Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka - Jamajka 2018/2019

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sunscape Splash Montego Bay All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sunscape Splash Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu středa 24. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 70090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Iberostar Rose Hall Suites All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Iberostar Rose Hall Suites, v délce 9 dní, v termínu středa 24. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 70790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sunscape Cove Montego Bay All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sunscape Cove Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu středa 24. říjen až čtvrtek 1. listopad, s dopravou letecká popozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 75790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid, v délce 8 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 74690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets St. James Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets St. James Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 66056,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Meliá Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Braco Village, v délce 10 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 67836,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 8 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 55690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu středa 24. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 134190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotelový komplex Round Hill All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Round Hill, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 159990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Secrets St. James & Wild Orchid All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Secrets St. James & Wild Orchid, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 77990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Secrets St. James & Wild Orchid All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Secrets St. James & Wild Orchid, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 78990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Montego Bay All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandals Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. říjen až sobota 3. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 82490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Riu Montego Bay All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Riu Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. říjen až sobota 3. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 54490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Negril Beach Resort & Spa All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandals Negril Beach Resort & Spa, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. říjen až sobota 3. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 88490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Beaches Negril Beach Resort All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 5star ubytování v Hotel Beaches Negril Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu pátek 26. říjen až sobota 3. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 108890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotelový komplex Hedonism II All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 4star ubytování v Hotelový komplex Hedonism II, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 86990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Riu Palace Tropical Bay All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 5star ubytování v Hotel Riu Palace Tropical Bay, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Riu Negril All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 4star ubytování v Hotel Riu Negril, v délce 8 dní, v termínu pátek 26. říjen až pátek 2. listopad, s dopravou letecká za 5 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 56990,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 503 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

53 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.