Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Albánie

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Leonardo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou vlastní za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8790,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia 2 All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia 2, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 46 % za výhodnou cenu 8990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 9890,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Germany All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Germany, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Leonardo All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 26. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8790,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Dolce Vita All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dolce Vita, v délce 7 nocí, v termínu sobota 26. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 10754,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 28. červen 2021 až pondělí 5. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia 2 All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia 2, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 28. červen 2021 až pondělí 5. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Germany All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Germany, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 28. červen 2021 až pondělí 5. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Leonardo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. červenec 2021 až sobota 10. červenec 2021, s dopravou vlastní za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10170,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Meli Holiday All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Meli Holiday, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 5. červenec 2021 až pondělí 12. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 14790,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Rinia 2 All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rinia 2, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 5. červenec 2021 až pondělí 12. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 13590,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Germany All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Germany, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 5. červenec 2021 až pondělí 12. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Ibiza All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibiza, v délce 7 nocí, v termínu sobota 10. červenec 2021 až sobota 17. červenec 2021, s dopravou vlastní za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 11837,- Kč.

Albánie
Last Minute All Inclusive Albánie od Invia
Horizont All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dürres - Albánie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Horizont, v délce 7 nocí, v termínu sobota 10. červenec 2021 až sobota 17. červenec 2021, s dopravou vlastní za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 11570,- Kč.

Albánie - informace o Last Minute

Last Minute - Albánie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Albánie

Super Last Minute Albánie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Albánie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Albánie dovolená - informace

All inclusive light Albánie

All inclusive light - Albánie znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Albánie

All Inclusive - Albánie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Albánie - porovnáváme 163 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.