Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 15. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou letecká za 102 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 2 nocí, v termínu sobota 24. říjen 2020 až pondělí 26. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 111 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 nocí, v termínu úterý 11. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 36090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 4 nocí, v termínu neděle 25. říjen 2020 až čtvrtek 29. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 112 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 24890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 27. červenec 2020 až čtvrtek 30. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 41390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až sobota 11. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Author Boutique Hotel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Author Boutique Hotel, v délce 2 nocí, v termínu středa 9. září 2020 až pátek 11. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 2 nocí, v termínu úterý 20. říjen 2020 až čtvrtek 22. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 107 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. červenec 2020 až neděle 26. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 4 nocí, v termínu neděle 9. srpen 2020 až čtvrtek 13. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 34190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 2 nocí, v termínu středa 29. červenec 2020 až pátek 31. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 3 nocí, v termínu neděle 27. září 2020 až středa 30. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 20. srpen 2020 až neděle 23. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 2 nocí, v termínu sobota 29. srpen 2020 až pondělí 31. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 55 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 26. říjen 2020 až středa 28. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 19. říjen 2020 až středa 21. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 106 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 2 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až čtvrtek 9. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25490,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 336 zájezdů


299 zájezdů

0 zájezdů

37 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.