Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Maroko Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Maroko od Invia
Lti Agadir Beach Club All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agadir - Maroko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lti Agadir Beach Club, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. květen 2023 až sobota 3. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 172 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 22690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maroko od Invia
El Pueblo Tamlelt All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Agadir - Maroko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu El Pueblo Tamlelt, v délce 14 nocí, v termínu sobota 10. červen 2023 až sobota 24. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 186 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 25090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maroko od Invia
Lti Agadir Beach Club All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Agadir - Maroko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lti Agadir Beach Club, v délce 7 nocí, v termínu sobota 17. červen 2023 až sobota 24. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 193 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 23990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maroko od Invia
El Pueblo Tamlelt All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Agadir - Maroko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu El Pueblo Tamlelt, v délce 7 nocí, v termínu sobota 15. červenec 2023 až sobota 22. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 221 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 21090,- Kč.

Maroko - informace o Last Minute

Last Minute - Maroko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maroko

Super Last Minute Maroko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maroko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maroko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maroko

Ultra All Inclusive Maroko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maroko - porovnáváme 16 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.