Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Albánie Last Minute All Inclusive

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Royal G All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal G, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 16959,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Amr All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amr, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18849,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Grand Blue Fafa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Albánská riviéra - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Blue Fafa, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30849,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Epidamn White Sensation All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Epidamn White Sensation, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31019,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Amr All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Amr, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30029,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Delight All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Delight, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16799,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dolce Vita All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolce Vita, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 14449,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Premium All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Albánská riviéra - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Premium, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 17279,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21449,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Adria Palace (Ex. Rinia 2) All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adria Palace (Ex. Rinia 2), v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 13859,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Epidamn White Sensation All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Epidamn White Sensation, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19709,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Grand Blue Fafa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Albánská riviéra - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Blue Fafa, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19639,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13949,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Delight All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Durrës - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Delight, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 27649,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Fafa Premium All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Albánská riviéra - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fafa Premium, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 27909,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 1454 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.