Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán - Omán 2019/2020

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique  All inclusive last minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique , v délce 8 dní, v termínu neděle 27. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 33390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 10 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až pondělí 18. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 18. listopad 2019 až pondělí 25. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45996,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu středa 20. listopad 2019 až čtvrtek 28. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50678,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 21. listopad 2019 až sobota 30. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 12 nocí, v termínu sobota 23. listopad 2019 až čtvrtek 5. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Mussanah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Muscat - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Mussanah, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. listopad 2019 až čtvrtek 5. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. listopad 2019 až čtvrtek 5. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50678,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 12 nocí, v termínu sobota 30. listopad 2019 až čtvrtek 12. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu úterý 17. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu sobota 28. prosinec 2019 až středa 1. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39577,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 1. leden 2020 až středa 8. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48916,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 5 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až čtvrtek 23. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 12 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až čtvrtek 30. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Rotana Salalah Resort All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Rotana Salalah Resort, v délce 8 dní, v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou letecká za 94 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 31890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 12 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 15. únor 2020 až sobota 22. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 42460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 12 nocí, v termínu sobota 15. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68380,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 353 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

53 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.