Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Jamajka Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 11. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 133890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 97590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 22 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 25. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 223190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 22 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 25. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 72390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 237290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Ii All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Ii, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 22 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 25. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 200990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 57690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 11. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 107990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunset Beach Resort Spa & Waterpark All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunset Beach Resort Spa & Waterpark, v délce 15 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 18. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 104690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 11. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunset Beach Resort Spa & Waterpark All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunset Beach Resort Spa & Waterpark, v délce 22 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 25. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 142790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 11. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 85990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 3. září 2022 až neděle 11. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 42990,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 310 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.