Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Brazílie - Brazílie 2019

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
Grand Palladium Imbassai Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bahia - Brazílie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Imbassai Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 65009,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
Iberostar Praia Do Forte All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bahia - Brazílie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Praia Do Forte, v délce 7 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 67109,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
Iberostar Bahia All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bahia - Brazílie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Bahia, v délce 7 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 61581,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
Iberostar Praia Do Forte All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bahia - Brazílie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Praia Do Forte, v délce 14 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až pátek 19. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 96803,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Invia
Iberostar Praia Do Forte All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Bahia - Brazílie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Praia Do Forte, v délce 11 nocí, v termínu středa 24. duben 2019 až neděle 5. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 80856,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Iberostar Praia Do Forte All inclusive first minute

Brazílie Bahia v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Praia Do Forte, v délce 8 dní, v termínu středa 29. květen až středa 5. červen, s dopravou letecká za 67 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 40967,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Grand Palladium Imbassai Resort All inclusive first minute

Brazílie Bahia v luxusním 5star ubytování v Hotel Grand Palladium Imbassai Resort, v délce 8 dní, v termínu středa 29. květen až středa 5. červen, s dopravou letecká za 67 dní. Strava all inclusive, jarní first minute zájezd v ceně 37206,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Iberostar Bahia All inclusive first minute

Brazílie Bahia v luxusním 4star ubytování v Hotel Iberostar Bahia, v délce 8 dní, v termínu pátek 6. září až pátek 13. září, s dopravou letecká za 167 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 33138,- Kč.

Brazílie - informace o Last Minute

Last Minute - Brazílie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Brazílie

Super Last Minute Brazílie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Brazílie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Brazílie dovolená - informace

All Inclusive Brazílie

All Inclusive - Brazílie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Brazílie

Ultra All Inclusive Brazílie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Brazílie - porovnáváme 106 zájezdů


76 zájezdů

0 zájezdů

30 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.