Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Brazílie - Brazílie 2019

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Iberostar Praia Do Forte All inclusive first minute

Brazílie Bahia v 0star ubytování v Hotel Iberostar Praia Do Forte, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 24. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou letecká za 97 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 46247,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Iberostar Bahia All inclusive first minute

Brazílie Bahia v luxusním 4star ubytování v Hotel Iberostar Bahia, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 24. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou letecká za 97 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 42215,- Kč.

Last Minute All Inclusive Brazílie od Travelportal
Hotel Grand Palladium Imbassai Resort All inclusive first minute

Brazílie Bahia v 0star ubytování v Hotel Grand Palladium Imbassai Resort, v délce 8 dní, v termínu středa 30. říjen až středa 6. listopad, s dopravou letecká za 103 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 43346,- Kč.

Brazílie - informace o Last Minute

Last Minute - Brazílie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Brazílie

Super Last Minute Brazílie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Brazílie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Brazílie dovolená - informace

All Inclusive Brazílie

All Inclusive - Brazílie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Brazílie

Ultra All Inclusive Brazílie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Brazílie - porovnáváme 78 zájezdů


65 zájezdů

0 zájezdů

13 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.