Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka 2018

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Eden Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Eden Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až středa 2. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32829,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Jetwing Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Jetwing Beach, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až pátek 4. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 58235,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Dovolena
Lanka Princess All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Srí Lanka - Beruwela, v ubytovacím zařízení Lanka Princess s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 26. dubna 2018 až čtvrtek 3. května 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 33196 CZK.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Eden Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Eden Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až pondělí 7. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43939,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Jetwing Blue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Jetwing Blue, v délce 5 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až středa 2. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48744,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Jetwing Blue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Jetwing Blue, v délce 7 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až pátek 4. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 59087,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Mermaid Hotel & Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaid Hotel & Club, v délce 14 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 56975,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Jetwing Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Jetwing Beach, v délce 10 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 69143,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Jetwing Blue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Jetwing Blue, v délce 8 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 58667,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 7 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35893,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Lanka Princess All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Srí Lanka Beruwela v 0star ubytování v Hotel Lanka Princess, v délce 8 dní, v termínu neděle 29. duben až neděle 6. květen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 33783,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Vivanta By Taj Bentota All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Vivanta By Taj Bentota, v délce 8 nocí, v termínu neděle 29. duben 2018 až pondělí 7. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 58755,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Habarana Village By Cinnamon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Habarana Village By Cinnamon, v délce 7 nocí, v termínu neděle 29. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 35036,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Lanka Princess Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lanka Princess Hotel, v délce 11 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 45900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Palms Beruwela All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palms Beruwela, v délce 11 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey All inclusive last minute

Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Cinnamon Bey, v délce 9 dní, v termínu středa 2. květen až čtvrtek 10. květen, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 34490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 11 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44123,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Hotel Dolphin All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Dolphin, v délce 10 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 29762,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2109 zájezdů


1950 zájezdů

34 zájezdů

125 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.