Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Turecko - Turecko 2020

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Bodrum Park Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bodrum Park Resort, v délce 14 nocí, v termínu středa 1. červenec 2020 až středa 15. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 38390,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Asteria Bodrum (Ex. Wow Bodrum Resort) All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Asteria Bodrum (Ex. Wow Bodrum Resort), v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 2. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 36144,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Vogue Hotel Bodrum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Vogue Hotel Bodrum, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 2. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 35456,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 2. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 37863,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Sungate All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Sungate, v délce 13 nocí, v termínu sobota 4. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 78490,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Amara Dolce Vita Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amara Dolce Vita, v délce 14 nocí, v termínu sobota 4. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 55007,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Premium Tekirova Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Premium Tekirova, v délce 14 nocí, v termínu sobota 4. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Bratislava, Budapešť a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 73436,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Klas Hotel Dom All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Klas Hotel Dom, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Košice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 32030,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Delphin Deluxe Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Alanya - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Delphin Deluxe, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 58190,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Helios Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Side - Turecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Helios Hotel, v délce 7 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Košice, Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 16881,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Isil Club Bodrum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Isil Club Bodrum, v délce 11 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až čtvrtek 16. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39719,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Amara Dolce Vita Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Amara Dolce Vita, v délce 13 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až sobota 18. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 75305,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Rixos Sungate All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Kemer - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Sungate, v délce 9 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 57590,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Isil Club Bodrum All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Isil Club Bodrum, v délce 12 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až pátek 17. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 38656,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Salmakis Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Bodrum - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Salmakis Beach Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice, Vratislav a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 39088,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Regnum Carya Golf & Spa Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové za výhodnou cenu 104090,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Selectum Luxury Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Selectum Luxury Resort, v délce 10 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až středa 15. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 77390,- Kč.

Turecko
Last Minute All Inclusive Turecko od Invia
Kaya Palazzo Golf Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Belek - Turecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Kaya Palazzo Golf Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 5. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové za výhodnou cenu 104590,- Kč.

Turecko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Turecko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Turecko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Turecko

Super Last Minute Turecko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Turecko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Turecko dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Turecko

All inclusive light - Turecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Turecko - porovnáváme 13711 zájezdů


13461 zájezdů

190 zájezdů

60 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.