Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Egypt Last Minute All Inclusive

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Alam Beach Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Alam Beach Resort, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až neděle 3. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Ostrava a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 18590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Alam Beach Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Alam Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až čtvrtek 7. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 % za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Blue Reef Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Reef Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Elphistone Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elphistone Resort, v délce 9 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 48 % za výhodnou cenu 10990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Three Corners Sea Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Three Corners Sea Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu čtvrtek 23. červen 2022 až čtvrtek 30. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % za výhodnou cenu 11990,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
The Three Corners Equinox Beach Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu The Three Corners Equinox Beach Resort, v délce 8 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 % za výhodnou cenu 19490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sierra All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sierra, v délce 7 nocí, v termínu pátek 24. červen 2022 až pondělí 3. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -4 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % za výhodnou cenu 17690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Lotus Bay Safaga All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Lotus Bay Safaga, v délce 4 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až středa 29. červen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % za výhodnou cenu 15790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Bliss Nada Beach Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bliss Nada Beach Resort, v délce 11 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až středa 6. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur Resort), v délce 14 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 9. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % za výhodnou cenu 37190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Flamenco Beach & Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Flamenco Beach & Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 12503,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Bliss Nada Beach Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Bliss Nada Beach Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Katovice a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 12243,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Elphistone Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Elphistone Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 46 % za výhodnou cenu 10490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Blue Reef Resort All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Marsa Alam - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Blue Reef Resort, v délce 7 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až sobota 2. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 46 % za výhodnou cenu 10590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Menaville All Inclusive

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Menaville, v délce 13 nocí, v termínu sobota 25. červen 2022 až pátek 8. červenec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -3 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 % za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1620 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.