Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Kuba

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Roc Barlovento ( ) All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Roc Barlovento ( ) s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38320 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Laguna Azul All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Laguna Azul s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 42980 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Sol Cayo Largo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Largo, v ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 43470 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Melia Varadero s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 44670 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 40380 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Roc Arenas Doradas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Roc Arenas Doradas s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38520 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Be Live Experience Tropical All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Be Live Experience Tropical s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. října 2021 až neděle 31. října 2021. Letecky přeprava , s odletem za -4 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38320 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Brisas Del Caribe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Brisas Del Caribe, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 25. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 42300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Barceló Solymar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Solymar, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 25. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 49600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Internacional All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Internacional, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 25. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 75600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Brisas Del Caribe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Brisas Del Caribe, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 25. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 42300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Laguna Azul All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Laguna Azul, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 25. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 43900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Varadero All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Varadero, v délce 10 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až pátek 12. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 58700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Iberostar Selection Playa Pillar All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Selection Playa Pillar, v délce 11 dní, v termínu úterý 2. listopad až pátek 12. listopad, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 42600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Camino del Mar (ex Melia Cayo Guillermo) All inclusive super last minute

Kuba Cayo Guillermo v luxusním 5star ubytování v Hotel Camino del Mar (ex Melia Cayo Guillermo), v délce 11 dní, v termínu úterý 2. listopad až pátek 12. listopad, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 40200,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 972 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.