Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy - Maledivy 2018/2019

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Aqua Vilu Reef All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Aqua Vilu Reef, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až středa 31. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 83300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Holiday Inn Resort Kandooma All inclusive super last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Hotel Holiday Inn Resort Kandooma, v délce 10 dní, v termínu úterý 23. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 60462,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64943,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61816,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Ozen By Atmosphere At Maadhoo Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ozen By Atmosphere At Maadhoo, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 119460,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 9 nocí, v termínu sobota 27. říjen 2018 až pondělí 5. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 109400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66028,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Malahini Kuda Bandos All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Malahini Kuda Bandos, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 29. říjen 2018 až středa 7. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 59600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Bungalovy Adaaran Club Rannalhi All inclusive last minute

Maledivy Jižní Atol Male v luxusním 4star ubytování v Bungalovy Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 dní, v termínu úterý 30. říjen až úterý 6. listopad, s dopravou letecká za 9 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 52590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57313,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Resort A Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort A Spa, v délce 8 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až čtvrtek 8. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 58870,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Bandos Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bandos Island Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 31. říjen 2018 až pondělí 12. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66028,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kurumba Maldives Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kurumba Maldives, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až čtvrtek 15. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 142385,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až sobota 10. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60240,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 9 nocí, v termínu pátek 2. listopad 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 97740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cinnamon Dhonveli Maldives (Ex. Chaaya Island Dhon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Cinnamon Dhonveli Maldives (Ex. Chaaya Island Dhon, v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. listopad 2018 až pondělí 12. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 63900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Fihalhohi Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Fihalhohi Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu sobota 3. listopad 2018 až pondělí 12. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 57200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až úterý 13. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Budapešť a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 60740,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 772 zájezdů


741 zájezdů

2 zájezdy

29 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.