Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Keňa

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až neděle 31. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Malindi Dream Garden All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Malindi Dream Garden, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až neděle 31. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 41490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až neděle 31. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Malindi Dream Garden All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Malindi Dream Garden, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 24. říjen 2021 až pondělí 1. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30050,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 27. říjen 2021 až pátek 5. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40678,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Village Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Village Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 27. říjen 2021 až pondělí 8. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 31. říjen 2021 až úterý 9. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40678,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diani Sea Lodge All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Diani Sea Lodge, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 1. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35150,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 3. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 42450,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diani Sea Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diani Sea Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diani Sea Lodge All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Diani Sea Lodge, v délce 8 nocí, v termínu neděle 7. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 9 nocí, v termínu neděle 7. listopad 2021 až úterý 16. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 29494,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 469 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.