Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Last Minute All Inclusive Irsko - Irsko 2019

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu čtvrtek 11. červenec 2019 až neděle 14. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 47 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 3 nocí, v termínu neděle 9. červen 2019 až středa 12. červen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 15 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 27290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu neděle 20. říjen 2019 až středa 23. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 148 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Conrad Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Conrad Dublin, v délce 3 dní, v termínu čtvrtek 17. říjen až sobota 19. říjen, s dopravou letecká za 145 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 16290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel Druids Glen Resort Snídaně first minute

Prázdniny Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel Druids Glen Resort, v délce 6 dní, v termínu úterý 30. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou letecká za 66 dní. Strava snídaně, letní first minute zájezd v ceně 37290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Travelportal
Hotel The Westin Dublin Snídaně first minute

Irsko Dublin v luxusním 5star ubytování v Hotel The Westin Dublin, v délce 3 dní, v termínu úterý 15. říjen až čtvrtek 17. říjen, s dopravou letecká za 143 dní. Strava snídaně, podzimní first minute zájezd v ceně 18290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 4 nocí, v termínu pátek 2. srpen 2019 až úterý 6. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 69 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 34190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu úterý 2. červenec 2019 až sobota 6. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 35490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu úterý 22. říjen 2019 až sobota 26. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 150 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 12. září 2019 až pondělí 16. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 110 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 34190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu pondělí 1. červenec 2019 až čtvrtek 4. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 37 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu neděle 11. srpen 2019 až úterý 13. srpen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 78 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20990,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu čtvrtek 17. říjen 2019 až pondělí 21. říjen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 145 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 26290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně First Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 3 nocí, v termínu sobota 7. září 2019 až úterý 10. září 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 105 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 28190,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
The Westin Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu The Westin Dublin, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 15. červenec 2019 až středa 17. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 51 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20290,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu sobota 6. červenec 2019 až středa 10. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 42 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 35490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně

Rekreace Prázdniny na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 4 nocí, v termínu pondělí 22. červenec 2019 až pátek 26. červenec 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 58 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, letní zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 35490,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Conrad Dublin Snídaně Super Last Minute

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 5hvězdičkovém ubytování v hotelu Conrad Dublin, v délce 2 nocí, v termínu pondělí 27. květen 2019 až středa 29. květen 2019, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem pozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 20990,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2019 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 159 zájezdů


148 zájezdů

0 zájezdů

11 zájezdů

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2019, všechna práva vyhrazena.