Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Norsko

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně

Prázdniny Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 3 dní, v termínu pátek 30. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecká za 40 dní. Strava snídaně, letní zájezd levně v ceně 6990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly Snídaně last minute

Prázdniny Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly, v délce 3 dní, v termínu pátek 9. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou letecká za 19 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd levně v ceně 6790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně last minute

Prázdniny Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 3 dní, v termínu pátek 2. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecká za 12 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd levně v ceně 6790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Země Františka Josefa Dle programu last minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Země Františka Josefa, v délce 15 dní, v termínu čtvrtek 8. červenec až čtvrtek 22. červenec, s dopravou letecká za 18 dní. Strava dle programu, letní last minute zájezd v ceně 345000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , v délce 6 nocí, v termínu pondělí 2. srpen 2021 až neděle 8. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy poznávací za výhodnou cenu 31990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. září 2021 až neděle 12. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. září 2021 až neděle 12. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 19. květen 2022 až neděle 22. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 333 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Invia
To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Oslo - Norsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 19. květen 2022 až neděle 22. květen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 333 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 9 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.