Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko 2018

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Palmiye Garden All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Antalya, v ubytovacím zařízení Palmiye Garden s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13680 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Orka Lotus Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Marmaris, v ubytovacím zařízení Orka Lotus Beach s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14680 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Batihan Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kusadasi, v ubytovacím zařízení Batihan Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9790 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Erkal Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kemer, v ubytovacím zařízení Erkal Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13380 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Aqua Fantasy Resort Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kusadasi, v ubytovacím zařízení Aqua Fantasy Resort Hotel s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13390 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Hera Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Hera Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8480 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Kaya Maris All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Marmaris, v ubytovacím zařízení Kaya Maris s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Tusan Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kusadasi, v ubytovacím zařízení Tusan Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11680 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Söl Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Marmaris, v ubytovacím zařízení Söl Beach s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Club Munamar Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Marmaris, v ubytovacím zařízení Club Munamar Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14290 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Costa 3 S Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Turecko - Bodrum a okolí, v ubytovacím zařízení Costa 3 S Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 13, v termínu pátek 22. června 2018 až středa 4. července 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Balik All inclusive super last minute

Turecko Alanya v 3star ubytování v Hotel Balik, v délce 3 dní, v termínu pátek 22. červen až neděle 24. červen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, letní super last minute zájezd levně v ceně 3990,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sunbird All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Sunbird s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12980 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Orka Lotus Beach Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marmaris - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Orka Lotus Beach, v délce 7 nocí, v termínu pátek 22. červen 2018 až pátek 29. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 14680,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Nilbahir Resort  & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Nilbahir Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11980 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Senza Grand Santana Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Senza Grand Santana Hotel s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10890 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sweet All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sweet s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11112 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Selen All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Marmaris, v ubytovacím zařízení Selen s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10190 CZK.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1851 zájezdů


1571 zájezdů

190 zájezdů

90 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.