Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mexiko 2018

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Quatzal All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Quatzal, v délce 12 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Caracol Eco-Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Caracol Eco-Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 86615,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Trs Yucatán Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Trs Yucatán Hotel, v délce 10 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 94327,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
El Tukan Hotel And Beach Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu El Tukan Hotel And Beach Club, v délce 8 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 74763,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Hotel Riviera Maya All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Hotel Riviera Maya, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 71048,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Grand Oasis Palm All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Oasis Palm, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 59123,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Quatzal All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Quatzal, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Riviera Maya All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Riviera Maya, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78509,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Tucan All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tucan, v délce 12 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Hard Rock Hotel Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hard Rock Hotel Cancun, v délce 10 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 84019,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Sandos Cancun Luxury Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandos Cancun Luxury Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 58 % za výhodnou cenu 73301,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
El Tukan Hotel And Beach Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Playa del Carmen - Mexiko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu El Tukan Hotel And Beach Club, v délce 10 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 71715,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Gran Caribe Resort Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Caribe Resort Cancun, v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 60016,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Oasis Palm All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Oasis Palm, v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 58966,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Iberostar Cancun All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Cancun, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 27. srpen 2018 až pondělí 10. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 73090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Catalonia Royal Tulum All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Royal Tulum, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 59123,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Catalonia Royal Tulum All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Riviera Maya - Mexiko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Royal Tulum, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 48233,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mexiko od Invia
Paradisus Cancún All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cancún - Mexiko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Cancún, v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 60601,- Kč.

Mexiko - informace o Last Minute

Last Minute - Mexiko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mexiko

Super Last Minute Mexiko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mexiko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mexiko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mexiko

Ultra All Inclusive Mexiko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mexiko - porovnáváme 509 zájezdů


450 zájezdů

59 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.