Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Zanzibar - Zanzibar 2019/2020

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu sobota 4. leden 2020 až neděle 12. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 67790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Paradise Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 12. leden 2020 až úterý 21. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 34980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu neděle 12. leden 2020 až úterý 21. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 29 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 53180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Royal Zanzibar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Zanzibar, v délce 10 nocí, v termínu úterý 14. leden 2020 až pátek 24. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 69190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Mermaids Cove Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaids Cove Beach Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu středa 15. leden 2020 až středa 29. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 49480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Mermaids Cove Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaids Cove Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu středa 15. leden 2020 až čtvrtek 23. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až sobota 1. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 56980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Palumboreef Resort Light All inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Palumboreef Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až středa 29. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 18. leden 2020 až středa 29. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 35 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 48880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Melia Zanzibar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Zanzibar, v délce 9 nocí, v termínu neděle 19. leden 2020 až úterý 28. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 79980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Neptune Pwani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 20. leden 2020 až středa 29. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Mermaids Cove Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaids Cove Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu středa 22. leden 2020 až čtvrtek 30. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 33180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Mermaids Cove Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaids Cove Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu středa 22. leden 2020 až pátek 31. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava a odletem za 39 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 36980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Ocean Paradise Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Paradise Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až sobota 1. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 48980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Dream Of Zanzibar All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dream Of Zanzibar, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až středa 5. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 78990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Neptune Pwani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pátek 24. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 43 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 41080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace La Gemma All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace La Gemma, v délce 14 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až pátek 14. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 95780,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 617 zájezdů


617 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.