Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko - Mexiko 2018/2019

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Grand Velas Riviera Maya Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Grand Velas Riviera Maya Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 10, v termínu pondělí 22. října 2018 až středa 31. října 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 119980 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Ocean Maya Royale All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Maya Royale, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až pondělí 29. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50368,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Grand Sirenis Resort All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Grand Sirenis Resort, v délce 8 dní, v termínu pondělí 22. říjen až pondělí 29. říjen, s dopravou vlastní zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 22490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Viva Wyndham Azteca All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Viva Wyndham Azteca s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu pondělí 22. října 2018 až středa 31. října 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 44880 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel The Reef Coco Beach All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 4star ubytování v Hotel The Reef Coco Beach, v délce 8 dní, v termínu úterý 23. říjen až úterý 30. říjen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 40090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Flamingo Cancun All inclusive super last minute

Mexiko Cancún v luxusním 4star ubytování v Hotel Flamingo Cancun, v délce 8 dní, v termínu úterý 23. říjen až úterý 30. říjen, s dopravou vlastní pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 20490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Res All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Platinum Yucatán Princess All Suites & Spa Res, v délce 8 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až středa 31. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Dos Playas All inclusive super last minute

Mexiko Cancún v 2star ubytování v Hotel Dos Playas, v délce 8 dní, v termínu úterý 23. říjen až úterý 30. říjen, s dopravou vlastní pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Iberostar Tucan All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Tucan, v délce 8 dní, v termínu úterý 23. říjen až úterý 30. říjen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 43490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Viva Wyndham Maya All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 4star ubytování v Hotel Viva Wyndham Maya, v délce 8 dní, v termínu středa 24. říjen až středa 31. říjen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 43090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Barcelo Maya Colonial All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Maya Colonial, v délce 7 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až středa 31. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 50894,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Barcelo Maya Colonial All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Maya Colonial, v délce 10 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 57907,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Caracol Select Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Caracol Select Club, v délce 9 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 57995,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel The Reef Playacar All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 4star ubytování v Hotel The Reef Playacar, v délce 8 dní, v termínu středa 24. říjen až středa 31. říjen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 42290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Iberostar Quatzal All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Quatzal, v délce 8 dní, v termínu středa 24. říjen až středa 31. říjen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 43490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Paradisus Playa Del  Carmen All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Paradisus Playa Del Carmen s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 95490 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
RIU Palace Mexico All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení RIU Palace Mexico s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 63490 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Riu Lupita All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Riu Lupita s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 52990 CZK.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 583 zájezdů


450 zájezdů

73 zájezdů

60 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.