Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Zanzibar - Zanzibar 2020

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort And Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 55912,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Azao Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Azao Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až sobota 8. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45817,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Palumbo Reef Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort, v délce 10 nocí, v termínu úterý 4. únor 2020 až pátek 14. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 36480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu středa 5. únor 2020 až neděle 16. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 79890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Azao Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Valentýn na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Azao Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 12. únor 2020 až pondělí 24. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 19 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45817,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Azao Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Azao Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu sobota 15. únor 2020 až čtvrtek 27. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45817,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Melia Zanzibar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Zanzibar, v délce 13 nocí, v termínu neděle 16. únor 2020 až sobota 29. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 121080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort And Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu sobota 22. únor 2020 až pondělí 2. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 55912,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar, v délce 12 nocí, v termínu úterý 25. únor 2020 až neděle 8. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 78727,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort And Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort And Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až pátek 6. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 33 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 55912,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Azao Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Azao Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 27. únor 2020 až úterý 10. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 34 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45817,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Essque Zalu Zanzibar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Essque Zalu Zanzibar, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 2. březen 2020 až úterý 10. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 56280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Azao Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Azao Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 2. březen 2020 až sobota 14. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 45817,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Mermaids Cove Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaids Cove Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 4. březen 2020 až pátek 13. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 4. březen 2020 až pátek 13. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort And Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort And Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 4. březen 2020 až pondělí 16. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové za výhodnou cenu 66558,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 5. březen 2020 až sobota 14. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 45680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Ocean Paradise Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Paradise Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 6. březen 2020 až neděle 15. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46880,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 750 zájezdů


750 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.