Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2019

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream of Africa All inclusive super last minute

Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream of Africa, v délce 10 dní, v termínu středa 29. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 39880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Baobab Beach Resort & Spa All inclusive super last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Hotel Baobab Beach Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu středa 29. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 36480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa All inclusive super last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Hotel Neptune Palm Beach Boutique Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu středa 29. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 33080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diani Sea Resort All inclusive super last minute

Keňa Diani Beach v 3star ubytování v Hotel Diani Sea Resort, v délce 10 dní, v termínu středa 29. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 31480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Sandies Tropical Village All inclusive super last minute

Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandies Tropical Village, v délce 10 dní, v termínu středa 29. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 35180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Turtle Bay All inclusive super last minute

Keňa Watamu v 3star ubytování v Hotel Turtle Bay, v délce 10 dní, v termínu středa 29. květen až pátek 7. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 30280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Reef Beach Hotel   All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Reef Beach Hotel s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 9, v termínu pátek 31. května 2019 až sobota 8. června 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 34990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Turtle Bay, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pátek 14. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Neptune Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 5. červen 2019 až středa 19. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 6. červen 2019 až sobota 15. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 36780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu neděle 9. červen 2019 až úterý 18. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 36780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 10. červen 2019 až pátek 21. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Bamburi Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bamburi Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 13. červen 2019 až sobota 22. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 32780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 13. červen 2019 až sobota 22. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 41480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Baobab Beach Resort And Spa All inclusive last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Hotel Baobab Beach Resort And Spa, v délce 8 dní, v termínu pátek 14. červen až pátek 21. červen, s dopravou letecká za 20 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 37080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Bamburi Beach Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bamburi Beach Hotel, v délce 9 nocí, v termínu pátek 14. červen 2019 až neděle 23. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotelový komplex Sandies Tropical Village All inclusive last minute

Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Sandies Tropical Village, v délce 9 dní, v termínu pátek 14. červen až sobota 22. červen, s dopravou letecká za 20 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 37490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu neděle 16. červen 2019 až úterý 25. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 36780,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 644 zájezdů


588 zájezdů

5 zájezdů

51 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.