Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Katar - Katar 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 7 nocí, v termínu sobota 9. leden 2021 až sobota 16. leden 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 188 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 7 nocí, v termínu pátek 16. říjen 2020 až pátek 23. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 103 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 31460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel, v délce 7 nocí, v termínu pátek 16. říjen 2020 až pátek 23. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 103 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Intercontinental Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Doha, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. únor 2021 až sobota 27. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 230 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotelový komplex Banana Island Resort Doha By Anan Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Banana Island Resort Doha By Anan, v délce 8 dní, v termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou letecká za 83 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 36990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel, v délce 8 dní, v termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou letecká za 89 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 31480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Marsa Malaz Kempinski Snídaně

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Marsa Malaz Kempinski, v délce 8 dní, v termínu středa 2. září až středa 9. září, s dopravou vlastní za 59 dní. Strava snídaně, podzimní zájezd v ceně 36690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Hilton Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Doha, v délce 7 nocí, v termínu sobota 14. listopad 2020 až sobota 21. listopad 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Intercontinental Doha Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Doha, v délce 7 nocí, v termínu pátek 11. září 2020 až pátek 18. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Intercontinental Doha Plná penze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Doha, v délce 7 nocí, v termínu pátek 2. říjen 2020 až pátek 9. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Plná penze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Intercontinental Doha Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Intercontinental Doha, v délce 7 nocí, v termínu sobota 31. říjen 2020 až sobota 7. listopad 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 118 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
St. Regis Hotel  Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v St. Regis Hotel , v délce 8 dní, v termínu sobota 5. září až sobota 12. září, s dopravou letecká za 62 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 28990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Intercontinental Doha Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Intercontinental Doha, v délce 8 dní, v termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou letecká za 89 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 30340,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Hotel Sharq Village & Spa By Ritz-Carlton Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Hotel Sharq Village & Spa By Ritz-Carlton, v délce 8 dní, v termínu sobota 12. září až sobota 19. září, s dopravou letecká za 69 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 30990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Travelportal
Sheraton Grand Hotel Snídaně first minute

Katar Doha v luxusním 5star ubytování v Sheraton Grand Hotel, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. září až sobota 26. září, s dopravou letecká za 76 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 12. prosinec 2020 až sobota 19. prosinec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Marsa Malaz Kempinski - The Pearl Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marsa Malaz Kempinski - The Pearl, v délce 7 nocí, v termínu pátek 4. září 2020 až pátek 11. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 35696,- Kč.

Last Minute All Inclusive Katar od Invia
Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel Polopenze First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Doha - Katar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Grand Doha Resort & Convention Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. leden 2021 až sobota 30. leden 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 202 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44780,- Kč.

Katar - informace o Last Minute

Last Minute - Katar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Katar

Super Last Minute Katar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Katar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Katar dovolená - informace

All Inclusive Katar

All Inclusive - Katar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Katar

Ultra All Inclusive Katar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Katar - porovnáváme 97 zájezdů


83 zájezdů

0 zájezdů

14 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.