Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko - Norsko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně first minute

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 201 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 7290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 201 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 7390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly Snídaně first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 201 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 7290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Norwegian Bez stravy first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Norwegian, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 201 dní. Strava bez stravy, zimní first minute zájezd levně v ceně 6790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky - Plavba Dle programu last minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky - Plavba, v délce 11 dní, v termínu sobota 18. červenec až úterý 28. červenec, s dopravou letecká za 13 dní. Strava dle programu, letní last minute zájezd v ceně 183000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius Dle programu

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Plancius, v délce 10 dní, v termínu sobota 15. srpen až pondělí 24. srpen, s dopravou vlastní za 41 dní. Strava dle programu, letní zájezd v ceně 170000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius Dle programu super last minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Plavba okolo Špicberk na lodi Ortelius, v délce 10 dní, v termínu neděle 5. červenec až úterý 14. červenec, s dopravou vlastní dnes. Strava dle programu, letní super last minute zájezd v ceně 170000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
Norské fjordy a vyhlídky, Preikestolen a Zlatá Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bergen - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Norské fjordy a vyhlídky, Preikestolen a Zlatá ces, v délce 9 nocí, v termínu středa 15. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou kombinovaná za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
Norské fjordy a vyhlídky Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bergen - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Norské fjordy a vyhlídky, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 28990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
Norské fjordy a vyhlídky Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bergen - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Norské fjordy a vyhlídky, v délce 10 nocí, v termínu středa 15. červenec 2020 až sobota 25. červenec 2020, s dopravou autobus a odjezdem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 9 zájezdů


3 zájezdy

0 zájezdů

6 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.