Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa 2018

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Baobab Beach Resort & Spa All inclusive super last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Hotel Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 dní, v termínu pátek 22. červen až sobota 30. červen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 39990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Baobab Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 22. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 39990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Palm Beach Boutique Resort and Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Palm Beach Boutique Resort and Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 23. června 2018 až neděle 1. července 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 45090 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až čtvrtek 5. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Kilifi Bay Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kilifi Bay Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 44349,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Bamburi Beach Hotel All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až neděle 8. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 27990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Village Beach Resort & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až neděle 8. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 27990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Paradise Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až neděle 8. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 28990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Diani Sea Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Diani Sea Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až neděle 8. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 26990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Turtle Bay All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Watamu, v ubytovacím zařízení Turtle Bay s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až neděle 8. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 26990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 28. června 2018 až neděle 8. července 2018. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 25990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Sandies Tropical Village All inclusive last minute

Prázdniny Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandies Tropical Village, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. červen až sobota 7. červenec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 37490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream Of Africa All inclusive last minute

Prázdniny Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. červen až sobota 7. červenec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 42990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Palm Beach Boutique Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Palm Beach Boutique Resort And Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44690,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 631 zájezdů


600 zájezdů

15 zájezdů

16 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.