Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie 2018

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % za výhodnou cenu 10590,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Edart Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Edart, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 25. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 7480,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Travelportal
Hotel Edart All inclusive light super last minute

Prázdniny Albánie Dürres v luxusním 4star ubytování v Hotel Edart, v délce 8 dní, v termínu pondělí 25. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní za 4 dny. Strava all inclusive light, letní super last minute zájezd levně v ceně 8480,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Albanian Star All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Albanian Star, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Leonardo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo, v délce 9 nocí, v termínu neděle 1. červenec 2018 až úterý 10. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 10852,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Ibiza All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibiza, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17184,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 15650,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Leonardo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 2. červenec 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 16460,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma Resort - Rodinný Pokoj All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma Resort - Rodinný Pokoj, v délce 7 nocí, v termínu sobota 7. červenec 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Prestige Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Prestige Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 7. červenec 2018 až sobota 21. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 29290,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Oaz Ai Light Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Oaz Ai Light, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 9. červenec 2018 až pondělí 16. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 16660,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Diamma Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Diamma Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 9. červenec 2018 až pondělí 16. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 43 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma Resort - Rodinný Pokoj All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma Resort - Rodinný Pokoj, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. červenec 2018 až sobota 21. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 16790,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dolce Vita All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolce Vita, v délce 9 nocí, v termínu neděle 15. červenec 2018 až úterý 24. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 12350,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dolce Vita All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolce Vita, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 16. červenec 2018 až pondělí 23. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 17958,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Edart Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Edart, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 16. červenec 2018 až pondělí 23. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 16480,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Grand Blue Fafa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grand Blue Fafa, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 16. červenec 2018 až pondělí 23. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 18700,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 312 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

12 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.