Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie - Albánie 2019

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Akileda All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Akileda, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až čtvrtek 4. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23850,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Oaz Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Oaz, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až čtvrtek 4. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24750,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Grand Blue Fafa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grand Blue Fafa, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 4. červenec 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29000,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Leonardo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Leonardo, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 4. červenec 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25400,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 4. červenec 2019 až pondělí 15. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 17990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 4. červenec 2019 až čtvrtek 11. červenec 2019, s dopravou vlastní za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 8956,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Grand Blue Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Grand Blue Hotel, v délce 12 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až čtvrtek 18. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 25590,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Villa Palma All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Palma, v délce 12 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až čtvrtek 18. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Grand Blue Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Grand Blue Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až sobota 13. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 18290,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dolce Vita All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolce Vita, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 11. červenec 2019 až čtvrtek 18. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 18440,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Villa Palma All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Palma, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. červenec 2019 až sobota 20. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 16890,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Fafa Meli Premium All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Fafa Meli Premium, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. červenec 2019 až sobota 20. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 18490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 15. červenec 2019 až pondělí 22. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Brilliant All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Brilliant, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 15. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 27775,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Grand Blue Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Grand Blue Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. červenec 2019 až čtvrtek 25. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Casa Durres All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Casa Durres, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 27. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Casa Durres All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Casa Durres, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Eter Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eter Palace, v délce 12 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 26490,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 300 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.