Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2019

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu úterý 19. únor 2019 až středa 27. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56870,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 55000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano), v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 60400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar Habana, Starfish Cayo Santa Maria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar Habana, Starfish Cayo Santa Maria, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 49100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až pátek 1. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51970,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Playa Costa Verde All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Playa Costa Verde, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 60200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar Habana, Sol Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar Habana, Sol Cayo Coco, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 52800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 57000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 61100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Dhawa Cayo Santa Maria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dhawa Cayo Santa Maria, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 53000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 59400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sol Río De Luna Y Mares, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 61900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 61900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 64500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 51700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 25. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 51300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Sol Cayo Largo, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 25. únor 2019 až úterý 5. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64600,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1232 zájezdů


1062 zájezdů

157 zájezdů

13 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.