Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Seychely - Seychely 2019/2020

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 25. listopad 2019 až úterý 10. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 505311,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 31. prosinec 2019 až čtvrtek 9. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 401035,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 17. únor 2020 až úterý 25. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 245972,- Kč.

Seychely - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Seychely od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Seychely od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Seychely

Super Last Minute Seychely je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Seychely sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Seychely dovolená - informace

All Inclusive Seychely

All Inclusive - Seychely obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Seychely

Ultra All Inclusive Seychely představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Seychely - porovnáváme 665 zájezdů


595 zájezdů

0 zájezdů

70 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.