Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Nizozemí Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 24. listopad 2022 až neděle 27. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 17. listopad 2022 až neděle 20. listopad 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace Silvestr 2022/2023 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 29. prosinec 2022 až neděle 1. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 14. říjen 2022 až neděle 16. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 28. říjen 2022 až neděle 30. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 13. říjen 2022 až neděle 16. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 17390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 7. říjen 2022 až neděle 9. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 14. říjen 2022 až neděle 16. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23910,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až neděle 23. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 27920,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 28. říjen 2022 až neděle 30. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19140,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 21. říjen 2022 až neděle 23. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu pátek 28. říjen 2022 až pondělí 31. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 7. říjen 2022 až neděle 9. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21760,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 8. prosinec 2022 až neděle 11. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 10090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Ibis Schiphol Airport Bez stravy

Rekreace na dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Ibis Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu pátek 28. říjen 2022 až pondělí 31. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, podzimní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 14290,- Kč.

Nizozemí - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Nizozemí od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Nizozemí

Super Last Minute Nizozemí je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Nizozemí sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Nizozemí dovolená - informace

All Inclusive Nizozemí

All Inclusive - Nizozemí obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Nizozemí

Ultra All Inclusive Nizozemí představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Nizozemí - porovnáváme 81 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.