Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2020

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Selection Varadero All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Selection Varadero, v délce 8 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až neděle 1. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 60420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Paradisus Princesa Del Mar Resort Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Princesa Del Mar Resort Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až úterý 3. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 68475,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Tryp Cayo Coco All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Tryp Cayo Coco, v délce 9 dní, v termínu pondělí 24. únor až úterý 3. březen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 48600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 24. únor 2020 až pátek 6. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 57613,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Bella Isla Re All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Bella Isla Re, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 24. únor 2020 až úterý 3. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 43600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Iberostar Tainos, Memorie All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Iberostar Tainos, Memorie, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 24. únor 2020 až úterý 3. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 49200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 24. únor 2020 až úterý 3. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 50700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 61500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 58500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Villa Bellarena All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Villa Bellarena, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 65200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Gran Muthu Rainbow Adults Only All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Muthu Rainbow Adults Only, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Caribe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Caribe, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Sol Cayo Largo, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Melia Varadero All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Varadero, v délce 11 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 70063,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Dhawa Cayo Santa Maria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dhawa Cayo Santa Maria, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 27. únor 2020 až pondělí 9. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 43240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 27. únor 2020 až pondělí 9. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 67239,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace - Neptuno-Triton + Sunbeach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Kombinace - Neptuno-Triton + Sunbeach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 12, v termínu čtvrtek 27. února 2020 až pondělí 9. března 2020. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 27900 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Starfish Varadero (Ex. Aguas Azules) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Starfish Varadero (Ex. Aguas Azules), v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 27. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61774,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1359 zájezdů


1186 zájezdů

154 zájezdů

19 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.