Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie - Albánie 2020

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Sunrise Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Saranda - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sunrise, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. červen 2020 až pondělí 6. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 17811,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Vivas All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vivas, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12031,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Vila Mare All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Vila Mare, v délce 8 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 143 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12100,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Klajdi Resort Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Klajdi Resort, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 27. červenec 2020 až pondělí 10. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25850,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Vila Mare All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Vila Mare, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 3. srpen 2020 až pondělí 17. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice a odletem za 167 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 21413,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 10. srpen 2020 až pondělí 24. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice a odletem za 174 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21656,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Eter Palace All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eter Palace, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 13. srpen 2020 až čtvrtek 20. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 177 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 19790,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Gloria Palace & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gloria Palace & Spa, v délce 15 nocí, v termínu pátek 14. srpen 2020 až sobota 29. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 178 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30300,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 178 zájezdů


175 zájezdů

0 zájezdů

3 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.