Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Filipíny

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Hotel Boracay Regency Beach Resort Snídaně super last minute

Filipíny Boracay v luxusním 4star ubytování v Hotel Boracay Regency Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 69990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Hotel Patio Pacific Resort Snídaně super last minute

Filipíny Boracay v 3star ubytování v Hotel Patio Pacific Resort, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 45990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Red Coconut Beach Hotel Snídaně super last minute

Filipíny Boracay v 3star ubytování v Red Coconut Beach Hotel, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. říjen až sobota 6. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava snídaně, podzimní super last minute zájezd v ceně 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Hotel Coco Beach Resort Ekoresort Snídaně

Filipíny Mindoro v 2star ubytování v Hotel Coco Beach Resort Ekoresort, v délce 10 dní, v termínu pátek 3. prosinec až neděle 12. prosinec, s dopravou letecká za 37 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 39990,- Kč.

Filipíny - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Filipíny od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Filipíny od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Filipíny dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Filipíny

Ultra All Inclusive Filipíny představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Filipíny - porovnáváme 4 zájezdy
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.