Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně super last minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu úterý 28. květen až čtvrtek 6. červen, s dopravou letecká popozítří. Strava snídaně, jarní super last minute zájezd v ceně 68080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotelový komplex Six Senses Fiji  Snídaně first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Six Senses Fiji , v délce 8 dní, v termínu pondělí 3. únor až pondělí 10. únor, s dopravou letecká za 254 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 105480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Warwick Fiji  Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Warwick Fiji , v délce 8 dní, v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou letecká za 239 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 58710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu úterý 10. březen až úterý 17. březen, s dopravou letecká za 290 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 58080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa, v délce 8 dní, v termínu pátek 31. leden až pátek 7. únor, s dopravou letecká za 251 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 53865,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri-La´s Fijian Resort and Spa  Snídaně first minute

Valentýn Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Shangri-La´s Fijian Resort and Spa , v délce 8 dní, v termínu úterý 11. únor až úterý 18. únor, s dopravou letecká za 262 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 50590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Radisson Blu Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Blu Resort Fiji, v délce 8 dní, v termínu středa 19. únor až středa 26. únor, s dopravou letecká za 270 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 49350,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Sofitel Fiji Resort and Spa  Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Sofitel Fiji Resort and Spa , v délce 8 dní, v termínu úterý 18. únor až úterý 25. únor, s dopravou letecká za 269 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 51280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Shangri, v délce 12 dní, v termínu neděle 8. září až čtvrtek 19. září, s dopravou letecká za 106 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 71480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Wananavu Beach Resort Bez stravy first minute

Prázdniny Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Wananavu Beach Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 25. srpen až čtvrtek 5. září, s dopravou letecká za 92 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 60280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 4. červen 2019 až sobota 15. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až čtvrtek 19. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 86180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Vomo Island Resort Plná penze first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Vomo Island Resort, v délce 105 dní, v termínu neděle 1. září až sobota 14. prosinec, s dopravou letecká za 99 dní. Strava plná penze, podzimní first minute zájezd v ceně 133990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Musket Cove Island Resort & Marina Snídaně last minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Musket Cove Island Resort & Marina, v délce 12 dní, v termínu úterý 11. červen až sobota 22. červen, s dopravou letecká za 17 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd v ceně 72980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tokoriki Island Resort Bez stravy first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tokoriki Island Resort, v délce 10 dní, v termínu úterý 1. říjen až čtvrtek 10. říjen, s dopravou letecká za 129 dní. Strava bez stravy, podzimní first minute zájezd v ceně 98480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tropica Island Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tropica Island Resort Fiji, v délce 12 dní, v termínu neděle 22. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou letecká za 120 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 100280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 15. červen 2019 až sobota 29. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Plná penze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až čtvrtek 12. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 113280,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 324 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

24 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.