Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Irsko - Irsko 2019/2020

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad Dublin, v délce 3 dní, v termínu pondělí 20. leden až středa 22. leden, s dopravou letecká za 95 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 16290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel The Westin Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel The Westin Dublin, v délce 3 dní, v termínu pondělí 6. leden až středa 8. leden, s dopravou letecká za 81 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 17590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Dylan Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Dylan, v délce 3 dní, v termínu pátek 7. únor až neděle 9. únor, s dopravou letecká za 113 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd levně v ceně 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. červenec 2020 až neděle 12. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 267 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu středa 18. prosinec 2019 až pátek 20. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 62 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 13990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu neděle 28. červen 2020 až čtvrtek 2. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 255 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 36190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 4. květen 2020 až čtvrtek 7. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 200 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 3 nocí, v termínu neděle 24. listopad 2019 až středa 27. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 3 nocí, v termínu sobota 2. květen 2020 až úterý 5. květen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 198 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 31190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Druids Glen Resort Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Druids Glen Resort, v délce 5 dní, v termínu neděle 9. únor až čtvrtek 13. únor, s dopravou vlastní za 115 dní. Strava snídaně, zimní first minute zájezd v ceně 18690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu pátek 12. červen 2020 až úterý 16. červen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 239 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 24290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 27. duben 2020 až čtvrtek 30. duben 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 193 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28690,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 3 nocí, v termínu úterý 11. srpen 2020 až pátek 14. srpen 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 299 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 31190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 19. prosinec 2019 až sobota 21. prosinec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 63 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu čtvrtek 9. červenec 2020 až sobota 11. červenec 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 266 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 17. únor 2020 až pátek 21. únor 2020, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 123 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu neděle 3. listopad 2019 až úterý 5. listopad 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 17 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Druids Glen Resort - Golf Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Druids Glen Resort - Golf, v délce 4 nocí, v termínu neděle 22. březen 2020 až čtvrtek 26. březen 2020, s dopravou vlastní za 157 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy sportovní, golfové za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019/2020 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 164 zájezdů


150 zájezdů

0 zájezdů

14 zájezdů

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.