Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Irsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
To Nejlepší Z Dublinu + Slavnosti Sv. Patrika (Let Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Dublinu + Slavnosti Sv. Patrika (Let, v délce 4 nocí, v termínu středa 15. březen 2023 až neděle 19. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 211 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
To nejlepší z Dublinu + GLENDALOUGH + POWERSCOURT  Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Dublinu + GLENDALOUGH + POWERSCOURT , v délce 3 nocí, v termínu pátek 2. září 2022 až pondělí 5. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy poznávací levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Národní Parky Jižního Irska + Plavba Ke Skellig Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Národní Parky Jižního Irska + Plavba Ke Skellig Is, v délce 6 nocí, v termínu pátek 2. září 2022 až čtvrtek 8. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy sportovní za výhodnou cenu 37990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
To nejlepší z Dublinu + SLAVNOSTI SV. PATRIKA (let Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To nejlepší z Dublinu + SLAVNOSTI SV. PATRIKA (let, v délce 4 nocí, v termínu středa 15. březen 2023 až neděle 19. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 211 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 22490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
To Nejlepší Z Dublinu + Glendalough + Powerscourt  Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu To Nejlepší Z Dublinu + Glendalough + Powerscourt , v délce 3 nocí, v termínu pátek 2. září 2022 až pondělí 5. září 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Velký okruh Irskem Snídaně

Rekreace na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu Velký okruh Irskem, v délce 7 nocí, v termínu neděle 25. září 2022 až neděle 2. říjen 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 40 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy poznávací levně se slevou 1 % za výhodnou cenu 32995,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
IRSKO od A do Z letecky Bez stravy

Rekreace Prázdniny na dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v hvězdičkovém ubytování v hotelu IRSKO od A do Z letecky, v délce 5 nocí, v termínu středa 23. srpen 2023 až pondělí 28. srpen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 372 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Bez stravy, letní First Minute zájezdy poznávací za výhodnou cenu 23990,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 7 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.