Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Čína - Čína 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
TO NEJLEPŠÍ Z ČÍNY Plná penze First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Šanghaj - Čína, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu TO NEJLEPŠÍ Z ČÍNY, v délce 12 nocí, v termínu sobota 4. duben 2020 až čtvrtek 16. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 170 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 66990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
To nejlepší z Číny + LEGENDÁRNÍ TERAKOTOVÁ Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Číny + LEGENDÁRNÍ TERAKOTOVÁ ARMÁDA , v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 2. duben 2020 až pátek 10. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 168 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 69990,- Kč.

Čína - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Čína od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Čína od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Čína dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Čína

Ultra All Inclusive Čína představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Čína - porovnáváme 2 zájezdy


2 zájezdy

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.