Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy - Maledivy 2020

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Angaga Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Angaga Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 74947,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa Maldives All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa Maldives, v délce 16 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 130925,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až středa 5. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70574,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort All inclusive super last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 8 dní, v termínu úterý 28. leden až úterý 4. únor, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 70890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Maldives All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Maldives, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 98141,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80754,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort And Spa, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až středa 12. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 78722,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Select Hudhuranfushi All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Select Hudhuranfushi, v délce 13 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až pátek 14. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 83569,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Filitheyo Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Filitheyo Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až pondělí 10. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 80000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu neděle 2. únor 2020 až pátek 14. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80754,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 8 nocí, v termínu neděle 2. únor 2020 až pondělí 10. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 134560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Diamonds Athuruga Beach & Water Villas All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Athuruga Beach & Water Villas, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 3. únor 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 115300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Olhuveli Beach and Spa All inclusive last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Olhuveli Beach and Spa, v délce 10 dní, v termínu pondělí 3. únor až středa 12. únor, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 77000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives (Ex. Chaaya Laggon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives (Ex. Chaaya Laggon, v délce 9 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 91700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sandies Bathala All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Bathala, v délce 9 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Košice a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 65910,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Select Hudhuran Fushi All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Select Hudhuran Fushi, v délce 8 nocí, v termínu pátek 7. únor 2020 až sobota 15. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82040,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Varu By Atmosphere Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Varu By Atmosphere, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 10. únor 2020 až středa 19. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 97640,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cinnamon Dhonveli Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Dhonveli Maldives, v délce 11 nocí, v termínu úterý 11. únor 2020 až sobota 22. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80770,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 783 zájezdů


750 zájezdů

4 zájezdy

29 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.