Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Maledivy Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Innahura Maldives Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Innahura Maldives Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až neděle 3. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 77198,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 7 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až pátek 1. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 72768,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Varu By Atmosphere All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Varu By Atmosphere, v délce 11 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 103690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 72790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 10 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až úterý 5. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 158190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Paradise Island Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Island Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 102990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kagi Maldives Spa Island All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Kagi Maldives Spa Island, v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 164788,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. červen 2022 až úterý 5. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 144490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Varu By Atmosphere All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Varu By Atmosphere, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až pátek 1. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95059,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Varu By Atmosphere All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Varu By Atmosphere, v délce 13 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až neděle 10. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 121090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Safari Island All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Safari Island, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 55990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Hurawalhi Island Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hurawalhi Island Resort, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 146990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Veligandu Island Resort & Spa (Rasdhu Atoll) All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Veligandu Island Resort & Spa (Rasdhu Atoll), v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87971,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Varu By Atmosphere All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Varu By Atmosphere, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až neděle 3. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 59990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Fushifaru Maldives All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fushifaru Maldives, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 27. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 96021,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 1647 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.