Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Egypt

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams Abu Soma All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams Abu Soma, v délce 5 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 29. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Nubia Aqua Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Nubia Aqua Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až sobota 11. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 13790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Aqua Vista All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Aqua Vista, v délce 13 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až neděle 24. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 21090,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sphinx Aqua Park Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sphinx Aqua Park Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až čtvrtek 28. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 21790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Pharaohs Makadi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Pharaohs Makadi, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 17. červen 2021 až úterý 10. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Elysees All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elysees, v délce 6 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až čtvrtek 24. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 52 % za výhodnou cenu 8790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sunrise Holidays Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Holidays Resort, v délce 8 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až sobota 26. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 47 % za výhodnou cenu 11890,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Gemma Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Gemma Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 18. června 2021 až pátek 25. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za -2 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Labranda Sataya All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Labranda Sataya s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 18. června 2021 až pátek 25. června 2021. Letecky přeprava , s odletem za -2 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Arabia Azur Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Arabia Azur Resort, v délce 14 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 2. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Bratislava a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 28826,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Jungle Aqua Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Jungle Aqua Park, v délce 5 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Roma Host Way Resort & Aqua Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Roma Host Way Resort & Aqua Park, v délce 12 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až středa 30. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 10590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Aqua Vista All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Aqua Vista, v délce 7 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pátek 25. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 47 % za výhodnou cenu 10690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Serenity Fun City & Aqua Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Serenity Fun City & Aqua Park, v délce 3 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až pondělí 21. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sunny Days Resort Spa & Aqua Park All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunny Days Resort Spa & Aqua Park, v délce 5 nocí, v termínu pátek 18. červen 2021 až středa 23. červen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 42 % za výhodnou cenu 10190,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 7436 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.