Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Kuba

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Varadero All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Varadero, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 1. červenec 2021 až úterý 13. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 46300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Gran Muthu Rainbow All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gran Muthu Rainbow, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 1. červenec 2021 až úterý 13. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 55300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Gran Muthu Imperial Cayo Guillermo All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Gran Muthu Imperial Cayo Guillermo, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 57400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Grand Muthu Cayo Guillermo All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Grand Muthu Cayo Guillermo, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 52400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Iberostar Selection Playa Pillar All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Selection Playa Pillar, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 51700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Cayo Coco All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Cayo Coco, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 49600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Melia Jardines del Rey All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Melia Jardines del Rey, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 46700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Memories Caribe All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Memories Caribe, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 44500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Memories Flamenco Beach Resort All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 5star ubytování v Hotel Memories Flamenco Beach Resort, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 44000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Sol Cayo Coco All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Sol Cayo Coco, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 42300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Tryp Cayo Coco All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Coco v luxusním 4star ubytování v Hotel Tryp Cayo Coco, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 41600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sol Cayo Largo, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 1. červenec 2021 až úterý 13. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 51500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Travelportal
Hotel Gran Muthu Rainbow Ao All inclusive last minute

Prázdniny Kuba Cayo Guillermo v luxusním 5star ubytování v Hotel Gran Muthu Rainbow Ao, v délce 13 dní, v termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 13. červenec, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 56700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Vigía (Ex Sol Cayo Guillermo) All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Vigía (Ex Sol Cayo Guillermo), v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 1. červenec 2021 až úterý 13. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Roc Lagunas Del Mar (Ex Labranda Cayo Santa Maria) All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Roc Lagunas Del Mar (Ex Labranda Cayo Santa Maria), v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 1. červenec 2021 až úterý 13. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 48500,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1853 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.