Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka - Jamajka 2019

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. leden 2019 až neděle 27. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 87290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 19. leden 2019 až neděle 27. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Negril All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Negril, v délce 14 nocí, v termínu sobota 19. leden 2019 až sobota 2. únor 2019, s dopravou letecky a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 139506,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 14 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 111912,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až čtvrtek 31. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 26. leden 2019 až neděle 3. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 87290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Inn All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Inn, v délce 8 nocí, v termínu sobota 26. leden 2019 až neděle 3. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Riu Montego Bay All inclusive last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Riu Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu středa 30. leden až čtvrtek 7. únor, s dopravou letecká za 12 dní. Strava all inclusive, zimní last minute zájezd v ceně 52590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu středa 30. leden 2019 až čtvrtek 7. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu středa 30. leden 2019 až čtvrtek 7. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 85590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Palladium Lady Hamilton All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Lady Hamilton, v délce 10 nocí, v termínu středa 30. leden 2019 až sobota 9. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 73348,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 7 nocí, v termínu pátek 1. únor 2019 až pátek 8. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 52063,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až neděle 10. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 85590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Zilara Rose Hall All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Zilara Rose Hall, v délce 7 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až sobota 9. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 76162,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 14 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až sobota 16. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 123949,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až neděle 10. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 2. únor 2019 až neděle 10. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 87290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 14 nocí, v termínu středa 6. únor 2019 až středa 20. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Katovice, Vratislav a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 107134,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 513 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

63 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.