Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo Dle programu last minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo, v délce 3 dní, v termínu pátek 18. květen až neděle 20. květen, s dopravou letecká za 24 dní. Strava dle programu, jarní last minute zájezd levně v ceně 6890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba kolem Špicberk na lodi Ocean Nova Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba kolem Špicberk na lodi Ocean Nova, v délce 13 dní, v termínu pondělí 2. červenec až sobota 14. červenec, s dopravou vlastní za 69 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 225000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius, v délce 10 dní, v termínu středa 1. srpen až pátek 10. srpen, s dopravou vlastní za 99 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 148000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky - Plavba Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky - Plavba, v délce 11 dní, v termínu pátek 13. červenec až pondělí 23. červenec, s dopravou letecká za 80 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 183990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius, v délce 10 dní, v termínu sobota 11. srpen až pondělí 20. srpen, s dopravou vlastní za 109 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 148000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
Norské fjordy a skandinávské metropole Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Norské fjordy a skandinávské metropole, v délce 9 nocí, v termínu pátek 29. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, s výlety levně za výhodnou cenu 11590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 1. červen 2018 až pondělí 4. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 14490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
Norské fjordy a skandinávské metropole Bez stravy First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Norské fjordy a skandinávské metropole, v délce 9 nocí, v termínu pátek 27. červenec 2018 až neděle 5. srpen 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, s výlety levně za výhodnou cenu 11590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 1. červen 2018 až pondělí 4. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14490,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 9 zájezdů


4 zájezdy

0 zájezdů

5 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.