Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka 2018

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 134590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets St. James Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets St. James Montego Bay, v délce 10 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až úterý 28. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 83269,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Mangos Jamaica Boutique Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mangos Jamaica Boutique Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 206946,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Palladium Jamaica Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Jamaica Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 98365,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 134590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Iberostar Rose Hall Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Rose Hall Suites, v délce 10 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 98575,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 63880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Negril All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Negril, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 64205,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Samsara Cliff Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Samsara Cliff Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 42138,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid Montego Bay, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 85764,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid Montego Bay, v délce 9 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 82351,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Iberostar Rose Hall Suites All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Rose Hall Suites, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 8. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 72884,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Palladium Lady Hamilton All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Lady Hamilton, v délce 5 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 71929,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 46498,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunset At The Palms Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunset At The Palms Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. srpen 2018 až středa 12. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 93440,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 444 zájezdů


443 zájezdů

0 zájezdů

1 zájezd

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.