Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2019/2020

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Villa Tortuga All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Villa Tortuga s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu neděle 8. prosince 2019 až pondělí 16. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 19990 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa Maria All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa Maria, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 9. prosinec 2019 až pátek 20. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Oc. Varadero El Patriarca All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Oc. Varadero El Patriarca s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25880 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Be Live Ex. Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Be Live Ex. Varadero s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 19890 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Memories Holguin All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Memories Holguin, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 9. prosinec 2019 až pátek 20. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 59400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Tryp Cayo Coco All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Tryp Cayo Coco, v délce 12 dní, v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 54400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Sol Cayo Coco All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Sol Cayo Coco, v délce 12 dní, v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 57700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Iberostar Bella Vista All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Iberostar Bella Vista s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 30200 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel IBEROSTAR Playa Alam. All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel IBEROSTAR Playa Alam. s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 26870 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Paradisus Princesa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Princesa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 29070 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Be Live Turquesa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Be Live Turquesa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 20890 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 21720 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Gran Muthu Imperial Cayo Guillermo - Adults Only All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Muthu Imperial Cayo Guillermo - Adults Only, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 9. prosinec 2019 až pátek 20. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 62300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Royalton Hicacos - Adult Only All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Royalton Hicacos - Adult Only s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 32360 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Paradisus Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 9. prosince 2019 až úterý 17. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 29780 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Jardines Del Rey All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Jardines Del Rey, v délce 12 dní, v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 61100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Cayo Coco All inclusive super last minute

Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Cayo Coco, v délce 12 dní, v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 71000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Cayo Guillermo All inclusive super last minute

Kuba Cayo Guillermo v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Cayo Guillermo, v délce 12 dní, v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 61100,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1384 zájezdů


1190 zájezdů

173 zájezdů

21 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.