Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Kalymnos Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 14 nocí, v termínu pátek 7. červenec 2023 až pátek 21. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 34070,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 10 nocí, v termínu středa 16. srpen 2023 až sobota 26. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 141 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 28118,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 10 nocí, v termínu úterý 8. srpen 2023 až pátek 18. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 28118,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 22 nocí, v termínu úterý 20. červen 2023 až středa 12. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 41558,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 15 nocí, v termínu neděle 8. říjen 2023 až pondělí 23. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 194 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 29750,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 7 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 175 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 22262,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 14 nocí, v termínu středa 13. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 169 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 31094,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 21 nocí, v termínu středa 13. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 169 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 39350,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 14 nocí, v termínu neděle 27. srpen 2023 až neděle 10. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 152 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 31574,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 14. srpen 2023 až pondělí 21. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 26102,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 10 nocí, v termínu neděle 16. červenec 2023 až středa 26. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 26870,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 8. červen 2023 až sobota 17. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 23606,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 10 nocí, v termínu středa 23. srpen 2023 až sobota 2. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 26678,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 11 nocí, v termínu sobota 15. červenec 2023 až středa 26. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 109 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 28022,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 22 nocí, v termínu pátek 2. červen 2023 až sobota 24. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 37334,- Kč.

Kalymnos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Kalymnos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Kalymnos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Kalymnos - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kalymnos

Super Last Minute Kalymnos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kalymnos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kalymnos dovolená - informace

All inclusive light Kalymnos

All inclusive light Kalymnos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kalymnos

All Inclusive Kalymnos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kalymnos

Ultra All Inclusive Kalymnos představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kalymnos - porovnáváme 150 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.