Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka - Jamajka 2019

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až čtvrtek 4. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
The Jewel Paradise Cove All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu The Jewel Paradise Cove, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až čtvrtek 4. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 81631,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
The Jewel Paradise Cove All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu The Jewel Paradise Cove, v délce 15 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 128811,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Montego Bay, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až pondělí 8. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royal Decameron Montego Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Decameron Montego Beach, v délce 10 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až pondělí 8. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 66455,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Pineapple Beach Negril All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Pineapple Beach Negril, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až pátek 5. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 58964,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Palladium Lady Hamilton Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Lady Hamilton Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 81404,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 81090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Breathless Montego Bay All inclusive last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Breathless Montego Bay, v délce 8 dní, v termínu středa 3. duben až středa 10. duben, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 68326,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Hyatt Ziva Rose Hall All inclusive last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 8 dní, v termínu středa 3. duben až středa 10. duben, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 64704,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sunscape Splash Montego Bay All inclusive last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sunscape Splash Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu středa 3. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 44290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 52290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Ii All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Ii, v délce 8 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 41590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Palladium Lady Hamilton Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Lady Hamilton Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 72219,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 14 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až středa 17. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 122272,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 80990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royal Decameron Club Caribbean All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Decameron Club Caribbean, v délce 7 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 55931,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 515 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

65 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.