Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 3 nocí, v termínu neděle 30. srpen 2020 až středa 2. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 194 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 27. únor 2020 až pondělí 2. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
National, A Luxury Collection Hotel Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v National, A Luxury Collection Hotel, v délce 3 dní, v termínu středa 7. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou letecká za 232 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Astoria Snídaně last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Astoria, v délce 3 dní, v termínu středa 11. březen až pátek 13. březen, s dopravou letecká za 23 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 17990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Corinthia Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Corinthia, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 7. květen až neděle 10. květen, s dopravou letecká za 79 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 2 nocí, v termínu neděle 19. duben 2020 až úterý 21. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 nocí, v termínu pátek 4. září 2020 až úterý 8. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 199 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 36090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 3 nocí, v termínu neděle 5. duben 2020 až středa 8. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 29790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 nocí, v termínu neděle 14. červen 2020 až čtvrtek 18. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 36090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 9. březen 2020 až čtvrtek 12. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 3 nocí, v termínu neděle 10. květen 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 82 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 4 nocí, v termínu pátek 2. říjen 2020 až úterý 6. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 227 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 23. červenec 2020 až pondělí 27. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 156 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 3 nocí, v termínu sobota 25. červenec 2020 až úterý 28. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 158 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Metropol Snídaně super last minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Metropol, v délce 3 dní, v termínu středa 19. únor až pátek 21. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava snídaně, zimní super last minute zájezd v ceně 17890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně last minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 3 dní, v termínu sobota 29. únor až pondělí 2. březen, s dopravou letecká za 12 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 18890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Radisson Royal St.Petersburg Snídaně last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Radisson Royal St.Petersburg, v délce 3 dní, v termínu pátek 6. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 18 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd levně v ceně 14690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Grand Hotel Emerald Snídaně last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Grand Hotel Emerald, v délce 3 dní, v termínu sobota 7. březen až pondělí 9. březen, s dopravou letecká za 19 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd levně v ceně 12390,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 350 zájezdů


300 zájezdů

0 zájezdů

50 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.