Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka - Jamajka 2019/2020

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Montego Bay Ultra All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sandals Montego Bay, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 17. říjen až čtvrtek 24. říjen, s dopravou letecká dnes. Strava ultra all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 90590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotelový komplex Round Hill All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Round Hill, v délce 9 dní, v termínu pátek 18. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 159990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Grand Breezes Negril All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 4star ubytování v Hotel Grand Breezes Negril, v délce 9 dní, v termínu pátek 18. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 93490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Royalton Negril All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 5star ubytování v Hotel Royalton Negril, v délce 8 dní, v termínu sobota 19. říjen až sobota 26. říjen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 56782,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Royalton Blue Waters All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royalton Blue Waters, v délce 13 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až pátek 1. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 88249,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 15 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až neděle 3. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 133990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 12 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až čtvrtek 31. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 63990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 19. říjen 2019 až středa 30. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 162915,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až úterý 29. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60689,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 21. říjen 2019 až středa 30. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65468,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Royal Plantation (Jen Pro Dospělé) Ultra All inclusive super last minute

Jamajka Ocho Rios v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandals Royal Plantation (Jen Pro Dospělé), v délce 8 dní, v termínu úterý 22. říjen až úterý 29. říjen, s dopravou letecká za 5 dní. Strava ultra all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 114190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Melia Braco Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Braco Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až pátek 1. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70247,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Ocho Rios Resort And Golf Club, v délce 10 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až pátek 1. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 107777,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Royal Carribean All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandals Royal Carribean, v délce 8 dní, v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 65955,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Negril Ultra All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandals Negril, v délce 8 dní, v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava ultra all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 95290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sandals Negril All inclusive super last minute

Jamajka Negril v luxusním 5star ubytování v Hotel Sandals Negril, v délce 8 dní, v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 68087,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel RIU Club Ocho Rios All inclusive super last minute

Jamajka Ocho Rios v luxusním 5star ubytování v Hotel RIU Club Ocho Rios, v délce 8 dní, v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 50631,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sunscape Splash Montego Bay All inclusive super last minute

Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sunscape Splash Montego Bay, v délce 8 dní, v termínu středa 23. říjen až středa 30. říjen, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 47094,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 487 zájezdů


450 zájezdů

0 zájezdů

37 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.