Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy - Maledivy 2020

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Lily Beach Resort & Spa Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lily Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 14. duben 2020 až čtvrtek 23. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 155472,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Holiday Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Holiday Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu středa 22. duben 2020 až pátek 1. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Prestige Vadoo All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Prestige Vadoo, v délce 9 nocí, v termínu pátek 1. květen 2020 až neděle 10. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 113000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa Maldives Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa Maldives, v délce 16 nocí, v termínu neděle 3. květen 2020 až úterý 19. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 154864,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaraan Prestige Vadoo All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaraan Prestige Vadoo, v délce 10 nocí, v termínu neděle 3. květen 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 131495,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 16 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až čtvrtek 21. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 225330,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82111,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Thulhagiri Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thulhagiri Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až čtvrtek 14. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62937,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Rihiveli The Dream Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Rihiveli The Dream Maldives, v délce 9 nocí, v termínu středa 6. květen 2020 až pátek 15. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 66200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 12 nocí, v termínu neděle 10. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 97409,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Malahini Kuda Bandos All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Malahini Kuda Bandos, v délce 9 nocí, v termínu neděle 10. květen 2020 až úterý 19. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60082,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Maldives All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Maldives, v délce 9 nocí, v termínu neděle 10. květen 2020 až úterý 19. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 92106,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Eriyadu Island Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Eriyadu Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 12. květen 2020 až čtvrtek 21. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65904,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Summer Island Village All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Summer Island Village, v délce 12 nocí, v termínu úterý 12. květen 2020 až neděle 24. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 84940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Centara Ras Fushi Resort & Spa Maldives All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Ras Fushi Resort & Spa Maldives, v délce 9 nocí, v termínu úterý 12. květen 2020 až čtvrtek 21. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 10 nocí, v termínu úterý 12. květen 2020 až pátek 22. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 144438,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Island Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 14. květen 2020 až sobota 23. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Maldives Island Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Maldives Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 17. květen 2020 až úterý 26. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 90185,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 772 zájezdů


740 zájezdů

2 zájezdy

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.