Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika 2018

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Bellevue Dominican Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Boca Chica - Dominikánská republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bellevue Dominican Bay, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45815,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Luxury Bahia Principe Cayo Levantado All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě poloostrov Samaná - Dominikánská republika, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Luxury Bahia Principe Cayo Levantado, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až pátek 2. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 73440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Grand Bahia Principe San Juan All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Puerto Plata - Dominikánská republika, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe San Juan, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až pátek 2. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 50440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Invia
Grand Paradise Playa Dorada All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Puerto Plata - Dominikánská republika, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Paradise Playa Dorada, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až pátek 2. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Natura Park Beach Eco Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Natura Park Beach Eco Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 55229 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 71484 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Hotel Melia Caribe Tropica All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Hotel Melia Caribe Tropica s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 85200 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Be Live Grand Punta Cana All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Be Live Grand Punta Cana s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 53017 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Dreams Punta Cana Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Dreams Punta Cana Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 70150 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Dreams La Romana Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Bayahibe, v ubytovacím zařízení Dreams La Romana Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4.5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 69270 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Occidental Punta Cana All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Occidental Punta Cana s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 68940 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Iberostar Punta Cana All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Iberostar Punta Cana s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 58767 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Hotel Princess All Suites All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Hotel Princess All Suites s počtem hvězdiček: 1. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 57920 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
IBEROSTAR Dominicana All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení IBEROSTAR Dominicana s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 58767 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Don Juan Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Jih - Boca Chica, Juan Dolio, Bayahibe, v ubytovacím zařízení Don Juan Beach Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 50410 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Now Larimar Punta Cana All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Now Larimar Punta Cana s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 69800 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Hotel Whala Bavaro All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Hotel Whala Bavaro s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 44645 CZK.

Last Minute All Inclusive Dominikánská republika od Dovolena
Paradisus Punta Cana All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Dominikánská republika - Punta Cana, v ubytovacím zařízení Paradisus Punta Cana s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 23. února 2018 až sobota 3. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 107170 CZK.

Dominikánská republika - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Dominikánská republika od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Dominikánská republika

Super Last Minute Dominikánská republika je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Dominikánská republika sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Dominikánská republika dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Dominikánská republika

Ultra All Inclusive Dominikánská republika představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Dominikánská republika - porovnáváme 723 zájezdů


615 zájezdů

69 zájezdů

39 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.