Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Nizozemí Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 1. září 2023 až neděle 3. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22370,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Dutch Design Artemis Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dutch Design Artemis, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 28. září 2023 až neděle 1. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 15830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Xo Blue Square Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Xo Blue Square, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 17. srpen 2023 až neděle 20. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 16260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 18. srpen 2023 až neděle 20. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 74 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 29. září 2023 až neděle 1. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 116 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20840,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Dutch Design Artemis Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dutch Design Artemis, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 20. červenec 2023 až neděle 23. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 18030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 6. říjen 2023 až neděle 8. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 24310,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Dutch Design Artemis Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dutch Design Artemis, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 17. srpen 2023 až neděle 20. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 16930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 27. říjen 2023 až neděle 29. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 144 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Dutch Design Artemis Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dutch Design Artemis, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 3. srpen 2023 až neděle 6. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 19430,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 1. září 2023 až neděle 3. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 88 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Xo Blue Square Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Xo Blue Square, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 31. srpen 2023 až neděle 3. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15760,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Dutch Design Artemis Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dutch Design Artemis, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 20. červenec 2023 až neděle 23. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 16290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 4. srpen 2023 až neděle 6. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Dutch Design Artemis Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dutch Design Artemis, v délce 2 nocí, v termínu středa 5. červenec 2023 až pátek 7. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 17050,- Kč.

Nizozemí - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Nizozemí od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Nizozemí

Super Last Minute Nizozemí je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Nizozemí sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Nizozemí dovolená - informace

All Inclusive Nizozemí

All Inclusive - Nizozemí obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Nizozemí

Ultra All Inclusive Nizozemí představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Nizozemí - porovnáváme 143 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.