Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt 2018

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Three Corners Fayrouz All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Three Corners Fayrouz, v délce 11 nocí, v termínu neděle 19. srpen 2018 až čtvrtek 30. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 18690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Makadi Spa Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Makadi Spa Hotel, v délce 11 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až sobota 1. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Drážďany a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29503,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Long Beach Resort (ex Hilton Hurghada Long Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Long Beach Resort (ex Hilton Hurghada Long Beach Resort) s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu úterý 21. srpna 2018 až úterý 28. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 % za výhodnou cenu 17490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 16990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pyramisa Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pyramisa Sahl Hasheesh, v délce 14 nocí, v termínu úterý 21. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % za výhodnou cenu 20490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Elysees All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Hotel Elysees s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu úterý 21. srpna 2018 až úterý 28. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Panorama Bungalow Resort Hurghada All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Panorama Bungalow Resort Hurghada s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu úterý 21. srpna 2018 až úterý 28. srpna 2018. Letecky přeprava , s odletem za 4 dny, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 14 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až středa 5. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 17590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Tropitel Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Tropitel Sahl Hasheesh, v délce 7 nocí, v termínu středa 22. srpen 2018 až středa 29. srpen 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 18690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Baron Palace Sahl Hasheesh All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 6hvězdičkovém ubytování v hotelu Baron Palace Sahl Hasheesh, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 47590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až čtvrtek 6. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 18790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Flamenco Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Flamenco Beach Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno, Ostrava a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Club Calimera Akassia Swiss Resort Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Calimera Akassia Swiss Resort, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % za výhodnou cenu 29580,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 23. srpen 2018 až neděle 2. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 18290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Baron Palace Sahl Hasheesh All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Baron Palace Sahl Hasheesh, v délce 10 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až pondělí 3. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % za výhodnou cenu 49878,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams, v délce 11 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až úterý 4. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % za výhodnou cenu 15890,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pyramisa Sahl Hasheesh All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pyramisa Sahl Hasheesh, v délce 14 nocí, v termínu pátek 24. srpen 2018 až pátek 7. září 2018, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 39 % za výhodnou cenu 19390,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2018 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 890 zájezdů


777 zájezdů

113 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2018, všechna práva vyhrazena.