Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Keňa 2018

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 20. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Kilifi Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kilifi Bay Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až neděle 9. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 54906,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Sea Lodge All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Sea Lodge, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 27. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 44223,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Sandies Tropical Village All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Tropical Village, v délce 8 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Diamonds Dream Of Africa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Malindi - Keňa, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Dream Of Africa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až pátek 7. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Palm Beach Boutique Resort and Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Palm Beach Boutique Resort and Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 30. srpna 2018 až neděle 9. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 32990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Diani Sea Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Diani Sea Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 30. srpna 2018 až neděle 9. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 31990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Papillon Lagoon Reef All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Papillon Lagoon Reef s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 30. srpna 2018 až neděle 9. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 27990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Invia
Baobab Sea Lodge All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mombasa - Keňa, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Baobab Sea Lodge, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 44808,- Kč.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Neptune Village Beach Resort & Spa All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Neptune Village Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 30. srpna 2018 až neděle 9. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 28990 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Bamburi Beach Hotel All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Bamburi Beach Hotel s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 30. srpna 2018 až neděle 9. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 28490 CZK.

Last Minute All Inclusive Keňa od Dovolena
Diani Sea Lodge All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Keňa - Mombasa a pobřeží, v ubytovacím zařízení Diani Sea Lodge s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 11, v termínu čtvrtek 30. srpna 2018 až neděle 9. září 2018. Letecky přeprava , s odletem za 13 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 28490 CZK.

Keňa - informace o Last Minute

Last Minute - Keňa od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Keňa

Super Last Minute Keňa je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Keňa sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Keňa dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Keňa

All inclusive light - Keňa znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Keňa - porovnáváme 578 zájezdů


554 zájezdů

24 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.