Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Izrael

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 3 nocí, v termínu sobota 10. červenec 2021 až úterý 13. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 2 nocí, v termínu úterý 3. srpen 2021 až čtvrtek 5. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 5. srpen 2021 až pondělí 9. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 6. září 2021 až středa 8. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 20. září 2021 až pátek 24. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 24. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 3 nocí, v termínu neděle 25. červenec 2021 až středa 28. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 4 nocí, v termínu sobota 7. srpen 2021 až středa 11. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 3 nocí, v termínu úterý 3. srpen 2021 až pátek 6. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 28. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 3 nocí, v termínu neděle 19. září 2021 až středa 22. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 2 nocí, v termínu úterý 24. srpen 2021 až čtvrtek 26. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 2 nocí, v termínu pátek 16. červenec 2021 až neděle 18. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Izrael od Invia
Addar Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Tel Aviv - Izrael, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Addar, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 29. červenec 2021 až pondělí 2. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22690,- Kč.

Izrael - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Izrael od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Izrael

Super Last Minute Izrael je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Izrael sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Izrael dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Izrael

Ultra All Inclusive Izrael představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Izrael - porovnáváme 155 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.