Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bulharsko 2018

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Festa Via Pontica Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pomorie - Bulharsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Festa Via Pontica, v délce 4 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 26. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 12390,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Paradise Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 25232,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Elvira Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ravda - Bulharsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Elvira, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 14490,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Elvira Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ravda - Bulharsko, v 2hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Elvira, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 15190,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Kotva All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kotva, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou vlastní zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28280,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Kotva All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kotva, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 29. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 19246,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Elvira All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ravda - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Elvira, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 19863,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Elvira All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ravda - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Elvira, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 29. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 16293,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Izola Paradise All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Izola Paradise s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 26. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Sunrise All Suites Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Obzor, v ubytovacím zařízení Sunrise All Suites Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
DAS Club Hotel Sunny Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení DAS Club Hotel Sunny Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Prestige City II All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Primorsko, v ubytovacím zařízení Prestige City II s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 22. června 2018 až úterý 26. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Riva Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Riva Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Festa Panorama All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Nessebar, v ubytovacím zařízení Festa Panorama s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Ahilea All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Varna, v ubytovacím zařízení Ahilea s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9890 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Villa Aurora All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Varna, v ubytovacím zařízení Villa Aurora s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9890 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Hotel Sunrise Primorsko All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Burgas, v ubytovacím zařízení Hotel Sunrise Primorsko s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Com All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Albena, v ubytovacím zařízení Com s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7890 CZK.

Bulharsko - informace o Last Minute

Last Minute - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bulharsko

Super Last Minute Bulharsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bulharsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bulharsko dovolená - informace

All Inclusive Bulharsko

All Inclusive - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bulharsko

Ultra All Inclusive Bulharsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bulharsko - porovnáváme 3425 zájezdů


3036 zájezdů

369 zájezdů

20 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.