Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán 2018

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort (Ai) All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort (Ai), v délce 8 nocí, v termínu pátek 16. březen 2018 až sobota 24. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 38790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 24. březen až sobota 31. březen, s dopravou letecká za 32 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 38490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Resort Salalah ***** All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Resort Salalah *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. duben 2018 až sobota 21. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 37374,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Rotana Salalah All inclusive

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Rotana Salalah, v délce 15 dní, v termínu sobota 21. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 60 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 69790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Juweira Boutique All inclusive

Čarodějnice a Svátek práce Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Juweira Boutique, v délce 15 dní, v termínu sobota 21. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 60 dní. Strava all inclusive, jarní zájezd v ceně 59090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Crowne Plaza Resort Salalah ***** All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crowne Plaza Resort Salalah *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 74 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 35609,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Funtazie Klub Fanar Hotel & Residences All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Hotel Funtazie Klub Fanar Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 5. květen až sobota 12. květen, s dopravou letecká za 74 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 29490,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 337 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

37 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.