Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie - Albánie 2020

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Bel Conti Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bel Conti, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až pondělí 15. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 22925,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až úterý 16. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 20338,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Mel Holiday All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Mel Holiday, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až pondělí 15. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 24931,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Edart All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Edart, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až pondělí 8. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 9756,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Klajdi Resort Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Klajdi Resort, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 8. červen 2020 až úterý 23. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 20813,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Edart All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Edart, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 8. červen 2020 až pondělí 22. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 15975,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Germany All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Germany, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 11. červen 2020 až čtvrtek 18. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22979,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Royal G & Spa All inclusive first minute

Albánie Dürres v luxusním 5star ubytování v Hotel Royal G & Spa, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 11. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou letecká za 67 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 21290,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma Resort 50+ All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma Resort 50+, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 11. červen 2020 až sobota 20. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy vhodné pro seniory za výhodnou cenu 19390,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Perandor All inclusive first minute

Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Hotel Perandor, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 11. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou letecká za 67 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 17773,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Bonita All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bonita, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až pondělí 29. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 11544,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Empire Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Empire Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až úterý 30. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 12375,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Blue Marine All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Marine, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až úterý 30. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 12225,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. červen 2020 až úterý 7. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 13113,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Vivas All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vivas, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. červen 2020 až úterý 7. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 12144,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Vila Mare Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Vila Mare, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 29. červen 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 17550,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Aloha Beach Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Saranda - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Aloha Beach, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. červen 2020 až pondělí 6. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22190,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 6. červenec 2020 až pondělí 20. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 21156,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 305 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

5 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.