Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2019

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 25. březen 2019 až úterý 2. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Jacaranda Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Velikonoce Keňa - Watamu, v ubytovacím zařízení Jacaranda Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu úterý 26. března 2019 až středa 3. dubna 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 23590 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až čtvrtek 4. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 38590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 10 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Temple Point Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Temple Point, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až čtvrtek 4. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Pinewood Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pinewood Beach Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 41185,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jacaranda Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 26190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream of Africa All inclusive super last minute

Velikonoce Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream of Africa, v délce 10 dní, v termínu pátek 29. březen až neděle 7. duben, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 39680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Voyager Beach Resort All inclusive super last minute

Velikonoce Keňa Mombasa v 3star ubytování v Hotel Voyager Beach Resort, v délce 10 dní, v termínu pátek 29. březen až neděle 7. duben, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 35380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 39680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Turtle Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Turtle Bay, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 34880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 1. duben 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 56580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 1. duben 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 45380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Turtle Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Turtle Bay, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 1. duben 2019 až úterý 9. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream of Africa All inclusive last minute

Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream of Africa, v délce 9 dní, v termínu úterý 2. duben až středa 10. duben, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 43890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 11 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Papillon Lagoon Reef All inclusive last minute

Keňa Diani Beach v luxusním 4star ubytování v Hotel Papillon Lagoon Reef, v délce 8 dní, v termínu středa 3. duben až středa 10. duben, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 23644,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 633 zájezdů


576 zájezdů

9 zájezdů

48 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.