Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2019/2020

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Flamenco Beach & Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Flamenco Beach & Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 7, v termínu pátek 18. října 2019 až čtvrtek 24. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11480 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Elphistone Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Hotel Elphistone Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 7, v termínu pátek 18. října 2019 až čtvrtek 24. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11480 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Marina Beach Resort (ex. Abo Nawas Marsa Alam All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Marina Beach Resort (ex. Abo Nawas Marsa Alam Resort) s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 7, v termínu pátek 18. října 2019 až čtvrtek 24. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11480 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Gravity Ocean Breeze All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gravity Ocean Breeze, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 36355,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Nubia Aqua Beach Resort  All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Nubia Aqua Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu pátek 18. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Tropitel Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropitel Sahl Hasheesh, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. říjen 2019 až pátek 25. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41809,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Premier Romance All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Premier Romance s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Sunrise Crystal Bay All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hotel Sunrise Crystal Bay s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Marin Resort Port Ghalib All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Sunrise Marin Resort Port Ghalib s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Aurora Bay Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Hotel Aurora Bay Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Jaz Aquamarine All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hotel Jaz Aquamarine s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sindbad Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sindbad Aqua Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Titanic Beach Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Hotel Titanic Beach Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Caves Beach Resort Hurghada All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Caves Beach Resort Hurghada s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Mamlouk Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Mamlouk Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Sunny Days Palma All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Hotel Sunny Days Palma s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 8990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Grand Seas Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Hotel Grand Seas Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 3, v termínu sobota 19. října 2019 až pondělí 21. října 2019. Letecky přeprava , s odletem pozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 978 zájezdů


890 zájezdů

88 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.