Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

All Inclusive Last Minute Irsko

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 2 nocí, v termínu pátek 13. srpen 2021 až neděle 15. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 54 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 16890,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 12. červenec 2021 až pátek 16. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 22 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 38090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu středa 27. říjen 2021 až sobota 30. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 129 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně Last Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 2 nocí, v termínu sobota 17. červenec 2021 až pondělí 19. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 27 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 2 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až pondělí 25. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 125 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 18190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 3 nocí, v termínu sobota 31. červenec 2021 až úterý 3. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 41 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu pátek 10. září 2021 až pondělí 13. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 82 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 3 nocí, v termínu pátek 17. září 2021 až pondělí 20. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 89 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 4 nocí, v termínu sobota 7. srpen 2021 až středa 11. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 48 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 38090,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu úterý 19. říjen 2021 až sobota 23. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 121 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 2 nocí, v termínu středa 28. červenec 2021 až pátek 30. červenec 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 4 nocí, v termínu sobota 2. říjen 2021 až středa 6. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 104 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 25490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Dylan Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Dylan, v délce 3 nocí, v termínu sobota 23. říjen 2021 až úterý 26. říjen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 125 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 2 nocí, v termínu úterý 7. září 2021 až čtvrtek 9. září 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 79 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 23190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad, v délce 3 nocí, v termínu úterý 24. srpen 2021 až pátek 27. srpen 2021, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 65 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 30590,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2021 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 153 zájezdů
Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2021, všechna práva vyhrazena.