Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba 2018

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 50850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Tainos, Pelicano (Ex. Sol Pelicano), v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 64400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Cayo Guillermo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Cayo Guillermo, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 63700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Paradisus Río De Oro All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradisus Río De Oro, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Buenavista All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Buenavista, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 97000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live Experience Varadero All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live Experience Varadero, v délce 14 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 44633,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Sercotel Club Cayo Guille All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Sercotel Club Cayo Guille, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 58100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Bellevue Palma Real All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Bellevue Palma Real s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 12, v termínu neděle 19. srpna 2018 až čtvrtek 30. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 33900 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Laguna Azul All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Laguna Azul, v délce 8 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 54540,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 60580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 55160,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Hotel Los Cactus All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Los Cactus, v délce 8 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 120811,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Las Américas All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Las Américas, v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 146208,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Ocean Varadero El Patriarca All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Varadero El Patriarca, v délce 8 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 124379,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Blau Marina Varadero Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blau Marina Varadero Resort, v délce 8 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 45920,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Laguna del Este All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Cayo Santa Maria, v ubytovacím zařízení Laguna del Este s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 12, v termínu pondělí 27. srpna 2018 až pátek 7. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 10 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 35900 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
BE LIVE CITY COPACABANA All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Kuba - Havana, v ubytovacím zařízení BE LIVE CITY COPACABANA s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 12, v termínu pondělí 27. srpna 2018 až pátek 7. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 10 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 35900 CZK.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1324 zájezdů


1200 zájezdů

124 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.