Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Katar - Katar 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Plná penze First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39915,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Grand Hyatt Snídaně First Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hyatt, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 67 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Polopenze Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 4. únor 2019 až čtvrtek 14. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45799,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 21. březen 2019 až pátek 29. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46779,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Plná penze Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 7 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až středa 30. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38846,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Plná penze First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. duben 2019 až pondělí 6. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 66291,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 7 nocí, v termínu neděle 10. březen 2019 až neděle 17. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36483,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Polopenze Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 10 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až sobota 2. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45528,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Marsa Malaz Kempinski Polopenze First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marsa Malaz Kempinski, v délce 9 nocí, v termínu sobota 27. duben 2019 až pondělí 6. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 59322,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 9 nocí, v termínu sobota 9. březen 2019 až pondělí 18. březen 2019, s dopravou letecky a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34648,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Doha Resort & Convention Hotel Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Doha Resort & Convention Hotel, v délce 8 nocí, v termínu pátek 8. březen 2019 až sobota 16. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50209,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Marsa Malaz Kempinski Plná penze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marsa Malaz Kempinski, v délce 9 nocí, v termínu neděle 10. březen 2019 až úterý 19. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 67980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 15. duben 2019 až pondělí 29. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 89471,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 10 nocí, v termínu sobota 13. duben 2019 až úterý 23. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50064,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 10 nocí, v termínu středa 24. duben 2019 až sobota 4. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 49119,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 6. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 37496,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Polopenze First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 14 nocí, v termínu středa 24. duben 2019 až středa 8. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 52604,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Doha Resort & Convention Hotel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Doha Resort & Convention Hotel, v délce 14 nocí, v termínu pátek 12. duben 2019 až pátek 26. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 84 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60141,- Kč.

Katar - informace o Last Minute

Last Minute - Katar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Katar

Super Last Minute Katar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Katar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Katar dovolená - informace

All Inclusive Katar

All Inclusive - Katar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Katar

Ultra All Inclusive Katar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Katar - porovnáváme 168 zájezdů


148 zájezdů

0 zájezdů

20 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.