Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa 2018

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až pondělí 5. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 50890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Kilifi Bay Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Kilifi Bay Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. únor 2018 až pondělí 5. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 159928,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 28990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort And Spa, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jumbo Club Watamu Beach Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu Beach, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 39490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jacaranda Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až středa 14. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 30990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jacaranda Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 34390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jumbo Club Watamu Beach Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu Beach, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 33590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jumbo Club Watamu Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu Beach, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 36880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Seven Islands Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Seven Islands Resort, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pátek 16. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 36490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až středa 14. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 34990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Seven Islands Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Seven Islands Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až středa 14. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 32690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu pátek 2. březen 2018 až sobota 10. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 47390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Sea Lodge All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Sea Lodge, v délce 10 nocí, v termínu pátek 2. březen 2018 až pondělí 12. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 43082,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Sea Lodge All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Sea Lodge, v délce 14 nocí, v termínu neděle 4. březen 2018 až neděle 18. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 49509,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 5. březen 2018 až úterý 13. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39990,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 545 zájezdů


528 zájezdů

0 zájezdů

17 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.