Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2020

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel Jetwing Sea All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Jetwing Sea, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 9. duben 2020 až sobota 18. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 47000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 13. duben 2020 až středa 22. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Taprobana Wadduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Taprobana Wadduwa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 14. duben 2020 až čtvrtek 23. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36854,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 16 nocí, v termínu úterý 14. duben 2020 až čtvrtek 30. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47192,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Goldi Sands All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Goldi Sands, v délce 9 nocí, v termínu pátek 17. duben 2020 až neděle 26. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45744,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel The Long Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Long Beach Resort, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. duben 2020 až pondělí 27. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 40190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Long Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Long Beach, v délce 11 nocí, v termínu pátek 17. duben 2020 až úterý 28. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 36062,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pátek 17. duben 2020 až neděle 26. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34431,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu neděle 19. duben 2020 až úterý 28. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 29800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. duben 2020 až čtvrtek 30. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 39482,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Hotel Dolphin All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Dolphin, v délce 9 nocí, v termínu úterý 21. duben 2020 až čtvrtek 30. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungalla All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungalla, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. duben 2020 až neděle 3. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Avani Bentota Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Avani Bentota Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 25. duben 2020 až pondělí 4. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Coco Royal Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Coco Royal Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. duben 2020 až středa 6. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 32200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. duben 2020 až středa 6. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. duben 2020 až pátek 8. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 33800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel Jetwing Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Negombo - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Jetwing Beach, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 30. duben 2020 až neděle 10. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Beach Cabanas Retreat And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Beach Cabanas Retreat And Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. květen 2020 až neděle 10. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45200,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2116 zájezdů


1949 zájezdů

55 zájezdů

112 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.