Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie - Albánie 2018/2019

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Fafa Grand Blue Hotel All inclusive first minute

Albánie Dürres v luxusním 5star ubytování v Fafa Grand Blue Hotel, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 20. červen až čtvrtek 27. červen, s dopravou letecká za 192 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 22990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. červen 2019 až sobota 6. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 201 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 19290,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Eter Palace All inclusive first minute

Prázdniny Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Hotel Eter Palace, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 4. červenec až čtvrtek 18. červenec, s dopravou letecká za 206 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 37690,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Casa Durres All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Casa Durres, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až sobota 20. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 208 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 23992,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Majestic Hotel All inclusive first minute

Prázdniny Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Majestic Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 13. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou letecká za 215 dní. Strava all inclusive, letní first minute zájezd v ceně 22090,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. červenec 2019 až čtvrtek 25. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 220 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 19160,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Majestic Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Majestic Hotel, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 222 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 27690,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Eter Palace All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eter Palace, v délce 7 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 229 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18690,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Sandy Beach All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sandy Beach, v délce 14 nocí, v termínu sobota 3. srpen 2019 až sobota 17. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 236 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 27352,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Majestic Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Majestic Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 15. srpen 2019 až čtvrtek 22. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 248 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 17890,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Fafa Meli Premium All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Fafa Meli Premium, v délce 7 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až sobota 31. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 257 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 18032,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Grand Blue Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Grand Blue Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 29. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 262 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 17407,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dyrrah Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dyrrah, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. září 2019 až pondělí 9. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice , Vratislav a odletem za 266 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11337,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Villa Palma All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Palma, v délce 14 nocí, v termínu sobota 7. září 2019 až sobota 21. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 271 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 25390,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Villa Palma 50+ All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Palma 50+, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. září 2019 až sobota 21. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 278 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy vhodné pro seniory za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Meli Holidays All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Meli Holidays, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. září 2019 až sobota 21. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 278 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 15382,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Villa Palma 50+ All inclusive first minute

Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Villa Palma 50+, v délce 8 dní, v termínu sobota 14. září až sobota 21. září, s dopravou letecká za 278 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 16990,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 306 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

6 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.