek 13. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 105381,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Hotel Riviera Maya All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Hotel Riviera Maya, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 82769,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Royal Hideaway Playacar All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Hideaway Playacar, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 72975,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Gran Bahia Principe Riviera Maya Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Bahia Principe Riviera Maya Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
El Tukan Hotel And Beach Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu El Tukan Hotel And Beach Club, v délce 9 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 71834,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Hotel Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Hotel Cancun, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 81542,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Oasis Cancún Lite All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Cancún Lite, v délce 8 nocí, v termínu úterý 3. červenec 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 50690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Jade Riviera Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Jade Riviera Cancun, v délce 11 nocí, v termínu úterý 3. červenec 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 92780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Caracol Select Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Caracol Select Club, v délce 9 nocí, v termínu úterý 3. červenec 2018 až čtvrtek 12. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 60127,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 547 zájezdů


450 zájezdů

34 zájezdů

63 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.