Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2019

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Viva Blue All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Viva Blue s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Aladdin Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Aladdin Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
AMC Royal Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení AMC Royal Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Seagull Premium Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Seagull Premium Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Jolie Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Jolie Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Labranda Garden Makadi All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Labranda Garden Makadi s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hawaii Le Jardin Aqua Park Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Elphistone Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Elphistone Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 7, v termínu neděle 26. května 2019 až sobota 1. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7580 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Ali Baba Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Ali Baba Palace s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Pickalbatros Alf Leila Wa Leila All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Pickalbatros Alf Leila Wa Leila s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners Happy Life Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Three Corners Happy Life Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
The Three Corners Sea Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení The Three Corners Sea Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Future Dream Lagoon All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Future Dream Lagoon s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Royal Brayka Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Royal Brayka Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
SUNRISE Holidays Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení SUNRISE Holidays Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pickalbatros Dana Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pickalbatros Dana Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. květen 2019 až neděle 2. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 58 % za výhodnou cenu 12490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Giftun Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Giftun Azur Resort s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Beach Albatros Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Beach Albatros Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 26. května 2019 až neděle 2. června 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1135 zájezdů


1020 zájezdů

115 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.