Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Thajsko Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Mida Grande Resort Phuket All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mida Grande Resort Phuket, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 31780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa Light All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 147970,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa Light All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až pondělí 10. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 147970,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa Light All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 104882,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa Light All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Aleenta Phuket Phang Nga Resort And Spa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 11. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 147970,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Andaman Seaview All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Andaman Seaview, v délce 14 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 11. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 73762,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Bhandari Resort And Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bhandari Resort And Spa, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až středa 12. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 73363,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Andaman Seaview All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Andaman Seaview, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61653,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Village Coconut Island All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Village Coconut Island, v délce 9 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 71049,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Village Coconut Island All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Village Coconut Island, v délce 14 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až středa 12. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 90000,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Haven All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Haven, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až úterý 11. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 75039,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khao Lak Laguna Resort Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khao Lak Laguna Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 66621,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Mai Khao Lak Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mai Khao Lak Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až úterý 11. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 82858,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Andaman Seaview All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Andaman Seaview, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 60815,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Village Coconut Island All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Village Coconut Island, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až úterý 11. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 78350,- Kč.

Thajsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Thajsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Thajsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Thajsko

Super Last Minute Thajsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Thajsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Thajsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Thajsko

All inclusive light - Thajsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Thajsko - porovnáváme 4202 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.