Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovensko - Slovensko 2019/2020

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 2 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až neděle 10. listopad 2019, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 4070,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu úterý 12. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou vlastní za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Grand Hotel Permon All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grand Hotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu sobota 7. prosinec 2019 až sobota 14. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19820,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu neděle 8. prosinec 2019 až středa 11. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu sobota 14. prosinec 2019 až úterý 17. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Slovensko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovensko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovensko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovensko

Super Last Minute Slovensko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovensko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovensko dovolená - informace

All Inclusive Slovensko

All Inclusive - Slovensko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovensko

Ultra All Inclusive Slovensko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovensko - porovnáváme 4299 zájezdů


4090 zájezdů

0 zájezdů

209 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.