Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy 2018

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 74713,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Travelportal
Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort  All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Maledivy Jižní Atol Male v 0star ubytování v Hotel Olhuveli Beach & Spa Resort , v délce 8 dní, v termínu neděle 29. duben až neděle 6. květen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 71482,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuramathi Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuramathi Island Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 85891,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Ellaidhoo Maldives By Cinnamon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ellaidhoo Maldives By Cinnamon, v délce 10 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65236,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Summer Island Village All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Summer Island Village, v délce 11 nocí, v termínu úterý 1. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77709,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 10 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Island All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Island, v délce 9 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až pátek 11. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Lily Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lily Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 3. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 143192,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 3. květen 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 79090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 3. květen 2018 až čtvrtek 17. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 198490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Maldives, v délce 9 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až úterý 15. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78311,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Velassaru Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Velassaru Maldives, v délce 13 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až sobota 19. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 148616,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až neděle 20. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 76502,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu úterý 8. květen 2018 až čtvrtek 17. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 14 nocí, v termínu úterý 8. květen 2018 až úterý 22. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 140949,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach & Spa Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach & Spa Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 9. květen 2018 až středa 23. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 112890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Kaafu Atol - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 10. květen 2018 až sobota 19. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 39580,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 687 zájezdů


655 zájezdů

2 zájezdy

30 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.