Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2018/2019

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sercotel Club Cayo Guille All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sercotel Club Cayo Guille, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 10. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 34000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Habana, Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Habana, Meliá Jardines Del Rey, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 10. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 44200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 10. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 39600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 8 nocí, v termínu úterý 11. prosinec 2018 až středa 19. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 8 nocí, v termínu úterý 11. prosinec 2018 až středa 19. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Tryp Cayo Coco All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Tryp Cayo Coco, v délce 9 dní, v termínu úterý 11. prosinec až středa 19. prosinec, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 37080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Memories Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Memories Varadero s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25260 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Tainos All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Tainos s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 28990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Paradisus Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35490 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Sol Palmeras All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Sol Palmeras s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 30890 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Laguna Azul All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Laguna Azul s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35690 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Be Live Turquesa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Be Live Turquesa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 26990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Palmeras All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Palmeras, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 13. prosinec 2018 až čtvrtek 27. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 58923,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 38290 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Roc Arenas Doradas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Roc Arenas Doradas s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 28690 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Roc Barlovento All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Roc Barlovento s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až pátek 21. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 37570 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Club Tropical All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Club Tropical s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25890 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Ocean Vista Azul All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Ocean Vista Azul s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 13. prosince 2018 až čtvrtek 20. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 34390 CZK.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1356 zájezdů


1197 zájezdů

147 zájezdů

12 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.