Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Izrael - Izrael 2019

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 23. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 23. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 23. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 23. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 23. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Hotel Isrotel Lagoona All inclusive first minute

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Hotel Isrotel Lagoona, v délce 111 dní, v termínu neděle 1. září až pátek 20. prosinec, s dopravou letecká za 99 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 39990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až neděle 15. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až neděle 15. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až neděle 15. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až neděle 15. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 35730,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až neděle 15. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sport Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až neděle 27. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36960,- Kč.

Izrael - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Izrael od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Izrael

Super Last Minute Izrael je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Izrael sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Izrael dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Izrael

Ultra All Inclusive Izrael představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Izrael - porovnáváme 260 zájezdů


251 zájezdů

0 zájezdů

9 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.