Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Mauricius Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux Le Morne All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux Le Morne, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. červen 2022 až středa 13. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 104049,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Sugar Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sugar Beach, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. červen 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 100047,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa (Pointe Aux Canonnie, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. červenec 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 57529,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradis Beachcomber Golf Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 3. červenec 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 86413,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
La Pirogue Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Pirogue Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 5. červenec 2022 až sobota 16. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 83716,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Villas Caroline All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villas Caroline, v délce 9 nocí, v termínu úterý 5. červenec 2022 až čtvrtek 14. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 48639,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Le Morne All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Le Morne, v délce 12 nocí, v termínu úterý 5. červenec 2022 až neděle 17. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68982,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches (Pointe Aux Piments) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches (Pointe Aux Piments), v délce 12 nocí, v termínu sobota 9. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58263,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Creole All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Creole, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 11. červenec 2022 až úterý 19. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 43149,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Trou Aux Biches Beachcomber All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Trou Aux Biches Beachcomber, v délce 14 nocí, v termínu úterý 12. červenec 2022 až úterý 26. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 103484,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Creole All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Creole, v délce 14 nocí, v termínu úterý 12. červenec 2022 až úterý 26. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69935,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Villas Caroline All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villas Caroline, v délce 9 nocí, v termínu úterý 12. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 48639,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Riu Creole All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Creole, v délce 8 nocí, v termínu středa 13. červenec 2022 až čtvrtek 21. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 43149,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Beachcomber Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 14. červenec 2022 až sobota 23. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67949,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Pointe Aux Biches (Pointe Aux Piments) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Trou aux Biches - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Pointe Aux Biches (Pointe Aux Piments), v délce 12 nocí, v termínu pátek 15. červenec 2022 až středa 27. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58263,- Kč.

Mauricius - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Mauricius od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Mauricius od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mauricius

Super Last Minute Mauricius je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mauricius sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mauricius dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mauricius

Ultra All Inclusive Mauricius představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mauricius - porovnáváme 1033 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.