Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Irsko - Irsko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Druids Glen Hotel & Golf Resort Snídaně

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Druids Glen Hotel & Golf Resort, v délce 5 dní, v termínu neděle 9. únor až čtvrtek 13. únor, s dopravou vlastní za 57 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 18690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel The Westin Dublin Snídaně last minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel The Westin Dublin, v délce 3 dní, v termínu pondělí 6. leden až středa 8. leden, s dopravou letecká za 23 dní. Strava snídaně, zimní last minute zájezd v ceně 19390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Dublin Snídaně

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad Dublin, v délce 3 dní, v termínu pondělí 20. leden až středa 22. leden, s dopravou letecká za 37 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 18090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad, v délce 3 dní, v termínu pátek 6. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 83 dní. Strava snídaně, jarní first minute zájezd levně v ceně 13950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Dylan Snídaně

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Dylan, v délce 3 dní, v termínu pátek 7. únor až neděle 9. únor, s dopravou letecká za 55 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 15790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu úterý 17. březen 2020 až pátek 20. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu pátek 16. říjen 2020 až pondělí 19. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 307 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 19590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu sobota 9. květen 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou vlastní za 147 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu středa 5. únor 2020 až neděle 9. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 53 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 27990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu úterý 6. říjen 2020 až čtvrtek 8. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 297 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu středa 7. říjen 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 298 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až úterý 14. červenec 2020, s dopravou vlastní za 209 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 2 nocí, v termínu pátek 28. únor 2020 až neděle 1. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 76 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14400,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 14. září 2020 až pátek 18. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 275 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 41290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu sobota 25. duben 2020 až středa 29. duben 2020, s dopravou vlastní za 133 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu úterý 2. červen 2020 až čtvrtek 4. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 171 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. duben 2020 až neděle 26. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 132 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 3 nocí, v termínu neděle 23. srpen 2020 až středa 26. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 253 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32990,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 166 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

16 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.