Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2019

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Bella Isla Re All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Bella Isla Re, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Roc Arenas Doradas All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Roc Arenas Doradas, v délce 12 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 57380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar Habana, Sol Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar Habana, Sol Cayo Coco, v délce 8 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Allegro Palma Real All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Allegro Palma Real s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 22190 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 23990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Tainos All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Tainos s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Grand Memories All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Grand Memories s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Ocean Varadero El Patriarca All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Ocean Varadero El Patriarca s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 26990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel IBEROSTAR Playa Alameda All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel IBEROSTAR Playa Alameda s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 27990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Gran Caribe Villa Tortuga All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Gran Caribe Villa Tortuga s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 20990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Memories Varadero Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 21990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 8 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Sol Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Sol Cayo Guillermo, v délce 8 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 8 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Sol Palmeras All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Sol Palmeras s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 28. srpna 2019 až středa 4. září 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 27180 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí, v délce 8 nocí, v termínu středa 28. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 45000,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1411 zájezdů


1197 zájezdů

197 zájezdů

17 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.