Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Maledivy Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Ozen Reserve Bolifushi All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Ozen Reserve Bolifushi, v délce 10 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 199521,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Villa Park Sun Island All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Park Sun Island, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Mnichov a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36321,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Innahura Maldives Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Innahura Maldives Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 96390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77859,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Villa Nautica Resort (Ex. Paradise Island) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Nautica Resort (Ex. Paradise Island), v délce 12 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 74530,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Resort Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80860,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Maafushivaru Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maafushivaru, v délce 12 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 139030,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Lily Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lily Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 30. květen 2023 až neděle 11. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 171863,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Ozen Reserve Bolifushi Ultra All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Ozen Reserve Bolifushi, v délce 9 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 170620,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Lily Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lily Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až pondělí 12. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 171863,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Anantara Dhigu Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Anantara Dhigu Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 253800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Oblu Select Lobigili Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Oblu Select Lobigili, v délce 9 nocí, v termínu středa 31. květen 2023 až pátek 9. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 102380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Maldives Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Maldives, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až sobota 10. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 69020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Villa Park Sun Island All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Park Sun Island, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až úterý 6. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 36469,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Vilamendhoo Island Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vilamendhoo Island Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. červen 2023 až čtvrtek 8. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 51582,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 4692 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.