Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2019

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 14 nocí, v termínu sobota 19. leden 2019 až sobota 2. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 47290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 20. leden 2019 až pondělí 28. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 54990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 21. leden 2019 až úterý 29. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 40690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 10 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Jacaranda Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Watamu, v ubytovacím zařízení Jacaranda Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu úterý 22. ledna 2019 až pátek 1. února 2019. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 20690 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Barracuda Inn Resort Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Barracuda Inn Resort, v délce 13 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až úterý 5. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 43690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až čtvrtek 31. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 48886,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 13 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až úterý 5. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 45490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 9 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sarova Whitesands Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sarova Whitesands Beach Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až neděle 3. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 50733,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Jacaranda Beach Resort All inclusive super last minute

Keňa Watamu v luxusním 4star ubytování v Hotel Jacaranda Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu čtvrtek 24. leden až pátek 1. únor, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 35790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 40190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až pátek 8. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 49520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 52690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jumbo Club Watamu Beach Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu Beach, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 22790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až neděle 3. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 64690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 12 nocí, v termínu pátek 25. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 34290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Barracuda Inn Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Barracuda Inn Resort, v délce 13 nocí, v termínu pátek 25. leden 2019 až čtvrtek 7. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 43690,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 616 zájezdů


567 zájezdů

9 zájezdů

40 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.