Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2018/2019

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pyramisa Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pyramisa Beach Resort, v délce 12 nocí, v termínu úterý 11. prosinec 2018 až neděle 23. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Drážďany a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 19373,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams Abu Soma All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams Abu Soma, v délce 11 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až neděle 23. prosinec 2018, s dopravou letecky a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 16719,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Brayka Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Brayka Beach, v délce 7 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až středa 19. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams Abu Soma All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams Abu Soma, v délce 7 nocí, v termínu středa 12. prosinec 2018 až středa 19. prosinec 2018, s dopravou letecky a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 13394,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Albatros Aqua Park Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Albatros Aqua Park Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Pickalbatros Sea World All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Pickalbatros Sea World s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Mirage Bay Resort & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Mirage Bay Resort & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Aqua Vista Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Aqua Vista Resort & Spa s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Resort & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Titanic Resort & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hawaii Riviera Aqua Park Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hawaii Riviera Aqua Park Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 12. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Dreams Vacation Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Dreams Vacation Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 14. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17707,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sharm Plaza All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharm Plaza, v délce 7 nocí, v termínu pátek 14. prosinec 2018 až pátek 21. prosinec 2018, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 9834,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Titanic Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 15. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Premier Romance All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Premier Romance s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 15. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Emerald Hurghada hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Emerald Hurghada hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 15. prosince 2018 až středa 19. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Brayka Bay Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Brayka Bay Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 15. prosince 2018 až sobota 22. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Concorde Moreen Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Concorde Moreen Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 15. prosince 2018 až sobota 22. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12090 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sea Star Beau Rivage All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sea Star Beau Rivage s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 15. prosince 2018 až sobota 22. prosince 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10890 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1140 zájezdů


1038 zájezdů

102 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.