Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bulharsko - Bulharsko 2020/2021

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Hotel & Apartments Hermes All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Carevo, v ubytovacím zařízení Hotel & Apartments Hermes s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 23. května 2021 až neděle 30. května 2021. Letecky přeprava , s odletem za 171 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Žeravi Beach All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Žeravi Beach s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu neděle 23. května 2021 až neděle 30. května 2021. Letecky přeprava , s odletem za 171 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
The White Lagoon All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The White Lagoon, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 31. květen 2021 až pondělí 7. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 15597,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Amaris All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Amaris s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 až úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 180 dní, se stravováním formou All inclusive - letní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 11030 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Riva Park All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Riva Park, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7449,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Kavkaz Golden Dune All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Kavkaz Golden Dune s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 až úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 180 dní, se stravováním formou All inclusive - letní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 11105 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Avenue Deluxe All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Avenue Deluxe s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 až úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 180 dní, se stravováním formou All inclusive - letní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10856 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
AQUAMARINE HOTEL All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení AQUAMARINE HOTEL s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 až úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 180 dní, se stravováním formou All inclusive - letní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10932 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Diamond All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Diamond s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 1. června 2021 až úterý 8. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za 180 dní, se stravováním formou All inclusive - letní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10595 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Prestige City Ii All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Primorsko - Bulharsko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Prestige City Ii, v délce 14 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 15. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15179,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Imperial Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Imperial Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14669,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Grifid Encanto Beach Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grifid Encanto Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 11559,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Sofia All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sofia, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6359,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Astera Hotel & Spa Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Astera Hotel & Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 6759,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Atlas Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Atlas, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6429,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Perla Zlaté Písky All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Perla Zlaté Písky, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 7769,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Topola Skies Resort And Aquapark All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Varna - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Topola Skies Resort And Aquapark, v délce 7 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 8. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7149,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Bungalovy Elenite All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bungalovy Elenite, v délce 14 nocí, v termínu úterý 1. červen 2021 až úterý 15. červen 2021, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12239,- Kč.

Bulharsko - informace o Last Minute

Last Minute - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bulharsko

Super Last Minute Bulharsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bulharsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bulharsko dovolená - informace

All Inclusive Bulharsko

All Inclusive - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bulharsko

Ultra All Inclusive Bulharsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bulharsko - porovnáváme 9553 zájezdů


9384 zájezdů

169 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.