Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Turecko Last Minute All Inclusive

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Maxx Royal Belek Golf & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Maxx Royal Belek Golf & Spa, v délce 11 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až neděle 1. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 214990,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Royal Wings Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Wings, v délce 6 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 43290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Voyage Torba Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Voyage Torba, v délce 10 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 93590,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Gocek All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fethiye - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Gocek, v délce 7 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až středa 27. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 91290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Gocek All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fethiye - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Gocek, v délce 10 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 124390,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Grand Yazici Club Turban Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marmaris - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Grand Yazici Club Turban, v délce 10 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 47590,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Elite World All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marmaris - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elite World, v délce 10 nocí, v termínu středa 20. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 52790,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Club Boran Mare Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Boran Mare Beach, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 21. září 2023 až neděle 24. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 46 % za výhodnou cenu 13190,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Akka Private Villas Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Akka Private Villas, v délce 16 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až neděle 8. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 269383,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Ng Phaselis Bay Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ng Phaselis Bay, v délce 16 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až neděle 8. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 399352,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Club Marvy All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kusadasi - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Marvy, v délce 12 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 90491,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kusadasi - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 36045,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Bodrum All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Bodrum, v délce 11 nocí, v termínu sobota 23. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 157290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Gocek All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fethiye - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Gocek, v délce 11 nocí, v termínu sobota 23. září 2023 až středa 4. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 126090,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Gocek All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Fethiye - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Gocek, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. září 2023 až sobota 30. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 91290,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 340 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.