Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Zanzibar - Zanzibar 2019

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Kiwengwa Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kiwengwa Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 20. leden 2019 až neděle 27. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 42790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až neděle 3. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 87590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Samaki Lodge Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Samaki Lodge, v délce 15 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 36690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Emerald Dream Of Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Emerald Dream Of Zanzibar, v délce 10 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 69790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Kiwengwa Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Kiwengwa Beach Resort, v délce 6 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až pondělí 28. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 45990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Royal Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Zanzibar, v délce 10 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 57690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel The Royal Zanzibar Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel The Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 13 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až pondělí 4. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 93190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar, v délce 7 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až úterý 29. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 61480,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Palumbo Reef Resort Light All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palumbo Reef Resort, v délce 15 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Light All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 36690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Paradise Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu úterý 22. leden 2019 až čtvrtek 31. leden 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Karafuu Beach Resort & Spa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Pingwe - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Karafuu Beach Resort & Spa, v délce 13 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až úterý 5. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 71390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar, v délce 14 nocí, v termínu středa 23. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 78790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Samaki Lodge All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Samaki Lodge, v délce 8 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až pátek 1. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 32580,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Uroa Bay Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Uroa Bay Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až sobota 2. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 50880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Paradise Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Uroa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Paradise Beach Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až sobota 2. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 65880,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Melia Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Melia Zanzibar, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až středa 6. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 69890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Hotel Emerald Dream Of Zanzibar All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Emerald Dream Of Zanzibar, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až čtvrtek 7. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 81790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
My Blue Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu My Blue Hotel, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 24. leden 2019 až sobota 2. únor 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 51380,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 736 zájezdů


736 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.