Dovolená na pláži u moře All Inclusive u mořeDovolená na lodiUltra All Inclusive - alkoholické nápoje v ceně

Irsko Last Minute All Inclusive

Dovolená Last Minute All Inclusive, All Inclusive Last Minute Ligth a Ultra All Inclusive Last Minute zájezdy pro danou lokalitu nebyly nalezeny. Vyberte si prosím níže zájezd s jinou formou stravy nebo pro Vaši dovolenou zvolte jinou lokalitu.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. únor 2023 až neděle 12. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 66 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 17710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace Velikonoce na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 31. březen 2023 až neděle 2. duben 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 115 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14540,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 9. prosinec 2022 až neděle 11. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem popozítří od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14710,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. březen 2023 až neděle 19. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 101 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy za výhodnou cenu 21900,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 17. únor 2023 až neděle 19. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 73 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 3. únor 2023 až neděle 5. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 59 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12390,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. březen 2023 až neděle 26. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 108 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12600,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 6. leden 2023 až neděle 8. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 31 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11700,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 24. únor 2023 až neděle 26. únor 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 80 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 11830,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 13. leden 2023 až neděle 15. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 38 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 10740,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace Silvestr 2022/2023 - silvestrovský pobyt na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 30. prosinec 2022 až neděle 1. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 24 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14560,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 20. leden 2023 až neděle 22. leden 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 45 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 10940,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 16. prosinec 2022 až neděle 18. prosinec 2022, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 10 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14870,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 10. březen 2023 až neděle 12. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 94 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 14550,- Kč.

Last Minute All Inclusive Irsko od Invia
Hilton Snídaně

Rekreace na luxusním dovolené v lokalitě Dublin - Irsko, v luxusním 4hvězdičkovém ubytování v hotelu Hilton, v délce 2 nocí, v termínu pátek 3. březen 2023 až neděle 5. březen 2023, s dopravou letecky z letiště Praha a odletem za 87 dní od cestovní agentury Invia.cz. Strava formou Snídaně, jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně za výhodnou cenu 12400,- Kč.

Irsko - informace o Last Minute

Zájezdy last minute Irsko od CK Invia

Autorizovaný prodejce last minute zájezdů Invia je největší česká internetová cestovní agentura. Výběr zájezdů 2022/2023 je od více než 300 pojištěných cestovních kanceláří. Vybraný last minute zájezd si můžete přímo objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá.

Last Minute - Irsko od CK Dovolená.cz

Prodejce last minute zájezdů Dovolená.cz zastupuje stovky cestovních kanceláří

Super Last Minute Irsko

Super Last Minute Irsko je obdobou last minute, v extrémnější formě. Super last dovolenou Irsko sice pořídíte za nejlevnější cenu, ale super last minute zájezd se dá zpravidla zakoupit až těsně před jeho zahájením, obvykle na letišti, jen několik hodin před odletem letadla.

All inclusive Irsko dovolená - informace

All Inclusive Irsko

All Inclusive - Irsko obvykle znamená dovolenou s neomezenou konzumaci jídla a pití, která je v ceně zájezdu. V každém hotelu se však All inclusive chápe jinak, někdy platí například omezení pro alkoholické nápoje. Při výběru last minute dovolené se vždy snažte zaměřit na komplexnost služeb. Pokud si objednáte zájezd za levnější cenu bez jídla, budete na místě muset za jídlo doplácet, což většinou vyjde o dost dráž. Z tohoto důvodu se většinou vyplatí využít last minute zájezdy All inclusiv, kde je již všechno jídlo v ceně. Využijte oblíbená místa nebo hotely. Malý rozdíl v ceně může znamenat také mnohem lepší kvalitu ubytování – například apartmán včetně klimatizace, možnost využít doplňkové služby zdarma jako je například bazén, dětský koutek, fitness, internet, masáže, parkoviště u hotelu, saunu, solárium, lázně, úschovnu, vířivku nebo wellness.

Ultra All Inclusive Irsko

Ultra All Inclusive Irsko představuje dovolenou s bohatým stravováním, včetně všech nápojů, navíc s možností zdarma využít další služby hotelu jako například bazén, saunu, wellness, tenis a golf.

   Irsko - porovnáváme 58 zájezdů
Web nepoužívá cookies.

Kontakt a reklama

Copyright© All Inclusive Last Minute 2011 - 2022, všechna práva vyhrazena.