Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka - Jamajka 2020

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 110972,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až pátek 31. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87234,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 216493,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až středa 29. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 140204,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 12 nocí, v termínu úterý 21. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 92802,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 15 nocí, v termínu středa 22. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 78369,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Negril All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Negril, v délce 11 nocí, v termínu středa 22. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 72944,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 94268,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Negril All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Negril, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 82900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Negril All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Negril, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 62775,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Ocho Rios All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ocho Rios, v délce 13 nocí, v termínu sobota 25. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85675,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 189834,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton Blue Waters All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton Blue Waters, v délce 14 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 121148,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Riu Montego Bay All inclusive last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Riu Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu středa 29. leden až čtvrtek 6. únor, s dopravou letecká za 10 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 58790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hilton Rose Hall Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Rose Hall Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 29. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 71153,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Negril All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Negril, v délce 11 nocí, v termínu středa 29. leden 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 80169,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až pátek 14. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 118302,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton Blue Waters All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton Blue Waters, v délce 11 nocí, v termínu sobota 1. únor 2020 až středa 12. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 101014,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 331 zájezdů


313 zájezdů

0 zájezdů

18 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.