Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Rumunsko 2018

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Rumunsko od Invia
Rumunsko - Transylvánie, sídla Drakuly i Ceausesca Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bukurešť - Rumunsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rumunsko - Transylvánie, sídla Drakuly i Ceausesca, v délce 5 nocí, v termínu středa 15. srpen 2018 až pondělí 20. srpen 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 113 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 5990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rumunsko od Invia
Rumunsko  Transylvánie Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bukurešť - Rumunsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Rumunsko Transylvánie, v délce 5 nocí, v termínu úterý 4. září 2018 až neděle 9. září 2018, s dopravou autobus a odjezdem za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 6590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rumunsko od Travelportal
Transylvánie Dle programu first minute

Prázdniny Rumunsko Transylvánie v 0star ubytování v Transylvánie, v délce 10 dní, v termínu pátek 27. červenec až neděle 5. srpen, s dopravou autobusová za 94 dní. Strava dle programu, letní first minute zájezd levně v ceně 13200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rumunsko od Travelportal
Transylvánie II Dle programu

Prázdniny Rumunsko Transylvánie v 0star ubytování v Transylvánie II, v délce 10 dní, v termínu pátek 22. červen až neděle 1. červenec, s dopravou autobusová za 59 dní. Strava dle programu, letní zájezd levně v ceně 12200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Rumunsko od Travelportal
Rumunsko - Transylvánie Dle programu first minute

Rumunsko Transylvánie v 0star ubytování v Rumunsko - Transylvánie, v délce 6 dní, v termínu úterý 4. září až neděle 9. září, s dopravou autobusová za 133 dní. Strava dle programu, podzimní first minute zájezd levně v ceně 6590,- Kč.

Rumunsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Rumunsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Rumunsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Rumunsko dovolená - informace

All inclusive light Rumunsko

All inclusive light - Rumunsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Rumunsko

All Inclusive - Rumunsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Rumunsko

Ultra All Inclusive Rumunsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Rumunsko - porovnáváme 5 zájezdů


2 zájezdy

0 zájezdů

3 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.