Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Zanzibar Last Minute All Inclusive

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 12 nocí, v termínu sobota 26. listopad 2022 až čtvrtek 8. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 61118,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 6 nocí, v termínu sobota 26. listopad 2022 až pátek 2. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 51290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 11 nocí, v termínu sobota 26. listopad 2022 až středa 7. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 60820,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sandies Baobab Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Baobab Beach, v délce 9 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až úterý 6. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 50070,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 12 nocí, v termínu pondělí 28. listopad 2022 až sobota 10. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 61118,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
My Blue All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu My Blue, v délce 15 nocí, v termínu úterý 29. listopad 2022 až středa 14. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 61990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 8 nocí, v termínu úterý 29. listopad 2022 až středa 7. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 50770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 12 nocí, v termínu úterý 29. listopad 2022 až neděle 11. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 61118,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sandies Baobab Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Baobab Beach, v délce 9 nocí, v termínu úterý 29. listopad 2022 až čtvrtek 8. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 50070,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort), v délce 8 nocí, v termínu úterý 29. listopad 2022 až středa 7. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 61200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Palace Zanzibar (Ex. Hideaway Of Nungwi Resort), v délce 8 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až čtvrtek 8. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 61200,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Sandies Baobab Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sandies Baobab Beach, v délce 9 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až pátek 9. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 50070,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 8 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až čtvrtek 8. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 50770,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Riu Jambo All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Nungwi - Zanzibar, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Riu Jambo, v délce 12 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 61118,- Kč.

Last Minute All Inclusive Zanzibar od Invia
Neptune Pwani Beach Resort & Spa All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Kiwengwa - Zanzibar, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Neptune Pwani Beach Resort & Spa, v délce 12 nocí, v termínu středa 30. listopad 2022 až pondělí 12. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za -6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 79575,- Kč.

Zanzibar - informace o Last Minute

Last Minute - Zanzibar od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Zanzibar

Super Last Minute Zanzibar je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Zanzibar sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Zanzibar dovolená - informace

All Inclusive Zanzibar

All Inclusive - Zanzibar obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Zanzibar

Ultra All Inclusive Zanzibar představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Zanzibar - porovnáváme 2215 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.