Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Warwick Fiji Snídaně

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Warwick Fiji, v délce 8 dní, v termínu sobota 18. leden až sobota 25. leden, s dopravou letecká za 35 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 70075,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu středa 11. březen až sobota 21. březen, s dopravou letecká za 88 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 65486,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Radisson Blu Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Blu Resort Fiji, v délce 8 dní, v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou letecká za 84 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 48950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu sobota 15. únor až sobota 22. únor, s dopravou vlastní za 63 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 28690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Pearl Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Pearl Resort & Spa, v délce 17 nocí, v termínu úterý 10. březen 2020 až pátek 27. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 100180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 87380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 17 nocí, v termínu neděle 1. březen 2020 až středa 18. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 120980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu neděle 15. březen 2020 až sobota 28. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 101780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 27. únor 2020 až středa 11. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 75 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 142280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 20. únor 2020 až neděle 1. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 123780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Snídaně

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 13 nocí, v termínu úterý 11. únor 2020 až pondělí 24. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 124880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Polopenze

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 6. únor 2020 až neděle 16. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 87380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tokoriki Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tokoriki Island Resort, v délce 11 dní, v termínu sobota 7. březen až úterý 17. březen, s dopravou letecká za 84 dní. Strava bez stravy, jarní first minute zájezd v ceně 92946,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tropica Island Resort Fiji Snídaně

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tropica Island Resort Fiji, v délce 11 dní, v termínu úterý 14. leden až pátek 24. leden, s dopravou letecká za 31 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 104980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Mana Island Resort & Spa Plná penze first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Mana Island Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu úterý 18. únor až pátek 28. únor, s dopravou letecká za 66 dní. Strava plná penze, zimní first minute zájezd v ceně 71707,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Musket Cove Island Resort & Marina Snídaně

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Musket Cove Island Resort & Marina, v délce 11 dní, v termínu úterý 14. leden až pátek 24. leden, s dopravou letecká za 31 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 90180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Shangri, v délce 11 dní, v termínu úterý 18. únor až pátek 28. únor, s dopravou letecká za 66 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 78980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel The Pearl Resort & Spa Snídaně

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel The Pearl Resort & Spa, v délce 11 dní, v termínu neděle 26. leden až středa 5. únor, s dopravou letecká za 43 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 80480,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 317 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

17 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.