Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2018/2019

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Club Palm Bay All inclusive super last minute

Srí Lanka Marawila v 3star ubytování v Hotel Club Palm Bay, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. říjen až sobota 3. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 37490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Habarana Village By Cinnamon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Habarana Village By Cinnamon, v délce 5 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až středa 31. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36402,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey All inclusive last minute

Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Cinnamon Bey, v délce 7 dní, v termínu pondělí 29. říjen až neděle 4. listopad, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 33540,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 29. říjen 2018 až čtvrtek 8. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40775,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Mermaid All inclusive last minute

Srí Lanka Kalutara v 3star ubytování v Hotel Mermaid, v délce 10 dní, v termínu úterý 30. říjen až čtvrtek 8. listopad, s dopravou letecká za 9 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 34380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Suriya Luxury Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Suriya Luxury Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40264,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až pondělí 12. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Mnichov a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms, v délce 9 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Budapešť a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28145,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 14 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až pátek 16. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 35710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 16 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až neděle 18. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 39136,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel Tangerine Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Tangerine Beach, v délce 8 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až sobota 10. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 31790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Tangerine Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tangerine Beach, v délce 16 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až neděle 18. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36181,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water Hotel, v délce 7 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34703,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel The Eden Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Eden Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až neděle 18. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 59590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel Taprobana Wadduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Taprobana Wadduwa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až čtvrtek 15. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 5 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28406,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až sobota 17. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Mnichov a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel The Eden Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Eden Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až úterý 13. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42790,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2027 zájezdů


1837 zájezdů

40 zájezdů

150 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.