Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Kalymnos Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 22 nocí, v termínu úterý 20. červen 2023 až středa 12. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 196 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 40790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 19. červen 2023 až pátek 30. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 195 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 21 nocí, v termínu pondělí 11. září 2023 až pondělí 2. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 279 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 38690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 7 nocí, v termínu úterý 15. srpen 2023 až úterý 22. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 252 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 22221,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až sobota 14. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 303 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 22401,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 7 nocí, v termínu pátek 21. červenec 2023 až pátek 28. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 227 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 22221,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Zephyros Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephyros, v délce 7 nocí, v termínu středa 6. září 2023 až středa 13. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 274 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 20871,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 21 nocí, v termínu úterý 22. srpen 2023 až úterý 12. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 259 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 48990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 21 nocí, v termínu čtvrtek 29. červen 2023 až čtvrtek 20. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 205 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 8 nocí, v termínu úterý 22. srpen 2023 až středa 30. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 259 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 21 nocí, v termínu sobota 16. září 2023 až sobota 7. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 284 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 36390,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 15 nocí, v termínu úterý 25. červenec 2023 až středa 9. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 231 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 31190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 21 nocí, v termínu neděle 16. červenec 2023 až neděle 6. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 222 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 41190,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 8 nocí, v termínu úterý 6. červen 2023 až středa 14. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 182 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 19971,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kalymnos od Invia
Kalydna Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kalymnos - Řecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalydna Island, v délce 11 nocí, v termínu úterý 11. červenec 2023 až sobota 22. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 217 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 24390,- Kč.

Kalymnos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Kalymnos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Kalymnos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Kalymnos - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kalymnos

Super Last Minute Kalymnos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kalymnos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kalymnos dovolená - informace

All inclusive light Kalymnos

All inclusive light Kalymnos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kalymnos

All Inclusive Kalymnos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kalymnos

Ultra All Inclusive Kalymnos představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kalymnos - porovnáváme 150 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.