Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mauricius - Mauricius 2019

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Beachcomber Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 94688,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pátek 2. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Grand Baie Hotel A Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Grand Baie Hotel A Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51252,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Preskil Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Preskil Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66578,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 63410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux Le Morne All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux Le Morne, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 112352,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 83718,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Balaclava - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 86637,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Le Palmiste All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Palmiste, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 59744,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 8 nocí, v termínu neděle 28. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 49159,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Paul Et Virginie Hotel A Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Paul Et Virginie Hotel A Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 28. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 55956,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 50257,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 49856,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Mauricia Beachcomber Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mauricia Beachcomber Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 103441,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 9 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až čtvrtek 8. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 53457,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Mauricia Beachcomber Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mauricia Beachcomber Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až čtvrtek 15. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 150800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Anelia Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anelia Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až čtvrtek 8. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 57005,- Kč.

Mauricius - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Mauricius od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Mauricius od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mauricius

Super Last Minute Mauricius je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mauricius sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mauricius dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mauricius

Ultra All Inclusive Mauricius představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mauricius - porovnáváme 1480 zájezdů


1480 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.