Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Bulharsko - Bulharsko 2019

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Dovolena
Žeravi Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Bulharsko - Slunečné Pobřeží, v ubytovacím zařízení Žeravi Beach s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Sunrise Blue Magic Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Obzor - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Blue Magic Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až pátek 14. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 18581,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Suneoclub Serenity Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Carevo - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Suneoclub Serenity Bay, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 13600,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Kotva All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kotva, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16119,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Park Hotel Continental Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Slunečné Pobřeží - Bulharsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Park Hotel Continental, v délce 9 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16331,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Kamenec All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiten - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kamenec, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 6633,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Hotel Mpm Arsena Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nesebar - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Mpm Arsena, v délce 8 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou kombinovaná za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Travelportal
Hotel Laguna Garden All inclusive last minute

Bulharsko Albena v 3star ubytování v Hotel Laguna Garden, v délce 8 dní, v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd levně v ceně 9053,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Travelportal
Hotel Laguna Mare All inclusive last minute

Bulharsko Albena v 3star ubytování v Hotel Laguna Mare, v délce 8 dní, v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd levně v ceně 8585,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Travelportal
Hotel Mura All inclusive last minute

Bulharsko Albena v 3star ubytování v Hotel Mura, v délce 8 dní, v termínu sobota 1. červen až sobota 8. červen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd levně v ceně 8585,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Atrium Andalusia All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Elenite - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Atrium Andalusia, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 6633,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Suneoclub Serenity Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Carevo - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Suneoclub Serenity Bay, v délce 9 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 14619,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Suneoclub Serenity Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Carevo - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Suneoclub Serenity Bay, v délce 14 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až neděle 16. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 19100,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Morsko Oko Garden All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zlaté Písky - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Morsko Oko Garden, v délce 9 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až úterý 11. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 14069,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Moonlight All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Moonlight, v délce 7 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 14763,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
White Lagoon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Balčik - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu White Lagoon, v délce 14 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až neděle 16. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 26652,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Suneoclub Serenity Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Carevo - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Suneoclub Serenity Bay, v délce 11 nocí, v termínu neděle 2. červen 2019 až čtvrtek 13. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 16631,- Kč.

Bulharsko
Last Minute All Inclusive Bulharsko od Invia
Caesar Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sveti Vlas - Bulharsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Caesar Palace, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16828,- Kč.

Bulharsko - informace o Last Minute

Last Minute - Bulharsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Bulharsko

Super Last Minute Bulharsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Bulharsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Bulharsko dovolená - informace

All Inclusive Bulharsko

All Inclusive - Bulharsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Bulharsko

Ultra All Inclusive Bulharsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Bulharsko - porovnáváme 3639 zájezdů


3307 zájezdů

300 zájezdů

32 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.