Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Katar - Katar 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Four Seasons Snídaně

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons, v délce 9 dní, v termínu pátek 6. září až sobota 14. září, s dopravou letecká za 49 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd v ceně 68990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
St. Regis Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Regis Doha, v délce 5 nocí, v termínu sobota 28. září 2019 až čtvrtek 3. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43507,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Ritz Carlton Doha Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ritz Carlton Doha, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 22. srpen 2019 až čtvrtek 29. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40274,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 17. srpen 2019 až neděle 25. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 43031,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 16. září 2019 až pondělí 30. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44719,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
St. Regis Hotel Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Regis Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až pátek 8. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 105 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 38470,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Ritz Carlton Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ritz Carlton Doha, v délce 9 nocí, v termínu sobota 28. září 2019 až pondělí 7. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 71 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 7 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 45782,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 3. září 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 46 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49171,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 5. září 2019 až čtvrtek 19. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60189,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 7 nocí, v termínu úterý 8. říjen 2019 až úterý 15. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 40193,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Plná penze Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 10 nocí, v termínu sobota 3. srpen 2019 až úterý 13. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52627,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 6 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 30135,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 15. srpen 2019 až sobota 24. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57735,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Banana Island Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Banana Island, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 22. srpen 2019 až úterý 27. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54417,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 21. září 2019 až úterý 1. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70027,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Marsa Malaz Kempinski Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marsa Malaz Kempinski, v délce 7 nocí, v termínu středa 4. září 2019 až středa 11. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 39379,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Marsa Malaz Kempinski Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marsa Malaz Kempinski, v délce 7 nocí, v termínu neděle 1. září 2019 až neděle 8. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 39898,- Kč.

Katar - informace o Last Minute

Last Minute - Katar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Katar

Super Last Minute Katar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Katar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Katar dovolená - informace

All Inclusive Katar

All Inclusive - Katar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Katar

Ultra All Inclusive Katar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Katar - porovnáváme 162 zájezdů


146 zájezdů

0 zájezdů

16 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.