Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Jamajka 2018

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Sunscape Splash Montego Bay All inclusive super last minute

Prázdniny Jamajka Montego Bay v luxusním 4star ubytování v Hotel Sunscape Splash Montego Bay, v délce 9 dní, v termínu sobota 23. červen až neděle 1. červenec, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd v ceně 60880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets St. James Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets St. James Montego Bay, v délce 14 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 84826,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až neděle 1. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 132390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Riu Montego Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až čtvrtek 5. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 46990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Merrils Beach Resort Ii All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Merrils Beach Resort Ii, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až čtvrtek 5. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. červen 2018 až čtvrtek 5. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 132390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 28. červen 2018 až pondělí 9. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotelový komplex Round Hill All inclusive last minute

Prázdniny Jamajka Montego Bay v luxusním 5star ubytování v Hotelový komplex Round Hill, v délce 9 dní, v termínu pátek 29. červen až sobota 7. červenec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 153990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Travelportal
Hotel Merrils Beach Resort I. All inclusive last minute

Prázdniny Jamajka Negril v 3star ubytování v Hotel Merrils Beach Resort I., v délce 9 dní, v termínu pátek 29. červen až sobota 7. červenec, s dopravou letecká za 8 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 51990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Grand Bahia Principe Jamaica All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Bahia Principe Jamaica, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47887,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Hyatt Ziva Rose Hall All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hyatt Ziva Rose Hall, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Secrets Wild Orchid Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Secrets Wild Orchid Montego Bay, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 57232,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sunscape Splash Montego Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunscape Splash Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Swept Away All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Negril - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Swept Away, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 7. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 60405,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Couples Sans Souci All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Couples Sans Souci, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 107577,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Royal Plantation All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Royal Plantation, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 134590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Sandals Ochi Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Ocho Rios - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandals Ochi Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 115312,- Kč.

Last Minute All Inclusive Jamajka od Invia
Zoëtry Montego Bay Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Montego Bay - Jamajka, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Zoëtry Montego Bay, v délce 8 nocí, v termínu sobota 30. červen 2018 až neděle 8. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 91490,- Kč.

Jamajka - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Jamajka od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Jamajka od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Jamajka dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Jamajka

All inclusive light - Jamajka znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Jamajka

All Inclusive - Jamajka obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Jamajka - porovnáváme 473 zájezdů


442 zájezdů

0 zájezdů

31 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.