Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Nizozemí

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 28. leden 2022 až neděle 30. leden 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 9180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 11. únor 2022 až neděle 13. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 4. březen 2022 až neděle 6. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 10940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. prosinec 2021 až neděle 19. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 10960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 18. únor 2022 až neděle 20. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 114 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 9050,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až pondělí 22. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 7790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 28. leden 2022 až neděle 30. leden 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14060,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až neděle 21. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17430,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. prosinec 2021 až neděle 12. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 4. únor 2022 až neděle 6. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 25. březen 2022 až neděle 27. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 149 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až neděle 21. listopad 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace Vánoce - vánoční pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. prosinec 2021 až neděle 26. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. prosinec 2021 až neděle 19. prosinec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 11. březen 2022 až neděle 13. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11060,- Kč.

Nizozemí - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Nizozemí od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Nizozemí

Super Last Minute Nizozemí je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Nizozemí sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Nizozemí dovolená - informace

All Inclusive Nizozemí

All Inclusive - Nizozemí obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Nizozemí

Ultra All Inclusive Nizozemí představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Nizozemí - porovnáváme 123 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.