Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Fidži - Fidži 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Hilton Fiji Beach Resort and Spa, v délce 11 dní, v termínu pondělí 28. říjen až čtvrtek 7. listopad, s dopravou letecká za 219 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 51128,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 8 dní, v termínu pondělí 28. říjen až pondělí 4. listopad, s dopravou letecká za 219 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 53280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Fiji Golf Resort & Spa, v délce 10 dní, v termínu úterý 28. květen až čtvrtek 6. červen, s dopravou letecká za 66 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 68080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Warwick Fiji  Snídaně first minute

Prázdniny Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Warwick Fiji , v délce 8 dní, v termínu pondělí 22. červenec až pondělí 29. červenec, s dopravou letecká za 121 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 62239,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji Plná penze first minute

Prázdniny Fidži Mamanuca v luxusním 5star ubytování v Hotel Likuliku Lagoon Resort Fiji, v délce 10 dní, v termínu úterý 20. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou letecká za 150 dní. Strava plná penze, letní first minute zájezd v ceně 119080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotelový komplex Six Senses Fiji  Snídaně

Čarodějnice a Svátek práce Fidži Mamanuca v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Six Senses Fiji , v délce 8 dní, v termínu pondělí 29. duben až pondělí 6. květen, s dopravou letecká za 37 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 103576,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Radisson Blu Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Blu Resort Fiji, v délce 11 dní, v termínu pondělí 28. říjen až čtvrtek 7. listopad, s dopravou letecká za 219 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 47162,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri-La´s Fijian Resort and Spa  Snídaně first minute

Prázdniny Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Shangri-La´s Fijian Resort and Spa , v délce 8 dní, v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou letecká za 100 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 57162,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Sofitel Fiji Resort and Spa  Snídaně

Fidži Viti Levu v luxusním 5star ubytování v Hotel Sofitel Fiji Resort and Spa , v délce 8 dní, v termínu pondělí 20. květen až pondělí 27. květen, s dopravou letecká za 58 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 57554,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Shangri Snídaně first minute

Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Shangri, v délce 12 dní, v termínu neděle 8. září až čtvrtek 19. září, s dopravou letecká za 169 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 71480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Wananavu Beach Resort Bez stravy first minute

Prázdniny Fidži Viti Levu v luxusním 4star ubytování v Hotel Wananavu Beach Resort, v délce 12 dní, v termínu neděle 25. srpen až čtvrtek 5. září, s dopravou letecká za 155 dní. Strava bez stravy, letní first minute zájezd v ceně 60280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Plná penze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 11 nocí, v termínu neděle 14. duben 2019 až čtvrtek 25. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 121380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Tropica Island Resort Fiji Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mamanuca - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropica Island Resort Fiji, v délce 11 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až čtvrtek 5. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 155 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 100280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Travelportal
Hotel Tropica Island Resort Fiji Snídaně first minute

Fidži Mamanuca v luxusním 4star ubytování v Hotel Tropica Island Resort Fiji, v délce 12 dní, v termínu neděle 22. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou letecká za 183 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 100280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu úterý 27. srpen 2019 až čtvrtek 12. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 157 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 89480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 18. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Wananavu Beach Resort Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Wananavu Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 22. září 2019 až čtvrtek 3. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 183 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Fidži od Invia
Shangri-La´s Fijian Resort & Spa Polopenze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Viti Levu - Fidži, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shangri-La´s Fijian Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95280,- Kč.

Fidži - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Fidži od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Fidži

Super Last Minute Fidži je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Fidži sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Fidži dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Fidži

All inclusive light - Fidži znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Fidži - porovnáváme 323 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

23 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.