Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba 2018

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Brisas Guardalavaca, Be Live City Copacabana All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Brisas Guardalavaca, Be Live City Copacabana, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až úterý 6. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 73100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
H10 Panorama, Hotel Ocean Varadero El Patriarca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H10 Panorama, Hotel Ocean Varadero El Patriarca, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až úterý 6. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 72200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Brisas Guardalavaca, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až úterý 6. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 75200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Memories Varadero Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Memories Varadero Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 50170 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
ROC Arenas Doradas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení ROC Arenas Doradas s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 57080 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Sol Cayo Largo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Cayo Largo, v ubytovacím zařízení Sol Cayo Largo s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 68870 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Melia Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 71110 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
ROC Barlovento All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení ROC Barlovento s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 55360 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 75430 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 56440 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Cuatro Palmas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Cuatro Palmas s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 53640 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Melia Las Americas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Melia Las Americas s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 74350 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Paradisus Varadero Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Paradisus Varadero Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 81900 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Blau Marina Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Blau Marina Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 53480 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Naviti Beach Club Varadero All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Naviti Beach Club Varadero s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 51480 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 11 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 11 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Tryp Cayo Coco All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tryp Cayo Coco, v délce 8 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až neděle 4. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66680,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1172 zájezdů


1117 zájezdů

49 zájezdů

6 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.