Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2020

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 8 nocí, v termínu středa 19. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 58290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 8 nocí, v termínu středa 19. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 53990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 8 nocí, v termínu středa 19. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 54690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 20. únor 2020 až pátek 28. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 12 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až čtvrtek 5. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 53190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Jumbo Resort All inclusive super last minute

Keňa Watamu v luxusním 4star ubytování v Hotel Jumbo Resort, v délce 11 dní, v termínu sobota 22. únor až úterý 3. březen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 33190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 12 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až čtvrtek 5. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 52490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 15 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 9 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až pondělí 2. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 37808,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Hotel Bamburi Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Hotel Bamburi Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 12, v termínu sobota 22. února 2020 až středa 4. března 2020. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 30800 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 10 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až pátek 6. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 32990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Malindi Dream Garden All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Malindi Dream Garden, v délce 10 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až pátek 6. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 36390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 10 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až pátek 6. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 46690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 11 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 8 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až čtvrtek 5. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 8 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až čtvrtek 5. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 56290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 11 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 47990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Turtle Bay Beach Club All inclusive last minute

Keňa Watamu v 0star ubytování v Hotel Turtle Bay Beach Club, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 27. únor až sobota 7. březen, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 37620,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 631 zájezdů


600 zájezdů

4 zájezdy

27 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.