Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Nizozemí 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 3. srpen 2018 až neděle 5. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13420,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hampshire Hotel - Rembrandt Square Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hampshire Hotel - Rembrandt Square, v délce 3 nocí, v termínu pátek 5. říjen 2018 až pondělí 8. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 14898,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hampshire Hotel - Rembrandt Square Bez stravy Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hampshire Hotel - Rembrandt Square, v délce 3 nocí, v termínu středa 4. červenec 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 16508,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 13. červenec 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Roemer Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Roemer, v délce 2 nocí, v termínu pátek 12. říjen 2018 až neděle 14. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18017,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Nieuwe Prinsengracht Bez stravy First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nieuwe Prinsengracht, v délce 6 nocí, v termínu sobota 27. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou vlastní za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 9864,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hampshire Hotel - Rembrandt Square Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hampshire Hotel - Rembrandt Square, v délce 4 nocí, v termínu sobota 7. červenec 2018 až středa 11. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 16562,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Amsterdam Centre Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel Amsterdam Centre, v délce 2 nocí, v termínu pátek 14. září 2018 až neděle 16. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Amsterdam Centre Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel Amsterdam Centre, v délce 2 nocí, v termínu pátek 3. srpen 2018 až neděle 5. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Roemer Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Roemer, v délce 2 nocí, v termínu pátek 3. srpen 2018 až neděle 5. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16294,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Roemer Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Roemer, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 11. říjen 2018 až neděle 14. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 112 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23112,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Amsterdam Centre Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel Amsterdam Centre, v délce 2 nocí, v termínu pátek 13. červenec 2018 až neděle 15. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12660,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hampshire Hotel - Rembrandt Square Bez stravy

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hampshire Hotel - Rembrandt Square, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. srpen 2018 až neděle 12. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Amsterdam Centre Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel Amsterdam Centre, v délce 2 nocí, v termínu pátek 28. září 2018 až neděle 30. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13330,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Roemer Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Roemer, v délce 2 nocí, v termínu pátek 5. říjen 2018 až neděle 7. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18625,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Amsterdam Centre Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel Amsterdam Centre, v délce 2 nocí, v termínu pátek 5. říjen 2018 až neděle 7. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12210,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Roemer Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Roemer, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 19. červenec 2018 až neděle 22. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21915,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Amsterdam Centre Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel Amsterdam Centre, v délce 2 nocí, v termínu pátek 7. září 2018 až neděle 9. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12720,- Kč.

Nizozemí - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Nizozemí od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Nizozemí

Super Last Minute Nizozemí je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Nizozemí sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Nizozemí dovolená - informace

All Inclusive Nizozemí

All Inclusive - Nizozemí obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Nizozemí

Ultra All Inclusive Nizozemí představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Nizozemí - porovnáváme 150 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.