Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Albánie - Albánie 2019

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Blue Marine Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Marine, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17069,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Bel Conti Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bel Conti, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17769,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dyrrah Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Dyrrah, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. srpen 2019 až pondělí 2. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 14275,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 29. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 47 % za výhodnou cenu 6514,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 5. září 2019 až čtvrtek 12. září 2019, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 7361,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Hotel Flower & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Flower & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. září 2019 až sobota 21. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 16. září 2019 až pondělí 30. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 18700,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 23. září 2019 až pondělí 30. září 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 11969,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Mel Holiday All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Mel Holiday, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až pondělí 8. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 283 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11813,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Diamma Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamma Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 11. červen 2020 až čtvrtek 25. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 293 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 26390,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Mel Holiday All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Mel Holiday, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 15. červen 2020 až pátek 26. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 297 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17806,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Blue Marine All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Marine, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 15. červen 2020 až pondělí 29. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 297 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 19163,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Mel Holiday All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Mel Holiday, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 15. červen 2020 až pondělí 22. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 297 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13438,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Brilliant All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Brilliant, v délce 7 nocí, v termínu pátek 19. červen 2020 až pátek 26. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 301 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 11888,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 10 nocí, v termínu pátek 19. červen 2020 až pondělí 29. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 301 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15188,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Eter Palace All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eter Palace, v délce 12 nocí, v termínu sobota 20. červen 2020 až čtvrtek 2. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 302 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 26790,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rean All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rean, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až pondělí 29. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 304 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12106,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Klajdi Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Klajdi Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až pondělí 29. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 304 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 13188,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 305 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

5 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.