Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Zanzibar - Zanzibar 2019

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Samaki Lodge All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Samaki Lodge, v délce 8 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až středa 3. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 27280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Samaki Lodge All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Samaki Lodge, v délce 11 nocí, v termínu úterý 26. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 31680,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 49890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sultan Sands Island Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sultan Sands Island Resort, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až pátek 5. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 33694,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Palumbo Reef Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 28880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Samaki Lodge Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Samaki Lodge, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 25890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Meliá Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Zanzibar, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až pátek 5. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 59566,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Paradise Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 28. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 20990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Ahg Waridi Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ahg Waridi Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu pátek 29. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 46888,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Ocean Paradise Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Paradise Resort & Spa, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 38524,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu sobota 30. březen 2019 až pátek 12. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 65490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 31. březen 2019 až neděle 7. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu neděle 31. březen 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 77580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Ocean Paradise All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Paradise, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 1. duben 2019 až pondělí 8. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až čtvrtek 11. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 46480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Diamonds Mapenzi Beach Club All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Mapenzi Beach Club, v délce 8 nocí, v termínu úterý 2. duben 2019 až středa 10. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 40929,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 4. duben 2019 až sobota 13. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 12 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 37580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Meliá Zanzibar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Meliá Zanzibar, v délce 9 nocí, v termínu pátek 5. duben 2019 až neděle 14. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 13 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 95360,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 745 zájezdů


745 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.