Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rusko - Rusko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Radisson Royal St.petersburg Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Royal St.petersburg, v délce 2 nocí, v termínu pátek 16. říjen 2020 až neděle 18. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 194 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 2 nocí, v termínu neděle 20. září 2020 až úterý 22. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 168 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Metropol Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Metropol, v délce 3 dní, v termínu středa 21. říjen až pátek 23. říjen, s dopravou letecká za 199 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 17890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Intercontinental Moscow - Tverskaya Snídaně first minute

Prázdniny Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Intercontinental Moscow - Tverskaya, v délce 3 dní, v termínu sobota 25. červenec až pondělí 27. červenec, s dopravou letecká za 111 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 18890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Savoy Moscow Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Savoy Moscow, v délce 3 dní, v termínu neděle 25. říjen až úterý 27. říjen, s dopravou letecká za 203 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 19590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Radisson Royal St.Petersburg Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Radisson Royal St.Petersburg, v délce 3 dní, v termínu středa 7. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou letecká za 185 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 14690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Astoria Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Astoria, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 8. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou letecká za 186 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 17990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Corinthia Snídaně

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Hotel Corinthia, v délce 4 dní, v termínu čtvrtek 7. květen až neděle 10. květen, s dopravou letecká za 32 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Grand Hotel Emerald Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Grand Hotel Emerald, v délce 3 dní, v termínu pondělí 26. říjen až středa 28. říjen, s dopravou letecká za 204 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Author Boutique Hotel Snídaně first minute

Rusko Petrohrad v luxusním 5star ubytování v Author Boutique Hotel, v délce 3 dní, v termínu úterý 13. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou letecká za 191 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd levně v ceně 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Travelportal
Hotel Ararat Park Hyatt Moscow Snídaně first minute

Rusko Moskva v luxusním 5star ubytování v Hotel Ararat Park Hyatt Moscow, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 15. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou letecká za 193 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 23590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až sobota 3. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 3 nocí, v termínu neděle 21. červen 2020 až středa 24. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 11. květen 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 41390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Astoria Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Astoria, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 11. červen 2020 až sobota 13. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 23. duben 2020 až pondělí 27. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 21. září 2020 až pátek 25. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 169 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rusko od Invia
Grand Hotel Emerald Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Petrohrad - Rusko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Emerald, v délce 4 nocí, v termínu úterý 18. srpen 2020 až sobota 22. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Rusko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rusko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rusko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rusko dovolená - informace

All inclusive light Rusko

All inclusive light - Rusko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rusko

All Inclusive - Rusko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rusko

Ultra All Inclusive Rusko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rusko - porovnáváme 215 zájezdů


172 zájezdů

0 zájezdů

43 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.