Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko 2018

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sealife Family Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Antalya, v ubytovacím zařízení Sealife Family Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11320 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Barut Arum All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Barut Arum s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14049 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Linda All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Antalya, v ubytovacím zařízení Linda s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10004 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Paloma Renaissance Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kemer, v ubytovacím zařízení Paloma Renaissance Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10052 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Hotel Rixos Premium All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Hotel Rixos Premium s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16912 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sueno Golf Belek All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Sueno Golf Belek s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 17563 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Kahya All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Kahya s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9777 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Spice Hotel & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Spice Hotel & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9882 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sunprime C-Lounge All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sunprime C-Lounge s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 23. února 2018 až středa 28. února 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9904 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Barut Lara All inclusive super last minute

Turecko Antalya v luxusním 5star ubytování v Hotel Barut Lara, v délce 5 dní, v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 16446,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Sealife Family Resort Hotel All inclusive super last minute

Turecko Antalya v luxusním 4star ubytování v Sealife Family Resort Hotel, v délce 5 dní, v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd levně v ceně 11256,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Club Hotel Sera All inclusive super last minute

Turecko Antalya v luxusním 4star ubytování v Club Hotel Sera, v délce 5 dní, v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd levně v ceně 11323,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Rixos Premium Belek All inclusive super last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Hotel Rixos Premium Belek, v délce 5 dní, v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd v ceně 15092,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Sunprime C-Lounge All inclusive super last minute

Turecko Alanya v luxusním 4star ubytování v Hotel Sunprime C-Lounge, v délce 5 dní, v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd levně v ceně 9562,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Spice Hotel & Spa All inclusive super last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Spice Hotel & Spa, v délce 5 dní, v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, zimní super last minute zájezd levně v ceně 9468,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Voyage Belek Golf & Spa Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Voyage Belek Golf & Spa, v délce 13 nocí, v termínu sobota 24. únor 2018 až pátek 9. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 23645,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Maxx Royal Belek Golf Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Maxx Royal Belek Golf Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 6, v termínu neděle 25. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava popozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 25633 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Barut Lara Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Barut Lara, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. březen 2018 až čtvrtek 8. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 20231,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1712 zájezdů


1574 zájezdů

49 zájezdů

89 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.