Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Čína - Čína 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
To nejlepší z Pekingu + VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ Snídaně First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Pekingu + VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ (letecky , v délce 10 nocí, v termínu pátek 26. duben 2019 až pondělí 6. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 52990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
PEKING A OKOLÍ Dle programu First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v hvězdičkovém ubytování v hotelu PEKING A OKOLÍ, v délce 7 nocí, v termínu pátek 12. duben 2019 až pátek 19. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Dle programu, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
Peking a Velká čínská zeď Polopenze First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Peking a Velká čínská zeď, v délce 6 nocí, v termínu úterý 24. září 2019 až pondělí 30. září 2019, s dopravou letecky a odletem za 249 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
Peking a Velká čínská zeď Polopenze First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Peking a Velká čínská zeď, v délce 6 nocí, v termínu středa 8. květen 2019 až úterý 14. květen 2019, s dopravou letecky a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
PEKING A OKOLÍ Dle programu First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v hvězdičkovém ubytování v hotelu PEKING A OKOLÍ, v délce 7 nocí, v termínu úterý 14. květen 2019 až úterý 21. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 116 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Dle programu, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 36980,- Kč.

Čína - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Čína od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Čína od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Čína dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Čína

Ultra All Inclusive Čína představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Čína - porovnáváme 5 zájezdů


5 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.