Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Chorvatsko - Chorvatsko 2019

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Labineca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gradac - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Labineca, v délce 9 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 21486,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Bellevue Depandance Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bellevue Depandance, v délce 9 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou autobus a odjezdem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17540,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Narcis+ Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rabac - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Narcis+, v délce 7 nocí, v termínu pátek 28. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 11901,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Bellevue Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Bellevue, v délce 3 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až úterý 2. červenec 2019, s dopravou vlastní popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 8267,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Donat - Borik All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zadar - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Donat - Borik, v délce 7 nocí, v termínu neděle 30. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15820,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Family Hotel Vespera All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lošinj - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Family Hotel Vespera, v délce 7 nocí, v termínu neděle 30. červen 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 16650,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Valamar Club Dubrovnik Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dubrovník - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Valamar Club Dubrovnik, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až sobota 6. červenec 2019, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 12850,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Vespera Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lošinj - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Vespera, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20230,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Adria All Inclusive All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Biograd Na Moru - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adria All Inclusive, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až neděle 7. červenec 2019, s dopravou autobus a odjezdem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 12890,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel A Depandance Labineca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Makarská riviéra - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel A Depandance Labineca, v délce 8 nocí, v termínu úterý 2. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20624,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Orsan Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Orsan, v délce 7 nocí, v termínu středa 3. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15200,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Vespera Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lošinj - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Vespera, v délce 5 nocí, v termínu středa 3. červenec 2019 až pondělí 8. červenec 2019, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14450,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Resnik All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trogir - Chorvatsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Resnik, v délce 9 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou autobus a odjezdem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15060,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Adria All Inclusive All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Biograd Na Moru - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adria All Inclusive, v délce 5 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou autobus a odjezdem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 10290,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Falkensteiner Club Funimation Borik All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zadar - Chorvatsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Falkensteiner Club Funimation Borik, v délce 6 nocí, v termínu pátek 5. červenec 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20703,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Bellevue Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Bellevue, v délce 3 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 9339,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Labineca All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gradac - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Labineca, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Orsan Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Orsan, v délce 6 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až pátek 12. červenec 2019, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11577,- Kč.

Chorvatsko - informace o Last Minute

Last Minute - Chorvatsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Chorvatsko

Super Last Minute Chorvatsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Chorvatsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Chorvatsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Chorvatsko

Ultra All Inclusive Chorvatsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Chorvatsko - porovnáváme 5476 zájezdů


5466 zájezdů

0 zájezdů

10 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.