Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Indie - Indie 2018/2019

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Baywatch Resort All inclusive super last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Baywatch Resort, v délce 9 dní, v termínu úterý 23. říjen až středa 31. říjen, s dopravou letecká pozítří. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 33980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 25. říjen 2018 až pondělí 5. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až úterý 6. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 26. říjen 2018 až úterý 6. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Dona Sylvia Beach Resort All inclusive super last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Dona Sylvia Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu sobota 27. říjen až neděle 4. listopad, s dopravou letecká za 6 dní. Strava all inclusive, podzimní super last minute zájezd v ceně 37580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 29. říjen 2018 až sobota 10. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 64690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 29. říjen 2018 až pátek 9. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 5. listopad 2018 až pátek 16. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Whispering Palms Beach Resort All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Whispering Palms Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu úterý 6. listopad až středa 14. listopad, s dopravou letecká za 16 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 36180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 13. listopad 2018 až středa 21. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 16. listopad 2018 až úterý 27. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Novotel Goa Resort - Dona Sylvia All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 5star ubytování v Hotel Novotel Goa Resort - Dona Sylvia, v délce 8 dní, v termínu sobota 17. listopad až sobota 24. listopad, s dopravou letecká za 27 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 37290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 21. listopad 2018 až neděle 2. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 26. listopad 2018 až sobota 8. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu úterý 27. listopad 2018 až středa 5. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu středa 28. listopad 2018 až pondělí 10. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 66490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 28. listopad 2018 až neděle 9. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 51780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 8. prosinec 2018 až neděle 16. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36580,- Kč.

Indie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Indie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Indie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Indie

Super Last Minute Indie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Indie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Indie dovolená - informace

All Inclusive Indie

All Inclusive - Indie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Indie

Ultra All Inclusive Indie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Indie - porovnáváme 161 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

11 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.