Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt 2018

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Premier Romance All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Premier Romance s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Mamlouk Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Mamlouk Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Jewels Sahara Boutique Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Jewels Sahara Boutique Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu pátek 22. června 2018 až pátek 29. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
SUNRISE Crystal Bay Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení SUNRISE Crystal Bay Resort s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Tropitel Sahl Hasheesh All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Tropitel Sahl Hasheesh s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Titanic Palace s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Titanic Beach s počtem hvězdiček: 0. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sindbad Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sindbad Aqua Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Desert Rose Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Desert Rose Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Aurora Oriental Bay Marsa Alam All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Aurora Oriental Bay Marsa Alam s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 22. června 2018 až pondělí 25. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Steigenberger Al Dau Club All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Steigenberger Al Dau Club s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu pátek 22. června 2018 až neděle 24. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Blue Reef Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Blue Reef Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu pátek 22. června 2018 až pondělí 25. června 2018. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 7 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 30. červen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 11190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Pickalbatros Sea World Marsa Alam All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Pickalbatros Sea World Marsa Alam s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 23. června 2018 až středa 27. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams, v délce 21 nocí, v termínu sobota 23. červen 2018 až sobota 14. červenec 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 % za výhodnou cenu 17990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Albatros Citadel Sahl Hasheesh All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Albatros Citadel Sahl Hasheesh s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu sobota 23. června 2018 až středa 27. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Aqua Vista Hotel All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Aqua Vista Hotel s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu sobota 23. června 2018 až středa 27. června 2018. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11590 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 885 zájezdů


774 zájezdů

111 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.