Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Brazílie - Brazílie 2019

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Iberostar Praia Do Forte All inclusive first minute

Brazílie Bahia v 0star ubytování v Hotel Iberostar Praia Do Forte, v délce 8 dní, v termínu úterý 10. září až úterý 17. září, s dopravou letecká za 108 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 41348,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Grand Palladium Imbassai Resort All inclusive first minute

Brazílie Bahia v 0star ubytování v Hotel Grand Palladium Imbassai Resort, v délce 8 dní, v termínu úterý 10. září až úterý 17. září, s dopravou letecká za 108 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 38739,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Iberostar Bahia All inclusive first minute

Brazílie Bahia v luxusním 4star ubytování v Hotel Iberostar Bahia, v délce 8 dní, v termínu úterý 8. říjen až úterý 15. říjen, s dopravou letecká za 136 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 37624,- Kč.

Brazílie - informace o Last Minute

Last Minute - Brazílie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Brazílie

Super Last Minute Brazílie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Brazílie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Brazílie dovolená - informace

All Inclusive Brazílie

All Inclusive - Brazílie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Brazílie

Ultra All Inclusive Brazílie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Brazílie - porovnáváme 93 zájezdů


72 zájezdů

0 zájezdů

21 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.