Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko - Turecko 2019

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Saritas All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Saritas s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. května 2019 až sobota 1. června 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9890 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Altinkum Bungalows All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Altinkum Bungalows s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. května 2019 až sobota 1. června 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Side Altinkum All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Side Altinkum s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. května 2019 až sobota 1. června 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Sentido Bellazure All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Bellazure, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. květen 2019 až sobota 1. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 23190,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sirma Garden All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Sirma Garden s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. května 2019 až sobota 1. června 2019. Letecky přeprava , s odletem dnes, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Fantasia Deluxe Kemer All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Kemer, v ubytovacím zařízení Fantasia Deluxe Kemer s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14090 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Delphin Diva Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Antalya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Delphin Diva, v délce 3 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Asia Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Asia Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9310 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Crystal Waterworld All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Crystal Waterworld s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu neděle 26. května 2019 až čtvrtek 30. května 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13590 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Haydarpasha Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Haydarpasha Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu neděle 26. května 2019 až čtvrtek 30. května 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13690 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sunstar Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Alanya, v ubytovacím zařízení Sunstar Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Otium Eco Club Side All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Otium Eco Club Side s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu neděle 26. května 2019 až čtvrtek 30. května 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12890 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Sherwood Dreams All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Belek, v ubytovacím zařízení Sherwood Dreams s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13480 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Hotel Day & Night Connected Club Hydros All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Day & Night Connected Club Hydros, v délce 5 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až pátek 31. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 14290,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Dovolena
Seaden Hotel Side Corolla All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Turecko - Side, v ubytovacím zařízení Seaden Hotel Side Corolla s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Kleopatra Life Hotel All inclusive super last minute

Turecko Alanya v luxusním 4star ubytování v Kleopatra Life Hotel, v délce 6 dní, v termínu neděle 26. květen až pátek 31. květen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 9634,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Inova Beach All inclusive super last minute

Turecko Alanya v luxusním 4star ubytování v Hotel Inova Beach, v délce 5 dní, v termínu neděle 26. květen až čtvrtek 30. květen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 9690,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Travelportal
Hotel Smartline Numa Konaktepe  All inclusive super last minute

Turecko Alanya v luxusním 4star ubytování v Hotel Smartline Numa Konaktepe , v délce 6 dní, v termínu neděle 26. květen až pátek 31. květen, s dopravou letecká zítra. Strava all inclusive, jarní super last minute zájezd levně v ceně 9821,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 1794 zájezdů


1531 zájezdů

174 zájezdů

89 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.