Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Německo 2018

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Keilberg - Oberwiesenthal Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Keilberg - Oberwiesenthal, v délce 7 nocí, v termínu neděle 18. březen 2018 až neděle 25. březen 2018, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8060,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 10 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou vlastní za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11201,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 10 nocí, v termínu neděle 6. květen 2018 až středa 16. květen 2018, s dopravou vlastní za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10677,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 14. květen 2018 až čtvrtek 24. květen 2018, s dopravou vlastní za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11320,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Karoli - Waldkirchen All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Karoli - Waldkirchen, v délce 7 nocí, v termínu neděle 10. červen 2018 až neděle 17. červen 2018, s dopravou vlastní za 108 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové levně za výhodnou cenu 9090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Familotel Predigtstuhl Resort All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Familotel Predigtstuhl Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou vlastní za 180 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9929,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Karoli - Waldkirchen All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Karoli - Waldkirchen, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 30. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou vlastní za 189 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové levně za výhodnou cenu 4650,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 7 nocí, v termínu středa 3. říjen 2018 až středa 10. říjen 2018, s dopravou vlastní za 223 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7841,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 7 nocí, v termínu pátek 12. říjen 2018 až pátek 19. říjen 2018, s dopravou vlastní za 232 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7841,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Familotel Predigtstuhl Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Familotel Predigtstuhl Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 16. říjen 2018 až úterý 23. říjen 2018, s dopravou vlastní za 236 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9231,- Kč.

Německo - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Německo od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Německo

Super Last Minute Německo je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Německo sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Německo dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Německo

All inclusive light - Německo znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Německo

All Inclusive - Německo obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Německo - porovnáváme 2612 zájezdů


2598 zájezdů

0 zájezdů

14 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.