Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2019/2020

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Club Palm Bay All inclusive super last minute

Srí Lanka Marawila v 3star ubytování v Hotel Club Palm Bay, v délce 10 dní, v termínu pátek 18. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 37490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bey Beruwala All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bey Beruwala, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až středa 30. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 32130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Tangerine Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tangerine Beach, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 52 % za výhodnou cenu 34094,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Mermaid Hotel & Club All inclusive super last minute

Srí Lanka Kalutara v 3star ubytování v Mermaid Hotel & Club, v délce 9 dní, v termínu úterý 22. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 29990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey All inclusive super last minute

Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Cinnamon Bey, v délce 9 dní, v termínu úterý 22. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 34490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Club Koggala Village All inclusive last minute

Srí Lanka Koggala v 3star ubytování v Hotel Club Koggala Village, v délce 9 dní, v termínu pátek 25. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 37990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bey Beruwala All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bey Beruwala, v délce 12 nocí, v termínu sobota 26. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40010,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Palms Beruwela All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palms Beruwela, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 31. říjen 2019 až pátek 8. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 31500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Avani Bentota Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Avani Bentota Resort And Spa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 31. říjen 2019 až pátek 8. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 42400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Mermaid Hotel & Club All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaid Hotel & Club, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 31. říjen 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 30680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Waskaduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Waskaduwa, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 31. říjen 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 50100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 11 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až úterý 12. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62403,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon, v délce 13 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 44700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Mermaid Hotel & Club All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaid Hotel & Club, v délce 16 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až úterý 19. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47666,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Eden Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Eden Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až pondělí 18. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 43280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 15 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až středa 20. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 40980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Mermaid Hotel & Club All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaid Hotel & Club, v délce 11 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 27680,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2163 zájezdů


1944 zájezdů

62 zájezdů

157 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.