Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Nizozemí Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. únor 2023 až neděle 26. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu sobota 29. duben 2023 až úterý 2. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 18390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu pátek 31. březen 2023 až pondělí 3. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 15190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 31. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14060,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. březen 2023 až neděle 19. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. březen 2023 až neděle 12. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12450,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. únor 2023 až neděle 26. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. březen 2023 až neděle 12. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu pátek 3. březen 2023 až pondělí 6. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 14790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. únor 2023 až neděle 19. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. únor 2023 až neděle 26. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Vondel Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vondel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. březen 2023 až neděle 26. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 2 nocí, v termínu sobota 8. duben 2023 až pondělí 10. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 16690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Radisson Blu Snídaně

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu, v délce 2 nocí, v termínu pátek 31. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18730,- Kč.

Last Minute All Inclusive Nizozemí od Invia
Hilton Schiphol Airport Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Amsterdam - Nizozemí, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Schiphol Airport, v délce 3 nocí, v termínu pátek 17. únor 2023 až pondělí 20. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 12890,- Kč.

Nizozemí - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Nizozemí od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Nizozemí

Super Last Minute Nizozemí je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Nizozemí sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Nizozemí dovolená - informace

All Inclusive Nizozemí

All Inclusive - Nizozemí obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Nizozemí

Ultra All Inclusive Nizozemí představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Nizozemí - porovnáváme 129 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.