Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2019

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Princesa Del Mar Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. duben 2019 až pondělí 6. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 72652,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu úterý 23. duben 2019 až středa 1. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu středa 24. duben 2019 až neděle 5. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 54580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Varadero Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Varadero Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 28. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 77701,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Blau Costa Verde Beach Resort & Blau Costa Verde P All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blau Costa Verde Beach Resort & Blau Costa Verde P, v délce 14 nocí, v termínu neděle 28. duben 2019 až neděle 12. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 46510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Sol Cayo Largo All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Sol Cayo Largo, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 64000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Caribe All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Caribe, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 52700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live Experience Turquesa All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live Experience Turquesa, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 48400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 58000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Bella Costa All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bella Costa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 45700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 56200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 55500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 55200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Paradisus Varadero Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 60900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 61600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano) All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano), v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až úterý 7. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 58200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Buenavista All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Buenavista, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 29. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 66200,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1363 zájezdů


1198 zájezdů

150 zájezdů

15 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.