Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy 2018

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 nocí, v termínu pátek 23. únor 2018 až sobota 3. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Kuredu Island Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Kuredu Island Resort s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 11, v termínu pátek 23. února 2018 až pondělí 5. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 96646 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Palm Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Palm Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu sobota 24. února 2018 až neděle 4. března 2018. Letecká přeprava pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 96690 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Olhuveli Beach and Spa Resort All inclusive super last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Hotel Olhuveli Beach and Spa Resort, v délce 10 dní, v termínu sobota 24. únor až pondělí 5. březen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 61650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 nocí, v termínu neděle 25. únor 2018 až pondělí 5. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58951,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Embudu Village All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Maledivy - Kaafu Atol, v ubytovacím zařízení Embudu Village s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 27. února 2018 až úterý 6. března 2018. Letecká přeprava za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 62279 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až sobota 10. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 61250,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Maldives Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Maldives Island Resort, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až úterý 13. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 125404,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až pondělí 12. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 89065,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 nocí, v termínu pátek 2. březen 2018 až sobota 10. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Dovolena
Atmosphere Kanifushi Maldives All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Maledivy - Lhaviyani Atol, v ubytovacím zařízení Atmosphere Kanifushi Maldives s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 10, v termínu sobota 3. března 2018 až pondělí 12. března 2018. Letecká přeprava za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za cenu 136030 CZK.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa Resort, v délce 10 nocí, v termínu neděle 4. březen 2018 až středa 14. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85534,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu úterý 6. březen 2018 až úterý 20. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 100498,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 8. březen 2018 až neděle 18. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 139039,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach And Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach And Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 8. březen 2018 až sobota 17. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 63560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kurumba Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kurumba Maldives, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 8. březen 2018 až čtvrtek 22. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 138293,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Summer Island Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Summer Island Village, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 8. březen 2018 až středa 21. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85799,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 nocí, v termínu pátek 9. březen 2018 až sobota 17. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64300,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 786 zájezdů


747 zájezdů

9 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.