Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Srí Lanka Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cooee The Palms All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Cooee The Palms, v délce 9 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 37800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz), v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 52200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 53500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až sobota 10. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 48900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 11 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až středa 14. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cooee The Palms All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Cooee The Palms, v délce 11 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až středa 14. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amaya Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amaya Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 51400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz), v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 50100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 44000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 5. prosinec 2022 až středa 14. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Turyaa Kalutara (Ex. The Sands) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Turyaa Kalutara (Ex. The Sands), v délce 9 nocí, v termínu pondělí 5. prosinec 2022 až středa 14. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 47000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 9 nocí, v termínu středa 7. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 39900,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2018 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.