Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2019/2020

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 17. říjen 2019 až úterý 29. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 52500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Royalton Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton Cayo Santa María, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 17. říjen 2019 až úterý 29. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 51100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Memories Varadero Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 21. října 2019 až úterý 29. října 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25980 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Blau Marina Varadero All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Blau Marina Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 24. října 2019 až pátek 1. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 38190 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Barcelo Solymar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Solymar, v délce 11 nocí, v termínu sobota 26. říjen 2019 až středa 6. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 61580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Sol Cayo Largo All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 61700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Paradisus Río De Oro All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Río De Oro, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Meliá Las Américas All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Meliá Las Américas, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 61000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Ocean Casa Del Mar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Casa Del Mar, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 52900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live Experience Tuxpan, Pelicano All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live Experience Tuxpan, Pelicano, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 56300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 56500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Cayo Coco  All inclusive last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Melia Cayo Coco , v délce 9 dní, v termínu pondělí 28. říjen až úterý 5. listopad, s dopravou letecká za 12 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 47700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Sol Cayo Coco Hotel All inclusive last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Sol Cayo Coco Hotel, v délce 9 dní, v termínu pondělí 28. říjen až úterý 5. listopad, s dopravou letecká za 12 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 40410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel IBEROSTAR Varadero All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel IBEROSTAR Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu úterý 29. října 2019 až středa 6. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 38390 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Be Live Turquesa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Be Live Turquesa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu úterý 29. října 2019 až středa 6. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 29090 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Paradisus Princesa d.Mar All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Princesa d.Mar s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu úterý 29. října 2019 až středa 6. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 29290 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Sol Varadero Beach All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Sol Varadero Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu úterý 29. října 2019 až středa 6. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 29690 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Sol Palmeras All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Sol Palmeras s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu úterý 29. října 2019 až středa 6. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 31990 CZK.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1420 zájezdů


1200 zájezdů

201 zájezdů

19 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.