Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Astoria Snídaně

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Astoria, v délce 3 dní, v termínu středa 15. leden až pátek 17. leden, s dopravou letecká za 40 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 17990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Radisson Royal St.Petersburg Snídaně last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Royal St.Petersburg, v délce 3 dní, v termínu pátek 13. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou letecká za 7 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd levně v ceně 14690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Author Boutique Hotel Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Author Boutique Hotel, v délce 3 dní, v termínu středa 5. únor až pátek 7. únor, s dopravou letecká za 61 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Grand Hotel Emerald Snídaně first minute

Valentýn Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Grand Hotel Emerald, v délce 3 dní, v termínu pátek 14. únor až neděle 16. únor, s dopravou letecká za 70 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 4 nocí, v termínu středa 29. duben 2020 až neděle 3. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 145 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 3 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až pátek 24. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Author Boutique Hotel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Author Boutique Hotel, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. duben 2020 až neděle 12. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 126 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 2 nocí, v termínu sobota 23. květen 2020 až pondělí 25. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 169 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 23. duben 2020 až neděle 26. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu středa 22. duben 2020 až sobota 25. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 138 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Author Boutique Hotel Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Author Boutique Hotel, v délce 3 nocí, v termínu neděle 19. červenec 2020 až středa 22. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 226 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Corinthia Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Corinthia, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 7. květen až neděle 10. květen, s dopravou letecká za 153 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 3 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až pondělí 13. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 217 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 3 nocí, v termínu neděle 1. březen 2020 až středa 4. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 30. červenec 2020 až neděle 2. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 237 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 12. prosinec 2019 až neděle 15. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 2 nocí, v termínu úterý 10. březen 2020 až čtvrtek 12. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 4 nocí, v termínu pátek 7. srpen 2020 až úterý 11. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 245 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 338 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

38 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.