Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Egypt - Egypt 2019

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Premier Romance All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Premier Romance s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. března 2019 až středa 27. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. března 2019 až středa 27. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11090 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Mercure All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Mercure s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
SUNRISE Crystal Bay Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení SUNRISE Crystal Bay Resort s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. března 2019 až středa 27. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Giftun Azur Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Giftun Azur Resort s počtem hvězdiček: 3,5. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11680 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Rohanou Beach Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Rohanou Beach Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11690 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Resta Reef Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Resta Reef Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 11790 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Sunrise Select Mamlouk Palace All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Sunrise Select Mamlouk Palace s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. března 2019 až středa 27. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10590 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Hotel Shams Alam Beach Res All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Hotel Shams Alam Beach Res s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, v termínu neděle 24. března 2019 až čtvrtek 28. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10490 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
King Tut Aqua Park All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení King Tut Aqua Park s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 7190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Jaz Makadina All Inclusive Super Last Minute

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Jaz Makadina, v délce 13 nocí, v termínu neděle 24. březen 2019 až sobota 6. duben 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % za výhodnou cenu 31190,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Hotel Jaz Aquaviva All Inclusive Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Hotel Jaz Aquaviva, v délce 4 nocí, v termínu neděle 24. březen 2019 až čtvrtek 28. březen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem zítra od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně za výhodnou cenu 11090,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Jaz Aquaviva All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Jaz Aquaviva s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. března 2019 až středa 27. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Club Calimera Akassia Swiss Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Marsa Alam, v ubytovacím zařízení Club Calimera Akassia Swiss Resort s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
SUNRISE Holidays Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení SUNRISE Holidays Resort s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, v termínu neděle 24. března 2019 až středa 27. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10290 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Albatros Citadel Resort All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Albatros Citadel Resort s počtem hvězdiček: 4,5. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 10190 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Tropitel Sahl Hasheesh All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada, v ubytovacím zařízení Tropitel Sahl Hasheesh s počtem hvězdiček: 5. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Dovolena
Viva Blue All inclusive Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli)

Egypt - Hurghada a okolí, v ubytovacím zařízení Viva Blue s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, v termínu neděle 24. března 2019 až neděle 31. března 2019. Letecky přeprava , s odletem zítra, se stravováním formou All inclusive - jarní Super Last Minute (pobyt skutečně na poslední chvíli) zájezd za levnou cenu 9990 CZK.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 1031 zájezdů


930 zájezdů

101 zájezdů

0 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.