Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Radisson Blu Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Blu Resort Fiji, v délce 8 dní, v termínu středa 29. leden až středa 5. únor, s dopravou letecká za 104 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 50850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu úterý 17. březen až pátek 27. březen, s dopravou letecká za 152 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 66146,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Warwick Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Warwick Fiji, v délce 8 dní, v termínu neděle 12. leden až neděle 19. leden, s dopravou letecká za 87 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 70075,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa Snídaně super last minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa, v délce 8 dní, v termínu pondělí 21. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 68190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně super last minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 67820,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 17 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až středa 12. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 84480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 17 nocí, v termínu neděle 8. březen 2020 až středa 25. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 143 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 104480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Doubletree Resort Sonaisali Island Resort Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Doubletree Resort Sonaisali Island Resort, v délce 8 dní, v termínu neděle 2. únor až neděle 9. únor, s dopravou letecká za 108 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 45220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tropica Island Resort Fiji Snídaně

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tropica Island Resort Fiji, v délce 11 dní, v termínu čtvrtek 28. listopad až neděle 8. prosinec, s dopravou letecká za 42 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd v ceně 104980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tokoriki Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tokoriki Island Resort, v délce 11 dní, v termínu sobota 7. březen až úterý 17. březen, s dopravou letecká za 142 dní. Strava bez stravy, jarní first minute zájezd v ceně 94343,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Musket Cove Island Resort & Marina Snídaně last minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Musket Cove Island Resort & Marina, v délce 11 dní, v termínu úterý 5. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou letecká za 19 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 90180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Malolo Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Malolo Island Resort, v délce 11 dní, v termínu sobota 1. únor až úterý 11. únor, s dopravou letecká za 107 dní. Strava bez stravy, zimní first minute zájezd v ceně 69979,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Mana Island Resort & Spa Plná penze

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Mana Island Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu úterý 19. listopad až pátek 29. listopad, s dopravou letecká za 33 dní. Strava plná penze, podzimní zájezd v ceně 72534,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. leden 2020 až středa 29. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 78980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 9. leden 2020 až neděle 19. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 69580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně last minute

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Shangri, v délce 11 dní, v termínu úterý 12. listopad až pátek 22. listopad, s dopravou letecká za 26 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd v ceně 78980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel The Pearl Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel The Pearl Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu neděle 26. leden až středa 5. únor, s dopravou letecká za 101 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 80480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Wananavu Beach Resort Bez stravy

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Wananavu Beach Resort, v délce 11 dní, v termínu neděle 17. listopad až středa 27. listopad, s dopravou letecká za 31 dní. Strava bez stravy, podzimní zájezd v ceně 69580,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 319 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

19 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.