Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka 2018

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Hotel Dolphin All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Dolphin, v délce 11 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44538,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43759,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Centara Ceysand Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Ceysand Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66310,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach, v délce 13 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47744,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Long Beach, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37079,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 38728,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach, v délce 9 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39247,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 11 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 50650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 10 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 47769,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 44600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms, v délce 14 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až pátek 7. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44315,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Waskaduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Waskaduwa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms, v délce 15 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45912,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Riu Sri Lanka All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Sri Lanka, v délce 8 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44170,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až neděle 9. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48725,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 28. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 15 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až čtvrtek 13. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39366,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 1987 zájezdů


1939 zájezdů

48 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.