Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Keňa Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až pátek 31. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 16 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 71690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až pátek 31. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Malindi Dream Garden All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Malindi Dream Garden, v délce 16 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 75390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až pondělí 3. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 62729,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Leisure Beach & Golf Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Leisure Beach & Golf Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 71290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Turtle Bay  Beach Club All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Turtle Bay Beach Club, v délce 8 nocí, v termínu středa 22. březen 2023 až čtvrtek 30. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 59390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až čtvrtek 6. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 62729,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 54890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 72090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až čtvrtek 6. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 53704,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Malindi Dream Garden All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Malindi Dream Garden, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až středa 12. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 66690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Leisure Beach & Golf Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Leisure Beach & Golf Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až středa 12. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 68690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 1. duben 2023 až pondělí 10. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48812,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 3. duben 2023 až středa 12. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48812,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 311 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.