Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa 2018

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Sentido Neptune Village Resort, Keňa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Sentido Neptune Village Resort, Keňa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu středa 21. února 2018 až čtvrtek 1. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 44990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Baobab Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Baobab Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu středa 21. února 2018 až čtvrtek 1. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 50890 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
SANDIES TROPICAL VILLAGE All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení SANDIES TROPICAL VILLAGE s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu středa 21. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 29490 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Paradise Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Paradise Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu středa 21. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 36290 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Village Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu středa 21. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 52090 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Bamburi Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Bamburi Beach Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 11, v termínu středa 21. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 36290 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Diani Sea Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Diani Sea Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 11, v termínu středa 21. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 43190 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až pátek 2. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 41490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort And Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až pondělí 5. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jumbo Club Watamu Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu Beach, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 32380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jumbo Club Watamu Beach Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu Beach, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 29790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 34290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jacaranda Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 32190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 23. únor 2018 až neděle 4. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 50590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Sea Lodge All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Sea Lodge, v délce 8 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až pondělí 5. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41685,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 26. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 38190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 11 nocí, v termínu úterý 27. únor 2018 až sobota 10. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Temple Point Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Temple Point Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. únor 2018 až středa 7. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 30390,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 571 zájezdů


532 zájezdů

22 zájezdů

17 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.