Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Maledivy - Maledivy 2020

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach And Spa Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach And Spa Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 7. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 76100,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Atmosphere Kanifushi Maldives All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 100510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kurumba Maldives Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kurumba Maldives, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až středa 22. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 136223,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa Maldives, v délce 15 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až pondělí 27. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 102954,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kurumba Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kurumba Maldives, v délce 11 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až čtvrtek 23. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 104397,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Kuredu Island Resort & Spa Maldives Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kuredu Island Resort & Spa Maldives, v délce 15 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až pondělí 27. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 146218,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Vilamendhoo Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vilamendhoo Island Resort, v délce 13 nocí, v termínu úterý 14. červenec 2020 až pondělí 27. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 106002,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Meeru Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Meeru Island Resort, v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 16. červenec 2020 až sobota 1. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 99269,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Palm Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort, v délce 15 nocí, v termínu úterý 21. červenec 2020 až středa 5. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 119431,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. červenec 2020 až úterý 4. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 84293,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Cocoon Maldives All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Lhaviyani Atol - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Cocoon Maldives, v délce 12 nocí, v termínu středa 22. červenec 2020 až pondělí 3. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 115966,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. červenec 2020 až neděle 2. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Olhuveli Beach And Spa Resort Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Olhuveli Beach And Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. červenec 2020 až úterý 4. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64260,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Prestige Vadoo All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Prestige Vadoo, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. červenec 2020 až středa 5. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 116640,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Sun Island Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Island Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až úterý 11. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87877,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Vilamendhoo Island Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Atol Ari - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vilamendhoo Island Resort, v délce 15 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až středa 12. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 119126,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Malahini Kuda Bandos All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Severní Atol Male - Maledivy, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Malahini Kuda Bandos, v délce 12 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až neděle 9. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77131,- Kč.

Last Minute All Inclusive Maledivy od Invia
Adaaran Club Rannalhi Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Jižní Atol Male - Maledivy, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Adaaran Club Rannalhi, v délce 8 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až středa 5. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58439,- Kč.

Maledivy - informace o Last Minute

Last Minute - Maledivy od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Maledivy

Super Last Minute Maledivy je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Maledivy sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Maledivy dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Maledivy

Ultra All Inclusive Maledivy představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Maledivy - porovnáváme 726 zájezdů


717 zájezdů

1 zájezd

8 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.