Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Kanárské ostrovy Last Minute All Inclusive

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
H10 Costa Adeje Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu H10 Costa Adeje Palace, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 53751,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Barcelo Tenerife Royal Level All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barcelo Tenerife Royal Level, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 80400,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Barceló Tenerife (Golf Del Sur) Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Tenerife (Golf Del Sur), v délce 11 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 60889,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Dunas Suites & Villas Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dunas Suites & Villas Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pondělí 5. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 39855,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Labranda Suites Costa Adeje Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Suites Costa Adeje, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pondělí 5. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48516,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Alexandre Troya All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alexandre Troya, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pondělí 5. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44947,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Checkin Bungalows Atlántida All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Checkin Bungalows Atlántida, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 29. květen 2023 až pondělí 5. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 22723,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Meliá Fuerteventura (Playa Barca) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Fuerteventura (Playa Barca), v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 32241,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Thb Tropical Island All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thb Tropical Island, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 29433,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Dreams Lanzarote Playa Dorada Resort & Spa (Ex. All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Lanzarote Playa Dorada Resort & Spa (Ex. Hesperia), v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 45899,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
H10 Sentido White Suites All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu H10 Sentido White Suites, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 28910,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Iberostar Playa Gaviotas All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa Gaviotas, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 33906,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Occidental Lanzarote Mar (Barceló Lanzarote Resort) Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Occidental Lanzarote Mar (Barceló Lanzarote Resort), v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 29481,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Fuerteventura Princess All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fuerteventura Princess, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 30195,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Barceló Teguise Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Teguise Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 42805,- Kč.

Kanárské ostrovy - informace o Last Minute

Last Minute - Kanárské ostrovy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kanárské ostrovy

Super Last Minute Kanárské ostrovy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kanárské ostrovy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kanárské ostrovy dovolená - informace

All inclusive light Kanárské ostrovy

All inclusive light - Kanárské ostrovy znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kanárské ostrovy

All Inclusive - Kanárské ostrovy obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Kanárské ostrovy - porovnáváme 11529 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.