Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 7. únor 2019 až neděle 10. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 27990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až neděle 27. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16117,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 19. září 2019 až neděle 22. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 244 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20874,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 6. červen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20874,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 23. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 125 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20874,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 18. duben 2019 až neděle 21. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 90 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 27990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 22. srpen 2019 až neděle 25. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 216 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20874,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 27. červen 2019 až neděle 30. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17827,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Golden Ring, Rusko-Moskva, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 11. duben 2019 až neděle 14. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 27990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 21. březen 2019 až neděle 24. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13391,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až neděle 31. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19918,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 29. srpen 2019 až neděle 1. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 223 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20874,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 5. září 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 230 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20874,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Golden Ring Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Ring, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 8. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 202 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16303,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 21. únor 2019 až neděle 24. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11958,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až neděle 31. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 7. březen 2019 až neděle 10. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy poznávací za výhodnou cenu 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Corinthia, Rusko-Petrohrad, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 7. únor 2019 až neděle 10. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 31990,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 308 zájezdů


286 zájezdů

0 zájezdů

22 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.