Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt 2018

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Coral Hills Resort Marsa Alam All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Coral Hills Resort Marsa Alam s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 12, v termínu středa 25. dubna 2018 až neděle 6. května 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Ali Baba Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Ali Baba Palace, v délce 14 nocí, v termínu středa 25. duben 2018 až středa 9. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 22016,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Minamark Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Minamark Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 11, v termínu středa 25. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Coral Hills All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Coral Hills, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až čtvrtek 3. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 11290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sentido Palm Royale All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sentido Palm Royale, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 26. duben 2018 až neděle 6. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 24197,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Jaz Samaya Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Jaz Samaya Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 28. dubna 2018 až sobota 5. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Charmillion Club Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Charmillion Club Resort, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až pondělí 14. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % za výhodnou cenu 20140,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Grand Plaza Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Grand Plaza Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Mamlouk Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Mamlouk Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Happy Life Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Dahab - Egypt, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Happy Life Village, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až pondělí 7. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 14390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Happy Life Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Dahab - Egypt, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Happy Life Village, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až pondělí 14. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 20190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Happy Life Village All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na dovolené v lokalitě Dahab - Egypt, v 3.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Happy Life Village, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 30. duben 2018 až čtvrtek 10. květen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 16890,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Elysees Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Elysees Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Jaz Aquaviva All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Jaz Aquaviva s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Viva Blue All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Viva Blue s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Coral Beach Hurghada All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Coral Beach Hurghada s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Desert Rose Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Desert Rose Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Steigenberger Al Dau Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Čarodějnice a Svátek práce Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Steigenberger Al Dau Club s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pondělí 30. dubna 2018 až středa 2. května 2018. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11190 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1001 zájezdů


899 zájezdů

102 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.