Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko 2018

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Grand Santana Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Grand Santana Hotel s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10890 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Armas Gül Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Armas Gül Beach, v délce 5 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až středa 22. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 18215,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Dosinia Luxury Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Kemer, v ubytovacím zařízení Dosinia Luxury Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13490 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Melisa Garden All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Melisa Garden s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12980 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sural hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Sural hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Camelot Boutique & Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Bodrum a okolí, v ubytovacím zařízení Camelot Boutique & Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 13, v termínu pátek 17. srpna 2018 až středa 29. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13490 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Paloma Foresta Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paloma Foresta Resort & Spa, v délce 5 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až středa 22. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 29110,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Boulevard All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Boulevard s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Riviera All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Riviera s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 17. srpna 2018 až pátek 24. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13780 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sural Saray All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sural Saray, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až pondělí 27. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 28272,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Horus Paradise Luxury Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Horus Paradise Luxury Resort, v délce 9 nocí, v termínu pátek 17. srpen 2018 až neděle 26. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 28031,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Eftalia Marin Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Eftalia Marin, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, lázeňské levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 27626,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Club Mirabell All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Mirabell, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26690,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Titanic Deluxe All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Titanic Deluxe, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 54790,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Saritas Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Saritas Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 19. srpna 2018 až neděle 26. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13590 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Bilkay All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Bilkay s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pondělí 20. srpna 2018 až pondělí 27. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sweet All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sweet s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pondělí 20. srpna 2018 až pondělí 27. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Kemalhan Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Kemalhan Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 20. srpna 2018 až pondělí 27. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1659 zájezdů


1477 zájezdů

132 zájezdů

50 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.