Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Srí Lanka Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. červenec 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Bentota Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bentota Beach, v délce 10 nocí, v termínu sobota 2. červenec 2022 až úterý 12. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 91300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amethyst Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Amethyst Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 7. červenec 2022 až neděle 17. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 57500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 11. červenec 2022 až středa 20. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 36600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 9 nocí, v termínu neděle 17. červenec 2022 až úterý 26. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 38100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Bentota Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bentota Beach, v délce 9 nocí, v termínu úterý 19. červenec 2022 až čtvrtek 28. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu úterý 25. říjen 2022 až čtvrtek 3. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 27300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 27. říjen 2022 až sobota 5. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 31000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu sobota 29. říjen 2022 až pondělí 7. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 28200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu úterý 1. listopad 2022 až čtvrtek 10. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 126 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 29200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amethyst Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Amethyst Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 3. listopad 2022 až pondělí 14. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 3. listopad 2022 až sobota 12. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 29500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amethyst Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Amethyst Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 5. listopad 2022 až pondělí 14. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amethyst Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Amethyst Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 5. listopad 2022 až středa 16. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 42700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu sobota 5. listopad 2022 až pondělí 14. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 29500,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 1469 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.