Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2020

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms, v délce 9 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až čtvrtek 30. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37796,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 12 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42859,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Eden Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Eden Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až pátek 31. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až středa 5. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 50680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Bentota Beach By Cinnamon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bentota Beach By Cinnamon, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až středa 5. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 123180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Mermaid All inclusive super last minute

Srí Lanka Kalutara v 3star ubytování v Hotel Mermaid, v délce 10 dní, v termínu pátek 24. leden až neděle 2. únor, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38266,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Centara Ceysands Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Ceysands Resort & Spa, v délce 15 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až sobota 8. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 13 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % za výhodnou cenu 37480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Long Beach, v délce 13 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 39435,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 15 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 36688,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms Beruwala All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Beruwala, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38272,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Bentota Beach By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bentota Beach By Cinnamon, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 123180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Goldi Sands All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Goldi Sands, v délce 16 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70158,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 15 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až středa 12. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 13 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až pondělí 10. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 32281,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Riu Ahungalla All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ahungalla, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41500,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2028 zájezdů


1811 zájezdů

54 zájezdů

163 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.