Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt 2018

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sofitel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Taba - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sofitel, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 22. únor 2018 až čtvrtek 1. březen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 12790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Bel Air Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Bel Air Azur Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12880 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Arabia Azur resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Arabia Azur resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Royal Lagoons Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Royal Lagoons Aqua Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13090 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Aladdin Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Aladdin Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Grand Plaza Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Grand Plaza Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10980 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Coral Beach Hurghada All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Coral Beach Hurghada s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Beach Spa & Aquapark All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Titanic Beach Spa & Aquapark s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Palm Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Palm Beach Resort s počtem hvězdiček: 3.5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hilton Hurghada Long Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Hilton Hurghada Long Beach Resort s počtem hvězdiček: 3.5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Ali Baba Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Ali Baba Palace s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11580 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Giftun Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Giftun Azur Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
AMC Royal resort /Azur Grand Resort/ All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení AMC Royal resort /Azur Grand Resort/ s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11680 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Bella Vista All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Bella Vista s počtem hvězdiček: 3.5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Coral Sun All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Safaga, v ubytovacím zařízení Coral Sun s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Titanic Palace s počtem hvězdiček: 4.5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Viva Blue All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Viva Blue s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Nubia Aqua Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Nubia Aqua Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 23. února 2018 až pátek 2. března 2018. Letecká přeprava zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1045 zájezdů


902 zájezdů

143 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.