Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa 2018

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort And Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až pondělí 7. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až pátek 4. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Papillon Lagoon Reef All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 34990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Papillon Lagoon Reef Hotel All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Keňa Diani Beach v 3star ubytování v Papillon Lagoon Reef Hotel, v délce 9 dní, v termínu pátek 27. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 41640,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 11 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Papillon Lagoon Reef All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Keňa Diani Beach v 3star ubytování v Hotel Papillon Lagoon Reef, v délce 9 dní, v termínu neděle 29. duben až pondělí 7. květen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 40780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Baobab Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 26595 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Palm Beach Boutique Resort and Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Palm Beach Boutique Resort and Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25365 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Paradise Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pondělí 7. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25055 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 3. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Baobab Beach Resort & Spa All inclusive last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Hotel Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 dní, v termínu pátek 4. květen až sobota 12. květen, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 39990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pátek 4. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až pondělí 14. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Hotel Voyager Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Hotel Voyager Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 7. května 2018 až pondělí 14. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 27818 CZK.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 484 zájezdů


450 zájezdů

20 zájezdů

14 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.