Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2019

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Coco Royal Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Coco Royal Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 40915,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey All inclusive super last minute

Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Cinnamon Bey, v délce 9 dní, v termínu úterý 28. květen až středa 5. červen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 33490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 23900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Fortress Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Fortress Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 83400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Long Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Long Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu středa 29. květen 2019 až čtvrtek 6. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 32600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Vily Club Palm Bay All inclusive super last minute

Srí Lanka Marawila v luxusním 4star ubytování v Vily Club Palm Bay, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 30. květen až sobota 8. červen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 24500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Mermaid Hotel & Club All inclusive super last minute

Srí Lanka Kalutara v 3star ubytování v Mermaid Hotel & Club, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 30. květen až sobota 8. červen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 28200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až čtvrtek 13. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 30380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 29080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Goldi Sands Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Goldi Sands Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 31100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 28890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon, v délce 16 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až pondělí 17. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 69780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 14 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až neděle 16. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 31380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu úterý 4. červen 2019 až neděle 16. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 29080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 6. červen 2019 až sobota 15. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 35000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 6. červen 2019 až úterý 18. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 36780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Club Koggala Village All inclusive last minute

Srí Lanka Koggala v 3star ubytování v Hotel Club Koggala Village, v délce 10 dní, v termínu pátek 7. červen až neděle 16. červen, s dopravou letecká za 13 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 37990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon, v délce 16 nocí, v termínu sobota 8. červen 2019 až pondělí 24. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 69780,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2189 zájezdů


1950 zájezdů

56 zájezdů

183 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.