Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko - Tunisko 2018/2019

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Riadh Palms All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Riadh Palms s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
SENTIDO Rosa Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení SENTIDO Rosa Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Dessole Riviera Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Dessole Riviera Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Byzance All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Byzance, v délce 8 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 10290,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Steigenberger Kantauoi Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Port El Kantaoui - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Steigenberger Kantauoi Bay, v délce 8 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 17990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Les Pyramides All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Nabeul - Tunisko, v 2.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Les Pyramides, v délce 8 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Sousse Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Sousse Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Thalassa Mahdia & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Thalassa Mahdia & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12080 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
One Resort Aqua Park & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení One Resort Aqua Park & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 26. října 2018 až pátek 2. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11910 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
One Resort El Mansour All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení One Resort El Mansour s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Primasol Omar Khayam Resort & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Primasol Omar Khayam Resort & Aquapark s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Jinene All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Jinene s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Dar Khayam All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Dar Khayam s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Delphin El Habib All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Delphin El Habib s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Menara All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Menara s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Marhaba Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Port el Kantaoui, v ubytovacím zařízení Marhaba Palace s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Caribbean World Monastir All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Caribbean World Monastir s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Caribbean World Mahdia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Caribbean World Mahdia s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 9, v termínu pátek 26. října 2018 až sobota 3. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1420 zájezdů


1330 zájezdů

90 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.