Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko 2018

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Primasol El Mehdi All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Primasol El Mehdi s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Eden Village El Borj Mahdia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Eden Village El Borj Mahdia s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel El Mouradi Skanes All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Skanes s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel El Mouradi Palm Marina All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Palm Marina s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci El Mansour All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Vincci El Mansour s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11280 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Club Lella Meriam All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Djerba - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Lella Meriam, v délce 14 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 6. červenec 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 13190,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Venice Beach Djerba All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Djerba - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Venice Beach Djerba, v délce 11 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až úterý 3. červenec 2018, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Sun Connect Aqua Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Djerba - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sun Connect Aqua Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 29. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 13099,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci Marillia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Vincci Marillia s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
El Mouradi Hammamet All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení El Mouradi Hammamet s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Khayam Garden Beach & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Nabeul, v ubytovacím zařízení Khayam Garden Beach & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Karawan Beach & Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Karawan Beach & Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Eden Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Skanes, v ubytovacím zařízení Eden Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8090 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Nesrine All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Nesrine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel Rpyal Kenz Thall&spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Hotel Rpyal Kenz Thall&spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Iberostar Mehari Djerba All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Iberostar Mehari Djerba s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. června 2018 až neděle 1. července 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Framissima Golf Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Framissima Golf Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. června 2018 až neděle 1. července 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8890 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Magic Hotel Caribbean World Mahdia All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Mahdia - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Magic Hotel Caribbean World Mahdia, v délce 8 nocí, v termínu neděle 24. červen 2018 až pondělí 2. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 13590,- Kč.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1494 zájezdů


1350 zájezdů

126 zájezdů

18 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.