Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Portugalsko - Portugalsko 2020/2021

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Portugalsko od Dovolena
Auramar Beach Club   All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Portugalsko - Jižní Portugalsko (Algarve), v ubytovacím zařízení Auramar Beach Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu neděle 20. září 2020 až pondělí 28. září 2020. Letecky přeprava , s odletem za -75 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 23111 CZK.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Portugalsko od Dovolena
Adriana Beach Club Hotel Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Portugalsko - Jižní Portugalsko (Algarve), v ubytovacím zařízení Adriana Beach Club Hotel Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu neděle 20. září 2020 až pondělí 28. září 2020. Letecky přeprava , s odletem za -75 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 27531 CZK.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Portugalsko od Dovolena
Monica Isabel Beach Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Portugalsko - Jižní Portugalsko (Algarve), v ubytovacím zařízení Monica Isabel Beach Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu neděle 20. září 2020 až pondělí 28. září 2020. Letecky přeprava , s odletem za -75 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 22516 CZK.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Portugalsko od Dovolena
Hotel Atismar   All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Portugalsko - Jižní Portugalsko (Algarve), v ubytovacím zařízení Hotel Atismar s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu neděle 20. září 2020 až pondělí 28. září 2020. Letecky přeprava , s odletem za -75 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 20901 CZK.

Portugalsko
Last Minute All Inclusive Portugalsko od Dovolena
Be live Family Palmeiras Village All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Portugalsko - Jižní Portugalsko (Algarve), v ubytovacím zařízení Be live Family Palmeiras Village s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu neděle 27. září 2020 až pondělí 5. října 2020. Letecky přeprava , s odletem za -68 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 23485 CZK.

Portugalsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Portugalsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020/2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Portugalsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Portugalsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Portugalsko

Ultra All Inclusive Portugalsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Portugalsko - porovnáváme 1594 zájezdů


1543 zájezdů

0 zájezdů

51 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.