Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko - Norsko 2018/2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně first minute

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 8. březen až neděle 10. březen, s dopravou letecká za 138 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd levně v ceně 8250,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 11. leden až neděle 13. leden, s dopravou letecká za 82 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 7490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius, v délce 10 dní, v termínu sobota 17. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní za 300 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 157000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky a severovýchodní Grónsko na lodi Dle programu first minute

Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky a severovýchodní Grónsko na lodi Plauciu, v délce 14 dní, v termínu pondělí 2. září až neděle 15. září, s dopravou vlastní za 316 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd v ceně 219000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Tři arktické ostrovy: Island, Grónsko a Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Tři arktické ostrovy: Island, Grónsko a Špicberky , v délce 13 dní, v termínu neděle 4. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou vlastní za 287 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 229000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo, Světový pohár 2019  Dle programu first minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo, Světový pohár 2019 , v délce 6 dní, v termínu středa 20. březen až pondělí 25. březen, s dopravou letecká za 150 dní. Strava dle programu, jarní first minute zájezd levně v ceně 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo, Světový pohár 2019  Dle programu first minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo, Světový pohár 2019 , v délce 4 dní, v termínu pátek 22. březen až pondělí 25. březen, s dopravou letecká za 152 dní. Strava dle programu, jarní first minute zájezd levně v ceně 11990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až pondělí 3. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 222 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , v délce 6 nocí, v termínu úterý 6. srpen 2019 až pondělí 12. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 289 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 28990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 13. září 2019 až pondělí 16. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 327 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 13. září 2019 až pondělí 16. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 327 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 31. květen 2019 až pondělí 3. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 222 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 12 zájezdů


5 zájezdů

0 zájezdů

7 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.