Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute    >    Řecko    >    

Limnos Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 25. červenec 2023 až pátek 4. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 167 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % za výhodnou cenu 34835,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 15. srpen 2023 až pátek 25. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 188 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 35911,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 5. září 2023 až pátek 15. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 209 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 32287,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 13. červen 2023 až pátek 23. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 125 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 28838,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 11 nocí, v termínu pátek 2. červen 2023 až úterý 13. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 114 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 28425,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 11 nocí, v termínu pátek 15. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 219 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 29475,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 5. září 2023 až pátek 15. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 209 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 29891,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 11 nocí, v termínu pátek 23. červen 2023 až úterý 4. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 135 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 33886,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 11 nocí, v termínu pátek 14. červenec 2023 až úterý 25. červenec 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 156 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 42847,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Lemnos Village Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Lemnos Village, v délce 10 nocí, v termínu úterý 15. srpen 2023 až pátek 25. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 188 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 38975,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Porto Plaza Polopenze

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Plaza, v délce 11 nocí, v termínu pátek 15. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 219 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 26944,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Porto Plaza Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Plaza, v délce 11 nocí, v termínu pátek 4. srpen 2023 až úterý 15. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 177 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 34755,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Villa Afroditi Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Afroditi, v délce 10 nocí, v termínu úterý 25. červenec 2023 až pátek 4. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 167 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % za výhodnou cenu 24585,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Villa Afroditi Polopenze

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Villa Afroditi, v délce 11 nocí, v termínu pátek 25. srpen 2023 až úterý 5. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 198 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % za výhodnou cenu 34927,- Kč.

Řecko
Last Minute All Inclusive Limnos od Invia
Porto Plaza Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Limnos - Řecko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Porto Plaza, v délce 11 nocí, v termínu pátek 15. září 2023 až úterý 26. září 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 219 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % za výhodnou cenu 21330,- Kč.

Limnos - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Limnos od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd Limnos si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Super Last Minute Limnos

Super Last Minute Limnos je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Limnos sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Limnos dovolená - informace

Strava

Strava by měla hrát důležitou roli při výběru Vaší dovolené. Nejčastější rozdělení stravy je: strava bez jídla, pouze snídaně, pouze večeře, polopenze, plná penze, All inclusive light, All Inclusive a Ultra All Inclusive.

All inclusive light Limnos

All inclusive light Limnos - Řecko znamená rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd a večeře), včetně rozlévaných nealkoholických i alkoholických nápojů - například švédské stoly, grilované maso, ryby, přílohy, saláty atd. Nápoje během dne nebývají v ceně light dovolené.

All Inclusive Limnos

All Inclusive Limnos - Řecko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

   Limnos - porovnáváme 150 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.