Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Katar - Katar 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Polopenze Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha, v délce 8 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45053,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Plná penze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až úterý 9. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62006,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 6. duben 2019 až pondělí 15. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 63697,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha, v délce 7 nocí, v termínu úterý 9. duben 2019 až úterý 16. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 34167,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. duben 2019 až sobota 27. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53697,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Banana Island Resort Doha By Anantara Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Banana Island Resort Doha By Anantara, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká za 210 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 39790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Four Seasons Doha Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Doha, v délce 8 dní, v termínu sobota 14. září až sobota 21. září, s dopravou letecká za 175 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 41190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel City Centre Rotana Snídaně first minute

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel City Centre Rotana, v délce 8 dní, v termínu sobota 13. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou letecká za 112 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 15990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Intercontinental Doha Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Doha, v délce 8 dní, v termínu sobota 12. říjen až sobota 19. říjen, s dopravou letecká za 203 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 19890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Banana Island Plná penze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Banana Island, v délce 14 nocí, v termínu úterý 9. duben 2019 až úterý 23. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 116151,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
The St. Regis Doha Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The St. Regis Doha, v délce 8 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42113,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 13. duben 2019 až sobota 27. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 88697,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Doha Resort & Convention Hotel Plná penze

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Doha Resort & Convention Hotel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. duben 2019 až čtvrtek 2. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 47859,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha, v délce 6 nocí, v termínu úterý 9. duben 2019 až pondělí 15. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 31957,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. duben 2019 až úterý 30. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 30750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Marsa Malaz Kempinski Polopenze Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marsa Malaz Kempinski, v délce 8 nocí, v termínu středa 17. duben 2019 až čtvrtek 25. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 56956,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sharq Village & Spa Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharq Village & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 22. duben 2019 až úterý 30. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58697,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Four Seasons Snídaně first minute

Prázdniny Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons, v délce 9 dní, v termínu pátek 12. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou letecká za 111 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 68990,- Kč.

Katar - informace o Last Minute

Last Minute - Katar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Katar

Super Last Minute Katar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Katar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Katar dovolená - informace

All Inclusive Katar

All Inclusive - Katar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Katar

Ultra All Inclusive Katar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Katar - porovnáváme 167 zájezdů


146 zájezdů

0 zájezdů

21 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.