Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Německo - Německo 2020

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Bergland Hof - Neureichenau Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bergland Hof - Neureichenau, v délce 2 nocí, v termínu pátek 1. květen 2020 až neděle 3. květen 2020, s dopravou vlastní za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 2410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Hirsch All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Bádensko-Württembersko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hirsch, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. květen 2020 až sobota 30. květen 2020, s dopravou vlastní za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8605,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Sauerland Alpin Hotel All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Severní Porýní-Vestfálsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Sauerland Alpin Hotel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. květen 2020 až sobota 6. červen 2020, s dopravou vlastní za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 50 % za výhodnou cenu 16257,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Hirsch All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bádensko-Württembersko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hirsch, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. červen 2020 až neděle 5. červenec 2020, s dopravou vlastní za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12131,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Panorama Hotel Schwarzeck All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Panorama Hotel Schwarzeck, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. červen 2020 až neděle 5. červenec 2020, s dopravou vlastní za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 55 % za výhodnou cenu 8033,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Sunotel Kreuzeck All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dolní Sasko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunotel Kreuzeck, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 2. červenec 2020 až neděle 5. červenec 2020, s dopravou vlastní za 85 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6188,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Am Tierpark All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Meklenbursko-Přední Pomořansko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Am Tierpark, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou vlastní za 92 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5111,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Resort Birkenhof ***sup. All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Resort Birkenhof ***sup., v délce 4 nocí, v termínu neděle 12. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou vlastní za 95 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8834,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Binderhäusl All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Binderhäusl, v délce 7 nocí, v termínu sobota 8. srpen 2020 až sobota 15. srpen 2020, s dopravou vlastní za 122 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 50 % za výhodnou cenu 10838,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Drei Brüder Höhe - Marienberg Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Drei Brüder Höhe - Marienberg, v délce 7 nocí, v termínu neděle 4. říjen 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou vlastní za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8270,- Kč.

Německo - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Německo od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Německo

Super Last Minute Německo je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Německo sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Německo dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Německo

All inclusive light - Německo znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Německo

All Inclusive - Německo obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Německo - porovnáváme 2937 zájezdů


2932 zájezdů

0 zájezdů

5 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.