Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Brazílie - Brazílie 2021

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Windsor Barra Snídaně first minute

Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 5star ubytování v Hotel Windsor Barra, v délce 10 dní, v termínu středa 9. červen až pátek 18. červen, s dopravou letecká za 98 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 25790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Astoria Palace Snídaně last minute

Velikonoce Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Astoria Palace, v délce 10 dní, v termínu středa 24. březen až pátek 2. duben, s dopravou letecká za 21 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 23990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Copacabana Mar Snídaně

Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Copacabana Mar, v délce 10 dní, v termínu středa 14. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecká za 42 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 22890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Astoria Palace Snídaně

Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Astoria Palace, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 22. duben až úterý 27. duben, s dopravou letecká za 50 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Copacabana Mar Snídaně

Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Copacabana Mar, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 22. duben až úterý 27. duben, s dopravou letecká za 50 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 19590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Bandeirantes Snídaně last minute

Velikonoce Brazílie Rio de Janeiro v 3star ubytování v Hotel Bandeirantes, v délce 10 dní, v termínu středa 24. březen až pátek 2. duben, s dopravou letecká za 21 dní. Strava snídaně, jarní last minute zájezd v ceně 19790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Bandeirantes Snídaně first minute

Brazílie Rio de Janeiro v 3star ubytování v Hotel Bandeirantes, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 10. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecká za 99 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 19290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
BRAZÍLIE - MALÝ OKRUH Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Rio de Janeiro - Brazílie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu BRAZÍLIE - MALÝ OKRUH, v délce 8 nocí, v termínu neděle 11. duben 2021 až pondělí 19. duben 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy poznávací levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 58914,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Rio de Janeiro - Brazílie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu, v délce 8 nocí, v termínu středa 14. duben 2021 až čtvrtek 22. duben 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy poznávací za výhodnou cenu 54980,- Kč.

Brazílie - informace o Last Minute

Last Minute - Brazílie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Brazílie

Super Last Minute Brazílie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Brazílie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Brazílie dovolená - informace

All Inclusive Brazílie

All Inclusive - Brazílie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Brazílie

Ultra All Inclusive Brazílie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Brazílie - porovnáváme 9 zájezdů


2 zájezdy

0 zájezdů

7 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.