Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Omán

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 51355,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Residences All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Residences, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 27119,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 36740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 59426,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Residences All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Residences, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 43636,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 31404,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 39347,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Residences All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Residences, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 30849,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 33271,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 41616,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 42150,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Residences All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Residences, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 31648,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 34879,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. listopad 2021 až sobota 4. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 41950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. listopad 2021 až sobota 4. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 41416,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 899 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.