Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Mexiko Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Gran Bahia Principe Tulum All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Bahia Principe Tulum, v délce 10 nocí, v termínu sobota 28. leden 2023 až úterý 7. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 61159,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 28. leden 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 80856,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Catalonia Yucatan Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Yucatan Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až čtvrtek 9. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 63220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sun Palace All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Palace, v délce 10 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 136000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Gran Bahia Principe Tulum All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Bahia Principe Tulum, v délce 10 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 63500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Barceló Maya Palace Deluxe All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Maya Palace Deluxe, v délce 8 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až pondělí 6. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Now Jade Riviera Cancun All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Now Jade Riviera Cancun, v délce 8 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až pondělí 6. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 65840,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa (Puerto Avent All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa (Puerto Avent, v délce 8 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až pondělí 6. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 69369,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Secrets The Vine Cancun Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets The Vine Cancun Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až středa 8. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 87700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až pondělí 6. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 65775,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Sapphire Resort & Spa (Ex Now Sapphire) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Sapphire Resort & Spa (Ex Now Sapphire), v délce 11 nocí, v termínu neděle 29. leden 2023 až čtvrtek 9. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 79748,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až pátek 10. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 80856,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Bahia Principe Luxury Akumal All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahia Principe Luxury Akumal, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až neděle 12. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 81619,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Jade Resort And Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Jade Resort And Spa, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až úterý 14. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 108479,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Dreams Tulum Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yucatan - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až úterý 7. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 65775,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 548 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.