Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy - Maledivy 2019

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Adaaran Rannalhi All inclusive super last minute

Prázdniny Maledivy Jižní Atol Male v 3star ubytování v Hotel Adaaran Rannalhi, v délce 8 dní, v termínu pondělí 22. červenec až pondělí 29. červenec, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 45600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Eriyadu Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Eriyadu Island Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 91680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 29. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 86423,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Prestige Vadoo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Prestige Vadoo, v délce 9 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až čtvrtek 8. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 98560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Maldives, v délce 11 nocí, v termínu úterý 30. červenec 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 102597,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach And Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach And Spa Resort, v délce 8 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 61520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 13 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až sobota 17. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 104344,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu středa 7. srpen 2019 až pátek 16. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Košice a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 52980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Ozen By Atmosphere At Maadhoo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ozen By Atmosphere At Maadhoo, v délce 9 nocí, v termínu pátek 9. srpen 2019 až neděle 18. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 112997,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island, v délce 14 nocí, v termínu pátek 9. srpen 2019 až pátek 23. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70239,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach And Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach And Spa Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 10. srpen 2019 až neděle 18. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 61520,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 12 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až pátek 23. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 53169,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Island Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až pondělí 19. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 62708,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Adaaran Club Rannalhi All inclusive last minute

Prázdniny Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Hotel Adaaran Club Rannalhi, v délce 10 dní, v termínu pátek 16. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou letecká za 28 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 45217,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu neděle 18. srpen 2019 až pátek 30. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 71338,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Gangehi Island Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Gangehi Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 18. srpen 2019 až úterý 27. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Košice, Mnichov a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 448700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 20. srpen 2019 až čtvrtek 29. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 56717,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 781 zájezdů


748 zájezdů

4 zájezdy

29 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.