Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Indie - Indie 2019

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Whispering Palms Beach Resort All inclusive last minute

Prázdniny Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Whispering Palms Beach Resort, v délce 8 dní, v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou letecká za 14 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 30890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Radisson Goa Candolim All inclusive last minute

Prázdniny Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Radisson Goa Candolim, v délce 8 dní, v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou letecká za 14 dní. Strava all inclusive, letní last minute zájezd v ceně 30990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Goa - Indie, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 2. září 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 30730,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 12. listopad 2019 až neděle 24. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 116 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 69551,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 12. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 116 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65141,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Radisson Goa Candolim All inclusive first minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Radisson Goa Candolim, v délce 8 dní, v termínu úterý 26. listopad až úterý 3. prosinec, s dopravou letecká za 130 dní. Strava all inclusive, podzimní first minute zájezd v ceně 33280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 12 nocí, v termínu úterý 24. prosinec 2019 až neděle 5. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 158 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 59680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 12 nocí, v termínu úterý 14. leden 2020 až neděle 26. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 43305,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 221 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 70451,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 14 nocí, v termínu úterý 10. březen 2020 až úterý 24. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 235 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 47580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 14 nocí, v termínu úterý 10. březen 2020 až úterý 24. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 235 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 78281,- Kč.

Indie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Indie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Indie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Indie

Super Last Minute Indie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Indie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Indie dovolená - informace

All Inclusive Indie

All Inclusive - Indie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Indie

Ultra All Inclusive Indie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Indie - porovnáváme 176 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

26 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.