Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2018/2019

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až úterý 30. říjen 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 48060,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Iberostar Parque Central / Iberostar Ens All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Santa Maria, v ubytovacím zařízení Kombinace Iberostar Parque Central / Iberostar Ens s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35000 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Cayo Coco All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Cayo Coco, v délce 6 dní, v termínu středa 24. říjen až pondělí 29. říjen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 38000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Cayo Guillermo All inclusive super last minute

Kuba Cayo Guillermo v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Cayo Guillermo, v délce 6 dní, v termínu středa 24. říjen až pondělí 29. říjen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 34900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Habana Libre / Sol Cayo Santa Maria All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Santa Maria, v ubytovacím zařízení Kombinace Habana Libre / Sol Cayo Santa Maria s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 31000 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Buenavista All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Santa Maria, v ubytovacím zařízení Melia Buenavista s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 39300 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Quinta Avenida / Memories Caribe All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Quinta Avenida / Memories Caribe s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38800 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Iberostar Tainos / Sol Pelícano All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Kombinace Iberostar Tainos / Sol Pelícano s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38900 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Meliã Cayo Coco All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Meliã Cayo Coco s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38000 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Copacabana / Sol Pelicano All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení Kombinace Copacabana / Sol Pelicano s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 37700 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Sol Cayo Guillermo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Guillermo, v ubytovacím zařízení Sol Cayo Guillermo s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 36200 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Melia Habana / Melia Las Dunas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Santa Maria, v ubytovacím zařízení Kombinace Melia Habana / Melia Las Dunas s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35400 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Melia Habana / Melia Las Dunas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení Kombinace Melia Habana / Melia Las Dunas s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35400 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Melia Habana / Melia Cayo Santa Maria All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Santa Maria, v ubytovacím zařízení Kombinace Melia Habana / Melia Cayo Santa Maria s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35400 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Melia Habana / Melia Cayo Santa Maria All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení Kombinace Melia Habana / Melia Cayo Santa Maria s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35400 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Jardines del Rey All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Coco, v ubytovacím zařízení Melia Jardines del Rey s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35200 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace Iberostar Parque Central / Iberostar Ens All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení Kombinace Iberostar Parque Central / Iberostar Ens s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu středa 24. října 2018 až pondělí 29. října 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35000 CZK.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1370 zájezdů


1200 zájezdů

162 zájezdů

8 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.