Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2021

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 4 nocí, v termínu pátek 14. květen 2021 až úterý 18. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 5 nocí, v termínu pátek 10. září 2021 až středa 15. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 39890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 5 nocí, v termínu neděle 13. červen 2021 až pátek 18. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 102 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Metropol Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Metropol, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 24. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 5 nocí, v termínu pátek 5. březen 2021 až středa 10. březen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 21. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 41290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Radisson Royal St.Petersburg Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Radisson Royal St.Petersburg, v délce 4 dní, v termínu neděle 10. říjen až středa 13. říjen, s dopravou letecká za 221 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
National, A Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu National, A Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 5 nocí, v termínu neděle 10. říjen 2021 až pátek 15. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 221 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 38090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Savoy Moscow Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy Moscow, v délce 5 nocí, v termínu pátek 10. září 2021 až středa 15. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 34490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Grand Hotel Emerald Snídaně last minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Grand Hotel Emerald, v délce 4 dní, v termínu pátek 19. březen až pondělí 22. březen, s dopravou letecká za 16 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 17290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Author Boutique Hotel Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Author Boutique Hotel, v délce 4 dní, v termínu středa 6. říjen až sobota 9. říjen, s dopravou letecká za 217 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 17290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Metropol Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Metropol, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 9. září až neděle 12. září, s dopravou letecká za 190 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 28490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 4 dní, v termínu úterý 12. říjen až pátek 15. říjen, s dopravou letecká za 223 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 30590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
National, a Luxury Collection Hotel, Moscow Snídaně last minute

Velikonoce Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v National, a Luxury Collection Hotel, Moscow, v délce 4 dní, v termínu středa 31. březen až sobota 3. duben, s dopravou letecká za 28 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 27390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 4 dní, v termínu úterý 20. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecká za 48 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 24190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Savoy Moscow Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Savoy Moscow, v délce 4 dní, v termínu sobota 8. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecká za 66 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd v ceně 25290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 4 nocí, v termínu pátek 2. červenec 2021 až úterý 6. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Moskva - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 4 nocí, v termínu neděle 7. březen 2021 až čtvrtek 11. březen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 323 zájezdů


295 zájezdů

0 zájezdů

28 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.