Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Německo 2018

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 10 nocí, v termínu neděle 15. červenec 2018 až středa 25. červenec 2018, s dopravou vlastní za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21948,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 7 nocí, v termínu neděle 29. červenec 2018 až neděle 5. srpen 2018, s dopravou vlastní za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15797,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 10 nocí, v termínu neděle 29. červenec 2018 až středa 8. srpen 2018, s dopravou vlastní za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22478,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 7 nocí, v termínu neděle 12. srpen 2018 až neděle 19. srpen 2018, s dopravou vlastní za 52 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9231,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 10 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou vlastní za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20639,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Ifa Schöneck All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ifa Schöneck, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou vlastní za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20586,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Keilberg - Oberwiesenthal Ultra All inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Sasko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Keilberg - Oberwiesenthal, v délce 7 nocí, v termínu neděle 23. září 2018 až neděle 30. září 2018, s dopravou vlastní za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 8. říjen 2018 až pondělí 15. říjen 2018, s dopravou vlastní za 109 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7841,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 7 nocí, v termínu středa 10. říjen 2018 až středa 17. říjen 2018, s dopravou vlastní za 111 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 7841,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Landhotel Margeritenhof All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Landhotel Margeritenhof, v délce 10 nocí, v termínu pátek 9. listopad 2018 až pondělí 19. listopad 2018, s dopravou vlastní za 141 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9453,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Gasthof-Pension Anötzlehen All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2018/2019 - silvestrovský pobyt na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Gasthof-Pension Anötzlehen, v délce 7 nocí, v termínu sobota 29. prosinec 2018 až sobota 5. leden 2019, s dopravou vlastní za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské za výhodnou cenu 17660,- Kč.

Last Minute All Inclusive Německo od Invia
Hotel Binderhäusl All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Bavorsko - Německo, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Binderhäusl, v délce 7 nocí, v termínu neděle 3. březen 2019 až neděle 10. březen 2019, s dopravou vlastní za 255 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně za výhodnou cenu 9790,- Kč.

Německo - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Německo od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Německo

Super Last Minute Německo je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Německo sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Německo dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Německo

All inclusive light - Německo znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Německo

All Inclusive - Německo obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Německo - porovnáváme 2531 zájezdů


2513 zájezdů

0 zájezdů

18 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.