Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Indie - Indie 2019

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 27. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 42380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až pondělí 8. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 53480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 3. duben 2019 až neděle 14. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 4. duben 2019 až pondělí 15. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Novotel Goa Resort - Dona Sylvia All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 5star ubytování v Hotel Novotel Goa Resort - Dona Sylvia, v délce 8 dní, v termínu sobota 6. duben až sobota 13. duben, s dopravou letecká za 14 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 37290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Whispering Palms Beach Resort All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Whispering Palms Beach Resort, v délce 9 dní, v termínu sobota 6. duben až neděle 14. duben, s dopravou letecká za 14 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 34180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 9. duben 2019 až čtvrtek 18. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Travelportal
Hotel Whispering Palms All inclusive last minute

Indie Goa v luxusním 4star ubytování v Hotel Whispering Palms, v délce 9 dní, v termínu pátek 12. duben až sobota 20. duben, s dopravou letecká za 20 dní. Strava all inclusive, jarní last minute zájezd v ceně 36990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 12. duben 2019 až úterý 23. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 13. duben 2019 až neděle 21. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 18. duben 2019 až pondělí 29. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 26 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 9 nocí, v termínu pátek 19. duben 2019 až neděle 28. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 28990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Alila Diwa Goa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Alila Diwa Goa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 19. duben 2019 až neděle 28. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Dona Sylvia Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dona Sylvia Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 20. duben 2019 až středa 1. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 28 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 43380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Whispering Palms Beach Resort All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Whispering Palms Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 27. duben 2019 až středa 8. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Indie od Invia
Baywatch Resort All Inclusive

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Goa - Indie, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Baywatch Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 28. duben 2019 až čtvrtek 9. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 38580,- Kč.

Indie - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Indie od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Indie od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Indie

Super Last Minute Indie je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Indie sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Indie dovolená - informace

All Inclusive Indie

All Inclusive - Indie obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Indie

Ultra All Inclusive Indie představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Indie - porovnáváme 171 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

21 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.