Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Izrael - Izrael 2018/2019

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až čtvrtek 8. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29970,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 8. listopad 2018 až čtvrtek 15. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Hotel Isrotel Lagoona All inclusive last minute

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Hotel Isrotel Lagoona, v délce 9 dní, v termínu pátek 9. listopad až sobota 17. listopad, s dopravou letecká za 19 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 39990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 12. listopad 2018 až pondělí 19. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24870,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sports All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sports, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 24680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24570,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24570,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 26. listopad 2018 až pondělí 3. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24870,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Hotel Isrotel Sport Club All inclusive

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Hotel Isrotel Sport Club, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 29. listopad až čtvrtek 6. prosinec, s dopravou letecká za 39 dní. Strava all inclusive, podzimní zájezd v ceně 24680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Travelportal
Isrotel Lagoona Hotel All inclusive

Izrael Eilat v luxusním 4star ubytování v Isrotel Lagoona Hotel, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 6. prosinec až čtvrtek 13. prosinec, s dopravou letecká za 46 dní. Strava all inclusive, zimní zájezd v ceně 24680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sports All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sports, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 6. prosinec 2018 až čtvrtek 13. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 24680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Privilege, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 6. prosinec 2018 až čtvrtek 13. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24570,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 13. prosinec 2018 až čtvrtek 20. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24570,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 20. prosinec 2018 až čtvrtek 27. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2018/2019 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Leonardo Club, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 27. prosinec 2018 až čtvrtek 3. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24570,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Sports All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2018/2019 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Sports, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 27. prosinec 2018 až čtvrtek 3. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 26380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu U Coral Beach, Eilat, Rudé Moře, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 7. leden 2019 až pondělí 14. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Isrotel Lagoona All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Eilat - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Isrotel Lagoona, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 17. leden 2019 až čtvrtek 24. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 24680,- Kč.

Izrael - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Izrael od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Izrael

Super Last Minute Izrael je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Izrael sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Izrael dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Izrael

Ultra All Inclusive Izrael představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Izrael - porovnáváme 262 zájezdů


243 zájezdů

0 zájezdů

19 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.