Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Thajsko - Thajsko 2020

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel The Fair House Beach Resort & Hotel All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Koh Samui - Thajsko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Fair House Beach Resort & Hotel, v délce 10 nocí, v termínu pátek 5. červen 2020 až pondělí 15. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 49690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Seaview Resort Khao Lak All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Seaview Resort Khao Lak, v délce 16 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až úterý 21. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 91 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48751,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Hotel Glow Elixir Koh Yao Yai Ultra All inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Phuket - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Glow Elixir Koh Yao Yai, v délce 8 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 96 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 50990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. červenec 2020 až neděle 2. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 28. červenec 2020 až neděle 9. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 114 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39645,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Seaview Resort Khao Lak All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Seaview Resort Khao Lak, v délce 12 nocí, v termínu úterý 11. srpen 2020 až neděle 23. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 128 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39931,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu neděle 23. srpen 2020 až pátek 4. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 140 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39645,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu úterý 1. září 2020 až čtvrtek 10. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 149 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Invia
Khaolak Bhandari Resort & Spa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Khao Lak - Thajsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Khaolak Bhandari Resort & Spa, v délce 16 nocí, v termínu úterý 13. říjen 2020 až čtvrtek 29. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 191 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 46591,- Kč.

Last Minute All Inclusive Thajsko od Travelportal
Hotel Seaview Resort Khao Lak All inclusive first minute

Thajsko Khao Lak v luxusním 4star ubytování v Hotel Seaview Resort Khao Lak, v délce 9 dní, v termínu neděle 25. říjen až pondělí 2. listopad, s dopravou letecká za 203 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 39190,- Kč.

Thajsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Thajsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Thajsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Thajsko

Super Last Minute Thajsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Thajsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Thajsko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Thajsko

All inclusive light - Thajsko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Thajsko - porovnáváme 1401 zájezdů


1346 zájezdů

32 zájezdů

23 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.