Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Royal Suite All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Suite, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 28. říjen 2021 až čtvrtek 4. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 20790,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Abora Catarina (Ex. Ifa Catarina) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Abora Catarina (Ex. Ifa Catarina), v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 28. říjen 2021 až čtvrtek 11. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 60889,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Eurostars Las Salinas All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Eurostars Las Salinas, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 28. říjen 2021 až čtvrtek 4. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Travelportal
Hotel Taurito Princess All inclusive super last minute

Kanárské ostrovy Gran Canaria v luxusním 4star ubytování v Hotel Taurito Princess, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 36590,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Travelportal
Hotel Maspalomas Tabaiba Princess All inclusive super last minute

Kanárské ostrovy Gran Canaria v luxusním 4star ubytování v Hotel Maspalomas Tabaiba Princess, v délce 8 dní, v termínu sobota 30. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 38290,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Broncemar Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Broncemar Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 31. říjen 2021 až neděle 7. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 24190,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Dunas Don Gregory All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dunas Don Gregory, v délce 10 nocí, v termínu středa 3. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 51790,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Dunas Mirador Maspalomas All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dunas Mirador Maspalomas, v délce 11 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až středa 17. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 29990,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Lopesan Corallium Beach All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lopesan Corallium Beach, v délce 11 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až středa 17. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové za výhodnou cenu 50800,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
El Trebol All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu El Trebol, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 13. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 20558,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Clubhotel Riu Vistamar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Gran Canaria - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Clubhotel Riu Vistamar, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 57190,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Labranda Suite Alyssa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lanzarote - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Suite Alyssa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 6. listopad 2021 až sobota 20. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37051,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Barceló Castillo Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Barceló Castillo Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. listopad 2021 až neděle 14. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
Iberostar Playa Gaviotas Park All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fuerteventura - Kanárské ostrovy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Playa Gaviotas Park, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 8. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 33396,- Kč.

Kanárské ostrovy
Last Minute All Inclusive Kanárské ostrovy od Invia
H10 Atlantic Sunset (Playa Paraiso) All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tenerife - Kanárské ostrovy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu H10 Atlantic Sunset (Playa Paraiso), v délce 14 nocí, v termínu pondělí 8. listopad 2021 až pondělí 22. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 79910,- Kč.

Kanárské ostrovy - informace o Last Minute

Last Minute - Kanárské ostrovy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kanárské ostrovy

Super Last Minute Kanárské ostrovy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kanárské ostrovy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kanárské ostrovy dovolená - informace

All inclusive light Kanárské ostrovy

All inclusive light - Kanárské ostrovy znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kanárské ostrovy

All Inclusive - Kanárské ostrovy obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Kanárské ostrovy - porovnáváme 4568 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.