Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko - Tunisko 2019

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Magic Hotel Sensimar Ulysse Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Djerba - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Magic Hotel Sensimar Ulysse Palace, v délce 8 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25190,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Khayam Garden Beach & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Khayam Garden Beach & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 22390,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Marhaba Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Port El Kantaoui - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Marhaba Palace, v délce 11 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 24290,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Jaz Tour Khalef All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jaz Tour Khalef, v délce 7 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 25190,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Caribbean World Djerba All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Caribbean World Djerba s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pondělí 22. července 2019 až pátek 26. července 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Khayam Garden Beach & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Khayam Garden Beach & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 28590,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Royal Karthago All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Royal Karthago s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pondělí 22. července 2019 až pátek 26. července 2019. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Lti Bellevue Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Port El Kantaoui - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lti Bellevue Park, v délce 14 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 35487,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel El Mouradi Cap Mahdia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Mahdia - Tunisko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel El Mouradi Cap Mahdia, v délce 14 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 23290,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Byzance All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Byzance, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 13190,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Khayam Garden Beach & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Khayam Garden Beach & Spa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 23790,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Mediterranee Thalasso Golf All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hammamet - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mediterranee Thalasso Golf, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 21690,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Zephir Hotel & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Zarzis - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zephir Hotel & Spa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 23290,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Houda Golf Skanes Monastir & Aquapark All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Monastir - Tunisko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Houda Golf Skanes Monastir & Aquapark, v délce 10 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až pátek 2. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 18490,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Regency Hotel & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Monastir - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Regency Hotel & Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 15490,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Novostar Khayam Garden Beach & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Novostar Khayam Garden Beach & Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 22821,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Houda Yasmine Hammamet All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Yasmine Hammamet - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Houda Yasmine Hammamet, v délce 14 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Diana Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Zarzis - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Diana Beach, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až úterý 30. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 13290,- Kč.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1684 zájezdů


1500 zájezdů

151 zájezdů

33 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.