Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Filipíny

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Hotel Bluewater Maribago Beach Resort Snídaně

Prázdniny Filipíny Cebu v luxusním 5star ubytování v Hotel Bluewater Maribago Beach Resort, v délce 10 dní, v termínu pondělí 2. srpen až středa 11. srpen, s dopravou letecká za 43 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 37323,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Hotel Boracay Regency Beach Resort Snídaně first minute

Filipíny Boracay v luxusním 4star ubytování v Hotel Boracay Regency Beach Resort, v délce 10 dní, v termínu pátek 8. říjen až neděle 17. říjen, s dopravou letecká za 110 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 69990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Travelportal
Hotel Costabella Tropical Beach  Snídaně last minute

Prázdniny Filipíny Cebu v luxusním 4star ubytování v Hotel Costabella Tropical Beach , v délce 10 dní, v termínu pondělí 5. červenec až středa 14. červenec, s dopravou letecká za 15 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd v ceně 35460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 30. srpen 2021 až sobota 11. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 42944,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Plná penze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 12 nocí, v termínu neděle 29. srpen 2021 až pátek 10. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 55211,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Plná penze Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu pátek 16. červenec 2021 až neděle 25. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Plná penze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 12 nocí, v termínu pátek 23. červenec 2021 až středa 4. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 55211,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 5. červenec 2021 až středa 14. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37344,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Plná penze Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu neděle 20. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu neděle 8. srpen 2021 až úterý 17. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37344,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu neděle 8. srpen 2021 až úterý 17. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42011,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 12 nocí, v termínu úterý 10. srpen 2021 až neděle 22. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 49610,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Plná penze Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 19. červenec 2021 až středa 28. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45930,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 9 nocí, v termínu úterý 10. srpen 2021 až čtvrtek 19. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37344,- Kč.

Last Minute All Inclusive Filipíny od Invia
Maribago Bluewater Plná penze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ostrov Cebu/Mactan - Filipíny, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Maribago Bluewater, v délce 12 nocí, v termínu úterý 24. srpen 2021 až neděle 5. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 55211,- Kč.

Filipíny - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Filipíny od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Filipíny od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Filipíny dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Filipíny

Ultra All Inclusive Filipíny představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Filipíny - porovnáváme 150 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.