Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mauricius - Mauricius 2019/2020

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Intercontinental Mauricius Resort Balaclava Fort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaclava - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Mauricius Resort Balaclava Fort, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 17. říjen 2019 až úterý 29. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 78180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Ambre Resort & Spa - Adults Only All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ambre Resort & Spa - Adults Only, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až pondělí 4. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82211,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 59490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Paul Et Virginie Hotel A Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Gaube - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Paul Et Virginie Hotel A Spa, v délce 13 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 92155,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Ambre Resort & Spa - Adults Only All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ambre Resort & Spa - Adults Only, v délce 12 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72237,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Le Meridien Ile Maurice All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaclava - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Meridien Ile Maurice, v délce 11 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 96394,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
C Mauritius All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu C Mauritius, v délce 13 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 128455,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Creole All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Creole, v délce 11 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61447,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
The Westin Turtle Bay Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaclava - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Turtle Bay Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až čtvrtek 21. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 153343,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Preskil Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Preskil Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80374,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až neděle 17. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 57290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Anelia All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Anelia, v délce 9 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66137,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Le Peninsula Bay Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balaclava - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Mauritius Resort Balaclava Fort, v délce 16 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až čtvrtek 21. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 118917,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Sugar Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sugar Beach, v délce 8 nocí, v termínu středa 6. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 84080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Récif Attitude All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Récif Attitude, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 7. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52326,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Preskil Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Preskil Beach Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 7. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 108039,- Kč.

Mauricius - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Mauricius od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Mauricius od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mauricius

Super Last Minute Mauricius je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mauricius sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mauricius dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mauricius

Ultra All Inclusive Mauricius představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mauricius - porovnáváme 1348 zájezdů


1348 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.