Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Barbados Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 97549,- Kč.

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 8 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 97549,- Kč.

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 3. duben 2023 až pátek 14. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 112297,- Kč.

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 11 nocí, v termínu pátek 7. duben 2023 až úterý 18. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 112297,- Kč.

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 8 nocí, v termínu sobota 8. duben 2023 až neděle 16. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 86294,- Kč.

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 11 nocí, v termínu sobota 15. duben 2023 až středa 26. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 112297,- Kč.

Last Minute All Inclusive Barbados od Invia
Sandals Royal Barbados Ultra All inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě St. Lawrence Gap - Barbados, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Barbados, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 24. duben 2023 až pátek 5. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 112297,- Kč.

Barbados - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Barbados od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Barbados

Super Last Minute Barbados je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Barbados sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Barbados dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Barbados

All inclusive light - Barbados znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Barbados

All Inclusive - Barbados obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Barbados - porovnáváme 52 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.