Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko 2018

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hotel Paradisus Esmeralda All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Esmeralda s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 54884 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Viva Wyndham Maya All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Viva Wyndham Maya s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 55163 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Sandos Caracol Eco Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Sandos Caracol Eco Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 57801 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets The Vine Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets The Vine Cancun, v délce 11 nocí, v termínu pátek 23. únor 2018 až úterý 6. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 113280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Gran Porto Real All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Gran Porto Real s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 72168 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
The Reef Cocobeach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení The Reef Cocobeach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 56031 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Excellence Riviera Cancún All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Excellence Riviera Cancún s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 83946 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
The Royal Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení The Royal Cancun s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 85209 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Iberostar Paraiso Lindo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Riviera Maya, v ubytovacím zařízení Iberostar Paraiso Lindo s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 59783 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Sapphire Riviera Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Sapphire Riviera Cancun, v délce 8 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až neděle 4. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 75080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
The Reef Cocobeach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Reef Cocobeach, v délce 10 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až úterý 6. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 66270,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Hard Rock Hotel Cancun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Hard Rock Hotel Cancun s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 24. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 81883 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 90980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets The Vine Cancun All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets The Vine Cancun, v délce 11 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 113280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Excellence Playa Mujeres All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Excellence Playa Mujeres s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 24. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 93158 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Viva Wyndham Maya All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Viva Wyndham Maya, v délce 11 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 79080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Iberostar Grand Hotel Paraiso All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Cancún, v ubytovacím zařízení Iberostar Grand Hotel Paraiso s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 25. února 2018 až neděle 4. března 2018. Letecká přeprava popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 68068 CZK.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Dovolena
Viva Wyndham Azteca All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Mexiko - Playa del Carmen / Playacar, v ubytovacím zařízení Viva Wyndham Azteca s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pondělí 26. února 2018 až úterý 6. března 2018. Letecká přeprava za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 58278 CZK.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 553 zájezdů


450 zájezdů

40 zájezdů

63 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.