Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko - Tunisko 2019/2020

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Travelportal
Hotel Vincci Nozha Beach All inclusive super last minute

Tunisko Hammamet v luxusním 4star ubytování v Hotel Vincci Nozha Beach, v délce 11 dní, v termínu pátek 18. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 15530,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Travelportal
Hotel Dar Khayam All inclusive super last minute

Tunisko Hammamet v 3star ubytování v Hotel Dar Khayam, v délce 11 dní, v termínu pátek 18. říjen až pondělí 28. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 15380,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
SunConnect Djerba Aqua Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení SunConnect Djerba Aqua Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7190 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Royal Thalassa Monastir All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Monastir - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Thalassa Monastir, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 16290,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Zita Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Zarzis - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zita Beach Resort, v délce 4 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až úterý 22. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % za výhodnou cenu 8390,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Sentido Djerba Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Sentido Djerba Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8290 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Calimera Yati Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Calimera Yati Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Zita Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Zarzis, v ubytovacím zařízení Zita Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 6990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Framissima Golf Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Framissima Golf Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 6990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Venice Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Venice Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 6990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Dar Djerba Narjess All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Dar Djerba Narjess s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 6990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci Safira Palms All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Zarzis, v ubytovacím zařízení Vincci Safira Palms s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pátek 18. října 2019 až úterý 22. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 6990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Concorde Marco Polo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Concorde Marco Polo s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 22. října 2019 až úterý 29. října 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12721 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Riadh Palms All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Riadh Palms s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 29. října 2019 až úterý 5. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 12 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11391 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Concorde Green Park Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Concorde Green Park Palace, v délce 14 nocí, v termínu úterý 29. říjen 2019 až úterý 12. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % za výhodnou cenu 23741,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel Mahdia Palace Thalas All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Hotel Mahdia Palace Thalas s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 5. listopadu 2019 až úterý 12. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 19 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11201 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Royal Thalassa Monastir All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Royal Thalassa Monastir s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 5. listopadu 2019 až úterý 12. listopadu 2019. Letecky přeprava , s odletem za 19 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11866 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Iberostar Royal El Mansour & Thalasso All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahdia - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Royal El Mansour & Thalasso, v délce 21 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až úterý 26. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 29061,- Kč.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1432 zájezdů


1350 zájezdů

80 zájezdů

2 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.