Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Turecko Last Minute All Inclusive

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kirbiyik Resort (Ex. Dinler), v délce 7 nocí, v termínu pátek 24. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 8934,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Arsi Enfi City Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arsi Enfi City Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 8008,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Limak Lara Deluxe Hotel & Resort Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Limak Lara Deluxe Hotel & Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 13372,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 11456,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
L´oceanica Beach Resort Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu L´oceanica Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 8947,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Linda All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Linda, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 9678,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Diamond Beach Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamond Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 8459,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Side Temple All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Side - Turecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Side Temple, v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 7093,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Relax Beach Hotel (Tosmur) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Relax Beach Hotel (Tosmur), v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 6895,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Delphin Diva Premiere Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Delphin Diva Premiere, v délce 11 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 44290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Kirbiyik Resort (Ex. Dinler) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kirbiyik Resort (Ex. Dinler), v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 7175,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Arsi Blue Beach (Ex. Kemalhan Beach) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arsi Blue Beach (Ex. Kemalhan Beach), v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 7258,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Kaila City (Ex. K House) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kaila City (Ex. K House), v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 7051,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Seher Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Seher Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 7570,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Side Prenses Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Side Prenses Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 7845,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 9462 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.