Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Thajsko - Thajsko 2020

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Phuket Graceland Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Phuket Graceland Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pátek 7. únor 2020 až pátek 21. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 75190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Sands By Katathani All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Sands By Katathani, v délce 13 nocí, v termínu úterý 19. květen 2020 až pondělí 1. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 116 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 54300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khao Lak Laguna Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Khao Lak Laguna Resort, v délce 12 nocí, v termínu středa 20. květen 2020 až pondělí 1. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 117 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Sands By Katathani All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Sands By Katathani, v délce 9 nocí, v termínu sobota 23. květen 2020 až pondělí 1. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 42313,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Seaview Resort Khao Lak All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Seaview Resort Khao Lak, v délce 12 nocí, v termínu úterý 26. květen 2020 až neděle 7. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39931,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Andaman Seaview Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Andaman Seaview Hotel, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až sobota 4. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 150 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 50419,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu neděle 13. září 2020 až úterý 29. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 233 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
The Sands By Katathani All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Sands By Katathani, v délce 12 nocí, v termínu středa 23. září 2020 až pondělí 5. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 243 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51769,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Tui Suneo Bangtao All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Suneo Bangtao, v délce 11 nocí, v termínu sobota 26. září 2020 až středa 7. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 246 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 33303,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Tui Blue Mai Khao Lak All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Blue Mai Khao Lak, v délce 13 nocí, v termínu úterý 29. září 2020 až pondělí 12. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Krakov a odletem za 249 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 50750,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Seaview Resort Khao Lak All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Seaview Resort Khao Lak, v délce 16 nocí, v termínu pátek 2. říjen 2020 až neděle 18. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 252 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48751,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu neděle 11. říjen 2020 až pátek 23. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 261 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39645,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Travelportal
Hotel Seaview Resort Khao Lak All inclusive first minute

Thajsko Khao Lak v luxusním 4star ubytování v Hotel Seaview Resort Khao Lak, v délce 9 dní, v termínu sobota 24. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou letecká za 274 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 39590,- Kč.

Thajsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Thajsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Thajsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Thajsko

Super Last Minute Thajsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Thajsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Thajsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Thajsko

All inclusive light - Thajsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Thajsko - porovnáváme 1642 zájezdů


1528 zájezdů

85 zájezdů

29 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.