Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Lefkada Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Lefkada od Invia
Ninos Grand Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ninos Grand Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 27. červen 2023 až úterý 11. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 139 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32384,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Lefkada od Invia
Ninos Grand Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ninos Grand Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 18. červenec 2023 až úterý 25. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20111,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Lefkada od Invia
Ninos Grand Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ninos Grand Beach, v délce 14 nocí, v termínu úterý 25. červenec 2023 až úterý 8. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 167 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 32343,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Lefkada od Invia
Ninos Grand Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ninos Grand Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 15. srpen 2023 až úterý 22. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 188 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19633,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Lefkada od Invia
Ninos Grand Beach All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ninos Grand Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 22. srpen 2023 až úterý 29. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 195 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19658,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Lefkada od Invia
Ninos Grand Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lefkada - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ninos Grand Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 19. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 223 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17979,- Kč.

Lefkada - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Lefkada od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Lefkada si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Lefkada - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Lefkada

Super Last Minute Lefkada je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Lefkada sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Lefkada dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Lefkada

All inclusive light Lefkada - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Lefkada - porovnáváme 1784 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.