Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Srí Lanka Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Long Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 24. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37340,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz), v délce 11 nocí, v termínu pátek 24. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 88390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 8 nocí, v termínu pátek 24. březen 2023 až sobota 1. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 11 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Long Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 41670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Bentota Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bentota Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až pondělí 3. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 102100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungalla All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungalla, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 51037,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Fortress Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Unawatuna - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Fortress Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až pondělí 3. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 127100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz), v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz), v délce 13 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Long Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 34204,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 32520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 47100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cooee The Palms All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Cooee The Palms, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Ranweli Holiday Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ranweli Holiday Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44000,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 3491 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.