Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Kos Last Minute All Inclusive

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Kipriotis Hippocrates & Maris Suites All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kipriotis Hippocrates & Maris Suites, v délce 7 nocí, v termínu sobota 13. květen 2023 až sobota 20. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18061,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Gaia Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaia Palace, v délce 15 nocí, v termínu neděle 14. květen 2023 až pondělí 29. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 30890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Mitsis Summer Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Summer Palace, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 15. květen 2023 až pátek 19. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Pyli Bay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Pyli Bay, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 15. květen 2023 až sobota 27. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 23790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Gaia Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaia Palace, v délce 6 nocí, v termínu středa 17. květen 2023 až úterý 23. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19790,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Gaia Village All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaia Village, v délce 10 nocí, v termínu středa 17. květen 2023 až sobota 27. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 22090,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Corali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Corali, v délce 11 nocí, v termínu středa 17. květen 2023 až neděle 28. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 24890,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Dimitra Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dimitra Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu středa 17. květen 2023 až pondělí 29. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44690,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Mitsis Summer Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Summer Palace, v délce 14 nocí, v termínu středa 17. květen 2023 až středa 31. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Aegean View Aqua Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aegean View Aqua Resort, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 18. květen 2023 až pondělí 22. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Gaia Village All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gaia Village, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 18. květen 2023 až úterý 23. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 16590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Corali All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Corali, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 18. květen 2023 až pondělí 22. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 16490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Mitsis Family Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Mitsis Family Village, v délce 4 nocí, v termínu pátek 19. květen 2023 až úterý 23. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 16590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Evripides Village All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Evripides Village, v délce 9 nocí, v termínu pátek 19. květen 2023 až neděle 28. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 20590,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Kos od Invia
Grecotel Casa Paradiso (Ex. Grecotel Royal Park) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grecotel Casa Paradiso (Ex. Grecotel Royal Park), v délce 12 nocí, v termínu pátek 19. květen 2023 až středa 31. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 100 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 35190,- Kč.

Kos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Kos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Kos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute Kos - Řecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kos

Super Last Minute Kos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kos dovolená - informace

All inclusive light Kos

All inclusive light Kos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Kos

All Inclusive Kos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Kos

Ultra All Inclusive Kos představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Kos - porovnáváme 1831 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.