Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Spojené arabské emiráty

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai, v délce 10 nocí, v termínu pátek 12. březen 2021 až pondělí 22. březen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 68526,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Bahi Ajman Palace Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahi Ajman Palace, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 40790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Ajman (Ex. Kempinski Ajman) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ajman (Ex. Kempinski Ajman), v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46735,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Pearl All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pearl, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až pondělí 21. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Bahi Ajman Palace Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahi Ajman Palace, v délce 4 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až úterý 22. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14577,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Bahi Ajman Palace Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bahi Ajman Palace, v délce 12 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 38990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Sheraton Jumeirah Beach Resort & Towers All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Jumeirah Beach Resort & Towers, v délce 9 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 66390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Ajman Saray All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ajman Saray, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43107,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 44090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Al Raha Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Al Raha Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Le Meridien Al Aqah Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Al Aqah Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Radisson Blu Fujairah Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu Fujairah, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 25777,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Doubletree By Hilton & Spa Marjan Island, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Pearl All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pearl, v délce 8 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 33490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Radisson Blu Fujairah All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu Fujairah, v délce 10 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 51490,- Kč.

Spojené arabské emiráty - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Spojené arabské emiráty od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Spojené arabské emiráty od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Spojené arabské emiráty

Super Last Minute Spojené arabské emiráty je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Spojené arabské emiráty sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Spojené arabské emiráty dovolená - informace

All Inclusive Spojené arabské emiráty

All Inclusive - Spojené arabské emiráty obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Spojené arabské emiráty - porovnáváme 5312 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.