Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Kuba Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Starfish Cuatro Palmas All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Starfish Cuatro Palmas, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Meliá Las Américas All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Meliá Las Américas, v délce 8 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až středa 7. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 131900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Angsana Cayo Santa Maria All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Angsana Cayo Santa Maria, v délce 11 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 84802,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Melia Cayo Santa Maria All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Cayo Santa Maria, v délce 11 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 73619,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Mar Del Sur All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Mar Del Sur, v délce 11 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 127900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Starfish Montehabana, Starfish Varadero All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Starfish Montehabana, Starfish Varadero, v délce 11 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 121200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Coral Ensenachos All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Coral Ensenachos, v délce 11 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 62600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Marina Varadero All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Marina Varadero, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 38800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sol Palmeras All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sol Palmeras, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 45000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Gran Muthu Rainbow All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Muthu Rainbow, v délce 11 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 60300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar, Starfish Cayo Santa Maria All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar, Starfish Cayo Santa Maria, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 42900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Los Delfines All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Los Delfines, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 39300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Meliá Las Américas All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Meliá Las Américas, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 49300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Villa Cuba All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Villa Cuba, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 43700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Marina Varadero All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Marina Varadero, v délce 11 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 43300,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1686 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.