Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba 2018

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Meliã Peninsula Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Meliã Peninsula Varadero s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 22. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 56990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 52120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Grand Memories Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení Grand Memories Varadero s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 15, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 6. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 27990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Sol Palmeras All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Sol Palmeras s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 15, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 6. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 28990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Blau Marina Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Blau Marina Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 15, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 6. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 28990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Memories Varadero Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 15, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 6. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 24990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 47810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 52120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Tryp Cayo Coco All inclusive super last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Tryp Cayo Coco, v délce 9 dní, v termínu úterý 26. červen až středa 4. červenec, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 59680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu úterý 26. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Iberostar Playa Blanca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Iberostar Playa Blanca, v délce 11 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 56300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Club Acuario, María La Gorda All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Acuario, María La Gorda, v délce 11 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 49800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano), v délce 11 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 56700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, Meliá Las Antillas, Be Live City C, v délce 11 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 64000,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1250 zájezdů


1176 zájezdů

66 zájezdů

8 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.