Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Izrael 2018

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až neděle 4. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sports All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sports, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 8. březen 2018 až čtvrtek 15. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 25118,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 8. březen 2018 až čtvrtek 15. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Hotel Isrotel Sport Club All inclusive last minute

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Hotel Isrotel Sport Club, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 22. březen až čtvrtek 29. březen, s dopravou letecká za 28 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 33490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Isrotel Lagoona Hotel All inclusive last minute

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Isrotel Lagoona Hotel, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 22. březen až čtvrtek 29. březen, s dopravou letecká za 28 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 33490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 29. březen 2018 až čtvrtek 5. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Hotel Isrotel Lagoona All inclusive first minute

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Hotel Isrotel Lagoona, v délce 9 dní, v termínu pátek 5. říjen až sobota 13. říjen, s dopravou letecká za 225 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 39990,- Kč.

Izrael - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Izrael od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Izrael

Super Last Minute Izrael je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Izrael sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Izrael dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Izrael

Ultra All Inclusive Izrael představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Izrael - porovnáváme 313 zájezdů


293 zájezdů

0 zájezdů

20 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.