Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Německo - Německo 2018/2019

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 5 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až pátek 2. listopad 2018, s dopravou vlastní za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6415,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Keilberg - Oberwiesenthal Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Keilberg - Oberwiesenthal, v délce 4 nocí, v termínu neděle 4. listopad 2018 až čtvrtek 8. listopad 2018, s dopravou vlastní za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5020,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Familotel Predigtstuhl Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Familotel Predigtstuhl Resort, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 15. listopad 2018 až úterý 20. listopad 2018, s dopravou vlastní za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 6285,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 6 nocí, v termínu neděle 18. listopad 2018 až sobota 24. listopad 2018, s dopravou vlastní za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 5672,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark, v délce 5 nocí, v termínu neděle 18. listopad 2018 až pátek 23. listopad 2018, s dopravou vlastní za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 10085,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Alpensport-Hotel Seimler Light All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Alpensport-Hotel Seimler, v délce 7 nocí, v termínu sobota 5. leden 2019 až sobota 12. leden 2019, s dopravou vlastní za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 12000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Binderhäusl All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Binderhäusl, v délce 7 nocí, v termínu neděle 17. březen 2019 až neděle 24. březen 2019, s dopravou vlastní za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Karoli - Waldkirchen Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Karoli - Waldkirchen, v délce 7 nocí, v termínu neděle 19. květen 2019 až neděle 26. květen 2019, s dopravou vlastní za 210 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 8060,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Bergland Hof - Neukirchen Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Bergland Hof - Neukirchen, v délce 7 nocí, v termínu neděle 9. červen 2019 až neděle 16. červen 2019, s dopravou vlastní za 231 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 8820,- Kč.

Německo - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Německo od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Německo

Super Last Minute Německo je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Německo sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Německo dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Německo

All inclusive light - Německo znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Německo

All Inclusive - Německo obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Německo - porovnáváme 2751 zájezdů


2733 zájezdů

0 zájezdů

18 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.