Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Bulharsko Last Minute All Inclusive

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Tropics Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropics, v délce 7 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až pátek 26. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 12940,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Aurora All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sv. Konstantin - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Aurora, v délce 4 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až úterý 23. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 10120,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Melia Sunny Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Sunny Beach, v délce 14 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až pátek 2. září 2022, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za -40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46790,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Aquahouse & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sv. Konstantin - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aquahouse & Spa, v délce 4 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až úterý 23. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 15699,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Aquahouse & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sv. Konstantin - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aquahouse & Spa, v délce 5 nocí, v termínu pátek 19. srpen 2022 až středa 24. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za -40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 16205,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Primasol Sineva Park All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Primasol Sineva Park, v délce 9 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až pondělí 29. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 27390,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Selena Beach Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Selena Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až sobota 27. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava, Pardubice a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 23690,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hacienda All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hacienda, v délce 13 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až pátek 2. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Selena Beach Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Selena Beach, v délce 11 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až středa 31. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hacienda All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hacienda, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až sobota 3. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 29490,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hrizantema All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hrizantema, v délce 9 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až pondělí 29. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 21090,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Viand All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Viand, v délce 8 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až neděle 28. srpen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28690,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Blue Orange All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Orange, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až sobota 3. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 26890,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Blue Orange All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Orange, v délce 13 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až pátek 2. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 25790,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Melia Sunny Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Sunny Beach, v délce 12 nocí, v termínu sobota 20. srpen 2022 až čtvrtek 1. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 33990,- Kč.

Bulharsko - informace o Last Minute

Last Minute - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bulharsko

Super Last Minute Bulharsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bulharsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bulharsko dovolená - informace

All Inclusive Bulharsko

All Inclusive - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bulharsko

Ultra All Inclusive Bulharsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bulharsko - porovnáváme 2051 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.