Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Srí Lanka - Srí Lanka 2020

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Koggala Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Koggala Beach, v délce 12 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43819,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 12 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72718,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37796,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Pandanus Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pandanus Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 38511,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36718,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Blue Water All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Water, v délce 12 nocí, v termínu středa 29. leden 2020 až pondělí 10. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60088,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms Beruwala All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Beruwala, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38298,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Heritance Ahungalla All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Induruwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Heritance Ahungalla, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hibiscus Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hibiscus Beach, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 34654,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Palms Beruwala All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Palms Beruwala, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38298,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Cinnamon Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Beruwela - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Bay, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58285,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Royal Palms Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Palms Beach Hotel, v délce 13 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
The Fortress Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Fortress Resort And Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 106600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hikka Tranz By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hikkaduwa - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hikka Tranz By Cinnamon, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 3. únor 2020 až středa 12. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 56578,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Tangerine Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Kalutara - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tangerine Beach, v délce 16 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až čtvrtek 20. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58554,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Club Koggala Village Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koggala - Srí Lanka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Koggala Village Hotel, v délce 9 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36718,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Hotel Taprobana Wadduwa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Waduwa - Srí Lanka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Taprobana Wadduwa, v délce 8 nocí, v termínu středa 5. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Srí Lanka od Invia
Centara Ceysands Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Bentota - Srí Lanka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Ceysands Resort & Spa, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 6. únor 2020 až pátek 21. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66980,- Kč.

Srí Lanka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Srí Lanka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Srí Lanka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Srí Lanka

Super Last Minute Srí Lanka je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Srí Lanka sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Srí Lanka dovolená - informace

All inclusive light Srí Lanka

All inclusive light - Srí Lanka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Srí Lanka

All Inclusive - Srí Lanka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Srí Lanka - porovnáváme 2161 zájezdů


1947 zájezdů

54 zájezdů

160 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.