Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2019

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Utopia Beach Club All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Utopia Beach Club, v délce 3 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až pátek 26. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 13390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Jaz Grand Marsa All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Jaz Grand Marsa, v délce 13 nocí, v termínu úterý 23. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 4 dny od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 30390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Lotus Bay Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lotus Bay Safaga, v délce 12 nocí, v termínu středa 24. červenec 2019 až pondělí 5. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Lotus Bay Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lotus Bay Safaga, v délce 3 nocí, v termínu středa 24. červenec 2019 až sobota 27. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 12790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
SENTIDO Oriental Dream Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení SENTIDO Oriental Dream Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až čtvrtek 1. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Madinat Coraya Jaz Lamaya Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Madinat Coraya Jaz Lamaya Resort, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 28990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Labranda Tower Bay All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Labranda Tower Bay s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až čtvrtek 1. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Maritim Jolie Ville Golf Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Maritim Jolie Ville Golf Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až čtvrtek 1. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14890 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Faraana Heights Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Faraana Heights Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až čtvrtek 1. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Lotus Bay Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Lotus Bay Safaga, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až neděle 28. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % za výhodnou cenu 11690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga, v délce 15 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až pátek 9. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vratislav a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 22206,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Titanic Palace & Aquapark Ultra All inclusive Super Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Titanic Palace & Aquapark, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 25. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 25290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Shores Aloha All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Shores Aloha s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu čtvrtek 25. července 2019 až čtvrtek 1. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Titanic Royal Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Prázdniny Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Titanic Royal Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pátek 26. července 2019 až pátek 2. srpna 2019. Letecky přeprava , s odletem za 7 dní, se stravováním formou All inclusive - letní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 14990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Coral Hills Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Coral Hills Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až sobota 10. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Katovice a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % za výhodnou cenu 22543,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
King Tut All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu King Tut, v délce 10 nocí, v termínu sobota 27. červenec 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně za výhodnou cenu 14835,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Novotel Marsa Alam All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Novotel Marsa Alam, v délce 14 nocí, v termínu neděle 28. červenec 2019 až neděle 11. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 23990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Radisson Blu Resort El Quseir All Inclusive Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Radisson Blu Resort El Quseir, v délce 6 nocí, v termínu neděle 28. červenec 2019 až sobota 3. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 18990,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1072 zájezdů


976 zájezdů

96 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.