Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Tunisko - Tunisko 2019

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel Caribbean World Mahd All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Hotel Caribbean World Mahd s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
My Hotel Garden Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení My Hotel Garden Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7390 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Helya Beach & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Helya Beach & Spa s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Medina Belisaire & Thalasso All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Medina Belisaire & Thalasso s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Skanes Family Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Monastir, v ubytovacím zařízení Skanes Family Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Marhaba Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Marhaba Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu sobota 25. května 2019 až úterý 28. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Samira Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Samira Club s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7490 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
RIU Marilia Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení RIU Marilia Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu sobota 25. května 2019 až úterý 28. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Houda Yasmine All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Houda Yasmine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Hotel El Mouradi Mahdia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení Hotel El Mouradi Mahdia s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Magic Hotel Venus Beach & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Magic Hotel Venus Beach & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Sentido Phenicia All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Sentido Phenicia s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12290 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Vincci Nozha Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Vincci Nozha Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7990 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Sousse, v ubytovacím zařízení Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
LTI Mahdia Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Mahdia, v ubytovacím zařízení LTI Mahdia Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7790 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Eldorador Salambo All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Eldorador Salambo s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7690 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Nesrine All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet, v ubytovacím zařízení Nesrine s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7590 CZK.

Tunisko
Last Minute All Inclusive Tunisko od Dovolena
Diar Lemdina All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Tunisko - Hammamet-Yasmine, v ubytovacím zařízení Diar Lemdina s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 25. května 2019 až středa 29. května 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9190 CZK.

Tunisko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Tunisko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Tunisko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Tunisko

Super Last Minute Tunisko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Tunisko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Tunisko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Tunisko

All inclusive light - Tunisko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Tunisko - porovnáváme 1628 zájezdů


1500 zájezdů

95 zájezdů

33 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.