Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Egypt Last Minute All Inclusive

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pickalbatros Water Valley By Neverland All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pickalbatros Water Valley By Neverland, v délce 14 nocí, v termínu pátek 22. září 2023 až pátek 6. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za -2 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % za výhodnou cenu 57090,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sahl Hasheesh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Albatros Citadel Sahl Hasheesh (Ex. Citadel Azur Resort), v délce 11 nocí, v termínu úterý 26. září 2023 až sobota 7. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % za výhodnou cenu 50180,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Pickalbatros Water Valley By Neverland All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Pickalbatros Water Valley By Neverland, v délce 12 nocí, v termínu pátek 29. září 2023 až středa 11. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % za výhodnou cenu 55780,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Steigenberger Makadi All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Steigenberger Makadi, v délce 14 nocí, v termínu sobota 30. září 2023 až sobota 14. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 6 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 41690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Steigenberger Makadi All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Hurghada - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Steigenberger Makadi, v délce 14 nocí, v termínu neděle 1. říjen 2023 až neděle 15. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Brno a odletem za 7 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 40690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga Resort, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 2. říjen 2023 až čtvrtek 5. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 38 % za výhodnou cenu 11790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Savoy Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy, v délce 14 nocí, v termínu pondělí 2. říjen 2023 až pondělí 16. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 8 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 59590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Club Magic Life Kalawy Imperial All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Club Magic Life Kalawy Imperial, v délce 9 nocí, v termínu středa 4. říjen 2023 až pátek 13. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Ostrava a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % za výhodnou cenu 30490,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Savoy Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Savoy, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až pondělí 16. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 42290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sunrise Diamond Beach All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Diamond Beach, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až pondělí 16. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 44290,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Shams Safaga Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Safaga - Egypt, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Shams Safaga Resort, v délce 12 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až úterý 17. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha, Brno a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 26790,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Savoy Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Savoy, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až pondělí 16. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 58390,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sunrise Grand Select Arabian Beach Resort All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Grand Select Arabian Beach Resort, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až čtvrtek 19. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 59690,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Sunrise Montemare Resort - Grand Select All Inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Sunrise Montemare Resort - Grand Select, v délce 11 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až pondělí 16. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou All Inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 % za výhodnou cenu 49590,- Kč.

Egypt
Last Minute All Inclusive Egypt od Invia
Royal Savoy Ultra All inclusive

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Sharm El Sheikh - Egypt, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Royal Savoy, v délce 14 nocí, v termínu čtvrtek 5. říjen 2023 až čtvrtek 19. říjen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 11 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Ultra All inclusive, podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % za výhodnou cenu 67190,- Kč.

Egypt - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Egypt od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023/2024 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Egypt od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Egypt

Super Last Minute Egypt je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Egypt sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Egypt dovolená - informace

All inclusive light Egypt

All inclusive light - Egypt znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Egypt

All Inclusive - Egypt obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Egypt

Ultra All Inclusive Egypt představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Egypt - porovnáváme 409 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.