Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka 2018

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Goldi Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Goldi Sands, v délce 8 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31272,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Long Beach, v délce 8 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 29064,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Turyaa Kalutara All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turyaa Kalutara, v délce 12 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49806,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungulla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungulla, v délce 14 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58464,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Club Palm Bay All inclusive last minute

Prázdniny Srí Lanka Marawila v 3star ubytování v Hotel Club Palm Bay, v délce 10 dní, v termínu pátek 29. červen až neděle 8. červenec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 37490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 45663,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 16 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57968,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Centara Ceysands Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Ceysands Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms, v délce 15 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42386,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 31114,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 9 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až úterý 10. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40557,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 29680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey All inclusive last minute

Prázdniny Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Cinnamon Bey, v délce 9 dní, v termínu středa 4. červenec až čtvrtek 12. červenec, s dopravou letecká za 13 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 34490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 12 nocí, v termínu středa 4. červenec 2018 až pondělí 16. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35522,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Hotel Dolphin All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Dolphin, v délce 9 nocí, v termínu středa 4. červenec 2018 až pátek 13. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 31347,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2097 zájezdů


1950 zájezdů

26 zájezdů

121 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.