Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Keňa Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 15. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 71390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 16 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 83190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Malindi Dream Garden All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Malindi Dream Garden, v délce 16 nocí, v termínu pondělí 18. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 25. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. září 2023 až neděle 8. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78227,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu neděle 1. říjen 2023 až úterý 10. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 16 nocí, v termínu neděle 1. říjen 2023 až úterý 17. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 2. říjen 2023 až sobota 14. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 2. říjen 2023 až středa 11. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Malindi Dream Garden All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Malindi Dream Garden, v délce 16 nocí, v termínu středa 4. říjen 2023 až pátek 20. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Leopard Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leopard Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 6. říjen 2023 až neděle 15. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50249,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pátek 6. říjen 2023 až úterý 17. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 16 nocí, v termínu pátek 6. říjen 2023 až neděle 22. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78590,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 479 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.