Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Katar - Katar 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 146 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46574,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 16. září 2019 až pondělí 23. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 114 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31958,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Four Seasons Snídaně

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons, v délce 9 dní, v termínu pátek 12. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou letecká za 48 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 68990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Sharq Village & Spa Polopenze

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Sharq Village & Spa, v délce 8 dní, v termínu úterý 16. červenec až úterý 23. červenec, s dopravou letecká za 52 dní. Strava polopenze, letní zájezd v ceně 39450,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Banana Island Resort Doha By Anantara Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Banana Island Resort Doha By Anantara, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká za 147 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 39790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel The St. Regis Doha Polopenze

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel The St. Regis Doha, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 11. červenec až čtvrtek 18. červenec, s dopravou letecká za 47 dní. Strava polopenze, letní zájezd v ceně 40625,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Apartmány Hilton Doha Snídaně

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Apartmány Hilton Doha, v délce 8 dní, v termínu středa 17. červenec až středa 24. červenec, s dopravou letecká za 53 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 35127,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Sheraton Doha Resort & Convention Hotel Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Sheraton Doha Resort & Convention Hotel, v délce 8 dní, v termínu středa 4. září až středa 11. září, s dopravou letecká za 102 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 44479,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha, v délce 7 nocí, v termínu úterý 17. září 2019 až úterý 24. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53616,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel The Ritz Carlton Doha Snídaně

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel The Ritz Carlton Doha, v délce 8 dní, v termínu sobota 29. červen až sobota 6. červenec, s dopravou letecká za 35 dní. Strava snídaně, letní zájezd v ceně 22990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
W Doha Hotel & Residences Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v W Doha Hotel & Residences, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká za 147 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 25290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 14 nocí, v termínu úterý 15. říjen 2019 až úterý 29. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 143 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44719,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
St. Regis Doha Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Regis Doha, v délce 11 nocí, v termínu úterý 6. srpen 2019 až sobota 17. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56872,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
St. Regis Doha Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Regis Doha, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 23. září 2019 až čtvrtek 3. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76097,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha, v délce 7 nocí, v termínu sobota 5. říjen 2019 až sobota 12. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53616,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Plná penze First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 7 nocí, v termínu úterý 20. srpen 2019 až úterý 27. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46127,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Ritz Carlton Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ritz Carlton Doha, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 23. září 2019 až sobota 28. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34252,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
St. Regis Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu St. Regis Doha, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 30. září 2019 až úterý 8. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51461,- Kč.

Katar - informace o Last Minute

Last Minute - Katar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Katar

Super Last Minute Katar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Katar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Katar dovolená - informace

All Inclusive Katar

All Inclusive - Katar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Katar

Ultra All Inclusive Katar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Katar - porovnáváme 160 zájezdů


147 zájezdů

0 zájezdů

13 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.