Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2020/2021

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu neděle 16. květen 2021 až středa 19. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 163 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 5 nocí, v termínu neděle 12. září 2021 až pátek 17. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 282 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně last minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 4 dní, v termínu středa 16. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou letecká za 12 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 30590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
National, a Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně last minute

Silvestr 2020/2021 - silvestrovský pobyt Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v National, a Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 dní, v termínu středa 30. prosinec až sobota 2. leden, s dopravou letecká za 26 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 27390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 5 nocí, v termínu středa 9. prosinec 2020 až pondělí 14. prosinec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 38090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 5 nocí, v termínu pátek 24. září 2021 až středa 29. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 294 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 26. červenec 2021 až pátek 30. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 234 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 24. květen 2021 až sobota 29. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 171 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 34490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 22. červenec 2021 až úterý 27. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 230 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 48790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 nocí, v termínu pátek 28. květen 2021 až úterý 1. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 175 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu středa 2. červen 2021 až sobota 5. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 16. září 2021 až úterý 21. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 286 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 58490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 4 nocí, v termínu středa 10. únor 2021 až neděle 14. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 4 nocí, v termínu pátek 16. duben 2021 až úterý 20. duben 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Astoria Snídaně last minute

Vánoce - vánoční pobyt Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Astoria, v délce 4 dní, v termínu středa 23. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou letecká za 19 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 23690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Radisson Royal St.Petersburg Snídaně last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Royal St.Petersburg, v délce 4 dní, v termínu pondělí 14. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou letecká za 10 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Grand Hotel Emerald Snídaně super last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Grand Hotel Emerald, v délce 4 dní, v termínu sobota 5. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou letecká zítra. Strava snídaně, zimní super last minute zájezd v ceně 17290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až úterý 22. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 195 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 34490,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020/2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 317 zájezdů


297 zájezdů

0 zájezdů

20 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.