Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Indie - Indie 2019/2020

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Radisson Goa Candolim All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Radisson Goa Candolim, v délce 8 dní, v termínu čtvrtek 24. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou letecká za 7 dní. Strava all inclusive, podzimní last minute zájezd v ceně 35890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 8 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až sobota 9. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35229,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až úterý 12. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Novotel Goa Dona Sylvia All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Novotel Goa Dona Sylvia, v délce 8 nocí, v termínu úterý 5. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39954,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Novotel Goa Dona Sylvia All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Novotel Goa Dona Sylvia, v délce 8 nocí, v termínu pátek 15. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 39954,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 14 nocí, v termínu úterý 19. listopad 2019 až úterý 3. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 47580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 19. listopad 2019 až neděle 1. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 72565,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 14 nocí, v termínu úterý 26. listopad 2019 až úterý 10. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35705,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 8 nocí, v termínu pátek 6. prosinec 2019 až sobota 14. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 50 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35229,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Novotel Goa Dona Sylvia All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Novotel Goa Dona Sylvia, v délce 11 nocí, v termínu úterý 10. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49119,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 8 nocí, v termínu pátek 13. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 57 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35229,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive First Minute

Rekreace Silvestr 2019/2020 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 12 nocí, v termínu úterý 24. prosinec 2019 až neděle 5. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 68 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 108980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Radisson Goa Candolim All inclusive first minute

Vánoce - vánoční pobyt Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Radisson Goa Candolim, v délce 8 dní, v termínu úterý 24. prosinec až úterý 31. prosinec, s dopravou letecká za 68 dní. Strava all inclusive, zimní first minute zájezd v ceně 44780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 12 nocí, v termínu pátek 3. leden 2020 až středa 15. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 54739,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 7 nocí, v termínu úterý 7. leden 2020 až úterý 14. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 82 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48941,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 14. leden 2020 až sobota 25. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 32190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 12 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až středa 5. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň, Budapešť a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44749,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Radisson Goa Candolim All Inclusive First Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Goa Candolim, v délce 14 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až úterý 18. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 47580,- Kč.

Indie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Indie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Indie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Indie

Super Last Minute Indie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Indie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Indie dovolená - informace

All Inclusive Indie

All Inclusive - Indie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Indie

Ultra All Inclusive Indie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Indie - porovnáváme 166 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

16 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.