Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Dominikánská republika

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Viva Wyndham Dominicus Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bayahibe - Dominikánská republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Viva Wyndham Dominicus Beach, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41150,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Catalonia Gran Dominicus All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bayahibe - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Gran Dominicus, v délce 8 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39160,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Viva Wyndham Dominicus Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bayahibe - Dominikánská republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Viva Wyndham Dominicus Beach, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Catalonia Royal La Romana All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bayahibe - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Royal La Romana, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 44946,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Iberostar Selection Hacienda Dominicus All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bayahibe - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Selection Hacienda Dominicus, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 44650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Catalonia Gran Dominicus All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bayahibe - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Catalonia Gran Dominicus, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Plaza Real Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Juan Dolio - Dominikánská republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Plaza Real Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 51700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Emotions All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Juan Dolio - Dominikánská republika, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Emotions, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 56000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Vista Sol Punta Cana (Ex. Carabela Beach R.) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Punta Cana - Dominikánská republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vista Sol Punta Cana (Ex. Carabela Beach R.), v délce 13 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Iberostar Punta Cana All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Punta Cana - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Punta Cana, v délce 13 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 51890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Grand Bahia Principe Punta Cana All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Punta Cana - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Punta Cana, v délce 13 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Barcelo Bavaro Beach - Adults Only All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Punta Cana - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Bavaro Beach - Adults Only, v délce 6 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 41076,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Secrets Cap Cana Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Punta Cana - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Cap Cana Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 73690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Iberostar Grand Hotel Bavaro All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Punta Cana - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Grand Hotel Bavaro, v délce 13 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až sobota 3. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 83550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Travelportal
Hotel Be Live Experience Hamaca All inclusive super last minute

Dominikánská republika Boca Chica v luxusním 4star ubytování v Hotel Be Live Experience Hamaca, v délce 9 dní, v termínu pondělí 21. červen až úterý 29. červen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 34460,- Kč.

Dominikánská republika - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Dominikánská republika od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Dominikánská republika

Super Last Minute Dominikánská republika je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Dominikánská republika sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Dominikánská republika dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Dominikánská republika

Ultra All Inclusive Dominikánská republika představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Dominikánská republika - porovnáváme 2405 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.