Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Norsko

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel First Millennium Snídaně

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel First Millennium, v délce 4 dní, v termínu pátek 17. prosinec až pondělí 20. prosinec, s dopravou letecká za 51 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 10490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně first minute

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 4 dní, v termínu pátek 4. únor až pondělí 7. únor, s dopravou letecká za 100 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 9590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel First Millennium Snídaně first minute

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel First Millennium, v délce 4 dní, v termínu pátek 25. březen až pondělí 28. březen, s dopravou letecká za 149 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd levně v ceně 9490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Scandic Solli Snídaně last minute

Norsko Oslo v luxusním 4star ubytování v Hotel Scandic Solli, v délce 4 dní, v termínu pátek 5. listopad až pondělí 8. listopad, s dopravou letecká za 9 dní. Strava snídaně, podzimní last minute zájezd levně v ceně 9290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly Snídaně

Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly, v délce 4 dní, v termínu pátek 17. prosinec až pondělí 20. prosinec, s dopravou letecká za 51 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 7890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 4 dní, v termínu pátek 17. prosinec až pondělí 20. prosinec, s dopravou letecká za 51 dní. Strava snídaně, zimní zájezd levně v ceně 7990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo - Easy Fly (letecky) Snídaně first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Oslo - Easy Fly (letecky), v délce 4 dní, v termínu pátek 28. leden až pondělí 31. leden, s dopravou letecká za 93 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 8190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Hotel Anker Snídaně first minute

Norsko Oslo v 3star ubytování v Hotel Anker, v délce 4 dní, v termínu pátek 28. leden až pondělí 31. leden, s dopravou letecká za 93 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 8190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Země Františka Josefa Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Země Františka Josefa, v délce 15 dní, v termínu úterý 2. srpen až úterý 16. srpen, s dopravou letecká za 279 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 345000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky - plavba Dle programu first minute

Prázdniny Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky - plavba, v délce 11 dní, v termínu neděle 3. červenec až středa 13. červenec, s dopravou letecká za 249 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 199000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Špicberky – pozvánka do Arktidy Dle programu first minute

Norsko Špicberky v 0star ubytování v Špicberky – pozvánka do Arktidy, v délce 10 dní, v termínu pátek 17. červen až neděle 26. červen, s dopravou letecká za 233 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd v ceně 66800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Norsko od Travelportal
Oslo, světový pohár 2022 - letecký zájezd (s Dle programu first minute

Norsko Oslo v 0star ubytování v Oslo, světový pohár 2022 - letecký zájezd (s průvo, v délce 4 dní, v termínu pátek 18. březen až pondělí 21. březen, s dopravou letecká za 142 dní. Strava dle programu, jarní first minute zájezd v ceně 27810,- Kč.

Norsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Norsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Norsko

Super Last Minute Norsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Norsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Norsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Norsko

All inclusive light - Norsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Norsko

All Inclusive - Norsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Norsko - porovnáváme 12 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.