Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Mexiko Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Valentin Imperial Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Valentin Imperial, v délce 12 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Tucán All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tucán, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až pondělí 12. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 67289,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Paraiso Lindo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Paraiso Lindo, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až pondělí 12. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 74665,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Tucán All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tucán, v délce 10 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až úterý 13. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 64196,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Playacar Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Playacar Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až úterý 13. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 48254,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Gran Bahia Principe Coba All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Bahia Principe Coba, v délce 11 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až středa 14. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Riviera Princess / Grand Sunset Princess All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Riviera Princess / Grand Sunset Princess, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51073,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Gran Bahia Principe Coba All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Bahia Principe Coba, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. červen 2023 až neděle 18. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 74930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 4. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 61103,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 4. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 64229,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Quetzal All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Quetzal, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 5. červen 2023 až úterý 13. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 57534,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. červen 2023 až pátek 16. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 64229,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Cancun All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Cancun, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 5. červen 2023 až úterý 13. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 66100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Nickelodeon Hotels & Resorts All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nickelodeon Hotels & Resorts, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. červen 2023 až pátek 16. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 107501,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 6. červen 2023 až sobota 17. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 64229,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 567 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.