Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka - Jamajka 2019

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až neděle 2. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 67564,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 15 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až neděle 9. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 101017,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 68940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton White Sands All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton White Sands, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77724,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Ocho Rios All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ocho Rios, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až středa 5. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59743,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton Blue Waters All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton Blue Waters, v délce 10 nocí, v termínu úterý 28. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 80793,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 171742,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 88334,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 30. květen 2019 až pátek 7. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64439,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotelový komplex Round Hill All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Round Hill, v délce 9 dní, v termínu pátek 31. květen až sobota 8. červen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 153990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club, v délce 11 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 148926,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Merrils Beach Resort Ii All inclusive last minute

Jamajka Negril v 3star ubytování v Hotel Merrils Beach Resort Ii, v délce 9 dní, v termínu sobota 1. červen až neděle 9. červen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 42590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Cove Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Cove Montego Bay, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 49463,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Merrils Beach Resort Iii All inclusive last minute

Jamajka Negril v 3star ubytování v Hotel Merrils Beach Resort Iii, v délce 9 dní, v termínu sobota 1. červen až neděle 9. červen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 40590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Zilara Rose Hall All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Zilara Rose Hall, v délce 11 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov, Vratislav a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 99738,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Breathless Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Breathless Montego Bay, v délce 7 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až sobota 8. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 63363,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton Blue Waters All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton Blue Waters, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až pátek 14. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 82889,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club, v délce 15 nocí, v termínu pondělí 3. červen 2019 až úterý 18. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 196102,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 507 zájezdů


448 zájezdů

0 zájezdů

59 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.