Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2020/2021

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Beach Albatros Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Beach Albatros Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 29267,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Makadi Palace All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Makadi Palace, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až čtvrtek 8. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9791,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
The Grand Makadi All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Grand Makadi, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až čtvrtek 8. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 9418,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Mövenpick Resort & Spa El Gouna All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mövenpick Resort & Spa El Gouna, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až čtvrtek 8. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 53173,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Makadi Spa Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Makadi Spa Hotel, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až čtvrtek 15. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41647,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Steigenberger Al Dau Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Steigenberger Al Dau Beach, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 1. říjen 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 64752,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Citadel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Citadel, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 44 % za výhodnou cenu 14210,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sphinx Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sphinx Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 12460,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Golden Beach All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Golden Beach, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 15490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Mövenpick Resort & Spa El Gouna All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Mövenpick Resort & Spa El Gouna, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 44208,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Alf Leila Wa Leila All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Alf Leila Wa Leila, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Albatros Citadel Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Albatros Citadel Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu sobota 3. října 2020 až sobota 10. října 2020. Letecky přeprava , s odletem popozítří, se stravováním formou All inclusive - podzimní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 13990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Aqua Vista Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua Vista Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 13118,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros White Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros White Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Brno, Ostrava a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře za výhodnou cenu 37460,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Makadi Spa Hotel All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Makadi Spa Hotel, v délce 14 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 17. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 41273,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Stella Di Mare Beach Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Stella Di Mare Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 17. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové za výhodnou cenu 37165,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sea Gull Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Sea Gull Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 14790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Aqua Vista Resort All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Aqua Vista Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až sobota 10. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % za výhodnou cenu 12990,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020/2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 7158 zájezdů


7105 zájezdů

53 zájezdů

0 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.