Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie 2018

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 14. červen 2018 až čtvrtek 21. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 16690,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Albanian Star All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Albanian Star, v délce 7 nocí, v termínu sobota 16. červen 2018 až sobota 23. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 16890,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Edart All inclusive light

Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Hotel Edart, v délce 8 dní, v termínu pondělí 18. červen až pondělí 25. červen, s dopravou vlastní za 55 dní. Strava all inclusive light, letní zájezd levně v ceně 9990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 21. červen 2018 až čtvrtek 28. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 15380,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Ibiza All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibiza, v délce 9 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 11090,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Oaz Ai Light Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Oaz Ai Light, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 15810,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Edart Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Edart, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou vlastní za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 10490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Ibiza All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibiza, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Košice a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 18880,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Grand Blue Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Grand Blue Resort, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až čtvrtek 12. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 24501,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Perandor All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Perandor, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 15490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Edart Light All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Edart, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 17490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 9. červenec 2018 až pondělí 16. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 18252,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Fafa Meli Premium All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Fafa Meli Premium, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 9. červenec 2018 až pondělí 23. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 29297,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Diamma Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Diamma Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 9. červenec 2018 až pondělí 16. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 17007,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Flower & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Flower & Spa, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 12. červenec 2018 až čtvrtek 19. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 17932,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Grand Blue Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Grand Blue Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 12. červenec 2018 až čtvrtek 19. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 19732,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. červenec 2018 až sobota 21. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 18119,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma Resort - Rodinný Pokoj All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma Resort - Rodinný Pokoj, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. červenec 2018 až sobota 21. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 18383,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 308 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

8 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.