Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2019/2020

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotelový resort Diamonds Dream of Africa All inclusive super last minute

Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotelový resort Diamonds Dream of Africa, v délce 9 dní, v termínu pátek 18. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 45990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Reef Beach Hotel   All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Reef Beach Hotel s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 18. října 2019 až sobota 26. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 35990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až pondělí 28. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu středa 23. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 51590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 15 nocí, v termínu středa 23. říjen 2019 až čtvrtek 7. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotelový komplex Sandies Tropical Village All inclusive last minute

Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Sandies Tropical Village, v délce 8 dní, v termínu pátek 25. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 39490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 28. říjen 2019 až úterý 5. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 31. říjen 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54963,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 31. říjen 2019 až pátek 8. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 14 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 47280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diani Sea Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Diani Sea Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 13 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65249,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Palm Beach Boutique Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Palm Beach Boutique Resort And Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až pondělí 11. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Bamburi Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bamburi Beach Hotel, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 34780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 36880,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 632 zájezdů


600 zájezdů

5 zájezdů

27 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.