Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2019

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až středa 31. červenec 2019, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 42280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Hotel Neptune Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Hotel Neptune Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až neděle 4. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 27390 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Bamburi Beach Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až neděle 4. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 30990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Bamburi Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bamburi Beach Hotel, v délce 11 nocí, v termínu středa 31. červenec 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 43280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream of Africa All inclusive last minute

Prázdniny Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream of Africa, v délce 9 dní, v termínu čtvrtek 1. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou letecká za 13 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 50490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Sandies Tropical Village All inclusive last minute

Prázdniny Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandies Tropical Village, v délce 9 dní, v termínu čtvrtek 1. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou letecká za 13 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 39390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 14 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Turtle Bay, v délce 9 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Bamburi Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bamburi Beach Hotel, v délce 11 nocí, v termínu sobota 3. srpen 2019 až středa 14. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 43280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 3. srpen 2019 až středa 14. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 55980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až úterý 13. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 38 % za výhodnou cenu 59584,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Turtle Bay, v délce 9 nocí, v termínu úterý 6. srpen 2019 až čtvrtek 15. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 41880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 11 nocí, v termínu středa 7. srpen 2019 až neděle 18. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 55980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pátek 9. srpen 2019 až neděle 18. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42880,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 654 zájezdů


594 zájezdů

7 zájezdů

53 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.