Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Německo 2018

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Center Parcs Bispinger Heide All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Center Parcs Bispinger Heide, v délce 7 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až pátek 31. srpen 2018, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20083,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Center Parcs Bispinger Heide All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Center Parcs Bispinger Heide, v délce 7 nocí, v termínu pátek 31. srpen 2018 až pátek 7. září 2018, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19454,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Binderhäusl, Berchtesgaden All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Binderhäusl, Berchtesgaden, v délce 14 nocí, v termínu sobota 8. září 2018 až sobota 22. září 2018, s dopravou vlastní za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Keilberg - Oberwiesenthal Ultra All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Keilberg - Oberwiesenthal, v délce 7 nocí, v termínu neděle 16. září 2018 až neděle 23. září 2018, s dopravou vlastní za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Keilberg - Oberwiesenthal Ultra All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Keilberg - Oberwiesenthal, v délce 7 nocí, v termínu neděle 30. září 2018 až neděle 7. říjen 2018, s dopravou vlastní za 44 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 10 nocí, v termínu pátek 12. říjen 2018 až pondělí 22. říjen 2018, s dopravou vlastní za 56 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11201,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Familotel Predigtstuhl Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Familotel Predigtstuhl Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 19. říjen 2018 až pátek 26. říjen 2018, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9231,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Familotel Predigtstuhl Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Familotel Predigtstuhl Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 20. říjen 2018 až sobota 27. říjen 2018, s dopravou vlastní za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9231,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 10 nocí, v termínu sobota 20. říjen 2018 až úterý 30. říjen 2018, s dopravou vlastní za 64 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11201,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 7 nocí, v termínu neděle 11. listopad 2018 až neděle 18. listopad 2018, s dopravou vlastní za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13147,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 12. listopad 2018 až čtvrtek 22. listopad 2018, s dopravou vlastní za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19434,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 19. listopad 2018 až pondělí 26. listopad 2018, s dopravou vlastní za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14091,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Alpensport-Hotel Seimler Light All inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2018/2019 - silvestrovský pobyt na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpensport-Hotel Seimler, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. prosinec 2018 až sobota 5. leden 2019, s dopravou vlastní za 134 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 17890,- Kč.

Německo - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Německo od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Německo

Super Last Minute Německo je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Německo sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Německo dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Německo

All inclusive light - Německo znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Německo

All Inclusive - Německo obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Německo - porovnáváme 2720 zájezdů


2718 zájezdů

0 zájezdů

2 zájezdy

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.