Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Čína - Čína 2018/2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Čína od Invia
To nejlepší z Pekingu + VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ Snídaně First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Peking - Čína, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Pekingu + VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ (letecky , v délce 10 nocí, v termínu pátek 26. duben 2019 až pondělí 6. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 187 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 52990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Travelportal
Tradiční Peking v luxusním kabátě Dle programu first minute

Čína Peking v 0star ubytování v Tradiční Peking v luxusním kabátě, v délce 9 dní, v termínu pondělí 18. únor až úterý 26. únor, s dopravou letecká za 120 dní. Strava dle programu, zimní first minute zájezd v ceně 28560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Čína od Travelportal
Tradiční Peking v luxusním kabátě Dle programu first minute

Čína Peking v 0star ubytování v Tradiční Peking v luxusním kabátě, v délce 9 dní, v termínu pondělí 4. březen až úterý 12. březen, s dopravou letecká za 134 dní. Strava dle programu, jarní first minute zájezd v ceně 28560,- Kč.

Čína - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Čína od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Čína od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Čína dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Čína

Ultra All Inclusive Čína představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Čína - porovnáváme 3 zájezdy


1 zájezd

0 zájezdů

2 zájezdy

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.