Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie 2018

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Prestige Resort All inclusive first minute

Albánie Dürres v luxusním 5star ubytování v Hotel Prestige Resort, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 14. červen až čtvrtek 21. červen, s dopravou letecká za 112 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 19990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. červen 2018 až sobota 23. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 114 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17590,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Rinia All inclusive first minute

Albánie Dürres v 3star ubytování v Hotel Rinia, v délce 8 dní, v termínu pondělí 18. červen až pondělí 25. červen, s dopravou letecká za 116 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 18490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Edart - Dotované pobyty 50+ All inclusive light first minute

Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Hotel Edart - Dotované pobyty 50+, v délce 8 dní, v termínu pondělí 18. červen až pondělí 25. červen, s dopravou letecká za 116 dní. Strava all inclusive light, letní first minute zájezd v ceně 17290,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Perandor - Dotované pobyty 50+ All inclusive first minute

Albánie Dürres v 3star ubytování v Hotel Perandor - Dotované pobyty 50+, v délce 8 dní, v termínu pondělí 18. červen až pondělí 25. červen, s dopravou letecká za 116 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 16290,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Fafa Grand Blue Resort All inclusive first minute

Albánie Dürres v luxusním 5star ubytování v Hotel Fafa Grand Blue Resort, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 21. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou letecká za 119 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 21490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 21. červen 2018 až čtvrtek 28. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 16521,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Meli Holidays All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Meli Holidays, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 21. červen 2018 až čtvrtek 28. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 15382,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Sandy Beach All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sandy Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 21. červen 2018 až čtvrtek 28. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 19022,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Leonardo All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo, v délce 9 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 122 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 11647,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Diamma Resort All inclusive first minute

Prázdniny Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Hotel Diamma Resort, v délce 8 dní, v termínu pondělí 25. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou letecká za 123 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 19990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Ibiza All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibiza, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 15926,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Depandance Akileda All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Depandance Akileda, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15840,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Ibiza All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibiza, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou vlastní za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 8520,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Perandor All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Perandor, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 17582,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Germany All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Germany, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 21111,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Leonardo All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Leonardo, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 130 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17100,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Fafa Meli Premium All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Fafa Meli Premium, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 5. červenec 2018 až čtvrtek 19. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 29537,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 313 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

13 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.