Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu sobota 17. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou letecká za 104 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 76904,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Malolo Island Resort Plná penze first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Malolo Island Resort, v délce 11 dní, v termínu pátek 25. září až pondělí 5. říjen, s dopravou letecká za 82 dní. Strava plná penze, podzimní first minute zájezd v ceně 89897,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tokoriki Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tokoriki Island Resort, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 12. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou letecká za 130 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 98881,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Mana Island Resort & Spa Plná penze first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Mana Island Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 19. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou letecká za 137 dní. Strava plná penze, podzimní first minute zájezd v ceně 74392,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Malolo Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Malolo Island Resort, v délce 11 dní, v termínu pondělí 23. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou letecká za 141 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 72508,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Beachcomber Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v 3star ubytování v Hotel Beachcomber Island Resort, v délce 11 dní, v termínu neděle 25. říjen až středa 4. listopad, s dopravou letecká za 112 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 53138,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tropica Island Resort Polopenze last minute

Prázdniny Fidži Mamanuca v 1star ubytování v Hotel Tropica Island Resort, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 23. červenec až neděle 2. srpen, s dopravou letecká za 18 dní. Strava polopenze, letní last minute zájezd v ceně 104287,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tropica Island Resort Snídaně

Prázdniny Fidži Mamanuca v 1star ubytování v Hotel Tropica Island Resort, v délce 11 dní, v termínu sobota 22. srpen až úterý 1. září, s dopravou letecká za 48 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 92211,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 8 zájezdů


0 zájezdů

0 zájezdů

8 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.