Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Egypt Last Minute All Inclusive

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Radisson Blu Resort El Quseir All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Blu Resort El Quseir, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až úterý 23. květen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Bratislava a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 30390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Ancient Sands Golf Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Ancient Sands Golf Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. březen 2023 až čtvrtek 15. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -1 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 26909,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Gravity Sahl Hasheesh (Ex. Ocean Breeze) All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gravity Sahl Hasheesh (Ex. Ocean Breeze), v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. březen 2023 až úterý 4. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem dnes od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Aqua Park Hurghada All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Aqua Park Hurghada, v délce 4 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 13190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pickalbatros Alf Leila Wa Leila All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pickalbatros Alf Leila Wa Leila, v délce 5 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až pondělí 3. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 13490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Labranda Club Paradisio All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Labranda Club Paradisio, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 24309,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Radisson Individuals Marina Port Ghalib All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 23990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Premier Le Reve Hotel & Spa Ultra All inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Premier Le Reve Hotel & Spa, v délce 7 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až středa 5. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 39688,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Aqua Park Hurghada All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Aqua Park Hurghada, v délce 10 nocí, v termínu středa 29. březen 2023 až sobota 8. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 % za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až čtvrtek 6. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Empire Beach All Inclusive

Rekreace Velikonoce na dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Empire Beach, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až čtvrtek 6. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 7990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sphinx Aqua Park Beach Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sphinx Aqua Park Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až čtvrtek 6. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Menaville All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Menaville, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až pátek 14. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 22180,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Jasmine Palace All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jasmine Palace, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 30. březen 2023 až pátek 14. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25442,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hilton Marsa Alam Nubian Resort All Inclusive

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort, v délce 7 nocí, v termínu pátek 31. březen 2023 až pátek 7. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 20190,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 10267 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.