Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty 2019

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Marjan Island Resort & Spa Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Marjan Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 24. červenec 2019 až pátek 2. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 35890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Ramada Hotel & Suites Ajman All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ramada Hotel & Suites Ajman, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 16880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Ramada Beach Hotel Ajman, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 36390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Bin Majid Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Bin Majid Beach Hotel, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 35390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Yas Island Rotana All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Yas Island Rotana, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 55990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana, v délce 1 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až sobota 27. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Rixos Bab Al Bahr Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Rixos Bab Al Bahr, v délce 2 nocí, v termínu neděle 28. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Ja Jebel Ali Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dubai - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ja Jebel Ali Beach Hotel, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až pátek 2. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 36300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Beach Rotana Abu Dhabi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Abu Dhabi - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beach Rotana Abu Dhabi, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 28600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Radisson Blu Hotel Ajman All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu Hotel Ajman, v délce 6 nocí, v termínu sobota 3. srpen 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 30400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Radisson Blu Fujairah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu Fujairah Resort, v délce 10 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až středa 14. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 50260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Umm Al Quwain Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Umm Al Quwain - Spojené arabské emiráty, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Umm Al Quwain Beach Hotel, v délce 6 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 29400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Radisson Blu Resort Fujairah All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Radisson Blu Resort Fujairah, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 5. srpen 2019 až neděle 18. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 45190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel The Cove Rotana Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Cove Rotana Resort, v délce 1 nocí, v termínu pondělí 5. srpen 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Hotel Oceanic Khorfakkan Resort & Spa Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Oceanic Khorfakkan Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu středa 7. srpen 2019 až úterý 20. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 46090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Fujairah Rotana Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Fujairah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fujairah Rotana Resort & Spa, v délce 5 nocí, v termínu sobota 10. srpen 2019 až čtvrtek 15. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 24580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
The Cove Rotana Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Cove Rotana Resort, v délce 5 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 24600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Spojené arabské emiráty od Invia
Ajman Hotel (Ex. Kempinski Hotel) All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ajman - Spojené arabské emiráty, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ajman Hotel (Ex. Kempinski Hotel), v délce 5 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 23300,- Kč.

Spojené arabské emiráty - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Spojené arabské emiráty od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Spojené arabské emiráty od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Spojené arabské emiráty

Super Last Minute Spojené arabské emiráty je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Spojené arabské emiráty sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Spojené arabské emiráty dovolená - informace

All Inclusive Spojené arabské emiráty

All Inclusive - Spojené arabské emiráty obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty

Ultra All Inclusive Spojené arabské emiráty představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Spojené arabské emiráty - porovnáváme 1030 zájezdů


917 zájezdů

53 zájezdů

60 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.