Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Mauricius - Mauricius 2019

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Veranda Tamarin All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Tamarin - Mauricius, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Veranda Tamarin, v délce 11 nocí, v termínu neděle 24. březen 2019 až čtvrtek 4. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59329,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Sugar Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sugar Beach, v délce 13 nocí, v termínu neděle 24. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 125354,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Beachcomber All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Beachcomber, v délce 9 nocí, v termínu neděle 24. březen 2019 až úterý 2. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 69912,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
La Pirogue Sun Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Pirogue Sun Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 25. březen 2019 až pátek 5. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 112064,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43673,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 6 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až pondělí 1. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42156,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Beachcomber Le Mauricia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Beachcomber Le Mauricia, v délce 11 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77112,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Lux* Le Morne All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Le Morne - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lux* Le Morne, v délce 16 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 144488,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
La Pirogue All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu La Pirogue, v délce 16 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 110750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47215,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Tamarina Golf & Spa Boutique Htl All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Tamarin - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tamarina Golf & Spa Boutique Htl, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 65708,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 6 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až čtvrtek 4. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42941,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Laguna Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Grand Riviere - Mauricius, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Laguna Beach, v délce 8 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 47330,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Maritim Crystals Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Belle Mare - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maritim Crystals Beach, v délce 14 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Mnichov a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 78180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Shandrani Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Blue Bay - Mauricius, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Shandrani Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až úterý 9. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 94280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Beachcomber Le Mauricia All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Beachcomber Le Mauricia, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 89033,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
La Pirogue Sun Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Flic en Flac - Mauricius, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Pirogue Sun Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 31. březen 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 96535,- Kč.

Last Minute All Inclusive Mauricius od Invia
Coin De Mire Attitude All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Grand Baie - Mauricius, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Coin De Mire Attitude, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 1. duben 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Mnichov a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 35280,- Kč.

Mauricius - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Mauricius od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Mauricius od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Mauricius

Super Last Minute Mauricius je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Mauricius sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Mauricius dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Mauricius

Ultra All Inclusive Mauricius představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Mauricius - porovnáváme 1476 zájezdů


1476 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.