Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Chorvatsko 2018

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik, Zadar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zadar - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Falkensteiner Club Funimation Borik, Zadar, v délce 3 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až úterý 26. červen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10254,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Adriatiq Hotel Hvar, Ostrov Hvar - Jelsa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hvar - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adriatiq Hotel Hvar, Ostrov Hvar - Jelsa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15184,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Fontana Al Light Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hvar - Chorvatsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Fontana Al Light, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 8000,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel A Depandance Lavanda Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hvar - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel A Depandance Lavanda, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 8890,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Labineca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gradac - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Labineca, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou vlastní za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 24131,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Depandance Maslinik (Ex Neptun), Tučepi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Tučepi - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Depandance Maslinik (Ex Neptun), Tučepi, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22544,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Donat, Zadar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zadar - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Donat, Zadar, v délce 5 nocí, v termínu úterý 26. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou vlastní za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10300,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Adria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Korčula - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Adria, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Orsan Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Orsan, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 12930,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Pine Beach Club Pakoštane All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Severní Dalmácie - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Pine Beach Club Pakoštane, v délce 12 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20500,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Faraon, Trpanj All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Pelješac - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Faraon, Trpanj, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20182,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Depandance Hotelu Laguna B Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Gradac - Chorvatsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Depandance Hotelu Laguna B, v délce 16 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 25580,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Sirena, Ostrov Hvar - Hvar All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hvar - Chorvatsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sirena, Ostrov Hvar - Hvar, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11886,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Sensimar Makarska All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Makarská riviéra - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sensimar Makarska, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 20047,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Depandance Bellevue Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Orebič - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Depandance Bellevue, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 9790,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Hotel Mimosa, Rabac All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Rabac - Chorvatsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mimosa, Rabac, v délce 6 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16188,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Adriatiq Hotel Hvar, Ostrov Hvar - Jelsa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hvar - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adriatiq Hotel Hvar, Ostrov Hvar - Jelsa, v délce 5 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou vlastní za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9490,- Kč.

Chorvatsko
Last Minute All Inclusive Chorvatsko od Invia
Bluesun Hotel Neptun, Tučepi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Tučepi - Chorvatsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluesun Hotel Neptun, Tučepi, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30582,- Kč.

Chorvatsko - informace o Last Minute

Last Minute - Chorvatsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Chorvatsko

Super Last Minute Chorvatsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Chorvatsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Chorvatsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Chorvatsko

Ultra All Inclusive Chorvatsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Chorvatsko - porovnáváme 5585 zájezdů


5433 zájezdů

0 zájezdů

152 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.