Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2021

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Albatros Aqua Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Albatros Aqua Park, v délce 21 nocí, v termínu sobota 23. leden 2021 až sobota 13. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Steigenberger Al Dau Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Steigenberger Al Dau Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. leden 2021 až sobota 30. leden 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29423,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Palace Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Palace Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. leden 2021 až sobota 30. leden 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22818,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Albatros Moderna Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Albatros Moderna Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. leden 2021 až středa 3. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22818,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Palace Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Palace Resort, v délce 7 nocí, v termínu středa 27. leden 2021 až středa 3. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22818,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Palace Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Palace Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 5. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22818,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Golden Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 12. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 40 % za výhodnou cenu 19780,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 14 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 12. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 19935,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Tropitel Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropitel Sahl Hasheesh, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 5. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 16400,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Baron Palace Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Baron Palace Sahl Hasheesh, v délce 14 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 12. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 52490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Tropitel Sahl Hasheesh, v délce 7 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 5. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 17190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Hurghada Marriott Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Hurghada Marriott Beach Resort, v délce 21 nocí, v termínu pátek 29. leden 2021 až pátek 19. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 39790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Long Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Long Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. leden 2021 až sobota 6. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Jasmine Palace Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jasmine Palace Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. leden 2021 až sobota 6. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Premier Le Reve Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Premier Le Reve, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. leden 2021 až sobota 13. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 37942,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Samra Bay Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Samra Bay Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. leden 2021 až sobota 13. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 20390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Sea World All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Sea World, v délce 4 nocí, v termínu sobota 30. leden 2021 až středa 3. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Ali Baba Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ali Baba Palace, v délce 7 nocí, v termínu sobota 30. leden 2021 až sobota 6. únor 2021, s dopravou letecky z letiště Budapešť a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 4901 zájezdů


4901 zájezdů

0 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.