Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Spojené arabské emiráty Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Rixos Premium Saadiyat Island Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Saadiyat Island, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až pátek 10. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 126990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Wyndham Garden Ajman Corniche Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wyndham Garden Ajman Corniche, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až neděle 12. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 84990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Riu Dubai All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Dubai, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až neděle 12. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 90090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
C Central Resort The Palm All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu C Central Resort The Palm, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 30. leden 2023 až pondělí 13. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 173790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
C Central Resort The Palm All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu C Central Resort The Palm, v délce 13 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až pondělí 13. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 168990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Khalidiya Palace Rayhaan All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Khalidiya Palace Rayhaan, v délce 4 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až sobota 4. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 45600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Al Raha Beach Resort Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Al Raha Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až úterý 7. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 77490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Rixos Premium Saadiyat Island Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Saadiyat Island, v délce 7 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až úterý 7. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 90990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Rixos Premium Saadiyat Island Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Saadiyat Island, v délce 12 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až neděle 12. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 141190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Towers Rotana All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Towers Rotana, v délce 11 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až sobota 11. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 92290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Amwaj Rotana - Jumeirah Beach Residence All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amwaj Rotana - Jumeirah Beach Residence, v délce 13 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až pondělí 13. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 142390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Fujairah Rotana Resort And Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fujairah Rotana Resort And Spa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až úterý 14. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 106190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Marjan Island Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marjan Island Resort & Spa, v délce 4 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až sobota 4. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 17173,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Marjan Island Resort & Spa Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marjan Island Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu úterý 31. leden 2023 až pondělí 13. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 100990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Khalidiya Palace Rayhaan All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Khalidiya Palace Rayhaan, v délce 4 nocí, v termínu středa 1. únor 2023 až neděle 5. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 46200,- Kč.

Spojené arabské emiráty - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Spojené arabské emiráty od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Spojené arabské emiráty od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Spojené arabské emiráty

Super Last Minute Spojené arabské emiráty je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Spojené arabské emiráty sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Spojené arabské emiráty dovolená - informace

All Inclusive Spojené arabské emiráty

All Inclusive - Spojené arabské emiráty obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Spojené arabské emiráty - porovnáváme 6857 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.