Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy - Maledivy 2019/2020

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
OZEN by Atmosphere at Maadhoo All inclusive super last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 5star ubytování v OZEN by Atmosphere at Maadhoo, v délce 8 dní, v termínu pondělí 21. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 127490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort And Spa Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort And Spa Maldives, v délce 9 nocí, v termínu pátek 25. říjen 2019 až neděle 3. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 94900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ellaidhoo Maldives By Cinnamon, v délce 9 nocí, v termínu sobota 26. říjen 2019 až pondělí 4. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 68425,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 13 nocí, v termínu středa 30. říjen 2019 až úterý 12. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 93675,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55146,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hotel Thulhagiri Island Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Thulhagiri Island Resort And Spa, v délce 12 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 98613,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Velassaru Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Velassaru Maldives, v délce 9 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 107712,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Makunudu Island All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Makunudu Island, v délce 12 nocí, v termínu středa 6. listopad 2019 až pondělí 18. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 101528,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Vily Ozen by Atmosphere at Maadhoo All inclusive last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 5star ubytování v Vily Ozen by Atmosphere at Maadhoo, v délce 10 dní, v termínu čtvrtek 7. listopad až sobota 16. listopad, s dopravou letecká za 21 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 120490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort, v délce 12 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až středa 20. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 88680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až neděle 17. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54105,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až středa 20. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69352,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 13 nocí, v termínu neděle 10. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 89153,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 10. listopad 2019 až úterý 19. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61205,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 11. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 115806,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 12. listopad 2019 až neděle 24. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69352,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 13. listopad 2019 až pátek 22. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Mnichov a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 58900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 14. listopad 2019 až úterý 26. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 84275,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 781 zájezdů


746 zájezdů

5 zájezdů

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.