Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Turecko Last Minute All Inclusive

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Gloria Verde Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gloria Verde Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 22. březen 2022 až sobota 2. duben 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -98 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 57390,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Bodrum Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Bodrum, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 2. červen 2022 až čtvrtek 16. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 93490,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
The Land Of Legends Kingdom All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Land Of Legends Kingdom, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 9. červen 2022 až středa 22. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69471,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Gloria Golf Resort Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gloria Golf Resort, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 9. červen 2022 až středa 22. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 62550,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Bodrum All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Bodrum, v délce 11 nocí, v termínu sobota 11. červen 2022 až středa 22. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 88011,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Papillon Zeugma All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Papillon Zeugma, v délce 14 nocí, v termínu neděle 12. červen 2022 až neděle 26. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -16 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54159,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Liberty Fabay All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Fethiye - Turecko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Liberty Fabay, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 13. červen 2022 až pondělí 27. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77029,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Bodrum All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Bodrum, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. červen 2022 až středa 29. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 88011,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Adam & Eve Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Adam & Eve, v délce 10 nocí, v termínu neděle 19. červen 2022 až středa 29. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 118971,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Magic Life Belek (Ex Club Asteria Belek), v délce 8 nocí, v termínu pondělí 20. červen 2022 až úterý 28. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 29390,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Titanic Beach Lara (Ex. Titanic Deluxe Beach & Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Titanic Beach Lara (Ex. Titanic Deluxe Beach & Resort), v délce 13 nocí, v termínu pondělí 20. červen 2022 až neděle 3. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 106890,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Maxx Royal Kemer Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maxx Royal Kemer, v délce 10 nocí, v termínu úterý 21. červen 2022 až pátek 1. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 165158,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Bodrum All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Bodrum, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až pondělí 4. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 88011,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Bodrum Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Bodrum, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 124990,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Maxx Royal Kemer Ultra All inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maxx Royal Kemer, v délce 11 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až úterý 5. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 187706,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1454 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.