Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko 2018

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
SENTIDO Zeynep Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení SENTIDO Zeynep Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13433 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Spice Hotel & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Spice Hotel & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13443 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
L´ancora Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu L´ancora Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až středa 2. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 14590,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Paloma Renaissance Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kemer, v ubytovacím zařízení Paloma Renaissance Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12166 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Paloma Oceana Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Paloma Oceana Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11979 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Kirman Hotel Belazur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Kirman Hotel Belazur Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11627 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sunprime C-Lounge All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sunprime C-Lounge s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10418 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Seher Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Seher Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 29. dubna 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9971 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Bodrum Holiday Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bodrum Holiday Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24708,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Xanadu Island All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Xanadu Island, v délce 10 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až sobota 5. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26914,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Paloma Oceana Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paloma Oceana Resort, v délce 5 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až pondělí 30. duben 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15428,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Aska Lara Deluxe Hotel All inclusive super last minute

Čarodějnice a Svátek práce Turecko Antalya v luxusním 5star ubytování v Aska Lara Deluxe Hotel, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 26. duben až čtvrtek 3. květen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd v ceně 23390,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Spice Hotel & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Spice Hotel & Spa, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 58445,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Gloria Golf All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gloria Golf, v délce 7 nocí, v termínu pátek 27. duben 2018 až pátek 4. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Bodrum Holiday Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bodrum Holiday Resort & Spa, v délce 5 nocí, v termínu sobota 28. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 12865,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Seaden Valentine Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Seaden Valentine Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu neděle 29. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19981,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Letoonia Club & Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Turecko - Fethiye, v ubytovacím zařízení Letoonia Club & Hotel s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pátek 4. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12882 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sentido Bellazure All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Turecko - Bodrum a okolí, v ubytovacím zařízení Sentido Bellazure s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až pátek 4. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11459 CZK.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1910 zájezdů


1598 zájezdů

222 zájezdů

90 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.