Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán - Omán 2020

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45813,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. leden 2020 až sobota 8. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49899,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 6. únor 2020 až sobota 15. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59336,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive last minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou letecká za 29 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 38990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až sobota 29. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37181,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 10 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až sobota 7. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51207,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Kairaba Mirbat Resort  Ultra All inclusive

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Kairaba Mirbat Resort , v délce 8 dní, v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 37 dní. Strava ultra all inclusive, jarní zájezd v ceně 31730,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 2. březen 2020 až čtvrtek 12. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51207,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 7. březen 2020 až sobota 14. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49974,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique  All inclusive

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique , v délce 8 dní, v termínu neděle 8. březen až neděle 15. březen, s dopravou letecká za 44 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 36290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 10. březen 2020 až čtvrtek 19. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49557,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 12. březen 2020 až pondělí 16. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35931,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 10 nocí, v termínu sobota 14. březen 2020 až úterý 24. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65767,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu neděle 15. březen až neděle 22. březen, s dopravou letecká za 51 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 34590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 5 nocí, v termínu sobota 21. březen 2020 až čtvrtek 26. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 34780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 5 nocí, v termínu sobota 21. březen 2020 až čtvrtek 26. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Millennium Resort Salalah All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah, v délce 7 nocí, v termínu sobota 21. březen 2020 až sobota 28. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 29590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 23. březen 2020 až středa 1. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59336,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 360 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

60 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.