Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Warwick Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Warwick Fiji, v délce 8 dní, v termínu pátek 6. březen až pátek 13. březen, s dopravou letecká za 231 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 58310,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu neděle 8. březen až neděle 15. březen, s dopravou letecká za 233 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 57680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Radisson Blu Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Blu Resort Fiji, v délce 8 dní, v termínu sobota 14. březen až sobota 21. březen, s dopravou letecká za 239 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 48950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri-La´s Fijian Resort and Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Shangri-La´s Fijian Resort and Spa, v délce 8 dní, v termínu sobota 14. březen až sobota 21. březen, s dopravou letecká za 239 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 50190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotelový komplex Six Senses Fiji Snídaně first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Six Senses Fiji, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 12. březen až čtvrtek 19. březen, s dopravou letecká za 237 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 105080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa, v délce 8 dní, v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 226 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 53465,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu sobota 9. listopad až pondělí 18. listopad, s dopravou letecká za 113 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 68080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Sofitel Fiji Resort and Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Sofitel Fiji Resort and Spa, v délce 8 dní, v termínu neděle 15. březen až neděle 22. březen, s dopravou letecká za 240 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 50880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 5. září 2019 až sobota 21. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 22. srpen 2019 až sobota 7. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 21. září 2019 až sobota 5. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 83080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu úterý 6. srpen 2019 až čtvrtek 22. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 89480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 12. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 83080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 12. září 2019 až sobota 28. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 89480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 11 nocí, v termínu neděle 18. srpen 2019 až čtvrtek 29. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 113980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 11 nocí, v termínu úterý 15. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 113980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 14 nocí, v termínu sobota 28. září 2019 až sobota 12. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 138780,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 321 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

21 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.