Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Zanzibar - Zanzibar 2019/2020

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Blue Bay Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Bay Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49220,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 52580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Neptune Pwani Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa, v délce 14 nocí, v termínu pátek 1. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 65280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Melia Zanzibar All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Zanzibar, v délce 9 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až úterý 12. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 77280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Mermaids Cove Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Mermaids Cove Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 40980,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Paradise Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu pondělí 4. listopad 2019 až středa 13. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 18 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 49280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu středa 6. listopad 2019 až neděle 17. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 44280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 11 nocí, v termínu středa 6. listopad 2019 až neděle 17. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 61490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 8 nocí, v termínu středa 6. listopad 2019 až čtvrtek 14. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 52490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Waridi Beach Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Waridi Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu středa 6. listopad 2019 až pátek 15. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha, Bratislava a odletem za 20 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 35080,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Ocean Paradise Resort & Spa All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ocean Paradise Resort & Spa, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 7. listopad 2019 až sobota 16. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 21 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 45280,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až neděle 17. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 38780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Waridi Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Pwani Mchangani - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Waridi Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 8. listopad 2019 až pátek 22. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 53180,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až čtvrtek 21. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 78290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Diamonds La Gemma Dell'est All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Diamonds La Gemma Dell'est, v délce 14 nocí, v termínu sobota 9. listopad 2019 až sobota 23. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 23 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 94780,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Palumboreef Resort Light All inclusive Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Palumboreef Resort, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 11. listopad 2019 až úterý 19. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 34380,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Doubletree Resort By Hilton Nungwi All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Doubletree Resort By Hilton Nungwi, v délce 8 nocí, v termínu pondělí 11. listopad 2019 až úterý 19. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 25 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 42380,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 750 zájezdů


750 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.