Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba 2018

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až pátek 4. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 53040,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 8 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu neděle 29. duben 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Ocean Vista Azul All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení Ocean Vista Azul s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 31490 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Club Tropical All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Club Tropical s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 23490 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Laguna Azúl All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Laguna Azúl s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 29990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 24990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Tryp Cayo Coco All inclusive last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Tryp Cayo Coco, v délce 9 dní, v termínu úterý 1. květen až středa 9. květen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 59680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu pátek 4. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Arenas Doradas All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arenas Doradas, v délce 8 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až středa 16. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až středa 16. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Paradisus Varadero Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Varadero Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až neděle 20. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 66986,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Paradisus Varadero Resort & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Paradisus Varadero Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pondělí 7. května 2018 až pondělí 14. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 34990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Memories Varadero Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 7. května 2018 až pondělí 14. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 24990 CZK.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1266 zájezdů


1200 zájezdů

61 zájezdů

5 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.