Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty 2020

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
The Retreat Palm Dubai Mgallery By Sofitel Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Retreat Palm Dubai Mgallery By Sofitel, v délce 5 nocí, v termínu sobota 11. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22923,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Travelportal
Hotel Beach Rotana All inclusive last minute

Prázdniny Spojené arabské emiráty Abu Dhabi v luxusním 5star ubytování v Hotel Beach Rotana, v délce 6 dní, v termínu neděle 12. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 23197,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Umm Al Quwain Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Umm Al Quwain Beach, v délce 14 nocí, v termínu neděle 19. červenec 2020 až neděle 2. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49611,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Ajman Saray All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ajman Saray, v délce 10 nocí, v termínu sobota 25. červenec 2020 až úterý 4. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 57811,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Dovolena
The Village At Cove Rotana Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah, v ubytovacím zařízení The Village At Cove Rotana Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu sobota 25. července 2020 až čtvrtek 30. července 2020. Letecky přeprava , s odletem za 20 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 17043 CZK.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Fujairah Rotana Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fujairah Rotana Resort And Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 27. červenec 2020 až úterý 4. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 37212,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Umm Al Quwain Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Umm Al Quwain Beach, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 27. červenec 2020 až neděle 2. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28955,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Radisson Blu Fujairah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu Fujairah Resort, v délce 6 nocí, v termínu středa 29. červenec 2020 až úterý 4. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31751,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Doubletree By Hilton And Spa Marjan Island All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Doubletree By Hilton And Spa Marjan Island, v délce 11 nocí, v termínu sobota 1. srpen 2020 až středa 12. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 37069,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. srpen 2020 až sobota 8. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 29577,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Acacia By Bin Majid All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Acacia By Bin Majid, v délce 14 nocí, v termínu neděle 2. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 41032,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Umm Al Quwain Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Umm Al Quwain Beach, v délce 11 nocí, v termínu neděle 2. srpen 2020 až čtvrtek 13. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41865,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Travelportal
Ajman Hotel All inclusive last minute

Prázdniny Spojené arabské emiráty Ajman v luxusním 5star ubytování v Ajman Hotel, v délce 6 dní, v termínu neděle 2. srpen až pátek 7. srpen, s dopravou letecká za 28 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 23826,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Fujairah Rotana Resort & Spa Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fujairah Rotana Resort & Spa, v délce 6 nocí, v termínu neděle 2. srpen 2020 až sobota 8. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 32390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Bahi Ajman Palace Hotel Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahi Ajman Palace Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až čtvrtek 13. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 52071,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Bm Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Bm Beach Hotel, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 41290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Bab Al Qasr Abu Dhabi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bab Al Qasr Abu Dhabi, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až středa 12. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45454,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Pearl Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Pearl Beach Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až pondělí 17. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 54990,- Kč.

Spojené arabské emiráty - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Spojené arabské emiráty od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Spojené arabské emiráty od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Spojené arabské emiráty

Super Last Minute Spojené arabské emiráty je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Spojené arabské emiráty sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Spojené arabské emiráty dovolená - informace

All Inclusive Spojené arabské emiráty

All Inclusive - Spojené arabské emiráty obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Spojené arabské emiráty - porovnáváme 1118 zájezdů


1045 zájezdů

26 zájezdů

47 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.