Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Seychely - Seychely 2018/2019

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort And Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 10. únor 2019 až úterý 19. únor 2019, s dopravou letecky a odletem za 112 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 176480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 11. únor 2019 až úterý 19. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 230901,- Kč.

Last Minute All Inclusive Seychely od Invia
Maia Luxury Resort And Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahé - Seychely, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maia Luxury Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou letecky a odletem za 315 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 176480,- Kč.

Seychely - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Seychely od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Seychely od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Seychely

Super Last Minute Seychely je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Seychely sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Seychely dovolená - informace

All Inclusive Seychely

All Inclusive - Seychely obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Seychely

Ultra All Inclusive Seychely představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Seychely - porovnáváme 653 zájezdů


593 zájezdů

0 zájezdů

60 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.