Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Zanzibar Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Marijani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marijani Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu středa 27. září 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 132720,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Waridi Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Waridi Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu sobota 30. září 2023 až středa 11. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 42562,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 7. říjen 2023 až neděle 15. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Gold Zanzibar Beach House All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gold Zanzibar Beach House, v délce 10 nocí, v termínu neděle 8. říjen 2023 až středa 18. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 14 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 193268,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 14. říjen 2023 až neděle 22. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 44234,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Zanzibar Bay Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zanzibar Bay Resort, v délce 14 nocí, v termínu neděle 15. říjen 2023 až neděle 29. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 97790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sultan Sands Island Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sultan Sands Island Resort, v délce 15 nocí, v termínu neděle 15. říjen 2023 až pondělí 30. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 109850,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Zanzibar Bay Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Zanzibar Bay Resort, v délce 8 nocí, v termínu středa 18. říjen 2023 až čtvrtek 26. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 86810,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Waridi Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Waridi Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 19. říjen 2023 až pondělí 30. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 47362,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Marijani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marijani Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu úterý 24. říjen 2023 až sobota 4. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 122120,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Melia Zanzibar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Zanzibar, v délce 11 nocí, v termínu úterý 24. říjen 2023 až sobota 4. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 30 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 104424,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Marijani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marijani Beach Resort & Spa, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 26. říjen 2023 až neděle 5. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 124510,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort), v délce 16 nocí, v termínu čtvrtek 26. říjen 2023 až sobota 11. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 229410,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Marijani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Marijani Beach Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu pátek 27. říjen 2023 až čtvrtek 9. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 141900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Elewana Kilindi All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Elewana Kilindi, v délce 8 nocí, v termínu pátek 27. říjen 2023 až sobota 4. listopad 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 153450,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 266 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.