Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko - Mexiko 2018/2019

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets Aura Cozumel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Aura Cozumel, v délce 8 nocí, v termínu úterý 11. prosinec 2018 až středa 19. prosinec 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Occidental Royal Hideaway All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Occidental Royal Hideaway s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 12, v termínu úterý 11. prosince 2018 až sobota 22. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 44590 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Occidental Allegro Playacar All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Occidental Allegro Playacar s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 12, v termínu úterý 11. prosince 2018 až sobota 22. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 33390 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel The Reef Playacar All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 4star ubytování v Hotel The Reef Playacar, v délce 10 dní, v termínu středa 12. prosinec až pátek 21. prosinec, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 42190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Cancun, v délce 7 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až středa 19. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 47755,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Bahia Principe Coba All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Coba, v délce 10 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až sobota 22. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 49892,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Oasis Palm Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Oasis Palm Beach s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až pátek 21. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 49990 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Playacar Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Playacar Beach Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 13. prosinec 2018 až neděle 23. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 62558,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Sun Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Vánoce - vánoční pobyt Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Sun Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 11, v termínu pátek 14. prosince 2018 až pondělí 24. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 88136 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Bahia Principe Coba All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Bahia Principe Coba, v délce 8 dní, v termínu pátek 14. prosinec až pátek 21. prosinec, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 38890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
The Royal Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Vánoce - vánoční pobyt Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení The Royal Cancun s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu pátek 14. prosince 2018 až pondělí 24. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 79900 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hideaway at Royalton Riviera Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Vánoce - vánoční pobyt Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Hideaway at Royalton Riviera Cancun s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu pátek 14. prosince 2018 až pondělí 24. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 63112 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Catalonia Royal Tulum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Royal Tulum, v délce 14 nocí, v termínu pátek 14. prosinec 2018 až pátek 28. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Krakov , Katovice , Vratislav a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 75474,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Ocean Maya Royale All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Vánoce - vánoční pobyt Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Ocean Maya Royale s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 11, v termínu pátek 14. prosince 2018 až pondělí 24. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 53176 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel The Reef Coco Beach All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 4star ubytování v Hotel The Reef Coco Beach, v délce 8 dní, v termínu pátek 14. prosinec až pátek 21. prosinec, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 41590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Bluebay Grand Esmeralda All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Grand Esmeralda, v délce 10 nocí, v termínu pátek 14. prosinec 2018 až pondělí 24. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Krakov , Katovice , Vratislav a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 45474,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Iberostar Paraíso Lindo All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Paraíso Lindo, v délce 8 dní, v termínu sobota 15. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 40573,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel Iberostar Tucan All inclusive super last minute

Mexiko Mayská riviera v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Tucan, v délce 8 dní, v termínu sobota 15. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 39626,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 584 zájezdů


450 zájezdů

74 zájezdů

60 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.