Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Malta 2018

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Soreda Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Soreda Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 24438,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Ramla Bay Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marfa - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ramla Bay Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 24022,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Dolmen Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolmen Hotel, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 46001,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Dolmen Resort Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolmen Resort Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 34733,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
The Bugibba Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Bugibba Hotel, v délce 10 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27519,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
The Bugibba Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu The Bugibba Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24793,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Seashells Resort At Suncrest All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Seashells Resort At Suncrest, v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 26744,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Paradise Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Cirkewwa - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Bay, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Ramla Bay Resort Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marfa - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ramla Bay Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 22958,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Canifor Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Canifor Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 31. srpen 2018 až pondělí 10. září 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 23770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Db San Antonio Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Db San Antonio Hotel & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. září 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 33180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Preluna Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sliema - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Preluna Hotel & Spa, v délce 5 nocí, v termínu neděle 2. září 2018 až pátek 7. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 23805,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Paradise Bay Resort Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cirkewwa - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Bay Resort Hotel, v délce 14 nocí, v termínu úterý 4. září 2018 až úterý 18. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 43860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Db San Antonio Hotel & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Db San Antonio Hotel & Spa, v délce 4 nocí, v termínu úterý 4. září 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Paradise Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cirkewwa - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Bay, v délce 10 nocí, v termínu středa 5. září 2018 až sobota 15. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 38490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Hotel Paradise Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Cirkewwa - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paradise Bay, v délce 7 nocí, v termínu středa 5. září 2018 až středa 12. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % za výhodnou cenu 23480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Labranda Riviera Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mellieha - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Riviera Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 6. září 2018 až sobota 15. září 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 35401,- Kč.

Last Minute All Inclusive Malta od Invia
Seashells Resort At Suncrest All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bugibba a Qawra - Malta, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Seashells Resort At Suncrest, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. září 2018 až sobota 15. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Budapešť, Kraków a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 28214,- Kč.

Malta - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Malta od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Malta od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Malta dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Malta

Ultra All Inclusive Malta představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Malta - porovnáváme 925 zájezdů


894 zájezdů

22 zájezdů

9 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.