Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Irsko - Irsko 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu neděle 17. květen 2020 až čtvrtek 21. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 303 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 36190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu středa 18. prosinec 2019 až neděle 22. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 152 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 22. červen 2020 až středa 24. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 339 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 20. únor 2020 až sobota 22. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 216 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu sobota 24. srpen 2019 až pondělí 26. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 36 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu neděle 8. září 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu středa 26. únor 2020 až sobota 29. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 222 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Dublin Snídaně first minute

Valentýn Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad Dublin, v délce 3 dní, v termínu středa 12. únor až pátek 14. únor, s dopravou letecká za 208 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 16290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel The Westin Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel The Westin Dublin, v délce 3 dní, v termínu neděle 16. únor až úterý 18. únor, s dopravou letecká za 212 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 17590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Druids Glen Resort Snídaně last minute

Prázdniny Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Druids Glen Resort, v délce 6 dní, v termínu úterý 30. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecká za 11 dní. Strava snídaně, letní last minute zájezd v ceně 37290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 26. prosinec 2019 až sobota 28. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 160 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Dylan Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Dylan, v délce 3 dní, v termínu sobota 11. leden až pondělí 13. leden, s dopravou letecká za 176 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 23. leden 2020 až neděle 26. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 188 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 2 nocí, v termínu úterý 14. duben 2020 až čtvrtek 16. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 270 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 2 nocí, v termínu sobota 30. listopad 2019 až pondělí 2. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 134 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 16. březen 2020 až středa 18. březen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 241 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu středa 1. leden 2020 až pátek 3. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 166 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu úterý 19. listopad 2019 až pátek 22. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17790,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 160 zájezdů


149 zájezdů

0 zájezdů

11 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.