Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Irsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Velký okruh Irskem Polopenze

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Velký okruh Irskem, v délce 10 nocí, v termínu čtvrtek 29. červen 2023 až neděle 9. červenec 2023, s dopravou autobus a odjezdem za 93 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Polopenze, letní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 21990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Nejkrásnější Místa Irska Pěšky Snídaně

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Nejkrásnější Místa Irska Pěšky, v délce 11 nocí, v termínu středa 9. srpen 2023 až neděle 20. srpen 2023, s dopravou autobus a odjezdem za 134 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové za výhodnou cenu 38790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Írsko let, Dublin, Cliffs of Moher, Belfast, Power Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Írsko let, Dublin, Cliffs of Moher, Belfast, Power, v délce 5 nocí, v termínu neděle 28. květen 2023 až pátek 2. červen 2023, s dopravou letecky z letiště Vídeň a odletem za 61 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 % za výhodnou cenu 33655,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 3 zájezdy
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2023, všechna práva vyhrazena.