Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán 2018

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Hotel & Residences ***** All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Hotel & Residences *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. duben 2018 až sobota 21. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 33331,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Rotana Salalah All inclusive

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Rotana Salalah, v délce 15 dní, v termínu sobota 21. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 58 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 69790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 15 dní, v termínu sobota 21. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 58 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 60190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique All inclusive

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique, v délce 15 dní, v termínu sobota 21. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 58 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 59090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort ***** All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 32462,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Funtazie Klub Fanar Hotel & Residences All inclusive first minute

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Funtazie Klub Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 65 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 30490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Resort Salalah ***** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Resort Salalah *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 35595,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Mussanah (Ai) All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah (Ai), v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 4. říjen 2018 až pátek 12. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 224 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 40550,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 336 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

36 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.