Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2020

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Royal Brayka Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Royal Brayka Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
SENTIDO Oriental Dream Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení SENTIDO Oriental Dream Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners Sea Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Three Corners Sea Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners Happy Life Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Three Corners Happy Life Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Jolie Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Hotel Jolie Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Blue Reef Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Blue Reef Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Marina Beach Resort (ex. Abo Nawas Marsa Alam All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Marina Beach Resort (ex. Abo Nawas Marsa Alam Resort) s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu sobota 25. ledna 2020 až sobota 1. února 2020. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Titanic Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Titanic Palace, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 17488,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Tropitel Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropitel Sahl Hasheesh, v délce 7 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až neděle 2. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 15463,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Star Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Star Resort, v délce 11 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až pátek 7. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Mnichov a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 23135,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Aladdin Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aladdin Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu pondělí 27. leden 2020 až pondělí 3. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 10844,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Citadel Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Citadel Resort, v délce 7 nocí, v termínu úterý 28. leden 2020 až úterý 4. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha, Vídeň a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 16207,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Gravity Ocean Breeze All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Gravity Ocean Breeze, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až čtvrtek 6. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Salzburg, Mnichov, Katovice, Norimberk, Drážďany a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 19400,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sheraton Soma Bay All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sheraton Soma Bay, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 30. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Mnichov, Norimberk, Drážďany a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 42454,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Old Palace Resort Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Old Palace Resort, v délce 11 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až úterý 11. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Mnichov a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % za výhodnou cenu 28347,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Caribbean Soma Bay All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Caribbean Soma Bay, v délce 13 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Mnichov a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 26225,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Old Palace Resort Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Old Palace Resort, v délce 13 nocí, v termínu pátek 31. leden 2020 až čtvrtek 13. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Mnichov a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 33023,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Rixos Seagate Sharm Ultra All inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Rixos Seagate Sharm, v délce 7 nocí, v termínu neděle 2. únor 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 40439,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1123 zájezdů


1046 zájezdů

77 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.