Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovensko - Slovensko 2021

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Splendid Ensana Health Spa Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západní Slovensko - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Splendid Ensana Health Spa Hotel, v délce 6 nocí, v termínu pátek 5. březen 2021 až čtvrtek 11. březen 2021, s dopravou vlastní pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 9077,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grand Hotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu středa 10. březen 2021 až středa 17. březen 2021, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 21630,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grand Hotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Hotel Permon, v délce 4 nocí, v termínu neděle 28. březen 2021 až čtvrtek 1. duben 2021, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně za výhodnou cenu 12470,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Velká Fatra  - Turčianske Teplice All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Střední Slovensko - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Velká Fatra - Turčianske Teplice, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 5. srpen 2021 až čtvrtek 12. srpen 2021, s dopravou vlastní za 155 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19740,- Kč.

Slovensko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovensko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovensko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovensko

Super Last Minute Slovensko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovensko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovensko dovolená - informace

All Inclusive Slovensko

All Inclusive - Slovensko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovensko

Ultra All Inclusive Slovensko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovensko - porovnáváme 5522 zájezdů


5340 zájezdů

0 zájezdů

182 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.