Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Jamajka Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Jamaica Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jamaica Inn, v délce 15 nocí, v termínu neděle 2. duben 2023 až pondělí 17. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 215859,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Jamaica Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jamaica Inn, v délce 15 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až čtvrtek 20. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 204109,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Moon Palace Jamaica Grande All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Moon Palace Jamaica Grande, v délce 15 nocí, v termínu středa 5. duben 2023 až čtvrtek 20. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 143199,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Azul Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Azul Beach Resort, v délce 15 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až čtvrtek 27. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 115679,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Legends Beach Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Legends Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až čtvrtek 20. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 50989,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Moon Palace Jamaica Grande All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Moon Palace Jamaica Grande, v délce 15 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až čtvrtek 27. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 134209,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Moon Palace Jamaica Grande All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Moon Palace Jamaica Grande, v délce 8 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až čtvrtek 20. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 80729,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Swept Away All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Swept Away, v délce 8 nocí, v termínu středa 12. duben 2023 až čtvrtek 20. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 75649,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Swept Away All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Swept Away, v délce 15 nocí, v termínu neděle 16. duben 2023 až pondělí 1. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 120449,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Swept Away All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Swept Away, v délce 8 nocí, v termínu středa 19. duben 2023 až čtvrtek 27. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 72609,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Swept Away All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Swept Away, v délce 15 nocí, v termínu středa 19. duben 2023 až čtvrtek 4. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 107839,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Jamaica Inn All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jamaica Inn, v délce 8 nocí, v termínu středa 19. duben 2023 až čtvrtek 27. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 106559,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Moon Palace Jamaica Grande All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Moon Palace Jamaica Grande, v délce 8 nocí, v termínu středa 26. duben 2023 až čtvrtek 4. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 86629,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Sans Souci All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Sans Souci, v délce 15 nocí, v termínu středa 26. duben 2023 až čtvrtek 11. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 111709,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Tower Isle All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Tower Isle, v délce 15 nocí, v termínu středa 26. duben 2023 až čtvrtek 11. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 96349,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 300 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.