Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Slovensko

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 6 nocí, v termínu úterý 2. listopad 2021 až pondělí 8. listopad 2021, s dopravou vlastní za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 19880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu neděle 7. listopad 2021 až neděle 14. listopad 2021, s dopravou vlastní za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 8. listopad 2021 až pondělí 15. listopad 2021, s dopravou vlastní za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu středa 17. listopad 2021 až středa 24. listopad 2021, s dopravou vlastní za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 18. listopad 2021 až čtvrtek 25. listopad 2021, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 6 nocí, v termínu pátek 19. listopad 2021 až čtvrtek 25. listopad 2021, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 19880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. listopad 2021 až sobota 27. listopad 2021, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 7 nocí, v termínu neděle 21. listopad 2021 až neděle 28. listopad 2021, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 20890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 6 nocí, v termínu neděle 5. prosinec 2021 až sobota 11. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 19880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Grandhotel Permon All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Vysoké Tatry - Slovensko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grandhotel Permon, v délce 6 nocí, v termínu pondělí 6. prosinec 2021 až neděle 12. prosinec 2021, s dopravou vlastní za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory za výhodnou cenu 19880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Slovensko od Invia
Spa Grand Splendid All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západní Slovensko - Slovensko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Spa Grand Splendid, v délce 5 nocí, v termínu neděle 27. únor 2022 až pátek 4. březen 2022, s dopravou vlastní za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně za výhodnou cenu 12800,- Kč.

Slovensko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Slovensko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021/2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Slovensko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Slovensko

Super Last Minute Slovensko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Slovensko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Slovensko dovolená - informace

All Inclusive Slovensko

All Inclusive - Slovensko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Slovensko

Ultra All Inclusive Slovensko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Slovensko - porovnáváme 3342 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.