Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Kostarika - Kostarika 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Kostarika od Travelportal
Hotel Andaz Costa Rica Resort Snídaně

Kostarika Guanacaste v luxusním 5star ubytování v Hotel Andaz Costa Rica Resort, v délce 10 dní, v termínu pátek 13. březen až neděle 22. březen, s dopravou vlastní za 54 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Kostarika od Travelportal
Hotel Four Seasons Resort Costa Rica Snídaně

Kostarika Guanacaste v luxusním 5star ubytování v Hotel Four Seasons Resort Costa Rica, v délce 10 dní, v termínu pátek 6. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní za 47 dní. Strava snídaně, jarní zájezd v ceně 128990,- Kč.

Kostarika - informace o Last Minute

Last Minute - Kostarika od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Kostarika

Super Last Minute Kostarika je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Kostarika sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Kostarika dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Kostarika

All inclusive light - Kostarika znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Kostarika - porovnáváme 2 zájezdy


0 zájezdů

0 zájezdů

2 zájezdy

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.