Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka 2018

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Hotel Club Dolphin All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Negombo, v ubytovacím zařízení Hotel Club Dolphin s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu pátek 23. února 2018 až neděle 4. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 65150 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungulla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungulla, v délce 12 nocí, v termínu pátek 23. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60143,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 8 nocí, v termínu pátek 23. únor 2018 až sobota 3. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37296,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Cinnamon Bey All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Beruwela, v ubytovacím zařízení Cinnamon Bey s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu pátek 23. února 2018 až neděle 4. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 66640 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Citrus Waskaduwa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Kalutara, v ubytovacím zařízení Citrus Waskaduwa s počtem hvězdiček: 4.5. Počet nocí 10, v termínu pátek 23. února 2018 až neděle 4. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 47080 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 16 nocí, v termínu pátek 23. únor 2018 až neděle 11. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57284,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Tangerine Beach Hotel transfert privé inclus All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Srí Lanka - Kalutara, v ubytovacím zařízení Tangerine Beach Hotel transfert privé inclus s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 10, v termínu pátek 23. února 2018 až neděle 4. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38940 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40919,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Eden Hotel & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Eden Hotel & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52624,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 13 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až úterý 13. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55586,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 8 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33901,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 11 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až neděle 11. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49918,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Turyaa Kalutara All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turyaa Kalutara, v délce 16 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 74195,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Centara Ceysand Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Ceysand Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až středa 14. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60719,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až pondělí 12. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45595,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungalla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungalla, v délce 10 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až sobota 10. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 15 nocí, v termínu středa 28. únor 2018 až čtvrtek 15. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47689,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2056 zájezdů


1899 zájezdů

40 zájezdů

117 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.