Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Rusko

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Radisson Royal St.Petersburg Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Royal St.Petersburg, v délce 4 dní, v termínu neděle 10. říjen až středa 13. říjen, s dopravou letecká za 112 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Astoria Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Astoria, v délce 4 dní, v termínu sobota 16. říjen až úterý 19. říjen, s dopravou letecká za 118 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 23690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně first minute

Prázdniny Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 4 dní, v termínu pátek 27. srpen až pondělí 30. srpen, s dopravou letecká za 68 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 24190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Savoy Moscow Snídaně

Prázdniny Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Savoy Moscow, v délce 4 dní, v termínu neděle 8. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecká za 49 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 25290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
National, a Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v National, a Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 9. září až neděle 12. září, s dopravou letecká za 81 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 27390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, v délce 5 nocí, v termínu středa 18. srpen 2021 až pondělí 23. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 38090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, v délce 5 nocí, v termínu neděle 22. srpen 2021 až pátek 27. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 38090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 9. srpen 2021 až čtvrtek 12. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 9. srpen 2021 až pátek 13. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, v délce 4 nocí, v termínu sobota 16. říjen 2021 až středa 20. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 118 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy, v délce 4 nocí, v termínu sobota 4. září 2021 až středa 8. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 3 nocí, v termínu sobota 18. září 2021 až úterý 21. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 33790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, v délce 4 nocí, v termínu pátek 27. srpen 2021 až úterý 31. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 9. září 2021 až pondělí 13. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, v délce 4 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 332 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.