Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Kuba Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Camino Del Mar (Ex Melia Cayo Guillermo) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Camino Del Mar (Ex Melia Cayo Guillermo), v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 17. listopad 2022 až pátek 25. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí, v délce 8 nocí, v termínu středa 23. listopad 2022 až čtvrtek 1. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 55400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí, v délce 11 nocí, v termínu úterý 29. listopad 2022 až sobota 10. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 65100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí, v délce 11 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až neděle 11. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 61700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Dhawa Cayo Santa Maria All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dhawa Cayo Santa Maria, v délce 11 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až neděle 11. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 51100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Grand Memories Santa Maria All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Memories Santa Maria, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 39840,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Starfish Cayo Santa Maria All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Starfish Cayo Santa Maria, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. prosinec 2022 až pátek 16. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 35939,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Marazul (Santa Maria Del Mar) All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Marazul (Santa Maria Del Mar), v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Be Live Collection Cayo All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Be Live Collection Cayo Santa María, v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 52390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Starfish Cayo Largo (Ex All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Starfish Cayo Largo (Ex Pelicano), v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 39425,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Memories Cayo Largo (Ex All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Memories Cayo Largo (Ex Cayo Largo , v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 40172,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Memories Cayo Largo (Ex All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Memories Cayo Largo (Ex Cayo Largo , v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 41666,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Pelicano All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Pelicano, v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 39425,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Memories Cayo Largo (Ex All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Memories Cayo Largo (Ex Cayo Largo , v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 41666,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Starfish Cayo Largo (Ex All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Starfish Cayo Largo (Ex Pelicano), v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. prosinec 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 39425,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 887 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.