Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2019

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Magic Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Magic Beach s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 20. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Regina Swiss Inn Resort & Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Regina Swiss Inn Resort & Aqua Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 20. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10390 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Three Corners El Fayrouz Plaza Beach All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Three Corners El Fayrouz Plaza Beach s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 20. února 2019 až neděle 24. února 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Long Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Long Beach Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu středa 20. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hilton Marsa Alam Nubian Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Hilton Marsa Alam Nubian Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 5, v termínu středa 20. února 2019 až neděle 24. února 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 12590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Giftun Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Giftun Azur Resort s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu středa 20. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Old Palace Resort Sahl Hashees All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Old Palace Resort Sahl Hashees, v délce 10 nocí, v termínu pátek 22. únor 2019 až pondělí 4. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 27609,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Flamenco Beach & Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Flamenco Beach & Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Elphistone Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Elphistone Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Royal Tulip Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Royal Tulip Beach Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. února 2019 až středa 27. února 2019. Letecky přeprava , s odletem za 5 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11090 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Charmillion Club Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Charmillion Club Aqua Park s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 25. února 2019 až pondělí 4. března 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Novotel Palm All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Hotel Novotel Palm s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu pondělí 25. února 2019 až pondělí 4. března 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Old Palace Resort Sahl Hashees All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Old Palace Resort Sahl Hashees, v délce 10 nocí, v termínu pondělí 25. únor 2019 až čtvrtek 7. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % za výhodnou cenu 24162,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Faraana Heights Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Sharm El Sheikh a Dahab, v ubytovacím zařízení Faraana Heights Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu pondělí 25. února 2019 až pondělí 4. března 2019. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Empire Beach Resort All inclusive Last Minute (pobyt na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Empire Beach Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu středa 27. února 2019 až středa 6. března 2019. Letecky přeprava , s odletem za 8 dní, se stravováním formou All inclusive - zimní Last Minute (pobyt na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Old Palace All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Old Palace, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 28. únor 2019 až čtvrtek 14. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % za výhodnou cenu 25413,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Jaz Aquamarine Resort All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Jaz Aquamarine Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 28. únor 2019 až čtvrtek 7. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Vídeň, Katovice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 21039,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Menaville Safaga All Inclusive Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Menaville Safaga, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 28. únor 2019 až čtvrtek 14. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za 9 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, zimní Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 20475,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 855 zájezdů


777 zájezdů

78 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.