Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Norsko - Norsko 2020/2021

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 49 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 7290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 49 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 7390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly Snídaně

Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 49 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 7290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Norwegian Bez stravy

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Norwegian, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. leden až neděle 24. leden, s dopravou letecká za 49 dní. Strava bez stravy, zimní zájezd levně v ceně 6790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo, světový pohár 2021 - letecký zájezd (s Dle programu first minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo, světový pohár 2021 - letecký zájezd (s průvo, v délce 4 dní, v termínu pátek 19. březen až pondělí 22. březen, s dopravou letecká za 105 dní. Strava dle programu, jarní first minute zájezd v ceně 26810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Země Františka Josefa Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Země Františka Josefa, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 8. červenec až čtvrtek 22. červenec, s dopravou letecká za 216 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 345000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky - plavba Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky - plavba, v délce 11 dní, v termínu sobota 14. srpen až úterý 24. srpen, s dopravou letecká za 253 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 197000,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020/2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 7 zájezdů


0 zájezdů

0 zájezdů

7 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.