Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko - Turecko 2018/2019

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Ephesia Resort Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kusadasi - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ephesia Resort Hotel, v délce 5 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až sobota 27. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 12891,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sea Planet Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Side - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sea Planet Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až pondělí 29. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 19543,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sunconnect Atlantique Holiday Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kusadasi - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunconnect Atlantique Holiday Club, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až pondělí 29. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 15834,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sarp Hotel Belek All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sarp Hotel Belek, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18246,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Club Yali Hotels & Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Egejská Riviéra - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Yali Hotels & Resort, v délce 5 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až neděle 28. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17661,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Club Hotel Sera All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Hotel Sera, v délce 11 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až sobota 3. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 22445,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Amara Sealight Elite All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kusadasi - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amara Sealight Elite, v délce 5 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až neděle 28. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 15385,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sunprime Beachfront All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Egejská Riviéra - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunprime Beachfront, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 15867,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Paloma Pasha Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Egejská Riviéra - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paloma Pasha Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16988,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Lycus Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Turecká Riviéra - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lycus Beach, v délce 5 nocí, v termínu sobota 27. říjen 2018 až čtvrtek 1. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 12337,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Adalya Elite Resort All inclusive last minute

Turecko Antalya v luxusním 5star ubytování v Hotel Adalya Elite Resort, v délce 8 dní, v termínu neděle 28. říjen až neděle 4. listopad, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 28190,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Paloma Pasha Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Egejská Riviéra - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Paloma Pasha Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 16281,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Delphin Be Grand Resort Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Delphin Be Grand Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 44290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Porto Bello All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Bello, v délce 14 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 21132,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Sueno Golf Belek All inclusive last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Hotel Sueno Golf Belek, v délce 8 dní, v termínu neděle 28. říjen až neděle 4. listopad, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 31790,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Gloria Verde All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gloria Verde, v délce 14 nocí, v termínu neděle 28. říjen 2018 až neděle 11. listopad 2018, s dopravou letecky a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 49290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sealife Family Resort Hotel All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sealife Family Resort Hotel, v délce 5 nocí, v termínu úterý 30. říjen 2018 až neděle 4. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 15730,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Spice Hotel All inclusive last minute

Turecko Belek v luxusním 5star ubytování v Spice Hotel, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 1. listopad až čtvrtek 8. listopad, s dopravou letecká za 11 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 25590,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1425 zájezdů


1253 zájezdů

97 zájezdů

75 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.