Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2019

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Naviti Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Naviti Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až sobota 9. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 109780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Naviti Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Naviti Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 27. leden 2019 až čtvrtek 7. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Naviti Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Naviti Resort, v délce 16 nocí, v termínu úterý 12. únor 2019 až čtvrtek 28. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 109780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Naviti Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Naviti Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 23. únor 2019 až sobota 9. březen 2019, s dopravou letecky a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 98680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Naviti Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Naviti Resort, v délce 12 nocí, v termínu sobota 9. březen 2019 až čtvrtek 21. březen 2019, s dopravou letecky a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
The Naviti Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Naviti Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 12. březen 2019 až sobota 23. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81980,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 324 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

24 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.