Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Jamajka Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 17. leden 2022 až úterý 25. leden 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 98290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Ocho Rios All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ocho Rios, v délce 13 nocí, v termínu úterý 18. leden 2022 až pondělí 31. leden 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 57590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Ocho Rios All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Ocho Rios, v délce 11 nocí, v termínu středa 19. leden 2022 až neděle 30. leden 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu pátek 21. leden 2022 až sobota 29. leden 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 69500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets St. James All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets St. James, v délce 13 nocí, v termínu pátek 21. leden 2022 až čtvrtek 3. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 84500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 15 nocí, v termínu sobota 22. leden 2022 až neděle 6. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 166090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets St. James All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets St. James, v délce 8 nocí, v termínu pátek 28. leden 2022 až sobota 5. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 60900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 13 nocí, v termínu pátek 28. leden 2022 až čtvrtek 10. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 103500,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Ii All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Ii, v délce 8 nocí, v termínu sobota 29. leden 2022 až neděle 6. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 45990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort & Spa, v délce 22 nocí, v termínu sobota 29. leden 2022 až neděle 20. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 516690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunset Beach Resort Spa & Waterpark All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunset Beach Resort Spa & Waterpark, v délce 15 nocí, v termínu sobota 29. leden 2022 až neděle 13. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 142290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 15 nocí, v termínu sobota 29. leden 2022 až neděle 13. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 77290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid, v délce 8 nocí, v termínu sobota 29. leden 2022 až neděle 6. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 71890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Iii All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Iii, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 31. leden 2022 až úterý 8. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 44190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Beaches Negril Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Beaches Negril Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu středa 2. únor 2022 až neděle 13. únor 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 260490,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 313 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.