Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko 2018

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Barcelo Maya Colonial All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Maya Colonial, v délce 8 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51361,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Riu Cancún All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Riu Cancún s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 26. dubna 2018 až pátek 4. května 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 50870 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Riu Yucatan All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Riu Yucatan s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 26. dubna 2018 až pátek 4. května 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 49730 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hotel Riu Cancún All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Riu Cancún, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až pátek 4. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50870,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Zoetry Villa Rolandi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoetry Villa Rolandi, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 120500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hotel Dos Playas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Hotel Dos Playas s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 26. dubna 2018 až čtvrtek 3. května 2018. Vlastní přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 15990 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Jade Riviera Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Jade Riviera Cancun, v délce 11 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Barcelo Maya Colonial All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Maya Colonial, v délce 7 nocí, v termínu neděle 29. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 56098,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Travelportal
Hotel The Reef Cocobeach All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Mexiko Mayská riviera v luxusním 4star ubytování v Hotel The Reef Cocobeach, v délce 8 dní, v termínu pondělí 30. duben až pondělí 7. květen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 44857,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Oasis Cancún All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Oasis Cancún, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až pondělí 7. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 48308,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hotel Riu Cancún All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Riu Cancún, v délce 8 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Oasis Palm All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Oasis Palm, v délce 14 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 54718,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Zoëtry Paraiso De La Bonita Riviera Maya Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Paraiso De La Bonita Riviera Maya, v délce 8 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 100980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Beach Palace Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beach Palace Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 88580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Valentin Imperial Maya All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Valentin Imperial Maya s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 3. května 2018 až pátek 11. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 73490 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Royal Hideaway Playacar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Hideaway Playacar, v délce 14 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až sobota 19. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 127621,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Royal Playa Del Carmen All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Royal Playa Del Carmen, v délce 8 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 69399,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Royal Hideaway Playacar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Hideaway Playacar, v délce 9 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až pondělí 14. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 88814,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 565 zájezdů


450 zájezdů

52 zájezdů

63 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.