Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Česká republika - Česká republika 2019

Last Minute All Inclusive Česká republika od Travelportal
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták All inclusive

Česká republika Severní Čechy v 3star ubytování v Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, v délce 3 dní, v termínu úterý 19. únor až čtvrtek 21. únor, s dopravou vlastní za 32 dní. Strava all inclusive, zimní zájezd levně v ceně 2960,- Kč.

Last Minute All Inclusive Česká republika od Invia
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západní Čechy - Česká republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 11. duben 2019 až čtvrtek 25. duben 2019, s dopravou vlastní za 83 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské za výhodnou cenu 23300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Česká republika od Invia
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západní Čechy - Česká republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, v délce 2 nocí, v termínu sobota 1. červen 2019 až pondělí 3. červen 2019, s dopravou vlastní za 134 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 3190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Česká republika od Invia
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták All Inclusive First Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Západní Čechy - Česká republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, v délce 7 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až neděle 18. srpen 2019, s dopravou vlastní za 205 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 13690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Česká republika od Invia
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták All Inclusive First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Západní Čechy - Česká republika, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, v délce 2 nocí, v termínu středa 27. listopad 2019 až pátek 29. listopad 2019, s dopravou vlastní za 313 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně za výhodnou cenu 2960,- Kč.

Česká republika - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Česká republika od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Česká republika od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

All inclusive Česká republika dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

Ultra All Inclusive Česká republika

Ultra All Inclusive Česká republika představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Česká republika - porovnáváme 3599 zájezdů


3300 zájezdů

0 zájezdů

299 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.