Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko - Norsko 2021

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 9. duben až neděle 11. duben, s dopravou letecká za 37 dní. Strava snídaně, jarní zájezd levně v ceně 6990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně first minute

Prázdniny Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 16. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou letecká za 135 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd levně v ceně 6990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly Snídaně first minute

Prázdniny Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly, v délce 3 dní, v termínu pátek 9. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou letecká za 128 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd levně v ceně 6590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky – pozvánka do Arktidy Dle programu first minute

Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky – pozvánka do Arktidy, v délce 10 dní, v termínu pátek 18. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecká za 107 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 66800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo, světový pohár 2021 - letecký zájezd (s Dle programu last minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo, světový pohár 2021 - letecký zájezd (s průvo, v délce 4 dní, v termínu pátek 19. březen až pondělí 22. březen, s dopravou letecká za 16 dní. Strava dle programu, jarní last minute zájezd v ceně 26810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky - plavba Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky - plavba, v délce 11 dní, v termínu sobota 14. srpen až úterý 24. srpen, s dopravou letecká za 164 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 197000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Země Františka Josefa Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Země Františka Josefa, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 8. červenec až čtvrtek 22. červenec, s dopravou letecká za 127 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 345000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 20. květen 2021 až neděle 23. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 20. květen 2021 až neděle 23. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , v délce 6 nocí, v termínu pondělí 2. srpen 2021 až neděle 8. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 152 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. září 2021 až neděle 12. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. září 2021 až neděle 12. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 190 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 12 zájezdů


5 zájezdů

0 zájezdů

7 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.