Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2019

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Villa Marinera All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Villa Marinera, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 66900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Meliá Jardines Del Rey, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 69300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Caribe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Caribe, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 62500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Paradisus Varadero Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Varadero Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41698,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 72800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až pátek 5. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 66800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Miramar Habana, Pullman Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 53800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Puntarena Beach Fun, Play All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Puntarena Beach Fun, Play, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 41000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 51600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Pelicano All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Pelicano, v délce 11 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 50500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu neděle 30. červen 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 56480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tainos, Sol Cayo Largo, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až pátek 12. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 69680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Pelicano All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Pelicano, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až úterý 9. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Kombinace hotelů Copacabana / Memories Varadero All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Kombinace hotelů Copacabana / Memories Varadero s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu středa 3. července 2019 až čtvrtek 11. července 2019. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 33700 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Memories Caribe All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Memories Caribe, v délce 11 nocí, v termínu středa 3. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 49900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Meliá Jardines Del Rey, v délce 8 nocí, v termínu středa 3. červenec 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43100,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1254 zájezdů


1066 zájezdů

188 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.