Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Omán - Omán 2018/2019

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Mirbat Marriott Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mirbat Marriott Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 12. listopad 2018 až pátek 23. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 10 nocí, v termínu úterý 13. listopad 2018 až pátek 23. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 68752,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 21. listopad 2018 až středa 28. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 22. listopad 2018 až čtvrtek 6. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77998,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Salalah Rotana Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salalah Rotana Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 9. prosinec 2018 až neděle 16. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 31580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Mirbat Marriott Resort ***** All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2018/2019 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mirbat Marriott Resort *****, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. prosinec 2018 až sobota 5. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42012,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Mirbat Marriott Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mirbat Marriott Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 10. leden 2019 až čtvrtek 17. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Fanar Hotel & Residences All inclusive first minute

Omán Salalah v luxusním 5star ubytování v Fanar Hotel & Residences, v délce 15 dní, v termínu neděle 13. leden až neděle 27. leden, s dopravou letecká za 84 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 62990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu neděle 13. leden 2019 až pondělí 21. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 9 nocí, v termínu středa 16. leden 2019 až pátek 25. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 53897,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až středa 13. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 104 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 10 nocí, v termínu neděle 3. únor 2019 až středa 13. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 105 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 61549,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 9. únor 2019 až neděle 17. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 111 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Sifawy Boutique Hotel All inclusive first minute

Omán Muscat v luxusním 4star ubytování v Sifawy Boutique Hotel, v délce 9 dní, v termínu pátek 15. únor až sobota 23. únor, s dopravou letecká za 117 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 30990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Mirbat Marriott Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mirbat Marriott Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. březen 2019 až neděle 10. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Hilton Salalah Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Salalah Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 9. březen 2019 až sobota 16. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Invia
Juweira Boutique Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Salalah - Omán, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Juweira Boutique Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 11. březen 2019 až středa 20. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 141 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 58105,- Kč.

Last Minute All Inclusive Omán od Travelportal
Hotel Millenium Resort Mussanah All inclusive first minute

Čarodějnice a Svátek práce Omán Muscat v luxusním 4star ubytování v Hotel Millenium Resort Mussanah, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. duben až sobota 4. květen, s dopravou letecká za 187 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 28990,- Kč.

Omán - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Omán od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Omán

Super Last Minute Omán je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Omán sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Omán dovolená - informace

All inclusive light Omán

All inclusive light - Omán znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Omán

All Inclusive - Omán obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Omán - porovnáváme 344 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

44 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.