Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Egypt Last Minute All Inclusive

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Mövenpick Resort El Quseir All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mövenpick Resort El Quseir, v délce 11 nocí, v termínu sobota 26. listopad 2022 až středa 7. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 42990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sphinx Aqua Park Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sphinx Aqua Park Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 9190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Le Pacha Resort All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Le Pacha Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 9190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay, v délce 6 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až sobota 3. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sea Star Beau Rivage All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sea Star Beau Rivage, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Golden Beach Resort (Ex. The Movie Gate) All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Beach Resort (Ex. The Movie Gate), v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Empire Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Empire Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 9590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Imperial Shams Abu Soma All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Imperial Shams Abu Soma, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 9290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Star Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Star Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 41 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Dexon Roma All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Dexon Roma, v délce 6 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až sobota 3. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 % za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Star Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Star Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 9990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Empire Beach All Inclusive

Rekreace na dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v 3hvězdičkovém ubytování v hotelu Empire Beach, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 9590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sindbad Club All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sindbad Club, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 10090,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Palm Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Palm Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 % za výhodnou cenu 9690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Minamark Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Minamark Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu neděle 27. listopad 2022 až neděle 4. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % za výhodnou cenu 8990,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 4404 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.