Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2018/2019

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Faraana Heights All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Faraana Heights, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až pondělí 5. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 18290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Cyrene Island Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Cyrene Island Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pondělí 22. října 2018 až čtvrtek 25. října 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Swiss Inn Resort Dahab All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Swiss Inn Resort Dahab, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 22. říjen 2018 až čtvrtek 25. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 12290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hawaii Riviera Aqua Park Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hawaii Riviera Aqua Park Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Magawish Village And Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Magawish Village And Resort s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Pharaoh Azur Resort (ex Sonesta Pharaoh Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Pharaoh Azur Resort (ex Sonesta Pharaoh Beach Resort) s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Festival Le Jardin All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Festival Le Jardin s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Mirage Bay Resort & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Mirage Bay Resort & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hawaii Caesar Palace Aqua Park Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hawaii Caesar Palace Aqua Park Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners Royal Star Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Three Corners Royal Star Beach s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sharm Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sharm Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 23. říjen 2018 až úterý 30. říjen 2018, s dopravou letecky z letiště Katowice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 12091,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sphinx Aqua Park Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sphinx Aqua Park Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu úterý 23. října 2018 až úterý 30. října 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners Sea Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Three Corners Sea Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 25. října 2018 až čtvrtek 1. listopadu 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Flamenco Beach Resort El Quseir All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Flamenco Beach Resort El Quseir s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 6, v termínu pátek 26. října 2018 až středa 31. října 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sentido Oriental Dream Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Sentido Oriental Dream Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 6, v termínu pátek 26. října 2018 až středa 31. října 2018. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Citadel Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Citadel Azur Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 27. října 2018 až středa 31. října 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Pickalbatros Alf Leila Wa Leila All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Pickalbatros Alf Leila Wa Leila s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 27. října 2018 až středa 31. října 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pyramisa Beach Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pyramisa Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. listopad 2018 až čtvrtek 8. listopad 2018, s dopravou letecky z letiště Katowice a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 17169,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018/2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1045 zájezdů


948 zájezdů

97 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.