Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko - Tunisko 2020

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Concorde Green Park Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Concorde Green Park Palace, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 24990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Houda Yasmine Hammamet All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yasmine Hammamet - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Houda Yasmine Hammamet, v délce 21 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 17890,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel Nour Palace   All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Hotel Nour Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. ledna 2020 až úterý 4. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12480 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Houda Yasmine All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Houda Yasmine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 28. ledna 2020 až úterý 4. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 9 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Mahdia Palace Thalasso   All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Mahdia Palace Thalasso s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 4. února 2020 až úterý 11. února 2020. Letecky přeprava , s odletem za 16 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Lti Bellevue Park Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Port El Kantaoui - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lti Bellevue Park, v délce 14 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až úterý 18. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Lti Bellevue Park Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Port El Kantaoui - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lti Bellevue Park, v délce 14 nocí, v termínu úterý 11. únor 2020 až úterý 25. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Nour Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahdia - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Nour Palace, v délce 21 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až úterý 17. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 22390,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Concorde Green Park Palace All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Concorde Green Park Palace, v délce 7 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až úterý 3. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 19890,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Jaz At The Beach Tour Khalef All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sousse - Tunisko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jaz At The Beach Tour Khalef, v délce 14 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až úterý 10. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 26190,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Thapsus All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Mahdia - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Thapsus, v délce 14 nocí, v termínu úterý 3. březen 2020 až úterý 17. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 19790,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Vincci Rosa Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Monastir - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Vincci Rosa Beach, v délce 21 nocí, v termínu úterý 3. březen 2020 až úterý 24. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 20990,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Invia
Houda Yasmine Hammamet All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Yasmine Hammamet - Tunisko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Houda Yasmine Hammamet, v délce 7 nocí, v termínu úterý 17. březen 2020 až úterý 24. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 12390,- Kč.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Framissima Golf Beach All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Framissima Golf Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. dubna 2020 až sobota 25. dubna 2020. Letecky přeprava , s odletem za 90 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Caribbean World Thalasso Djerba All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Caribbean World Thalasso Djerba s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. dubna 2020 až sobota 25. dubna 2020. Letecky přeprava , s odletem za 90 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 11690 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Dar Djerba Narjess All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Dar Djerba Narjess s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. dubna 2020 až sobota 25. dubna 2020. Letecky přeprava , s odletem za 90 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Magic Djerba Mare All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Magic Djerba Mare s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. dubna 2020 až sobota 25. dubna 2020. Letecky přeprava , s odletem za 90 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 11390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Aljazira Beach All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Tunisko - Djerba, v ubytovacím zařízení Aljazira Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 18. dubna 2020 až sobota 25. dubna 2020. Letecky přeprava , s odletem za 90 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1585 zájezdů


1482 zájezdů

100 zájezdů

3 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.