Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Srí Lanka

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Jetwing Sea All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jetwing Sea, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 67400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 11 nocí, v termínu úterý 26. říjen 2021 až sobota 6. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bey, v délce 11 nocí, v termínu úterý 26. říjen 2021 až sobota 6. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungalla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungalla, v délce 9 nocí, v termínu úterý 26. říjen 2021 až čtvrtek 4. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amaya Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amaya Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. říjen 2021 až sobota 6. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 44100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Mermaid All inclusive super last minute

Srí Lanka Kalutara v 3star ubytování v Hotel Mermaid, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 39490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungalla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungalla, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. říjen 2021 až pátek 5. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34718,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Club Palm Bay All inclusive super last minute

Srí Lanka Marawila v 3star ubytování v Hotel Club Palm Bay, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 37990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Goldi Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Goldi Sands, v délce 9 nocí, v termínu neděle 31. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 36500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu), v délce 11 nocí, v termínu neděle 31. říjen 2021 až čtvrtek 11. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 39900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Long Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až středa 10. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 34690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bey, v délce 11 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 36500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Ranweli Holiday Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ranweli Holiday Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 38700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu), v délce 11 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 39100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 4. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 37990,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2911 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.