Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Thajsko - Thajsko 2019

Last Minute All Inclusive Thajsko od Travelportal
Hotel Evason Hua Hin All inclusive last minute

Prázdniny Thajsko Hua Hin v luxusním 5star ubytování v Hotel Evason Hua Hin, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 1. srpen až čtvrtek 8. srpen, s dopravou letecká za 13 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 49340,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krabi - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 13. srpen 2019 až neděle 25. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 81990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Travelportal
Hotel Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort And Spa All inclusive

Prázdniny Thajsko Hua Hin v luxusním 4star ubytování v Hotel Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort And Spa, v délce 8 dní, v termínu neděle 18. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou letecká za 30 dní. Strava all inclusive, letní zájezd v ceně 40410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Krabi - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 25. srpen 2019 až středa 4. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 71890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krabi - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 17. září 2019 až neděle 29. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 60 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 81990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krabi - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 23. září 2019 až sobota 5. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 81990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khao Lak Laguna Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khao Lak Laguna Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 27. září 2019 až úterý 8. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 70 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 49225,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Krabi - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 29. září 2019 až úterý 8. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 72 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 66890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Apsara Beachfront Resort & Villa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Apsara Beachfront Resort & Villa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 3. říjen 2019 až pondělí 14. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 41644,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Anantara Hua Hin Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hua Hin - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Anantara Hua Hin Resort, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 3. říjen 2019 až pátek 11. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 42133,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Evason Hua Hin All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hua Hin - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Evason Hua Hin, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 10. říjen 2019 až čtvrtek 17. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49340,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Centara Khao Lak Seaview Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Centara Khao Lak Seaview Resort & Spa, v délce 6 nocí, v termínu čtvrtek 24. říjen 2019 až středa 30. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 97 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 34541,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Dovolena
The Leaf Oceanside by Katathani Resorts All inclusive First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup)

Thajsko - Khao Lak, v ubytovacím zařízení The Leaf Oceanside by Katathani Resorts s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 1. prosince 2019 až neděle 8. prosince 2019. Letecky přeprava , s odletem za 135 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní First Minute (pobyt se slevou za předčasný nákup) zájezd za levnou cenu 14139 CZK.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
La Flora Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu La Flora Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu pátek 20. prosinec 2019 až čtvrtek 2. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 154 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 94387,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Sensimar Khaolak Beachfront Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sensimar Khaolak Beachfront Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 7. leden 2020 až čtvrtek 16. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 172 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41778,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Kalima Resort & Villas Khao Lak All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kalima Resort & Villas Khao Lak, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 9. leden 2020 až neděle 19. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 174 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 56255,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Ramada Khao Lak Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ramada Khao Lak Resort, v délce 13 nocí, v termínu sobota 11. leden 2020 až pátek 24. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 176 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 72418,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Sensimar Khaolak Beachfront Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sensimar Khaolak Beachfront Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 12. leden 2020 až úterý 21. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 177 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41145,- Kč.

Thajsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Thajsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Thajsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Thajsko

Super Last Minute Thajsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Thajsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Thajsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Thajsko

All inclusive light - Thajsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Thajsko - porovnáváme 1926 zájezdů


1773 zájezdů

93 zájezdů

60 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.