Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán - Omán 2019

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až pondělí 11. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 4. únor 2019 až pátek 15. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 4. únor 2019 až úterý 12. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 52292,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. březen 2019 až neděle 10. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 9. březen 2019 až neděle 17. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Crowne Plaza Resort Salalah All inclusive

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Crowne Plaza Resort Salalah, v délce 6 dní, v termínu sobota 9. březen až čtvrtek 14. březen, s dopravou letecká za 50 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 26030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 14. březen 2019 až pátek 22. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 6 nocí, v termínu sobota 16. březen 2019 až pátek 22. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 18. březen 2019 až neděle 24. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 18. březen 2019 až středa 27. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 54689,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. březen 2019 až pátek 29. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Fanar Hotel & Residences All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fanar Hotel & Residences, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. březen 2019 až sobota 30. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 32766,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 50875,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 53995,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Rotana Salalah Resort All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Rotana Salalah Resort, v délce 8 dní, v termínu neděle 7. duben až neděle 14. duben, s dopravou letecká za 79 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 41490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Kairaba Mirbat Resort (Ex Marriott Mirbat) All inclusive first minute

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Kairaba Mirbat Resort (Ex Marriott Mirbat), v délce 6 dní, v termínu sobota 27. duben až čtvrtek 2. květen, s dopravou letecká za 99 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 27877,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique  All inclusive first minute

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique , v délce 8 dní, v termínu neděle 28. duben až neděle 5. květen, s dopravou letecká za 100 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 31690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 9 nocí, v termínu neděle 5. květen 2019 až úterý 14. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 50067,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 349 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

49 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.