Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Černá Hora 2018

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Korali All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sutomore - Černá Hora, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Korali, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 29. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7623,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Mediteran - Dotované Pobyty 50+ All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mediteran - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 12290,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Šlágr Dovolená - Hotel Mediteran - Dotované All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Šlágr Dovolená - Hotel Mediteran - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 12790,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Mediteran All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mediteran, v délce 9 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Dovolena
Šlágr dovolená - Vily Ulcinj Velká pláž  All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Černá Hora - Ulcinjská riviéra, v ubytovacím zařízení Šlágr dovolená - Vily Ulcinj Velká pláž - Dotované pobyty 50 s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 17490 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Dovolena
Šlágr dovolená - Hotel Ulcinj Velká pláž  All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Černá Hora - Ulcinjská riviéra, v ubytovacím zařízení Šlágr dovolená - Hotel Ulcinj Velká pláž - Dotované pobyty 5 s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14490 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Dovolena
Mediteran Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Černá Hora - Ulcinjská riviéra, v ubytovacím zařízení Mediteran Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 23. června 2018 až sobota 30. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7880 CZK.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Travelportal
Resort Wind Rose All inclusive super last minute

Prázdniny Černá Hora Barská riviéra v luxusním 4star ubytování v Resort Wind Rose, v délce 8 dní, v termínu neděle 24. červen až neděle 1. červenec, s dopravou vlastní popozítří. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 18340,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Acd Wellness & Spa Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Herceg Novi - Černá Hora, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Acd Wellness & Spa, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 49 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sutomore - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty 50+, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Šlágr Dovolená - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Šlágr Dovolená - Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pob, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až středa 4. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 14490,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Šlágr Dovolená - Hotel Korali All Inclusive Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sutomore - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Šlágr Dovolená - Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované , v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 9490,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sutomore - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Korali All Inclusive Club - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 8990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Korali All Inclusive Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sutomore - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Korali All Inclusive Club, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Velká Pláž Ulcinj Club, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ulcinj - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Velká Pláž Ulcinj Club - Dotované Pobyty 50+, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 9490,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Korali All Inclusive Club All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sutomore - Černá Hora, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Korali All Inclusive Club, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Pardubice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 12880,- Kč.

Černá Hora
Last Minute All Inclusive Černá Hora od Invia
Hotel Montenegro-Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bečiči - Černá Hora, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Montenegro-Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou vlastní za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20790,- Kč.

Černá Hora - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Černá Hora od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Černá Hora od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Černá Hora dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Černá Hora

Ultra All Inclusive Černá Hora představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Černá Hora - porovnáváme 1121 zájezdů


1010 zájezdů

59 zájezdů

52 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.