Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka 2018

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 8 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 69590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 131190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Iii All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Iii, v délce 8 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 45290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 11 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až úterý 8. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 92480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 57290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 89090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Iberostar Rose Hall Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Iberostar Rose Hall Suites, v délce 14 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 71995,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Legends Beach Resort All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Jamajka Negril v 3star ubytování v Hotel Legends Beach Resort, v délce 8 dní, v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou letecká za 4 dny. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 43082,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Palladium Lady Hamilton All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Palladium Lady Hamilton, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 54863,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 11 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Tower Isle All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Tower Isle, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 68417,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Sans Souci All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Sans Souci, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 75630,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Sans Souci All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Sans Souci, v délce 14 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až středa 16. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 116345,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches - Ocho Rios All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches - Ocho Rios, v délce 7 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 79076,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Legends Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Legends Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až středa 16. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 57782,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Negril All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Negril, v délce 10 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až sobota 12. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 114666,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Ocho Rios All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ocho Rios, v délce 8 nocí, v termínu středa 2. květen 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid, v délce 8 nocí, v termínu sobota 5. květen 2018 až neděle 13. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72290,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 465 zájezdů


437 zájezdů

0 zájezdů

28 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.