Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Irsko - Irsko 2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 5 dní, v termínu úterý 25. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní za 32 dní. Strava snídaně, zimní zájezd v ceně 18690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
The Westin Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v The Westin Dublin, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 22. říjen až sobota 24. říjen, s dopravou letecká za 272 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 19390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Dublin Snídaně super last minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad Dublin, v délce 3 dní, v termínu úterý 28. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou letecká za 4 dny. Strava snídaně, zimní super last minute zájezd v ceně 18090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Dylan Snídaně super last minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Dylan, v délce 3 dní, v termínu středa 29. leden až pátek 31. leden, s dopravou letecká za 5 dní. Strava snídaně, zimní super last minute zájezd v ceně 15790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu středa 30. září 2020 až neděle 4. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 250 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu neděle 14. červen 2020 až čtvrtek 18. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 142 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 37890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 4 nocí, v termínu úterý 21. červenec 2020 až sobota 25. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 179 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 41290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Snídaně

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad, v délce 3 dní, v termínu pátek 6. březen až neděle 8. březen, s dopravou letecká za 42 dní. Strava snídaně, jarní zájezd levně v ceně 13950,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 20. červenec 2020 až pátek 24. červenec 2020, s dopravou vlastní za 178 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 8. říjen 2020 až neděle 11. říjen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 258 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 22990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu středa 29. leden 2020 až pátek 31. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 5 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu pátek 22. květen 2020 až úterý 26. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 119 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu sobota 3. říjen 2020 až středa 7. říjen 2020, s dopravou vlastní za 253 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu úterý 14. duben 2020 až pátek 17. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 81 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až čtvrtek 30. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu neděle 26. leden 2020 až úterý 28. leden 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 15790,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 10. srpen 2020 až pátek 14. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 199 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Hotel & Golf Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 11. květen 2020 až pátek 15. květen 2020, s dopravou vlastní za 108 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 26090,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 168 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

18 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2020, všechna práva vyhrazena.