Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko 2018

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Moevenpick Resort and Marine Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Moevenpick Resort and Marine Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Saphir Palace & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Saphir Palace & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12090 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Seabel Alhambra Beach Golf & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Seabel Alhambra Beach Golf & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Jaz At The Beach Tour Khalef All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jaz At The Beach Tour Khalef, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Medina Solaria & Thalasso All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Medina Solaria & Thalasso s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12290 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Dessole Bella Vista All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Dessole Bella Vista s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Caribbean World Mahdia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Caribbean World Mahdia s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Royal Kenz All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Royal Kenz s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9690 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Cesar Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Cesar Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Medina Belisaire & Thalasso All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Medina Belisaire & Thalasso s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Houda Golf Beach Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Houda Golf Beach Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Steigenberger Kantaoui Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Steigenberger Kantaoui Bay, v délce 7 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pátek 24. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23490,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Le Zenith All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Hammamet - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Le Zenith, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 16890,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Saphir Palace & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Yasmine Hammamet - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Saphir Palace & Spa, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 30990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Hotel Telemaque Beach & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Djerba - Tunisko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Telemaque Beach & Spa, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 20390,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Marhaba Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Marhaba Club s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9890 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Nesrine All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Nesrine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8190 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci El Mansour All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Vincci El Mansour s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pondělí 20. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1464 zájezdů


1344 zájezdů

120 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.