Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bulharsko 2018

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Aparthotel Martinez All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sozopol - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aparthotel Martinez, v délce 14 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Paradise Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Paradise Beach, v délce 11 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 16380,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Royal Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Bay, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 23164,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Paradise Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Košice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 23164,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Arsena All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nesebar - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arsena, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Košice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 26103,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Kamenec All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kiten - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kamenec, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 33103,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Elvira All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ravda - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Elvira, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 19771,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Victoria Royal Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Victoria Royal Park, v délce 11 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23590,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Kamenec All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kiten - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kamenec, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Košice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26263,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Elvira All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Ravda - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Elvira, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 16485,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Barceló Royal Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Barceló Royal Beach, v délce 11 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37190,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Vezhen All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Vezhen, v délce 9 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou autobus a odjezdem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 43 % za výhodnou cenu 6560,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Villas Elenite All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villas Elenite, v délce 9 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 20706,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Sol Nessebar Bay / Mare All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sol Nessebar Bay / Mare, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22416,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Moonlight Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Burgas - Bulharsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Moonlight Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18408,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Diamant Residence All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Diamant Residence s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. srpna 2018 až sobota 25. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12970 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Kamenec All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kiten - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kamenec, v délce 10 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 33450,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Prestige City Ii All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Primorsko - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Prestige City Ii, v délce 7 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až sobota 25. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Pardubice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18390,- Kč.

Bulharsko - informace o Last Minute

Last Minute - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bulharsko

Super Last Minute Bulharsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bulharsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bulharsko dovolená - informace

All Inclusive Bulharsko

All Inclusive - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bulharsko

Ultra All Inclusive Bulharsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bulharsko - porovnáváme 3081 zájezdů


2701 zájezdů

379 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.