Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Zanzibar Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. březen 2023 až středa 10. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 45986,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Tui Blue Bahari (Ex. Dream Of Zanzibar) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tui Blue Bahari (Ex. Dream Of Zanzibar), v délce 12 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 76749,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sandies Baobab Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Baobab Beach, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 49863,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sandies Baobab Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Baobab Beach, v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77300,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Kiwengwa Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Kiwengwa Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61105,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Diamonds Mapenzi Beach (Ex. Sandies) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds Mapenzi Beach (Ex. Sandies), v délce 9 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 77440,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort), v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 79356,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 10 nocí, v termínu neděle 26. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 73194,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 86230,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort), v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 63476,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Bluebay Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Bluebay Beach Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 55180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sandies Baobab Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Baobab Beach, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 49863,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 81034,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 16 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až čtvrtek 13. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 93840,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sultan Sands Island Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sultan Sands Island Resort, v délce 13 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až pondělí 10. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 87850,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 8454 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.