Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Last Minute All Inclusive Soluň - Soluň 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Řecko
Last Minute All Inclusive Soluň od Invia
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Soluň - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, v délce 4 nocí, v termínu středa 26. květen 2021 až neděle 30. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 325 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Soluň od Invia
To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Soluň - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P, v délce 4 nocí, v termínu středa 26. květen 2021 až neděle 30. květen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 325 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 15990,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Soluň od Invia
To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Soluň - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší ze Soluně + MOŘE + KLÁŠTERY METEORA (letecky z P, v délce 4 nocí, v termínu neděle 6. září 2020 až čtvrtek 10. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 18490,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Soluň od Invia
To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Snídaně First Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Soluň - Řecko, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Ze Soluně + Moře + Kláštery Meteora (Letecky Z P, v délce 4 nocí, v termínu neděle 6. září 2020 až čtvrtek 10. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18490,- Kč.

Soluň - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Soluň od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Soluň si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Soluň

Super Last Minute Soluň je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Soluň sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Soluň dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Soluň

All inclusive light Soluň - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

   Soluň - porovnáváme 4 zájezdy


4 zájezdy

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.