Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2019

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Blue Water, v délce 14 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 47090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Tangerine Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tangerine Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 26790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Tangerine Beach Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tangerine Beach Hotel, v délce 16 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey Beruwala All inclusive super last minute

Prázdniny Srí Lanka Beruwela v luxusním 5star ubytování v Hotel Cinnamon Bey Beruwala, v délce 8 dní, v termínu pondělí 22. červenec až pondělí 29. červenec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 29090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Cinnamon Bey All inclusive super last minute

Prázdniny Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Cinnamon Bey, v délce 9 dní, v termínu úterý 23. červenec až středa 31. červenec, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 33490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 11 nocí, v termínu středa 24. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 39501,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Travelportal
Hotel Lanka Princess All inclusive super last minute

Prázdniny Srí Lanka Beruwela v luxusním 4star ubytování v Hotel Lanka Princess, v délce 9 dní, v termínu středa 24. červenec až čtvrtek 1. srpen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 32328,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Coco Royal Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Coco Royal Beach Resort, v délce 13 nocí, v termínu středa 24. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 41535,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Tangerine Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tangerine Beach Hotel, v délce 16 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Riu Ahungalla Sri Lanka All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ahungalla Sri Lanka, v délce 10 nocí, v termínu pátek 26. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 37300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon, v délce 8 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 32628,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 31875,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach, v délce 9 nocí, v termínu středa 31. červenec 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 39854,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 1. srpen 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 26950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 9 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až úterý 13. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 23580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Palm Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marawila - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Palm Bay, v délce 12 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 30480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Eden Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Eden Hotel & Spa, v délce 12 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57553,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Hotel Dolphin All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Colombo - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Dolphin, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 5. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 34496,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2178 zájezdů


1950 zájezdů

60 zájezdů

168 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.