Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko - Mexiko 2019

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets Maroma Beach Riviera Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Maroma Beach Riviera Cancun, v délce 8 nocí, v termínu úterý 19. únor 2019 až středa 27. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 85780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Paradisus Playa Del Carmen La Perla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Playa Del Carmen La Perla, v délce 13 nocí, v termínu úterý 19. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 173235,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Cocobeach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Cocobeach, v délce 12 nocí, v termínu středa 20. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 92871,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Palladium Colonial Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Colonial Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu středa 20. únor 2019 až neděle 3. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75574,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
The Royal Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení The Royal Cancun s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. února 2019 až pátek 1. března 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 81200 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hideaway at Royalton Riviera Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Hideaway at Royalton Riviera Cancun s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. února 2019 až pátek 1. března 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 79800 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Oasis Palm Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Oasis Palm Beach s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. února 2019 až pátek 1. března 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 54390 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Royalton Riviera Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Royalton Riviera Cancun s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. února 2019 až pátek 1. března 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 79800 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Park Royal Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Park Royal Cancun s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. února 2019 až pátek 1. března 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 43900 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hotel Imperial Las Perlas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Hotel Imperial Las Perlas s počtem hvězdiček: 2. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 21. února 2019 až pátek 1. března 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 36900 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Bluebay Grand Esmeralda All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Grand Esmeralda, v délce 14 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pátek 8. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 71217,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Imperial Las Perlas All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Las Perlas, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. únor 2019 až neděle 3. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Allegro Playacar Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Allegro Playacar Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. únor 2019 až neděle 3. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Paraiso Lindo & Maya All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Paraiso Lindo & Maya, v délce 10 nocí, v termínu neděle 24. únor 2019 až středa 6. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 66682,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Coco Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Coco Beach, v délce 14 nocí, v termínu neděle 24. únor 2019 až neděle 10. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 70514,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Cocobeach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Cocobeach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu neděle 24. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 57123,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Coco Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Coco Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 26. únor 2019 až úterý 12. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 67280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Bluebay Grand Esmeralda All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Grand Esmeralda, v délce 5 nocí, v termínu středa 27. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 53959,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 580 zájezdů


448 zájezdů

78 zájezdů

54 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.