Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Omán Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 11 nocí, v termínu neděle 17. září 2023 až čtvrtek 28. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 89130,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 12 nocí, v termínu úterý 26. září 2023 až neděle 8. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 94370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 12 nocí, v termínu úterý 3. říjen 2023 až neděle 15. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 94370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace Silvestr 2023/2024 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. prosinec 2023 až úterý 2. leden 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 77590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu pátek 19. leden 2024 až pátek 2. únor 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 62290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu úterý 30. leden 2024 až úterý 13. únor 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 62290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu pátek 8. březen 2024 až pátek 22. březen 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 166 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 63990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu úterý 12. březen 2024 až úterý 26. březen 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 170 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 63990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu úterý 26. březen 2024 až úterý 9. duben 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 184 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 77690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu pátek 12. duben 2024 až pátek 26. duben 2024, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 201 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 64590,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 87 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.