Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Seychely 2018

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 10. březen 2018 až pondělí 19. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 186575,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 27. březen 2018 až úterý 10. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 272934,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 5. duben 2018 až pondělí 16. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 329810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 4. červen 2018 až neděle 17. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 102 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 412947,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 21. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 370475,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 16. červenec 2018 až čtvrtek 26. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 144 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 308688,- Kč.

Seychely - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Seychely od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Seychely od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Seychely

Super Last Minute Seychely je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Seychely sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Seychely dovolená - informace

All Inclusive Seychely

All Inclusive - Seychely obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Seychely

Ultra All Inclusive Seychely představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Seychely - porovnáváme 675 zájezdů


600 zájezdů

0 zájezdů

75 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.