Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mauricius - Mauricius 2020

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches, v délce 11 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 69184,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78925,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Le Palmiste Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Palmiste Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
La Pirogue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Pirogue, v délce 13 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 121086,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Grand Baie All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Grand Baie, v délce 12 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 64254,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Casuarina Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Casuarina Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39046,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Silver Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Silver Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44954,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
La Pirogue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Pirogue, v délce 14 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 130130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Paul &virginie Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Paul &virginie Hotel, v délce 11 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 70654,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 55749,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Anelia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anelia, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až pondělí 20. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68071,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Long Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78514,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches, v délce 16 nocí, v termínu úterý 14. červenec 2020 až čtvrtek 30. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 91416,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Maritim Crystals Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maritim Crystals Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 14. červenec 2020 až úterý 28. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82472,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Tamarina Golf & Spa Boutique Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tamarin - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tamarina Golf & Spa Boutique Hotel, v délce 12 nocí, v termínu středa 15. červenec 2020 až pondělí 27. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 72632,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Tamarin All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Tamarin - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Tamarin, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 16. červenec 2020 až středa 29. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70973,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Le Palmiste Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Palmiste Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. červenec 2020 až čtvrtek 30. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52673,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Tamarin All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Tamarin - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Tamarin, v délce 12 nocí, v termínu neděle 19. červenec 2020 až pátek 31. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66912,- Kč.

Mauricius - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Mauricius od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Mauricius od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mauricius

Super Last Minute Mauricius je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mauricius sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mauricius dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mauricius

Ultra All Inclusive Mauricius představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mauricius - porovnáváme 1332 zájezdů


1332 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.