Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kuba - Kuba 2020

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live Experience Tuxpan, Pelicano All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live Experience Tuxpan, Pelicano, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až pátek 31. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí za výhodnou cenu 61400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až úterý 28. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 42600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až úterý 28. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 50200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Ocean Vista Azul All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Vista Azul, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až pondělí 3. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 52800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Brisas Del Caribe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě La Habana (Havana) - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Brisas Del Caribe, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Gran Caribe Club Cayo Gui, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 56200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Largo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Coco - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Largo, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 54816,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Melia Varadero All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varadero - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Varadero, v délce 15 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 83219,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Be Live City Copacabana, Villa Bellarena All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Be Live City Copacabana, Villa Bellarena, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 59500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Sol Cayo Largo All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Largo - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Sol Cayo Largo, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Barceló Solymar Arenas Blancas Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Barceló Solymar Arenas Blancas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pondělí 27. ledna 2020 až úterý 4. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 28950 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Villa Tortuga All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Villa Tortuga s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pondělí 27. ledna 2020 až úterý 4. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 26750 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Grand Memories Varadero All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Grand Memories Varadero s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 27. ledna 2020 až úterý 4. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 28260 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Meliá Jardines Del Rey All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Guillermo - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Jardines Del Rey, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Dovolena
Hotel Paradisus Varadero All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Kuba - Varadero, v ubytovacím zařízení Hotel Paradisus Varadero s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pondělí 27. ledna 2020 až úterý 4. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 32580 CZK.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Sol Cayo Santa María All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Cayo Santa María, v délce 8 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až středa 5. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 48823,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Playa Pesquero All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Holguín - Kuba, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Playa Pesquero, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kuba od Invia
Nh Capri, Memories Paraiso Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cayo Santa Maria - Kuba, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nh Capri, Memories Paraiso Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 50900,- Kč.

Kuba - informace o Last Minute

Last Minute - Kuba od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kuba

Super Last Minute Kuba je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kuba sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kuba dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kuba

All inclusive light - Kuba znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kuba - porovnáváme 1353 zájezdů


1195 zájezdů

139 zájezdů

19 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.