Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Irsko - Irsko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu pátek 3. červenec 2020 až úterý 7. červenec 2020, s dopravou vlastní za 86 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 17. září 2020 až pondělí 21. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 162 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Kildare Hotel, Spa & Country Club***** Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Kildare Hotel, Spa & Country Club*****, v délce 3 nocí, v termínu neděle 10. květen 2020 až středa 13. květen 2020, s dopravou vlastní za 32 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 16920,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 5 dní, v termínu středa 14. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní za 189 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Dylan Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Dylan, v délce 3 dní, v termínu úterý 27. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecká za 202 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 15790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad Dublin, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 8. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou letecká za 183 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 18090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
The Westin Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v The Westin Dublin, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 22. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou letecká za 197 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 19390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu úterý 1. září 2020 až sobota 5. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 146 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu sobota 18. duben 2020 až úterý 21. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu úterý 5. květen 2020 až sobota 9. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 37890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 2 nocí, v termínu neděle 30. srpen 2020 až úterý 1. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 144 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 24690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 27. srpen 2020 až neděle 30. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 141 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 16. červenec 2020 až neděle 19. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 99 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 32990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 4 nocí, v termínu středa 12. srpen 2020 až neděle 16. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 126 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 41290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 25. květen 2020 až čtvrtek 28. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 6. srpen 2020 až pondělí 10. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 120 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 37890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu sobota 19. září 2020 až úterý 22. září 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 164 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně Last Minute

Rekreace Čarodějnice a Svátek práce na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 30. duben 2020 až sobota 2. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17090,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 160 zájezdů


147 zájezdů

0 zájezdů

13 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.