Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Brazílie

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Windsor Barra Snídaně

Prázdniny Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 5star ubytování v Hotel Windsor Barra, v délce 10 dní, v termínu středa 4. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecká za 45 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 31390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Astoria Palace Snídaně

Prázdniny Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Astoria Palace, v délce 10 dní, v termínu středa 4. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecká za 45 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 29490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Copacabana Mar Snídaně

Prázdniny Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Copacabana Mar, v délce 10 dní, v termínu středa 4. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecká za 45 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 25890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Astoria Palace Snídaně super last minute

Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Astoria Palace, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 24. červen až úterý 29. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava snídaně, letní super last minute zájezd v ceně 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Copacabana Mar Snídaně super last minute

Brazílie Rio de Janeiro v luxusním 4star ubytování v Hotel Copacabana Mar, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 24. červen až úterý 29. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava snídaně, letní super last minute zájezd v ceně 19490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Bandeirantes Snídaně

Prázdniny Brazílie Rio de Janeiro v 3star ubytování v Hotel Bandeirantes, v délce 10 dní, v termínu středa 4. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecká za 45 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 24890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Bandeirantes Snídaně super last minute

Brazílie Rio de Janeiro v 3star ubytování v Hotel Bandeirantes, v délce 6 dní, v termínu čtvrtek 24. červen až úterý 29. červen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava snídaně, letní super last minute zájezd v ceně 19290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě Dle programu first minute

Brazílie Rio de Janeiro v 0star ubytování v Rio de Janeiro, pobyt v nejkrásnějším městě světa, v délce 10 dní, v termínu středa 10. listopad až pátek 19. listopad, s dopravou letecká za 143 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd v ceně 39790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
To nejlepší z Brazílie + AMAZONSKÝ PRALES + Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rio de Janeiro - Brazílie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Brazílie + AMAZONSKÝ PRALES + KOUPÁN, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 3. březen 2022 až pátek 18. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 256 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 120990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
To Nejlepší Z Brazílie + Amazonský Prales + Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Rio de Janeiro - Brazílie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Brazílie + Amazonský Prales + Koupán, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 3. březen 2022 až pátek 18. březen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 256 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 120990,- Kč.

Brazílie - informace o Last Minute

Last Minute - Brazílie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Brazílie

Super Last Minute Brazílie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Brazílie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Brazílie dovolená - informace

All Inclusive Brazílie

All Inclusive - Brazílie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Brazílie

Ultra All Inclusive Brazílie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Brazílie - porovnáváme 10 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.