Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa - Keňa 2018/2019

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až úterý 30. říjen 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 40490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Jacaranda Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Keňa - Watamu, v ubytovacím zařízení Jacaranda Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu úterý 23. října 2018 až pátek 2. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 19490 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Diamonds Dream Of Africa All inclusive super last minute

Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotel Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 45990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Sandies Tropical Village All inclusive super last minute

Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandies Tropical Village, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 39490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotel Sandies Tropical Village All inclusive last minute

Keňa Malindi v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandies Tropical Village, v délce 9 dní, v termínu pondělí 29. říjen až úterý 6. listopad, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 40490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. říjen 2018 až úterý 6. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Travelportal
Hotelový komplex Diamonds Dream Of Africa All inclusive last minute

Keňa Malindi v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 dní, v termínu středa 31. říjen až středa 7. listopad, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 39568,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Jacaranda Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Jacaranda Beach Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až středa 14. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 28790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 12 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až středa 14. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 43490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu sobota 3. listopadu 2018 až úterý 13. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 25490 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Bamburi Beach Hotel All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 11, v termínu sobota 3. listopadu 2018 až úterý 13. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 27490 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Leopard Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leopard Beach Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až středa 14. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 38919,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 5 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 41468,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Hotel Barracuda Inn Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Watamu - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Barracuda Inn Resort, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až čtvrtek 15. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 39890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Papillon Lagoon Reef All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Diani Beach - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Lagoon Reef, v délce 8 nocí, v termínu úterý 6. listopad 2018 až středa 14. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 34320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu neděle 11. listopad 2018 až pondělí 19. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40490,- Kč.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 593 zájezdů


557 zájezdů

8 zájezdů

28 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.