Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Srí Lanka

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu), v délce 11 nocí, v termínu středa 16. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 46500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Insight Resort Ahangama All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Unawatuna - Srí Lanka, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Insight Resort Ahangama, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Insight Resort Ahangama All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Unawatuna - Srí Lanka, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Insight Resort Ahangama, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 79700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon (Ex. Chaaya Tranz), v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 80300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 61700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Coral Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Coral Sands, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Mermaid & Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaid & Club, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 62500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Eden Resort and Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eden Resort and Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 84700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 62900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 63700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Amaya Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amaya Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Trincomalee - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Trinco Blu By Cinnamon (Ex. Chaaya Blu), v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Citrus Hikkaduwa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Citrus Hikkaduwa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65600,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 3801 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.