Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 1. červen 2020 až čtvrtek 4. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 228 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 nocí, v termínu úterý 21. duben 2020 až sobota 25. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 187 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 36090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 4 nocí, v termínu neděle 10. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 4 nocí, v termínu neděle 9. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 24890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 4 nocí, v termínu středa 20. květen 2020 až neděle 24. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 216 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 40090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 13. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 301 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 4 nocí, v termínu pátek 24. duben 2020 až úterý 28. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Corinthia Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Corinthia, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 7. květen až neděle 10. květen, s dopravou letecká za 203 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 3 nocí, v termínu pátek 27. březen 2020 až pondělí 30. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 162 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu úterý 21. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 278 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 18. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 214 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 28. listopad 2019 až neděle 1. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 4 nocí, v termínu neděle 9. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Ararat Park Hyatt Snídaně

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Ararat Park Hyatt, v délce 3 dní, v termínu neděle 8. prosinec až úterý 10. prosinec, s dopravou letecká za 52 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel National, A Luxury Collection Hotel Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel National, A Luxury Collection Hotel, v délce 3 dní, v termínu pátek 7. únor až neděle 9. únor, s dopravou letecká za 113 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Savoy Moscow Snídaně

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Savoy Moscow, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 21. listopad až sobota 23. listopad, s dopravou letecká za 35 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd v ceně 19590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Metropol Snídaně

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Metropol, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. listopad až neděle 24. listopad, s dopravou letecká za 36 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd v ceně 17890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 3 dní, v termínu středa 10. červen až pátek 12. červen, s dopravou letecká za 237 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 18890,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 339 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

39 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.