Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko - Norsko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 13. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou letecká za 57 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 7190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
Sp V Biatlonu - Oslo Holmenkollen 2020 Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sp V Biatlonu - Oslo Holmenkollen 2020, v délce 3 nocí, v termínu pátek 20. březen 2020 až pondělí 23. březen 2020, s dopravou letecky a odletem za 155 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy sportovní, utkání levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly (letecky) Snídaně first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly (letecky), v délce 3 dní, v termínu pátek 6. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 141 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd levně v ceně 6590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. listopad až neděle 24. listopad, s dopravou letecká za 36 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd levně v ceně 6890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší ze západního Norska + BERGEN + OSLO Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze západního Norska + BERGEN + OSLO (l, v délce 6 nocí, v termínu středa 12. srpen 2020 až úterý 18. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 300 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 29990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky - Plavba Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky - Plavba, v délce 11 dní, v termínu sobota 18. červenec až úterý 28. červenec, s dopravou letecká za 275 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 183000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius, v délce 10 dní, v termínu sobota 15. srpen až pondělí 24. srpen, s dopravou vlastní za 303 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 165000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
SP v Biatlonu - Oslo Holmenkollen 2020 Dle programu first minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v SP v Biatlonu - Oslo Holmenkollen 2020, v délce 4 dní, v termínu pátek 20. březen až pondělí 23. březen, s dopravou letecká za 155 dní. Strava dle programu, jarní first minute zájezd levně v ceně 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius, v délce 10 dní, v termínu pátek 26. červen až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní za 253 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 165000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 22. květen 2020 až pondělí 25. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 218 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 11. září 2020 až pondělí 14. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 330 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 22. květen 2020 až pondělí 25. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 218 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , v délce 6 nocí, v termínu úterý 4. srpen 2020 až pondělí 10. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 292 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 29990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu pátek 11. září 2020 až pondělí 14. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 330 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 14 zájezdů


7 zájezdů

0 zájezdů

7 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.