Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko 2018

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Delfino Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Delfino Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel Sahara Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Skanes, v ubytovacím zařízení Hotel Sahara Club s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Iberostar Averroes All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Iberostar Averroes s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Iberostar Royal El Mansour All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Iberostar Royal El Mansour s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12080 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Jaz Tour Khalef All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Jaz Tour Khalef s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Khayam Garden Beach & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Nabeul, v ubytovacím zařízení Khayam Garden Beach & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Club Novostar Omar Khayam All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Hammamet - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Novostar Omar Khayam, v délce 8 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 10690,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
El Mouradi Palm Mar. All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení El Mouradi Palm Mar. s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Marhaba Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Marhaba Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9580 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Iberostar Diar El Andalous All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Iberostar Diar El Andalous s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Nesrine All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Nesrine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci Marillia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Vincci Marillia s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel El Mouradi Skanes All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Skanes s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Riadh Palms All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Riadh Palms s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci Nozha Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Vincci Nozha Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
El Mouradi Hammamet All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení El Mouradi Hammamet s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Jinene Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Jinene Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Primasol El Mehdi All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Primasol El Mehdi s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 27. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8880 CZK.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1529 zájezdů


1350 zájezdů

141 zájezdů

38 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.