Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán - Omán 2019/2020

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Rotana Salalah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rotana Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu sobota 21. prosinec 2019 až středa 25. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45128,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 26. prosinec 2019 až úterý 31. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58182,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Hotel & Residences All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Hotel & Residences, v délce 14 nocí, v termínu sobota 11. leden 2020 až sobota 25. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 46526,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Rotana Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rotana Salalah Resort, v délce 10 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až úterý 28. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42722,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Rotana Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rotana Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až sobota 25. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 24938,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Sifawy Boutique Hotel All inclusive

Omán Muscat v luxusním 4star ubytování v Sifawy Boutique Hotel, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 23. leden až úterý 28. leden, s dopravou letecká za 40 dní. Strava all inclusive, zimní zájezd v ceně 34100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Rotana Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rotana Salalah Resort, v délce 5 nocí, v termínu středa 5. únor 2020 až pondělí 10. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30082,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 6. únor 2020 až sobota 15. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55211,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 10 nocí, v termínu pátek 7. únor 2020 až pondělí 17. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 14 nocí, v termínu sobota 15. únor 2020 až sobota 29. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 42090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Rotana Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rotana Salalah Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 18. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43682,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 5 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 24. únor 2020 až pondělí 2. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45849,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 28. únor 2020 až pondělí 9. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou letecká za 77 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 33690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Kairaba Mirbat Resort  Ultra All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Kairaba Mirbat Resort , v délce 8 dní, v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 78 dní. Strava ultra all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 37190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Rotana Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rotana Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 5. březen 2020 až pondělí 9. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 82 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 26682,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique  All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique , v délce 8 dní, v termínu neděle 8. březen až neděle 15. březen, s dopravou letecká za 85 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 36290,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 357 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

57 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.