Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko - Turecko 2019

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Hotel Artemis Princess All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Artemis Princess, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 27890,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Blue Sky & Suites All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Sky & Suites, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 29532,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Hotel Adam & Eve Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Adam & Eve, v délce 12 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 63790,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Hotel Asteria Kremlin Palace Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Asteria Kremlin Palace, v délce 11 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až středa 31. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 41690,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Crystal Paraiso Verde Resort & Spa Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu sobota 20. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 39290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Grand Park Lara All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Turecká riviéra - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Park Lara, v délce 5 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až pátek 26. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 23790,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Limak Atlantis Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Limak Atlantis, v délce 14 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až neděle 4. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 66090,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Costa Maya Bodrum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Costa Maya Bodrum, v délce 11 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 21169,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Bodrum Imperial All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bodrum Imperial, v délce 8 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 19781,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sundance Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sundance Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 21. červenec 2019 až čtvrtek 1. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38944,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Villa Side Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Side, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 28790,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Fantasia Hotel De Luxe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kusadasi - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Fantasia Hotel De Luxe, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41422,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Mega Saray Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Mega Saray Club, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 29. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Brno, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 32271,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Blue Bay Platinum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marmaris - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Bay Platinum, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % za výhodnou cenu 29794,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Kleopatra Royal Palm All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kleopatra Royal Palm, v délce 3 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až pátek 26. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 12666,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Defne Defnem All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Defne Defnem s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. července 2019 až úterý 30. července 2019. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za cenu 16390 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Grand Park Bodrum Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Park Bodrum, v délce 10 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až pátek 2. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38590,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Grand Yazici Club Turban All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marmaris - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Yazici Club Turban, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 35290,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1738 zájezdů


1549 zájezdů

143 zájezdů

46 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.