Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Slovensko - Slovensko 2019

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu neděle 4. srpen 2019 až středa 7. srpen 2019, s dopravou vlastní za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Grand Hotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grand Hotel Permon, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 5. srpen 2019 až čtvrtek 8. srpen 2019, s dopravou vlastní za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8670,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 19. srpen 2019 až čtvrtek 22. srpen 2019, s dopravou vlastní za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu pátek 6. září 2019 až pondělí 9. září 2019, s dopravou vlastní za 49 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Grand Hotel Permon All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grand Hotel Permon, v délce 2 nocí, v termínu sobota 21. září 2019 až pondělí 23. září 2019, s dopravou vlastní za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 26. září 2019 až neděle 29. září 2019, s dopravou vlastní za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu pátek 4. říjen 2019 až pondělí 7. říjen 2019, s dopravou vlastní za 77 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Grand Hotel Permon All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Grand Hotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. listopad 2019 až neděle 24. listopad 2019, s dopravou vlastní za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19820,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu středa 27. listopad 2019 až sobota 30. listopad 2019, s dopravou vlastní za 131 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Hotel Therma Light All inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dunajská Streda - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Therma, v délce 3 nocí, v termínu pátek 13. prosinec 2019 až pondělí 16. prosinec 2019, s dopravou vlastní za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 6200,- Kč.

Slovensko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovensko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovensko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovensko

Super Last Minute Slovensko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovensko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovensko dovolená - informace

All Inclusive Slovensko

All Inclusive - Slovensko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovensko

Ultra All Inclusive Slovensko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovensko - porovnáváme 4450 zájezdů


4255 zájezdů

0 zájezdů

195 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.