Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy 2018

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Komandoo Maldives Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Komandoo Maldives Island Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 79859,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 49230,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Lily Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lily Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 119812,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 64824,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 58137,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 98137,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Aqua Vilu Reef All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Aqua Vilu Reef, v délce 9 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 76600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 8 nocí, v termínu neděle 26. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 107660,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Holiday Inn Resort Kandooma Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Holiday Inn Resort Kandooma Maldives, v délce 9 nocí, v termínu úterý 28. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 94595,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 28. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 53020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76785,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až čtvrtek 13. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 73887,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Malahini Kuda Bandos All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Malahini Kuda Bandos, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67592,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až čtvrtek 13. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 208190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kurumba Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kurumba Maldives, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuramathi Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuramathi Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 1. září 2018 až pondělí 10. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82800,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu neděle 2. září 2018 až pondělí 10. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 51599,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi, v délce 10 nocí, v termínu neděle 2. září 2018 až středa 12. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 156370,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 752 zájezdů


749 zájezdů

3 zájezdy

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.