Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Maledivy

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Safari Island All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Safari Island, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 46490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 86490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Safari Island All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Safari Island, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 61300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Vilamendhoo Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vilamendhoo Island Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 27. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64724,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sandies Bathala All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Bathala, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až čtvrtek 1. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 75090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Angaga Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Angaga Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až čtvrtek 1. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 57790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kanuhura All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kanuhura, v délce 9 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pondělí 28. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 103068,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 12 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až čtvrtek 1. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 100052,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 12 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až čtvrtek 1. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 60790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Angaga Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Angaga Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 47082,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 13 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až pátek 2. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 190190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 55072,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53845,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Vilamendhoo Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vilamendhoo Island Resort, v délce 10 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až úterý 29. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64724,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Constance Moofushi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Constance Moofushi, v délce 11 nocí, v termínu sobota 19. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 102910,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 4791 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.