Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Mexiko Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Viva Wyndham Maya All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Viva Wyndham Maya, v délce 10 nocí, v termínu sobota 16. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 96610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Paradisus La Perla All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus La Perla, v délce 9 nocí, v termínu sobota 16. září 2023 až pondělí 25. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 135260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Oasis Palm All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Palm, v délce 10 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 52800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až pondělí 25. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53118,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až neděle 1. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 129900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Flamingo Cancún Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Flamingo Cancún Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 51918,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Zoetry Paraiso De La Bonita (Puerto Morelos) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoetry Paraiso De La Bonita (Puerto Morelos), v délce 9 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až čtvrtek 28. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 139710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Paradisus Riviera Cancún All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Riviera Cancún, v délce 10 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až pátek 29. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % za výhodnou cenu 70300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Oasis Palm Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Oasis Palm Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až pondělí 2. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 57337,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Blue Diamond Luxury Boutique (Playacar) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Diamond Luxury Boutique (Playacar), v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 162000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets Akumal Riviera Maya All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Akumal Riviera Maya, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až úterý 3. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 155540,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Bahia Principe Luxury Akumal All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahia Principe Luxury Akumal, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až pátek 29. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60430,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 126420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Occidental Allegro Playacar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Occidental Allegro Playacar, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. září 2023 až neděle 1. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 46200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 23. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 70144,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 573 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.